Opinie o HORIZON MEAT SERVICES B.V. w Zevenaar

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HORIZON MEAT SERVICES B.V.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HORIZON MEAT SERVICES B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HORIZON MEAT SERVICES B.V. w Zevenaar

asiek

Paulina CUDEK !!!!! Oddaj pieniadze !!!Katowice sie klaniaja !!!

kamil6

Witam serdecznie pracowalem przez horizont 6 miesiecy , moja opinia (usunięte przez administratora), o warunkach mieszkaniowych nawet nie mowie brak cieplej wody nie raz przez 2 tyg, smierdzace łozka , nie polecam nikomu tej angencji. Praca cieżka a mała stawka godz, zwlaszcza na mięsie . ludzie zlodzieje , pokoje małe 3 lub 4 osobowy . NIE POLECAM

krzysiekkriwe

witam. Wytrzymałem tydzien w Vion praca przy mięsie co do pracy to 8h+ do 12 . praca polegała na noszeniu paczek 25-35kg i układaniu na palecie były tez inne. Tempo zabójcze jak widzieli ze juz masz dosć zmieniali Cie na ładowanie mięsa ze skrzyń na tasmę również trzeba było szybko to robić. Ale najgorsze to co działo sie poza pracą zarobek obiecany był bez nadgodzin 200 euro po odliczeniu hotelu ubezpieczeń ja pracowałem 6 dni 8-12h dostałem 184 co lepsze kolega został do teraz i mówi że nie ma za co żyć ogólnie dali mu 120 euro prawdopodobnie żeby nie wrócił do Polski. Warunki w hotelu "plc+"bardzo kiepskie. dokładnie jeżeli chcicie wiedziec co i jak prosze pisac na mail krzysiekkriwe@gmail.com odpisze, odpowiem na pytania. od dnia wyjazdu do holandii niemiłe niespodzianki :) czytałem wcześniej to forum myślę spróbuje pojadę głupoty piszą ale przeliczyłem się albo miałem pecha :) a i przy ciastkach nie spotkałem nikogo kto by pracował nie wierzcie w gadkę pani Cudek czy jakoś tak w moim wypadku sciema totalna :) a koordynator miał wywalone z łaski po paru próbach kontaktu odezwał się :)

gosc123

Witaj. W którym Vionie pracowałeś? Bo Ja w Scherpenzell i wcale tak źle nie było. Warunki na mieszkaniach, to wszystko zależy od ludzi jak traktują to miejsce. Rzeczywiście na hotelu w Ede jeżeli o tym mowa jest katastrofa ale nikt Cie tam na siłe nie trzymał, mogłeś wynająć sobie prywatne mieszkanie. A co do ciastek, nie mam pojęcia co wam mówią jak wyjeżdżacie do pracy. Owszem Horyzont ma ciastka bo sam tam pracowałem, tak samo jak i maja prace na mrożonkach czy przy kurach, to gdzie trafisz zależy tylko od tego gdzie akurat potrzebują ludzi, jeżeli wykażesz się w rzeźni to w niej zostaniesz. Ale na ciastkach zarabiasz dużo mniej i w cale nie jest tak lekko jak opowiadają, uważam że do wszystkiego można się przyzwyczaić. Nie wyjeżdzacie tu na wakacje tylko do pracy.

zdzichu

pojechalem 2.10 z częstochowy i nic nie pokrywa sie z wczesniejszymi opiniami mieszkam w hotelu 3 gwiazdkowym a w piatek pracowalem przy pakowaniu kurczaków banal spokojnie mozecie wyjechac polecam

Rzeźnik

Bylem rowniez w firmie Horizon wraz z 4 kolegami i rowniez mialem przyjemnosc poznac p.Renate jest bardzo mila i uprzejma kordynatorka wszystko nam wyjanila a jadac z nia na nr sofi powtorzyla nam jeszcze raz to samo dodajac jakie numery tel od przelozonych sa nam potrzebne.Wiec tu nie zgadzam sie z opinia kolegi p.Renata biarac dowody os informowala nas po co.Fajnie by bylo aby kazdy kordynator byl tak super ooba jaka jest ONA podaje jej nr p.RENATA 0031683244203 pozdrawiam

jaki zawod/ czy bylem juz w Holandii/jaka szkola/co umiem jako rzeznik i informacje o testach jakie sie odbywaja dla fachowcow/jezyk obcy oraz co przyluguje mi w Holandii jako pracownikowi

para90

banda oszustów i złodziei koordynatorzy myślą tylko o sobie zanim coś załatwią minie miesiąc odszedłem po dobroci wszystko pooddawałem i do tej pory nie mam pieniędzy zgarnęli ją dla siebie. warynki są masakryczne zarówno w pracy jak i na mieszkaniach kradną co podejdzie pod rękę drzwi powyłamywane majster od firmówek tępy (usunięte przez administratora) nic nie umie żul z pod sklepu lepiej ściany pomaluje:) dzwoniąc do koordynatora nigdy się nie dodzwonisz musisz pisać smsa który i tak jest na marne. w pracy wyzysk jak w obozie pracy nie można nawet zachorować sam byłem chory na anginę ropną aż plułem krwią powiedzieli że jestem zdrowy i muszę pracować. zalezy im głównie na tym by nie przechorować tygodnia bo wtedy nie masz naliczonego podatku i muszą ci więcej wypłacić! a przełożeni polacy którzy są majstrami wyzywają cię od upośledzonych jak coś źle zrobisz i na każdym kroku każdy każdego (usunięte przez administratora) wszyscy dobrzy jak coś potrzeba a jak ty coś chcesz to cię oleją!! Nie polecam tam pracować boli ręka od nozy można załamać się psychicznie a o kontuzjach już nie wspomnę! a ta paulinka cudek co załatwia wyjazdy największy przekręt miałem jechać na pakowanie mięsa a jebałem na rzeźni jak (usunięte przez administratora)

ktos

Witam mam pytanie mam wyjechac do holandii przez firme euras i czy wyjazd busem jest tylko z czestochowy ? Prosze o opinie tego biura od osoby ktora tam teraz pracuje

OLIMP20

a czy to czasem nie jest tak żę jak jedziesz na zarobek to im więcej masz godzin tym lepiej....co to za bzdury a jak nie podobają ci się warunki mieszkalne to po co siedzisz tam już dwa miechy ? ludzie nie dajcie się nabierać na te bzdury praca zagranicą to nie sielanka ,ale nie ma dramatu.firma jest wypłacalna mieszkania są -nie jest to możę luksusik ale nie ma tragedii.Ja pracuje już 5 miesiąc jechalem przrez euras i nie czuje się oszukany.

Para

Odradzamy wyjazdu przez firmę EURAS! Przed wyjazdem kontaktowaliśmy się z Pauliną Cudek, zapewniała nas, że warunki mieszkalne są bardzo dobre, zarobki atrakcyjne 850-900 euro. Jesteśmy tu drugi miesiąc i (usunięte przez administratora) Nic nie pokrywa się z jej słowami.. Mieszkamy w jakiejś melinie, wygląda jak getto.. Od 2 tygodni nie mamy ciepłej wody! Kiedy rozmawialiśmy z Renatą po przyjeździe powiedziała, że ma gdzieś co powiedziała nam agencja EURAS, bo tak nie będzie!!! A to tylko część obietnic (kłamstw) jakie mówiła nam PANI CUDEK! Także jeśli rozważacie wyjazd przez EURAS, zastanówcie sie milion razy, chyba, że chcecie tyrać jak w obozie pracy..

ona
@Para

euras to oszuści u szczególności (usunięte przez administratora)/ naciągnęła nasz na 400 zł za os ze niby miało byc za wrobienie sofie heh ,mieliśmy pojechać na pakowanie ale na to nietrafienie ja na nóż a chłopak na trirem bardzo ciężka praca ręka przy tym trierze siada ...,prawda jest taka ze tym masz więcej nadgodzin masz taka sama kasę jak za 8h pracy bo sa tak takie podatki w Holandii, jak sie komuś uda to trafi na 1 zmianę i na dobre stanowisko to siedzi ale kasa jest niska jak na zagranice i taki zapierdziel a ci zali koordynatorzy heh zalll owszem pomogą ci ale na samym początku a później jak masz problem nawet tel nieodbiora . najlepiej sie opłaca tam isc na chorobowe bo w tedy ci podatku nienaliczaja i sie na wmiare pwypłate

Gabrys

Ja mam jechać teraz ze znajomym jutro. Mam nadzieje że warunki będą ok jeśli nie to od razu jadę do Houten do biura Ab job tam zawsze warunki są ok. Co to wyjazdu to zamieszanie i tak na prawdę nie wiadomo co gdzie i jak jedyna informacja że wyjazd z pod PKP w Częstochowie. A i że wyjazd między 16-18. Nawet nazwy przewożnika nie podała nie mówiąc o konkretnym miejscu odjazdu

Gabrys

Wspominała coś 1300euro brutto coś w granicach 850-900 euro miesięcznie na rękę no ale tak jak mówię pojadę dzisiaj to się okaże co i jak na miejscu

Wyjechałem 14 lipca z Euras Do pracy na produkcij niby ladnie pieknie dopóki nie dojechalismy. Odrazu po przyjdzie do NL (12 godzin) Musielismy isc do pracy ... Pozniej Pojechalismy (Slowa Pani Renaty) Szukac Domu dla nas ^^ znalazła nam jakas zajezdnie przed holederska granica gdzie mieszkało 16 osob ... gdzie warunki byly masakryczne .. wytrzymałem tam miecha byłem chory gorączka 40 stopni a do pracy musiałem isc bo by mnie (usunięte przez administratora) z domu pan Atakan .. niechce sie juz rospisywac ale co mowi Euras Paulina Cudek Jest 100 % nie prawda .. jeszcze jak jestes na wiekowce nie jedz ! wrazie jakis pytan prosze pisac pawloojp@o2.pl

cbr

Witam, planuje ktoś wyjazd w najbliższy poniedziałek lub środe z Częstochowy ?

EURAS

Biuro EURAS pragnie opisać, sprostować i przedstawić niektóre kwestie oraz opinie, pojawiające się na tej stronie. Z obawy przed usunięciem przez administratora naszej wypowiedzi, zapraszamy do kontaktu z nami, poprzez wysłanie wszelkich zapytań na adres e-mail: euras.praca@gmail.com . Odpowiemy na wszystkie pytania i problemy. Zapraszamy do kontaktu z nami szczególnie te osoby, które miały przyjemność kontaktowania się z Panem BARTŁOMIEJEM SZARAGIEM – pseudonim „SHAGGY” i zostały wprowadzone w błąd! Pan Bartłomiej Szarag najwyraźniej zapomniał, że wyjeżdża do pracy zarabiać pieniądze, a nie na wakacje! Kontrakt Pana Bartłomieja jak i innych pracowników holenderskich firm opiewał na MINIMUM 8 godzin pracy dziennie- każda godzina powyżej 8 jest traktowana jako nadgodziny i płatna 125%. Kiedy Pan „SHAGGY” musiał pracować 10-12 godzin, stwierdził iż jest to zbyt długo dla niego, porzucił stanowisko pracy i wrócił do Polski. Co do zdjęć zakwaterowania, rozsyłanych przez Pana Bartłomieja, chcę powiadomić, iż są one NIEAKTUALNE, ponieważ biuro Euras nie współpracuje już z agencją pracy, gdzie był zatrudniony Pan Bartłomiej Szarag. Potencjalni pracownicy NIE są już rekrutowani w to miejsce! Jeszcze raz serdecznie zapraszam do kontaktu z nami, gdyż nie unikamy odpowiedzialności, natomiast chcemy przedstawić tylko fakty i prawdę. Biuro EURAS

Shaggy

witam, szczerze odradzam wyjazdu z firmy Euras(usunięte przez administratora), powiem krótko warunki miały być inne niż ustalaliśmy z Pania (usunięte przez administratora), po przyjeździe do holandi okazało się w ogóle co innego(obóz pracy dla Polaków mówiąc krótko), warunki mieszkalne miały być godne a była tragedia grzyb na ścianie robaki w łazieńce, jeżeli ktoś chce poznać więcej szczegółów to proszę o napisanie na mejla (wilczyhak1@gmail.com) wyślę również zdjęcia mieszkania żeby zobaczyć na własne oczy co dla Pani Pauliny znaczą warunki godne pozdrawiam Shaggy

OLIMP20

MAREK ! ZA DARMO ZAŁATWI CI PRACĘ -ZAPOMNIJ ON PIERWSZY WYWALI NA BRUK .BIURO JEST SPOKO JEDNO CHOCIAŻ UCZCIWIE ROBOTE ZAŁATWIA

mario

Pracuje w tej firmie juz 8 lat i jeszcze nigdy nie zdazylo sie zebym nie dostal wyplaty,co do kaucji za ubrania to brednie,zaplacisz dopiero jak sie z niego nie rozliczysz,mieszkania to akurat troche prawdy,nie sa rewelacyjne ale to bardziej wina ludzi ktorzy sami tak o nie dbaja,mozna spotkac bardzo fajnie utrzymane.Koordynatorzy nie kasuja za nic kasy-to tez sciema.Jak chcecie przyjechac to nie korzystajcie z posrednikow tylko kontaktujcie sie bezposrednio z firma lub z Markiem.Posrednicy tylko sciemniaja zeby wyrwac od Was kase.

kasiok32

właśnie ja upierałbym się przy dobrej opinii z powodu tego iż już dwukrotnie wyjechałem przez biuro a tobie jak nie chce się pracować to nie skrob tutaj jakiś swoich żali tylko wracaj do domu.

mao21488

Wraz z koleżanką chcemy wyjechać di holandii przez firme euras do firmy work support do kwiatów czy ktoś powie nam cos wiecrj na ten temat? Co to za firna jakue warunki mieszkaniowe itd?

marek
@mao21488

hej masz ten nr??Prosze podaj:)

co było prawda?

nie polecam. warunki mieszkaniowe? w pokoju lodówka i brudne łożko i to tyle co do mieszkania... za dowóz 25 euro, za kawe w pracy 40 euro, wysoka kaucja za ubrania robocze (czy oddadza? - nie wiem), chcesz zaliczke to najpierw zaplac 15 euro za sms. a co do placy mialo byc 800-850 NA REKE ale w pierwszym miesiacu jak dostaniesz 500 euro to bedzie ok :/ a kontakt z polska urwal sie w momencie gdy w mieszkaniu zostawiles swoje rzeczy. dobrze ktos wczesniej napisal chcesz ich utrzymywac przyjedz. sam wiele nie zarobisz

kasiok32 to naciagacz z eurasu

Jak sie pieknie sklada ze tyle pozytywnych opini pojawilo sie od tej osoby jaki szary pracownik upieral by sie o dobre imie tych naciagaczy

kasiok32

koordynatorzy załatwiają za darmo :) bzdura totalna rany boskie aż żal wchodzić na stronę i czytać te bzdury

Zostaw merytoryczną opinię o HORIZON MEAT SERVICES B.V. - Zevenaar

• Jak się pracuje w HORIZON MEAT SERVICES B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy HORIZON MEAT SERVICES B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HORIZON MEAT SERVICES B.V.?

Kandydaci do pracy w HORIZON MEAT SERVICES B.V. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HORIZON MEAT SERVICES B.V.