Beyer Logistiek

Duiven

Opinie o Beyer Logistiek

WSK 2010-01-06 21:37:31
[usunięte przez moderatora],kombinatorzy,obciążenia za błachostki,Rumunski kontrakt na kontrakcie 1900 eur minus ubezpieczenie 1820 eur,za ubezpieczenie powinni sami płacic,cały czas im zle i my kierowcy za to płacimy z dnia na dzien coraz gorzej.obciażenia konkretne po 200-400 eur bo gdzies nie dojechałes na czas z ich winy lub korek na drodze to juz wypłata okrojona.szkoda słow.pozdrawiam
coiffeur 2010-05-07 09:49:14
Miałem "przyjemność" pracować potwierdzam opinie kolegi.Praca dla desperatów.
pracujący w beyer 2010-08-09 17:25:35
jest wszystko do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szukam lepszej pracy nie polecam ostatnia moja wypłata okrojona o 300 euro niewiem za co
jeszcze pracujacy 2010-10-13 22:34:41
jazda jak trzeba nieraz po 11 godz-jazdy,pauzy zazwyczaj o.k tylko 11pauzy trzeba nieraz skrócic do 9 niby kase oddaja jak mandat ale jak cos sie stanie,wypadek lub co gorsza smierc to kajdanki i do paki.obecnie maja nadmiar kierowców takze jada po nas jak po szmacie co tam słow brak sami ich uczymy tego.moje dni są tu policzone.pozdrawiam
anonim 2010-12-16 18:58:45
Jesli ktos poszuka troszke to znajdzie moja opinie.krotko?absolutnie nie polecam...
iii 2016-04-22 12:01:56
@anonim no błagam Cię.. jak nie umie się jeździć to się punkty dostaje. Dobrze, że za mandat płacą, ale nie przesadzajmy z tymi punktami :) każdy powinien za siebie odpowiadać
Zostaw swoją opinię o Beyer Logistiek - Duiven
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beyer Logistiek