Opinie o Ksymex (działalność zakończona) w Strumień

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Ksymex (działalność zakończona). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ksymex (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ksymex (działalność zakończona) w Strumień

zamarski konfident Nowy wpis

pr i wielka lipa, czyli dalej nic sie nie zmieniło w tej firmie za moich czasów tez była tragedia teraz mam fajna prace fajna szefowa fajni ludzie ta firma umiera tylko (usunięte przez administratora)ylko farjerow szuka do pracy ja tez to przezywałem praca masakra tylko uciekac dobrze ze juz sie czasy zmieniły ale jego renoma poszła na cały slask .... drogi szefie i szefowo a co z ta (usunięte przez administratora) dalej mam przebijaja opony w autach...heeheheh niech odbiora wam jedzenie moze troche suchdniecie ... za moich czasów co chwile tam policja była gosc (usunięte przez administratora)swoje spolnika i temu sie tak mscili na nim patologia ]patologia patologia pozdrawiam mariusz

Agnieszka Nowy wpis

@Mać . czyli polecisz innym tego pracodawcę? Czym dokładnie się zajmowałeś w firmie Ksymex? Terminowość wypłat w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Czy są jeszcze jakieś plusy pracy tam?

Mać . Nowy wpis

Praca spoko. Wypłata zgodnie z ustaleniami z szefem. Pracowałem tam zaledwie chwilę, bo tylko na czas wakacji od końca maja do lipca bo jade na wakacje. Zarobiłem ! Atmosfera fajna. Wrócę po wakacjach. Polecam.

Były pracownik Nowy wpis

No wlasnie masz pecha bo co 2 pracownik szuka nowej roboty i za chwile nie będzie tam nikogo

Aplikowałeś do firmy Ksymex (działalność zakończona)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Jolero

Dla mnie to katastrofa. Roboty w trzy ch**je czasem po 16 godzin dziennie a " papcio" przyjdzie i dowali normę a ceny obniży, on pójdzie z torbami. Zwolnilem się i nie żałuję. Nikomu nie polecam. DNO. A wypłata 2200 to żart moja kobieta więcej w markecie zarabia.

@Jolero

ciekawe kiedy pracowałeś po 16 godzin jak tam pracujemy po 8 godzin na 2 zmiany, i nawet jak chcesz zostać to za bardzo nie ma jak bo przychodzi zmiennik na twoje stanowisko, a jeśli chodzi o zarobek to nie będę ci pisać ale mi średnia wychodzi 20 zł na godzinę, widocznie musiałeś si (usunięte przez administratora) br /> że tak narzekasz do tej pory, bo ci co pracują raczej nie szukają innej pracy

Agnieszka

@uczciwy, a co podobało Ci się w pracy?

uczciwy

ok nie wolno obrazac ludzi ale fakt je zle,nawet bardzo,a te pozytywne komentarze, spytajcie sie kobiet co w sklepach z użwana odzierza pracuje nawet jedna sie wypowidała na ten temat , swoj ciaganie do swojego ,zona i maż panstwo mich.....nie dokoncze( popytajcie sie ludzi co mowia,idzcie pracujcie tam, przezyjcie to co my) no ale zawsze znajdzie sie jakis frajer co pojdzie za kasa bo mu pan mariusz obiecała złote gory,)tradgedia , tregedia w wykonaniu szekspira i homera... nawet w sredniowieczu było lepiej, ale zawsze znajdzie sie ktos co nie ma informacji ani doswidaczenia wienc pojdzie do patolog.......pozdrawiam fama o panu i pani dotarła nawet do granic naszego kraju p.s ...

elektroda

no tak za kazdy pozytywny komentarz płaci dodatkowe 200zł on i jego zonka wymiary 2 metry na 2 tragedia....firma dno tak jak kierownictwo... patologia w czystej postaci a jak tam mafia z jastrzembia odpusciła mu czy dalej umila zycie panu m.

Biter

nie ma to jak podszywac sie pod pracownikw i w ich imieniu dodawac komentarze, Dominika powinna do garów wypieprzac ale to i tak dla niej za duzo a nie wpieprzac sie mariuszowi do interesu przez nią ludzie mają go za pantoflarza i kretyna. Pozatym robota była ok, zarobki w miare dobre w zaleznosci od godzin.

steffano

Ja polecam firmę, pracuje już w niej od 4 miesięcy. umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze jest na czas + nigdy nie zostałem oszukany na wypłacie - zawsze wszystko się zgadza. Normy do wykonania jak w każdej pracy. Ogólnie polecam !

Oszukany

Firma krzak. Ciągle ogloszenie wisi w internecie przemial ludzi na okrągło... co do kasy 600 zl za 20dni? Odpowiedzcie sobie sami. Na każdym kroku patrzy tylko by zabrać pracownikowi pieniadze. Na umowę mimo wszelkich zapewnien sie nie doczekałem. Poza tym gdy dzwonilem na PRYWATNY numer "szefa" po kilku próbach odebrala jego żona gdyż jemu zabrakło odwagi na odebranie telefonu. BARDZO ODRADZAM PRACE U TEGO "KOGOŚ" Koledzy spawacze, naprawdę szkoda czasu nawet na rozmowe.

Ja przyszedłem na okres próbny i pracuję do dzisiaj. Atmosfera w pracy fajna, szefostwo bardzo w porządku i przede wszystkim zarobki się zgadzają.

cumed

No praktyki czy staż u nich to jest dobry pomysł @iuy bo bardzo dużo można się nauczyć i jeszcze jest szansa zostania na dłużej.

Ja też czytam i zastanawiam się czy to ten sam Mariusz którego się znało? zdecydowanie nie!, jak bardzo człowiek może zmienić się w zaledwie kilka lat... 3? a może 4? Jest szefem prawda, ja też nimi jestem i szacunek dla pracowników musi być!

Roman

hmmmmm czytam i sie zastanawiam czy to ten sam Mariusz znam chłopaka dobrych pare lat nawet pracowałem tam no wsumie 2 razy heheh zawsze jakieś ustalenia z Mariuszem szło zrobić raz lepiej raz gorzej ale w sumie jest szefem i jest demokracja pasuje ci pracujesz nie pasuje zmieniasz prace choć troche dobrej woli dogadania i byłby fajny zakład pozdrawiam wszystkich R.... F..może wpadne zobaczyc jak pojadę na kontrole :)

spawcz

robiłem w tej firmie zwolnili mnie teraz dalej robie jako spawacz i powiem ze nie inne firmy sa dla mnie dobre, u nich z całym szacunkiem..... zle sie pracowało, chciał bym powiedziec troche dobrego o tej firmie,niestety nie mam zadnych podstaw, w ich sklepach z urzywanymi ciuchami jest jeszce gorzej, nic dziwnego ze kobiety sie skarzom, tam podobno to wogule jest tragedia... tam pani ryszard aklisz z lsd ta z grubom d......(cztery litery w nawiasie)wogule totalny rozpizdziel robi,syf kiła mogiła

młody

to co powiedział,ola,nie szanuja ludzi,ksynex spawacz,pracownik obiektywny,misiek,wielka lipa ludzie wiadomosc do was wszystkich to wsztko prawda ostatnie dwa wpisy szef i ta jego zona cwaniara co sie strasznie obraziła ze ma nadwage bo nie nalerzy do super lasek jak chłopaki z jastrzembia to nazwali...... firma totalne dno,szef to samo na tym samym poziomie.....ogólnie prac jest tragiczna, morzan mówic ze jest dobrze ale jest zle,tez człowiek (usunięte przez administratora)lize w strumiecie temu ma zlecienia... to inne firmy powinny dostawac zlecienia wtedy w tym kraju były by lepsze warunki dla młodych... znajomosci i układy cały szef z tej firmy....firma samo dno!

gość

Jestem w tej firmie nowy, atmosfera ok, jak w każdej pracy trzeba robić, zarobki okej. przyuczają do zawodu. szkoda, że taki kiepski dojazd z jastrzebia do strumienia - ale to juz nie ich wina. Ogólnie wporządku!

nie szanują ludzi ;/

Droga szefowo czytając tę wszystkie komentarze i opinie nap temat pani i Pana Michalczyk nie sądzę żeby to byli pracownicy co zzostali zwolnieni to są opinie ludzi co pracowali do was a wy nie umiecie szanować ludzi i ich godności taka płaca i wymogi to uchodźcy mieli by lepiej. A nie mówiąc o kobietach pracujących dla was. P. Szefowo rekrutacja pracownika nie polega na tym że kobieta jest brzydka to się nadaję a jak ładna to nie żeby Pan Michalczyk nie zmienił se na lepszy model. Pozdrawiam a co do pracy odradzam pracowania w tej firmie.

spawacz ksynex

to jest fakt......firma patologia,,zycie jest brutalne iron man to postac wikcyjna.... takrze pani M.G. prosze sie nie kompromitowac co do pani urodu to fakt nie mozna pani obrażąc.....nic na to pani nie poradzi ze wyglanda pani jak ryszard kalisz z sld, widocznie ma pani takie predyzpozycje genetyczne..ale jesli chcemy byc szczerzy to jest tragiczna sutuacja w tej firmie swiete słowa na tej stronie nic dodac nic ujac szef to jest zwykły mato........ł.... bogactwa dorobił sie tylko poprzez układy i lizanie d.......,pozniej sie dzwicie ze mu opony przebijajom samych wrogów ma i tyle....ogólnie ludzie tu mająm racje na tym forum ..jest zle... pewnie bendzie jeszcze gorzej p.s szefie firmy ksynex nie obrazaj sie ze twoja zona wyglanda jak ryszar kalisz,pewnie ma bogatom osobowosc czyli zwykła blach.....a i materjalistka ludzie nie idzcie tam bo masakra

Ksymex (działalność zakończona)
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.

Ksymex (działalność zakończona)