Opinie o Pactor Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pactor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pactor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pactor Sp. z o.o. w Poznań

michał k-ski Nowy wpis

Witam, wracam czasami myślami do starych lat i dzisiaj wróciłem myślami do Pactora... Czytam te wpisy z dużym niepokojem. Pracowałem w tej firmie w dawnych latach. Byłem bardzo zadowolony i do dziś wspominam wszystkich pracowników. Było super i atmosfera między nami to było coś :) wygłupialiśmy się, śmialiśmy się, chodziliśmy wszyscy na piwo, na imprezy w weekendy, pamiętam nocne powroty z imprez. W tamtych latach przynajmniej dla mnie wynagrodzenie było ok ale były inne czasy 2003-2005. Zdobyłem spore doświadczenie i wiedzę zwłaszcza w rozmowach z dłużnikami i wiem że przynosiły one efekty. Pamiętam nawet że niektórzy byli pod wrażeniem mojej postawy i windykacji. Teraz po tylu latach mogę powiedzieć, że dobrze, iż przeszedłem taką drogę poczynając od firmy Pactor przez kolejne firmy windykacyjne ponieważ moja wiedza i doświadczenie które obecnie posiadam pozwala mi na wykonywanie wszelkich czynności prawnych i egzekucyjnych. Poza tym, że nadal pracuję na stanowisku windykacyjnym już kierowniczym to założyłem własną firmę ponieważ od 20 już lat jestem związany z dziedziną windykacji. Pozdrawiam wszystkich z zespołu którzy mnie pamiętają.

Na jakie benefity można liczyć w Pactor Sp. z o.o.?

były pracownik Nowy wpis

facet w tej firmie jak nie włazisz w (usunięte przez administratora) i nie kapujesz to na nic nie licz ,żadnej pre mi czy nagrody, a gdy już zaczniesz kapować to może zabiorą cię na piwko , ale to nie takie proste , musisz zaczynać od rannego całowania w pierścień pana kierownika gdy przebywa w swoim gabinecie i złożenie meldunku ale tam też nie tak łatwo się dostać , obowiązuje kolejka , więc musisz się zastanowić czy chcesz do tej grupy 10 osobowej cię zapisać ,

ZuziaRózia Nowy wpis
@były pracownik

A co do pracy potrzebują? i gdzie siedziba teraz i co robią na jakich plikach?i ktoś ze starej wiary tam pracuje ?

lukas

Może znajdzie się mający aktualne informacje o firmie i podzieli się na forum?

Gutek

Podpowiedzcie na jaką umowę można liczyć na początek?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pactor Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Była pracownica

Pracowałam dwa lata ekipa super praca najlepiej dla studentów bądź osób które chcą dorobić, z grafikiem nigdy nie miałam problemów. Jeśli chodzi o przerwę w ankietach owszem są ale to nie ich wina zależy od firm które zlecają, wiadomo że nie wezmą projektu gdzie nie będzie im się opłacało. Liderki i kierowniczka które się zmieniały super., a zawsze się znajdzie ktoś kto będzie narzekał jeśli się jemu nie będzie chciało robić. I gdyby nie to że chciałam mieć umowę o pracę na pewno dłużej bym pracowała. Wypłata zawsze na czas, a windykacji nie polecam.

Arek

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje aktualnie?

Zainteresowana

Na jaka umowę można liczyć i jak przedstawiają się dodatkowe benefity?

@Zainteresowana

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do kontaktu mailowego na: cati@pactor.pl.

Nie-zainteresowany
@Zainteresowana

Daruj sobie tę firmę. Nie rozwija się, tylko ledwo już dyszy. Pensje nie wypłacane na czas, pracownicy szukani bez żadnych kwalifikacji. Strata czasu

Ala
@Nie-zainteresowany

Co za bzdury! Konkurencja pisze komentarze chyba ;))) Firma rzetelna i wszystko z nią w porządku. Nigdy nie dostałam wypłaty z jakimkolwiek opóźnieniem.

Norbert

Konkurencja chce zdyskredytować firmę i dlatego tak pisze?

Pactor Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Od czasu założenia do dnia dzisiejszego firma prężnie rozwija oraz poszerza zakres swojej działalności. W ramach grupy „Pactor” działamy również pod firmą Pactor Windykacja Sp. z o.o. Sp. k., specjalizującą się w realizacji projektów z zakresu windykacji należności. W związku z pozyskiwaniem nowych klientów oraz zleceń, prowadzimy intensywną rekrutację zapewniając zawodowy rozwój obecnych i przyszłych pracowników.

cm
@Kasia

Zapłaćcie mi zaległy ZUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze z Pactora

Barnaba

Czy firma funkcjonuje normalnie?

Erwin

Czy Pactor ma jakieś nowe oferty pracy? Nie mogę nic znaleźć a lubię pracę o takim charakterze. Dlaczego nikt nic nie pisze od roku, tak dobrze się pracuje?

Lidia
@Erwin

Chyba szukają teraz na stanowisko ankietera jeśli się nie mylę. Pracowałam tam przez rok i było ok. Na pewno nie będziesz narzekać na złą atmosferę bo jest super ;) A praca jak każda są plusy i minusy, wiadomo...

Ta firma to DNO. Chamstwo bez kultury, którym słoma z papci wychodzi. Przekleństwa i wyzwiska na porządku dziennym. Równi i równiejsi. A na koniec podziękują ci pod byle jakim pretekstem, choćbyś nie wiem jak się starał(a). Niestabilność pracy. Praca jest, a z dnia na dzień dowiadujesz się, że nie ma projektów i siedzisz 2 tygodnie w chacie. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

wefrg

@Jola widze ze w dalszym ciagu szukaja ankieterow w Poznaniu oferuja atrakcyjną stawkę godzinową (niezależną od efektywności),elastyczny grafik pracy (istnieje możliwość przychodzenia w wybrane dni tygodnia na wybraną ilość godzin)różnorodność projektów,* szkolenia

Jola

Byłam u nich własnie na rozmowie na ankieterke jest spoko i stawke też mają całkiem spoko. Może zwiększyli niedawno... Wie ktoś czy trudno się tam dostać czy często oddzwaniają?

Byłam dzisiaj na rozmowie w dziale ankiet. Pierwsze wrażenie? Pozytywne. Bardzo sympatyczna rekrutująca, uczciwie powiedziała mi wszystko, co chciałam wiedzieć o pracy od A do Z. Na wstępie znane dni pracy, godziny pracy, stawka, jaka umowa, czas przerw, od kiedy praca, na czym miałaby polegać - a szczerze powiedziawszy to rzadkość w dzisiejszych czasach. Przeważnie zleceniodawcy bawią się w kilkuetapową rekrutację, gdzie tak naprawdę nie wiadomo, o co człowiek się stara, bo nie zna ani stawki ani dokładnego obszaru zadań... Także podejście do pracownika jak najbardziej na plus i chętnie podjęłabym tam prace, gdyby nie stawka. Naprawdę wyjątkowo słaba kasa. Przeczytałam powyżej, że jest ogromna rotacja i naprawdę nie dziwię się, skoro wypłata jest jeszcze niższa, niż najniższa krajowa. Apel do Pactora - jeżeli chcecie mieć stałych, lojalnych pracowników podnieście stawkę! Moje przemyślenia, gdy wracałam z rozmowy - mogę zarobić na zmywacz do paznokci, ale po cholerę mi zmywacz, skoro nie będzie stać mnie na lakier :)

jankiel

ja również stawiam na pierwszym miejscu obecnie stabilizację zawodową i zastanawiam się czy pod tym wgzlędem Pactor Sp. z o.o. będzie najlepszym wyborem. w sumie to pieniądze z moim doświadczeniem wiem że na pewno będę miał wysokie wynagrodzenie, ale kilka firm sie o mnie upomina i wybiorę tą która da mi najdłuższą umowę

stabilizator jan

w przeciwieństwie do poprzednika pip z ostatniego jak szukam obecnie pracodawcy alby się nie zahaczyć na chwilę ale żeby zakotwiczyć stabilnie na stałe. Pactor wydaje się racjonalnym rozwiązaniem w tej kwestii, tak mi się przynajmniej wydaje. czy są dobrym wyborem jeśli chodzi o pracodawcę na wiele lat?

rtg

Ja pracowalam prawie rok na windykacji(ankiety tez czasem dzwonilam) i wcale tragicznie nie bylo. Wiadomo raz lepiej raz gorzej, ale calkiem znosnie. Jesli siedzisz w chacie, to musialas byc wybitnym leniem, bo z ankiet wyleciec naprawde trudno. Skoro woleli wdrozyc kogos nowego niz wziac ciebie, to chyba o czyms to swiadczy. Z reguly jest tak, ze najgorsi pracownicy maja najwieksze zale i pretensje.

niezadowolona

Siedzialam w chacie bo przyjmowali nowe osoby wpisywali w grafik albo takie ktore przychodza raz na miesiąc firmy nie polecam a kierowniczki z windykacji tragedia niewychowane w ogóle

mmm

Nawiązując do w/w wpisu jak wyglądają w firmie Pactor warunki sanitarne dla pracujących tam ludzi-czy wszyscy zostali przeszkoleni w zakresie BHP. to RÓWNIEŻ SĄ NIEPRAWIDŁOWOŚCI w zatrudnieniu pracowników nadające się do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak szmaciarze to w końcu WY pracujecie na na niekompetentnych gnoi.

Zostaw merytoryczną opinię o Pactor Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Pactor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pactor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pactor Sp. z o.o.