logo Polpharma

Polpharma

Starogard Gdański

Opinie o Polpharma

pomoc 2010-01-31 21:21:24
czy ktoś może podrzucić informacje na temat pracy jako przedstawiciel apteczny.Firma prowadzi rekrutacje i chciałabym wiedzieć jaka jest atmosfera zarobki itd.Proszę o odpowiedzi
Jarek 2010-09-16 23:55:27
.....naprawde podoba mi sie ta Fima!
...pozdrawiam Magda,
Jarek Zukowski
zukowski90@o2.pl
m222 2014-09-27 23:57:24
nepotyzm. mobbing. absurdalne wymagania i niskie płace dla specjalistów.
janex 2015-02-08 23:21:24
Pod poprzednią wypowiedzią można się śmiało podpisać. Korporacja jak każda inna - propaganda sukcesu, co roku wypracowane rekordowe zyski, ale podwyżek dla pracowników nie będzie. Najlepsze, że władze firmy często podkreślają na różnych spotkaniach, że dziwią się dlaczego ludzie odchodzą..
inny 2015-02-14 13:00:14
Firma dla ludzi z ambicjami, chcących się rozwijać i nie bojących się wyzwań. Jeżeli chcesz przyjść na 8 godzin do pracy "popierdzieć w stołek", to nie startuj do rekrutacji. Rozwój to przede wszystkim angażowanie się w rozwiązywanie problemów, dodatkowe zadania czy projekty, które wymagają pełnego zaangażowania. Pracuję tu dobrych kilka lat i ciągle mi się podoba. :-) Co do nepotyzmu, jest to fakt. Ale raczej wynika on z "bagażu" jaki miała ta firma gdy była państwowa. Niestety dziś także "swój ciągnie swego" - ale skala jest nieporównywalnie mniejsza. W każdym razie polecam tę firmę jako Pracodawcę.
CoJaTuRobie 2015-02-23 20:27:25
Mam nieprzyjeność tu pracować. Pracuje bo gdzieś musze. Firma klanowa, pracują całe rodziny znajomków, wujków, córek, itp. Tabuny niekompetentnych ludzi którzy siedzą tam bo mają mocne "plecy". Nepotyzm i kumoterstwo jak z najdzikszej komuny. Firma ma za dużo pieniędzy, płaci takim za nic nie robienie. Brak rzetelnych audytów zewnętrznych, o tych co bywają wiadomo z wyprzedzeniem, aby był czas pozamiatać troche brudów. Znam opinie z różnych działów, gdzieniegdzie bywa lepiej. Firma jedynie aby mieć w CV a nie żeby tam zostać na dłużej. Bywa że mąż jest w hierarhi kierowniczej z podległą mu 2 stanowiska niżej żoną tez kierownik, jak tu sie buntować i walczyć o swoje, jak tu są same klany znajomków. Sam profesjonalizm i pracowitość nie wystarczą.
Są tu też rzesze mrówek które pracują nadgodzinami, rejestracja czasu pracy to fikcja, kierownicy z klanów kumoterskich modyfikują historię rejestracji jak chcą. Wykradanie leków z za bramę, np. wyjeżdzają służbowymi autami w kieszeniach siedzących tam pracowników co jadą załatwiać prywatne sprawy "na mieście", układy z pracownikami ochrony, nie przeczesują pewnych pracowników i aut służbowych. Zwolnień chrobowych pseudo chorych chodzących po mieście pracowników nikt nie kontroluje. Niektorym udaje się dostawać tu dobre pensje, ale w większości przypadków są nieadekwatne do wykonywanej pracy i kompetencji, prawdziwi fachowcy często nie docenieni, a znajomkowie sami nawzajem napędzają sobie punkty w ocenach pracy i programach benefitowych. Długo by pisać, firma przeżarta rakiem wzajemnych układów, farmacja widać bogata, płacimy niepotrzebnie krocie za leki aby utrzymać darmozjadów, niesamowite że rynek nie jest w stanie wymusić tu restrukturyzacji.
dexos 2015-06-30 07:11:24
beznadziejna firma pracowałem w KJ przełozeni chorzy brak mozliwosci rozwoju
pedro 2015-08-18 21:34:10
kanady - dobry bajer, dźwignia handlu...
marcin1509 2015-11-29 23:53:40
a wypowie się ktoś nt. stanowiska it helpdesku ? Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej dot. stażu, ale się nie dostałem. Ktoś powie jak to w tej firmie wygląda ?
nati 2016-01-03 23:26:36
czy ktoś wie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna dot, stażu? Jest po polsku czy po angielsku?
nati 2016-01-05 10:42:24
pytam bo tą informacje potrzebuję na przyszłość :) orientujesz sie może czy rozmowa wtedy jest po ang czy po polsku?
profesjonalista 2016-06-28 00:41:19
Firma nie godna uwagi. Ludzie złośliwi, szczególnie managerowie i HRy. Ambitni nie mają tu czego szukać, bo takich miesza się tu z błotem i jest to tolerowane.
Małgo 2016-07-15 13:23:38
jakie są płace w KJ? albo w dziale badawczo rozwojowym?
Nick 2016-09-20 08:31:43
W 2008 roku zdarzyło mi się brać udział w rekrutacji do Polpharmy do działu produkcyjnego. Rozmowa rekrutacyjna była z kierownikiem produkcji. Z tego co opisywał ten kierownik produkcji to produkcje mieli wtedy podzieloną na część "chemia" gdzie były wykonywane syntezy chemiczne i na część "pharma" gdzie była produkcja finalna leków,tabletek itp. Rozmowa wtedy była z kierownikiem produkcji części "chemia". Podczas rozmowy kierownik tego działu pyta się mnie "czy jeśli mój przełożony zlecił by mi wykonanie czegoś co byłoby nie zgodne z prawem, z przepisami to czy bym to wykonał". Stwierdziłem, że bym nie wykonał polecenia które wiązało by się ze złamaniem prawa, przepisów no i oczywiście finalnie nie przeszłem rekrutacji :) Coś niesamowitego niby firma farmaceutyczna itd. ale widać że typowo polska patologia. Ciekawe kiedy oni będą mieli czy już może mieli wtopę bądź parę wtop w stylu tego co miała jelfa z corhydronem. No przy takim podejściu dyrekcji i kierownictwa żeby robić coś nie do końca tak jak się powinno robić to myślę że to kwestia czasu może być.
Zostaw swoją opinię o Polpharma - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polpharma