strumet

Strumień

Opinie o strumet

Tomi 2016-10-13 18:02
Witam was mam pytanko czy są przyjęcia do Strumień?? Bardzo bym prosiła a pozytywną odpowiedź . Dziękuję wam
Kolo 2016-10-20 20:57
Może i tak ale na pewno nie w firmie strumet tam na robicie spawalniczy robisz za zwykłą stawkę i też nie przyjmą do strumet pierwszego lepszego z ulicy
spawacz 2016-10-29 10:47
Moze i tak ale w moim przypadku jest inaczej, ja mam stawkę niezwykłą czyli bardzo dobrą i praca mi pasuje, jakby mi nie pasowała to bym zwolnił miejsce innym.
xyz 2016-11-03 11:50
zakład jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle zarząd tylko garnie dla siebie zero poszanowania dla pracy człowieka a kontrola jakości to jakaś fikcja żal patrzeć na te gęby
Pracownik 2016-11-03 13:33
|Czy jest juz ten nowy Kierownik magazynu. Ostatnio prezes chodził z jakims chłopkiem i go oprowadzał. Czy coś sie zmieniło czy mnie cos omineło:)
Bo jak dalej szuka to ja jestem chetny :)
spawacz 2016-11-04 21:13
no to pewnie jestes dupolizem jakich wielu w tym zakladzie!
Pracownik 2016-11-05 15:43
To jest ten kierownik czy nie bo z twojej odpowiedzi nic nie wywnioskowałem :)
obserwator 2016-11-29 21:08
Prawda to że na spawalni jest trójkąt bermudzki i tracą się ludzie.
asdff 2016-12-04 19:23
Kto podejmuje tak debilne decyzje np. żeby pół roku wcześniej dni pomiędzy świętami odrabiać?!!!Dajcie zarobić!!!Co z podwyżkami należą się , od kilku lat stawki w miejscu stoją a normy pracy drastycznie wzrosły?!!!
Sorek 2016-12-18 22:27
Czy ktoś wie czy są teraz przyjęcja ? Chodzi mi konkretnie o opetarora maszyn/CNC?
mateusz 2016-12-23 11:38
Ja generalnie polecam firmę, nie dzieje się tam nic o czym każdy by nie wiedział, socjal jest, ubrania, środki czystości są, pieniądze zawsze na czas albo wcześniej i zgodne z stawką jaką prezes zaoferował + premia uznaniowa (a z nią temat jest prosty, nie obijasz się i nie zepsujesz nic co by bardzo naraziło na dodatkowe koszty firmę, to nikt Ci tej premii nie pomniejszy ani o procent). Co do podwyżek to są, ja np. dostałem i wcale nie chodziłem, tylko pracowałem możliwie najlepiej i ktoś to docenił. Co więcej dwa razy w roku mamy tam dość pokaźne premie. jeżeli chodzi o załogę to jak wszędzie jest sporo "normalnych" ludzi może nawet większość i także kilku takich o których szkoda pisać czy mówić. Mi osobiście w tej firmie dobrze, nikt mnie nigdy nie oszukał na pieniądzach, mam tyle ile miałem mieć na godzinę, wszelkie dodatki, premie, kadry w których załatwię co potrzebuje i to z uśmiechem na twarzy. Co do chłopaków z Ukrainy to nie stanowią problemu, robią co im każą za stawkę, jaką im firma oferuje i to ich sprawa. co do opinii że "dupią za grosze" to ich sprawa, tylko kto z Was nigdy nie szukał oszczędności? czy to jakieś tańsze części do samochodu/zamieniki, czy to jakiś rabat na usługi telekomunikacyjne (abonament czy internet), jakieś tańsze materiały budowlane czy do remontu. KAŻDY!!! więc co wam do tego że firma zamiast dawać nadgodziny pracownikom którzy mają duże stawki (swoją drogą nie adekwatne do umiejętności), wolą aby tą prace wykonał ktoś za niższą stawkę, moim zdaniem to czysta ekonomia i kalkulacja. I teraz najważniejsze dla wszystkich nie zadowolonych, nękanych i umęczonych, każdy pracownik zatrudniony na umowę o prace ma prawo do wypowiedzenie umowy o prace z zachowaniem okresu wypowiedzenie (czas jego trwania jest wpisany na umowie o prace), co więcej możecie wnioskować o rozwiązanie umowy o prace na mocy "porozumienia stron", które pewnie byście otrzymali gdybyście faktycznie i bardzo chcieli. Prośba do wszystkich którzy wiedzą najlepiej i narzekają najwięcej, proszę o listę co najmniej 3 zakładów pracy, w promieniu 20 km który oferuje więcej niż strumet. ( nie piszcie tylko o górnictwie)
do Mateusz 2016-12-23 17:47
Mateusz ujmę to krótko ty chyba w dzieciństwie miałeś ciężkie zabawki
pracownik 2017-01-03 13:41
Mateuszu gratuluję trafnej wypowiedzi, faktycznie 'Strumut' to porządna firma,co słyszę wiekszosc pracowników jest zadowolona i ceni sobie mozliwosc pracy tutaj.
L 2017-01-03 17:25
Jasne tak porządna że jeden za drugim się zwalnia a podwyżek nie było conajmniej od 6 lat
Desperat 2017-01-05 13:24
Cieć na bramie ma teraz z urzedu 13 zeta na h.A spawacz na dziendobry 14 zl. a po 6 latach orki dorobisz sie garba i jakichs 15,5o na h.Czyli bez nadgodzin jakies 2200-2400 na rączkę za tyranie cały mieśiąc na G lub Conti!!!Żyć nie umierać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EUREKA 2017-01-06 12:07
A jakby tak zebrać się w kilku i samemu stworzyć taką firmę ,w końcu to my tą harówę odwalamy, wtedy cała kasa będzie nasza .
W 20KM 2017-01-11 14:13
COUPER, ROSINSKI, POLMOTORS
OBRAZONY 2017-01-12 18:36
Szanowny Panie Desperat prosze mnie nie obrazac ja jestem pracownikiem ochrony wykonujacym sumiennie bardzo odpowiedzalna prace a nie jakims cieciem,szanujmy sie i liczmy kazdy swoje.
MS Office 2017-01-16 11:37
Odszedł stary prezes - odeszła dobra firma Strumet. Przyszedł nowy prezes - normalny folwark, gdzie są pracownicy równi i równiejsi. Szacunek dla pracownika, kooperanta, dostawcy? No chyba żartujecie.
EUREKA 2017-01-17 11:46
Ciągle to samo narzekania biadolenia krytyka bez propozycji rozwiązania problemu.A może by ktos ruszył tyłek i choć spróbował założyć firmę, a nóż będzie lepsza od tej na którą do znudzenia narzeka.
Haha 2017-01-17 22:21
Zajmij się lepiej ludziami na ocynkowni bo cały zakład wyniosą
Mateusz 2017-01-17 22:50
Ha ha zajmij się swoim miejscem pracy a nie patrz na innych P.Rajwa ich dopadnie i wylecą z tego zakładu ale z drugiej strony więcej kontroli by się tam przydało!
Normalny 2017-01-18 22:55
Ha ha . Jeśli kogoś widziałeś ze ktoś coś wynosi to z takim czymś się idzie do prezesa, a nie pisać takie pierdoły chyba że sam masz coś za uszami.
ave 2017-01-19 00:39
Ten zakład to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Każą robić coraz więcej za te same pieniądze. Podwyżek nie było już od 4-5 lat, w tym czasie normy wzrosły niemal o 100%. Prezesi zbijają kokosy na naszej ciężkiej pracy a nam garby rosną. Inwestują w hale i maszyny, ale nie zapominajcie, że gdy pewnego dnia postanowią zwinąć interes to wszystko jest ich, a nie pracownika który na to wszystko ciężko zapracował. Oni to wystawią na sprzedaż a was zwyczajnie zwolnią. Oni będą się cieszyć z milionów a wy płakać z komornikiem na karku. Na wszystkich tych maszynach, samochodach i halach powinien widnieć napis "sfinansowane przez pracowników"
uouop 2017-01-19 14:41
Pewnie zaraz wOjstuś lub jakiś jego osobisty piesek zacznie tutaj wypisywać jak to w tym zakładzie jest pięknie, cudownie i że ten zakład to kraina mlekiem i miodem płynąca. I że nie ma drugiego takiego zakładu w pobliżu nie ma. Tymczasem jak jest to każdy z pracowników wie - BEZNADZIEJA. Każdy myślący i mierzący wyżej stąd ucieka. Zostają ci dla których ten zakład to szczyt swoich możliwości. Zostają ci którzy godzą się na pomiatanie sobą. Zostają ci którym nie przeszkadza jak Lesław stoi tuż nad głową, psychicznie zmuszając do jeszcze większego tyrania. Zostaje szara masa.
x25 2017-01-19 15:51
Co ty jeszcze robisz w tej firmie skoro masz takie zdolności analityczne a może wizjonerskie.
Najlepszy 2017-01-20 01:08
Co z urlopami na spawalni u Losy????No przecież to jest farsa!Mam Mu loda zrobić żeby dostać????
Barni 2017-01-21 08:15
Jego zapytaj ja nie wiem czy lubi.
Barni 2017-01-22 10:20
A Ty komu robisz.
Ioi 2017-01-22 16:49
Darmozjad z biurowca się wypowiedział
121 2017-01-23 18:27
Prezesie co z podwyżkami płac?!Od 1 stycznia 2017 została podniesiona najniższa krajowa która wynosi w obecnie 13 zł . Dodam ze stawka początkowa w ZWM Strumet to również 13zł. Średni zarobek w Biedronce to 2600 zł,w Lidlu 2800 zł. WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@@ 2017-01-25 16:19
pracowałeś w polmotors? bo ja tak i nie jest tam napewno lepiej niż w strumecie, więc nie pier*ol.
eureka 2017-01-25 16:23
nie każdy ma komornika tak jak ty kolego:D i wiele osób posiada umiejętności dzięki które znajdą prace w innych firmach, gdyby twój scenariusz się spełnił. A ty wtedy możesz sobie z tym komornikiem płakać, tulić głaskać czy co tam chcesz. pozdro
SWÓJ 2017-01-25 23:32
Bracia ukraińcy wywalczyli sobie podwyżkę... Wiec teraz Panowie jesteśmy gorzej traktowani niż oni, bo my nie mieliśmy podwyżki od kilku lat. Oni zamiast 8 maja teraz 13...Kto z Was Panowie dostał kiedykolwiek 5 zł podwyżki???
awe 2017-01-26 11:28
koniec poblazania ukraincom mlody co zatrudniony pod firma tez ma 13 zl na godz brutto i niemoze robic nadgodzin i tak to wychodzi ze ukraincy zarabiaja wiecej niz nie jeden polak wstyd panie prezesie na front z nimi teraz zacznie sie dopiero podpierdalanie nierobów
qqsd 2017-01-26 21:41
co z naszym wynagrodzeniem? na co czekacie?nie zapracowaliśmy jeszcze na podwyżkę?ukraińcom się należy a nam nie???
Pracownik produkcji 2017-01-27 23:52
Widać nie, nikogo nie obchodzi, że firma w trakcie "kryzysu"rozrosła się niemal dwukrotnie albo i lepiej. Robol ma robić i nikogo to nie obchodzi, zero szacunku dla pracy robotnika, na każdym kroku tylko się wymaga a nie daje nic w zamian. Firmę spokojnie stać na podwyzki rzedu 3 zl dla kazdego, ale po co? kasa prezesom się zgadza, ludzie i tak robia wiec po co dawac. Zamiast podnosic wydajnosc wystarczy porzadek zaprowadzic i oszczędności pójda w tysiace. Ale po co burdel się kreci i tyle. Pomijając juz samo traktowanie pracownika przez Prezesa, który czuje się jak bóg. Ludzie uciekaja z tego zakladu i jesli nic sie nie zmieni prezes bedzie sam z ukraincami. Juz słyszalem, że jest problem z zatrudniemiem fachowców, bo stawki sa bardzo niskie.
Dajo 2017-01-28 13:03
Dziwi mnie że nikt nie wpadł na pomysł strajku. Niech sobie prezes z ukraińcami zami robią
KOD 2017-01-28 20:02
a mnie to wsumie nawet nie dziwi że nie strakują, bo tak narzekają a gdzie by te "płaczki" poszły do pracy jakby ich z tego ich zdaniem "złego i okrutnego strumetu" wyrzucili?! kozak w necie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w świecie
Fag 2017-01-28 20:21
Widzę że jesteś tak ograniczony i poza strumetem świata nie widzisz. Otóż są inne zakłady pracy. Nie wiedziałeś? No to cie cieciu z biurowca zaskoczyłem
Ja 2017-01-29 10:56
Panowie mam pełny obraz tego co się u Was w firmie dzieje.Beznadzieja omijać STRUMET szerokim łukiem.
Andrew 2017-02-03 12:36
Panowie, kadry stoją otworem, komu się nie podoba niech złoży wypowiedzenie, nikt go tutaj na siłę trzymać nie będzie.

Załóżcie własne firmy, zatrudnijcie pracowników, płaćcie im legalnie wszystko to co trzeba i dajcie im takie stawki jakich wymagacie.
Uk 2017-02-04 00:58
Ci nowi ludzie, co po polsku mówić nie umieją, do niczego się nie nadają! Czemu reszta ma robić na nich? Nikt z góry tego nie widzi?
Robol 2017-02-05 11:31
Zarobki w firmie są zamale jak na tyle roboty podwyżki się należą!
Iop 2017-02-05 18:02
W Strumecie zarobki są niemal jak w Biedronce. Po żenująco niskiej wypłacie wegetacja, a praca mordercza. Omijać Strumet szerokim łukiem.
Hjo 2017-02-05 18:24
A co, mało ludzi się już zwolniło?? Każdy spier**la z tego syfu!
Obserwator 2017-02-06 13:00
A TY na co czekasz? Zrób miejsce innym przestań się denerwować zacznij nowe lepsze zycie.
Fah 2017-02-08 17:41
A skąd wiesz leszczu z biurowca że ja tu nadal pracuję?? Oj wOjtuś, chciałbym cie kiedyś spotkać
Obserwator 2017-02-11 11:17
Faktycznie taki gosc jak Ty zasługuje na cos lepszego dziwie Ci sie ze tracisz cenny czas na te wpisy.

Pracownik 2017-02-25 22:42
Mam pytanie dlaczgo firma strumet na badania okresowe nie daje dnia wolnego bo z tego co wiem to sie należy ,a nie rano na badania a na 2 do roboty
Zostaw swoją opinię o strumet - Strumień
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie strumet