naprzód

Kalisz

Opinie o naprzód

pracownica 2010-11-13 21:02:30
firma ma ta wygrala przetarg w kaliszu tez jest tam juz jakis czas jesli chodzi o kase to ok ale kierownictwo masakra kierowniczka jest kobieta z przypadku zero podejscia do ludzi za jej zezwoleniem brygadzistka ktora niegdys byla sprzataczka traktuje ludzi jak psow trzeba byc naprawde czlowiekiem o stalowych nerwach zeby tam wytzrymac a dyrekcja wogule nie reaguje na to co tam sie dzieje jeden wielki [usunięte przez moderatora] nie polecam
pracownica2 2010-11-18 17:20:48
Zgadzam się z opinią wystawioną przez '' pracownice '' odnośnie kierownika i brygadzistki zakładu .
Wtajemniczona 2010-11-21 14:15:46
Zgadzam się z przedmówczyniami . Brygadzistka to kompletne dno , kierowniczka nie lepsza , [usunięte przez moderatora] Derekcja nic nie reaguje . nie polecam ZAKŁAD PSYCHICZNY !
Wtajemniczona 2010-11-22 15:13:10
Cała prawda.
Doświadczona 2010-11-25 17:10:11
Witam chyba nie widzieliście Zakładu Psychicznego popracujcie w innych Firmach gdzie nie dają umów o pracę nawet kiedy mamy grupy. Osobiscie byłam pytac sie o pracę w waszej Firmię i nie wydaję się żeby osoby tam kierującę były takie jak piszecie chyba musieliście sobie zaszkodzic w jakis sposób, lub już nie pracujecie ,mam tam koleżanki ,które tam pracują i nie słyszałam od nich o takich głupotach.
Pracownik 2010-11-28 21:04:08
Następne święta bez paczek,chociarz socjalne jest.Płakać się chce bo święta idą.
anonim 2010-12-17 19:48:37
o paczkach marzycie cieszcie sie ze macie umowy hehe firma napewno daje je wam bezinteresownie :-) kierowniczka faktycznie nie ma podejscia do ludzi no ale czasem tak lepiej brygadzistka heh smiechu warte nagroda gwarantowana dyrekcja co to takiego istnieje w tej firmie ? gdyby nie kasa na czas jedyny plus nikt by tam nie robil prawda ?
pracownica 2010-12-28 21:34:49
Zgadzam sie z przedmowczynia ,pracuje i wiem kierowniczek do rzadzenia to jest duzo tylko ta jedna prawdziwa jest naprawde ok.! podziwiam spokoj.Ja osobiscie polem kalisz kasa na czas i jest ok.
pracownik 2011-01-20 19:23:50
Zdaje to się tobie że możesz kierowniczce psuc opinię ,kierowniczka nie ukrywa tego że sprzątała widzą to wszyscy na (usunięte przez moderatora) i chyba wiekszośc (usunięte przez moderatora)ja pracuje tam i wiem ,i chwała że mamy kogos kto wie jak ta praca wygląda baaardzo nie lubisz kierowniczki albo tych pan na położnictwie żeby było na nie jak to pisano wcześniej smiechu warte.
pracownik 2011-01-24 17:20:09
Zgadzam się z opinią wyżej , jak można ! tylko sami lenie i niudacznicy którzy już nie pracują tylko tak moga pisac , ten kto pracuje napewno tak nie mysli ,w koncu w zakładzie psychiatrycznym ludzie też pracują i obrażacie ich w ten sposób poprostu jesteście smieszni pomyśl człowieku co z toba jest nie tak.
anonim 2011-01-28 19:37:39
Lenie do domu!!! chetnie popracują inni nie ma pracy u was / widac nie jest zle - nikt się nie zwalnia ..
grupowa 2011-02-18 09:49:42
brygadzistka (usunięte przez moderatora) wykorzystuje ludzi a zwłaszcza tych co maja grupę jest początek roku a ona każe wszystkim wykorzystać urlopy i nikt nie może sobie zostawić ich na lato. To co to może jest dobra kobieta i w ogóle nie pracujecie tam i nie macie pojęcia co się tam dzieje.
pracownik 2011-02-18 21:58:08
Jest jak jest dajcie tym kobietom spokój , Urlopy są na planie urlopów na który sie sama zapisałam i wiele inny też .wiec jakie grupowe problemy pracuje, widze, słyszę, i podziwiam ich spokój, ale zarazem jest mi wsyd ze nas ,bo oceniają nas inni .Dajcie spokój śmieją sie z nas, konczcie z tym same się poniżacie komu nie pasuje to dlaczego jescze pracuje.Wszystko mozna pisac z jednej osoby wchodzic na druga zaraz same będziecie pisac na siebie jak i która i o której wychodzi .
pracownik 2011-02-21 17:13:25
zgadzam sie z tobą Ja też tak myślę i słysze to co Ty ,jak by chcieli to by dawno co niektórych nie było, czemu wszyscy wiedzą o nas a o sobie mówia szeptem. Zawsze z kogos lepiej sie śmiac. maja niezły ubaw z nas piszecie i pracujecie po co to.
pracownik rydygiera 2011-03-09 21:56:44
ludzie. w krakowskim szpitalu kierowniczką zrobili sprzątaczkę bez wykształcenia. W tej firmie jeśli dobrze (usunięte przez moderatora) to masz dobrze. Jak zgadzasz się na dodatkowe dyżury za które nie ma kto zapłacić to jesteś cacy. Premie dostaniesz nie za sumienną prace ale za (usunięte przez moderatora) innych. A jeśli zauważysz że cie okantowali na wypłacie bo godziny na pasku wypłat sie nie zgadzają ( bagatela tylko 48 czyli 4 dni) to siedź cicho i sie nie odzywaj bo jeśli sie upomnisz to wypowiedzenie gwarantowane. A i u nas są osoby które na forum piszą pozytywy o tej firmie, zresztą wszędzie są lizusy którzy myślą że w ten sposób zbiorą plusy u kierownictwa i będą traktowani szczególnie.
doswiadczona/y 2011-05-17 20:02:07
Przeprszam za wszystkie pomówienia pisemne oraz ustne kierowane pod adresem kierownika, m.r. wszelkie pomówienia były kierowane pod wpływem emocji..
agnieszka .pawlak 2011-09-06 23:54:46
zal tej FIRMY BADZEWIE.ITP
anonim 2011-09-15 21:18:29
Każdy wpis podpisany moim imieniem i nazwiskiem na tej stronie nie jest mojego autorstwa.
anonim2000 2011-11-08 23:48:14
dlaczego fjrma nie dba o dobrych pracownikow,ktorzy znaja sie na solidnie wykonanej pracy. Miejsce pracy zajmuje ktos,kto posiada zolte papiery badz jest ,,(usunięte przez moderatora),,wowczas jest ,,nietykalny?,,
anonim2000 2012-01-18 00:20:44
czy są jeszcze NORMALNE firmy,które dopełniają swoich obowiązków?..
ja 2012-06-18 22:03:04
ciekawe ciekawe jak ty masz w domu ,na taki błysk ??? hahaha
stop 2012-09-13 12:10:11
Witam, wszystkich komentujących. Zgodnie z hasłem STOP POMÓWIENIOM przypominam wszystkim autorom komentarzy typu "oszust" itp., iż mogą oni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za oszczerstwa którymi się posługują. Zostałeś oszukany? - czemu tego nie zgłosisz do odpowiednich służb? Czy nie jest czasem tak, że czujesz, iż nie masz tak naprawdę podstaw by formułować takie oskarżenia? W Internecie próbujesz anonimowo (podkreślam - pseudo anonimowo) oczerniać ludzi czy firmy, nie mając ku temu podstaw. A może takie komentarze są nieczystymi zagrywkami konkurencji? Pozostawiam to do oceny czytającym. Spróbuj dwa razy pomyśleć zanim będziesz publicznie krytykował.
wierzba płaszcząca 2015-02-05 16:32:49
To jest ta firma w której w zeszłym roku były te strajki w Łodzi? a ja bardzo chciałam do nich przyjść do pracy... a może sytuacja już się ustabilizowała i finansowo firma zadbała o pracowników? ktoś ma na ten temat jakąś aktualną i rzetelną wiedzę?na razie nie pytam o samą wysokość zarobków ale o to czy są jakiekolwiek zarobki
ikooo 2016-05-13 21:13:47
Zatrudnimy salowe/ salowych - takie ogłoszenie jest u nich tak naparwde, wydaje mi się, że na pewno mozna zarobić do 3000 zł z tego co wiem, bo jednak to jest dobra praca
Zostaw swoją opinię o naprzód - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie naprzód