Opinie o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. w Strumień

Witam wszystkich, jakie zarobki na spawalni? Zarobie 25 zł na rękę za godzinę?

On
@Zainteresowany

Tak po 5 latach przepracowanych. Kierownik zachęca żeby zapraszać znajomych aczkolwiek ja bym wrogowi nie polecił pracy na spawalni w tym momencie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) i zapi*rdol a sam kierownik to faja który patrzy za co wziąść pracowniowi premie. Nie polecam

@On

Kierownik szuka wozkowego na spawalnie jakoś słabo mu to idzie drugi miesiąc

Szlifierz
@Spawacz

Taki kierownik z niego że tylko czeka żeby komuś premie zabrać zostanie sam na spawalni

Przodowy
@Zainteresowany

Chyba po 10latach????

Zynek
@Spawacz

Jaki kierownik?

@Zynek

Kierownik (usunięte przez administratora)

pablo

Czy w firmie są stanowiska pracy w warunkach szczególnych?.

Anonimowy

Witam, byłem pracownikiem ponad 2 lata zatrudniając się było wszystko ok natomiast gdy zaczniesz poznawać firmę uwierz mi z dnia na dzień będziesz chciał uciekać z firmy. Zaczynając od CNC brak ludzi co powoduje ze jest zmuszony robić na 2 czasem 3 maszyny, montaż to nie jest montaż tylko poprawy po wszystkich. Reszta wydaje się na poziomie

Krystian Wróbel

Witam serdecznie, a w szczególności wszystkich znajomych z którymi było mi dane ciężko pracować 14 lat w zakładzie, budując potężny kapitał dla dobra wspólnego. Jak wiecie nie dalej jak miesiąc temu rozwiązałem stosunek pracy za porozumieniem stron, nie z powodu tego, że nie odpowiadała mi praca czy też wynagrodzenie za jej świadczenie, lecz z innych względów. O decyzji rozwiązania umowy z zakładem w którym zostawiłem zdrowie i serce, zaważyła jedna kwestia a mianowicie zmiana przełożonego ze względu na zwolnienie się majstra z którym współpraca układała mi się wiele lat pomyślnie. Nowy przełożony według mojego odczucia nie potrafił nawiązać współpracy między pracownikiem fizycznym a szczeblem umysłowym tj. brak współpracy w procesie produkcyjnym opartym na technologii. Jako doświadczony pracownik mający wielki wpływ na pozytywne zmiany w firmie, wyraziłem swoje zdanie jako jedyny z pracowników na jednym ze spotkań z kierownictwem zakładu oraz Prezesami, zaznaczając że nowe wizje modernizacji procesu produkcyjnego na spawalni nie są według mojego odczucia do zrealizowania w procesie wykonawczym. Zaznaczyłem biorąc odpowiedzialność za słowa że pracownik fizyczny z doświadczeniem idąc w parze z pracownikiem umysłowym, może osiągnąć sukces w porozumieniu tylko w drodze dialogu społecznego. Niestety moje cenne uwagi a w szczególności doświadczenie nabyte w tej firmie nie były brane pod uwagę przez nowego kierownika, który za wszelką cenę chciał udowodnić zarządowi firmy że to ja jestem w błędzie a proces produkcyjny będzie realizowany zgodnie z jego założeniem, nie mając kompletnie doświadczenia w tej branży. Gdy emocje już opadły chciałbym Was zapytać jak wygląda dziś sytuacja w zakładzie? Czy faktem jest to, że zmiany które chciał wprowadzić nowy kierownik, który przyczynił się do tego że rozwiązałem stosunek pracy i inni pracownicy w tym szczebla byłego majstra, zrealizował swój ambitny plan rewolucyjny w firmie? Zaszeptajcie na ucho jak to dziś wygląda. Czy uwagi o których wspominałem na zebraniu z Prezesami były uwagami zasadnymi, a wizje nowego kierownika (fasadowym) pomysłem zaistnienia w firmie? ???? Odnosząc się również do całej sytuacji, chciałem Was zapytać jak wygląda współpraca z obcokrajowcami mającymi “ wielkie kompetencje i kwalifikacje do spawania "????? Wspominam ich miło a zarazem humorystycznie. Z zakładem rozstałem się, ale w mojej pamięci pozostanie dozgonnie jeden majster Pan Grzegorz Gabzdyl, który ma kompetencje do kierowania zasobami ludzkimi, jest człowiekiem potrafiącym nawiązać wspólny dialog z pracownikiem fizycznym co przekłada się na obupulny sukces i rozwój firmy z przełożeniem na jakość i zyski. Był to majster, który potrafił pokornie uczyć się od ludzi pracy a zarazem wdrażał wielki wkład własnej wiedzy umysłowej. Szkoda jednak że awansował i nie ma go w śród Was ale życzę mu aby na stanowisku zakładowego kontrolera produkcji realizował swoje szczytne cele i miał wpływ na to aby Wasz zakład był przyjazny pracownikom a praca tworzona z pasją. Reasumując życzę Wam wytrwałości przy współpracy z kierownikiem, który w moim odczuciu może mieć wielki wpływ na to że stabliny fundament zakładu pewnego dnia runie jak mur Berliński. Dziś bym był obok Was ale nie ma mojej zgody aby jeden człowiek decydował o większości. Nie na tym polega zralizacja szlachetnych celów. Pozdrawiam i życzę w szczególności zdrowia mają na uwadze sytuację związaną z covidem.

Zdzisiek
@Krystian Wróbel

Stary, daj spokój-zwolniles się Twój wybór. Idź gdzie chcesz i nie interesuj się. A jeśli Ci żal, złóż papiery, może Cię wezmą spowrotem do pracy. Otwórz swoją firmę, gdzie będziesz realizował szczytne plany ????a tej daj spokój skoro nie chcesz tu pracować - nie Twój interes już.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. na stanowisko Konserwator? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
obserwator

Mroczek pociuloku w burym kapturku chyc sie roboty,bo przez ciebie chlopaki normy niewyrobili w piatek,mniej gadaj,wiecej rob...wiesniaku

Novotny
@obserwator

To jest jakiś terrorysta....

Znajomy
@Novotny

Barabasz obudź się z letergu

Agata

Macie rozbudowany socjal?

Antek

Prezesie kiedy zmienicie kadrę kierowniczą na wykształconych pracowników bo jak narazie każdy potrzebuje pomocnika.

Witam serdecznie zaczął się rok 2021, ceny produktów w sklepach wzrosły, podatki wzrosły, wszystko poszło do góry. Wypadało by w tym roku ruszyć stawki do góry :) Pozdrawiam.

Janusz

I sądzisz, ze pisząc tu to zalatwisz? Hahahah

Spawacz

Normy idą w górę a podwyżek nie ma

Dany
@Janusz

Byłem tam parę miesięcy.Niestety panowie na spawalni udawają wielkich fachowców, marudzą że im nie nie pasuje a tak naprawdę jak widzą normiste to (usunięte przez administratora)w porty i robią na wyścigi ile się da i sami sobie psują normy.Kierownik co w życiu kabla nie trzymał w ręce zerkał przez maskę jak układm spoinę.Na papierze A8 a oni to leją na raz ????. Widziałem jak odchodzą starzy pracownicy a dlaczego?bo pewnie im tak było (usunięte przez administratora) przy nowych rządach prezesów ????

Spawacz

Majster każdego działu powinien załatwić podwyżki ale wszyscy boją się prezesów

Pytający

Jak wyglada praca przy obsłudze maszyn CNC? Czy normy są wysokie, praca ciężka, czy monotonna? Szukają teraz do obslugi maszyn CNC i zastanawiam się czy złożyć papiery. Na jaki zarobek można liczyć na początek i czy są weekendy wolne?

Marian Paździoch
@Pytający

Nie marnuj czasu. 14 brutto dostaniesz, mi tyle zaproponowali podziekowalem

Pytający
@Marian Paździoch

No mi tez tyle zaoferowali + 40%. Po okresie próbnym trzy miesięcznym 20 zł brutto + premia. Weekendy wolne i trzy zmiany. Nie wiem natomiast jaka specyfika pracy, czy normy są wysokie czy można spokojnie pracować i jaka atmosfera w pracy. Czy można liczyć na starszych pracowników.

marian pazdzioch
@Pytający

nie dostaniesz 20 zl. to bujdy na resorach, beda (usunięte przez administratora) ze kryzys itd dostaniesz 18 max, specyfikacja tej firmy polega na klamstwie, amen

Majster
@marian pazdzioch

Bzdura. Pracowalem tam bardzo długo i miałem 30 na godzinę.

Majster

Pracowałem na dziale gdzie trzeba coś umieć, tam nikt za 20by nie pracował. Jeśli stoisz jedynie obok maszyny nikt Ci tyle nie da, ja znam rysunek techniczny i pracowałem samodzielnie. Stąd pewnie różnica. Wierz bądź nie ale jest dział gdzie zarabia się grubo powyżej 30 ale tam trzeba coś umieć i mieć doświadczenie. Firma jest ok, można trafić gorzej. Ale można też lepiej. Jeśli ktoś chce pracować i umie więcej niż stać obok maszyny, czy skręcac srubki to jest w stanie tam dobrze zarabiać.

witam kolegów ,czy ktoś może coś wie na temat zarażonych ukraińskich pracowników?Gdzieś na forum była ponoć jakaś informacja że nikt ich nie kontroluje a co jakiś czas następuje rotacja?

pixelo

dzien dobry, zastanawiam sie na aplikowanie oferty pracy w firmie strumet na stanowisku operator cnc, czy ktos bylby pomocny w info? jakie oprogramowanie maja frezarki cnc, czy sa technolodzy przez duze T? serie czy pojedyncze sztuki? no i czy pieniadze sa w miare? prosze o info, pozdrawiam

Hanna
@pixelo

Faktycznie - Zakład Strumet szuka teraz kogoś na to stanowisko. Wiem, że ponoć oferują tam: stałą pracę, solidne wynagrodzenie, możliwość rozwoju oraz liczne benefity. Tu znajdziesz te informacje: https://www.strumet.pl/pl/oferty-pracy Duże masz już doświadczenie, jeśli chodzi o pracę operatora cnc?

Paneacy

Jak tam koronka?

Szlifierz

Prezesie na drugą zmianę nie ma miejsca na parkingu

Kierowca

czytam te wasze posty i nie dowierzam tak tam jest źle a od 8lat widzę w większości tych samych ludzi czy to przypadek raczej nie. wylewacie brudy a kurczowo trzymacie się tej roboty

Prusok

Czy jest gdzieś do podpisania petycja o przyznanie Bartkowi(beksa) ze spawalni jeszcze z tydzień urlopu? Chłopak wrócił nie dawno a wydać że nie odpoczął bo znów chodzi za majstrem że idzie na krew. Tak tydzień by mu się jeszcze należało bo w sumie nie ma różnicy czy jest czy nie

Członek

Prezesiku paróweczkO, w hali gorko choć posiedź z nami nawąchają się chemii. Będzie dobrze... NBA MBA NHL Wwe manager

Prusok

Czy to prawda że GG chce się pozbyć kolejnego ze spawalni od siebie i wysyła go na ocynkownie tak samo jak resztę wysłał?

haha

Spawalnia(trolownia) to dno,zwłaszcza ludzie(trole),prezes powinien im tam normy podzwigać,jak mają czas sie interesować wszystkim innym a nie swoją robotą,już mnie niama w tym zakladzie i odetchnąłem z ulgą...sieją wieczną propagande (usunięte przez administratora) jedne. Nigdzie indziej by roboty nieznaleźli,niemówiąc o wykonywaniu innych obowiązków,bo sa za (usunięte przez administratora),albo im sie niechce. Ci ktorzy wiedzą że to o nich niech sie teraz zastanawiają pozdro (usunięte przez administratora).

hmm
@haha

....a co na narzędziowni robi ten spawacz ze spawalni może mi ktos powiedzieć,bo zachowuję się jakby tam był za kare,stary pracownik a posrany jak młody ;)

Fazi
@hmm

Jak co robi?Wykonuje powierzone mu zadania jezeli jesteś taki fachowiec to przyjdź i pokaż co potrafisz!

@haha

Kiedy będzie woda na spawalni do picia

Jak wyglada sytuacja z maseczkami które trzeba nadal nosić na terenie zakładu pracownik ma sobie sam zakupić czy zaklad coś zasponsoruje?

Olo

A co słychać u Olka?

On
@Olo

Zapytaj go

trejo

kto to jest ana"l"kondonus na spawalni?snake czy cos w tym rodzaju...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. - Strumień

• Jak się pracuje w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 14 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Wyrobów Metalowych Strumet Sp. z o.o.