Opinie o Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j. w Warszawa

Maja

Czy za pracę w weekendy otrzymuje się wyższe wynagrodzenie w Stalko? Bo wiem że w weekendy kierowcy też pracują. Jak to wygląda? Zaciekawiona.

Wojciech

Wogóle telefonu nikt nie odbiera

NN

Kto wymyślił taki debilny objazd J ?! To już ten ostatni był 100% lepszy ! Masakra !

Aga

Notorycznie nie przyjezdzaja autobusy i to nie poierwszy raz po raz kolejny spoznilam sie do pracy jestem stala pasazerka ale chyba przesiade sie na pociag bo tak nie moze byc dzis czekalam z 40 minut w upale 35 stopni celcjusza

Dawid
@Aga

Próbowałaś może wyjaśniać z kierowcą, skąd wzięło się takie opóźnienie? Jestem ciekaw, dlaczego tak się dzieje, tym bardziej że w Twojej ocenie zdarza się to notorycznie.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Spedytor Krajowy - Międzynarodowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Jola

Jola 29.09.2019 21:30 Jechałam kursem 1602 z Warszawy do Szczytna o godz. 17:45 Pomijając spóźnienie ok 30 minut, bo to się może zdarzyć ( Warszawa o tej porze jest zakorkowana, a kierowca jedzie Trasą Toruńską- masakra) to kierowca całą drogę rozmawiał przez telefon. Nie odejmował telefonu od ucha kiedy wysiadali lub wsiadali pasażerowie na przystankach, a podczas tych rozmów używał niecenzuralnych słów. Nie jest miło jechać prawie 3 godziny i cały czas k...., p....itp. Czy tak powinien zachowywać się kierowca??????

jacek61

Pracowałem w tej firmie jako kierowca autobusów. Firma (usunięte przez administratora) Zatrudniają na najniższą krajową a resztę pod stołem bez kwitowania u szefa lub szefowej. Warunki pracy tragiczne. Nie przestrzegają czasu pracy kierowcy. Fałszują dokumentację. W razie zdarzenia na drodze musisz liczyć tylko na własne siły. Pracodawca zawsze umyje ręce, a jeszcze ciebie pogrąży. Traktują cie jak śmiecia. Dwa dni wcześniej informują cię sms, że pracujesz w weekend. Nie polecam.

@jacek61

Wypłata pieniędzy bez umowy i fałszowanie dokumentacji to dość mocne oskarżenia pod adresem firmy. Przecież czas pracy kierowcy mierzy tachograf i nie ma możliwości przekłamania wyniku. Jeśli chodzi o jakieś zdarzenia na drodze pojazdy muszą obowiązkowo mieć wykupione OC i Autocasco, więc nie bardzo rozumiem wpisu, że możesz liczyć tylko na siebie. Mógłbyś to wyjaśnić?

@jacek61

Potwierdzam opinie, z perspektywy pracownika biurowego. Takie same praktyki rządzą w całej firmie, płacenie pod stołem.

aktualny

nie prawda, wyplaty sa normalnie na czas !!! dobra firma, widac czemu jestes bylym pracownikiem

Byly
@aktualny

Nie napisałem ze są wypłaty są spóźnione, uważam ze to słaba firma. Widać, ze czytasz bez zrozumienia.

@Byly

Sporo zostało powiedziane o kwestii wynagrodzenia, może powiesz też jaka atmosfera panuje w firmie? Czy pracownik jest dobrze traktowany przez przełożonych? Daj znać jeśli wiesz coś na ten temat, będę wdzięczny.

Witam. Ostatnio jechał autobusem w strone Przasnysza i potrącił rowerzyste. Autobusy zlomy słabe hamulce a możliwe że ich prawie brak. Kierowca nawet nie hamowal. (usunięte przez administratora)

Bożena
@Piotr

Dziękujemy Ci bardzo serdecznie za podzielenie się z nami swoją opinią. Jednak pamiętaj, że nie powinieneś w sposób tak jednostronny oceniać wydarzenia, którego nie byłeś uczestnikiem. Może miałeś kiedyś okazję skorzystać z usług Stalko Przybysz i Wspólnicy? Wszystkich zainteresowanych informuję, że w Stalko Przybysz i Wspólnicy trwa właśnie rekrutacja. Wszystkie aktualne oferty pracy (a jest ich całkiem sporo) znajdziecie na oficjalnej stronie firmy, do której Was odsyłam: http://www.stalko.net.pl/oferty-pracy.html Jeśli znajdziecie coś dla siebie - koniecznie dajcie znać!

Wojciech

Na zdarzenie, które opisujesz niekoniecznie mogły mieć wpływ hamulce, ale także umiejętności kierowcy lub inne czynniki zewnętrzne. Myślę, że ta sytuacja została zgłoszona już do odpowiednich instytucji. Forum Gowork.pl służy do wymiany informacji o warunkach zatrudnienia, więc zachęcam osoby pracujące w firmie Stalko Przybysz i Wspólnicy do pisania swoich opinii o warunkach pracy i atmosferze w firmie. Pojawiły się nowe oferty pracy. Pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/stalko-przybysz-i-wspolnicy-spolka-jawna,661 pracodawca szuka spedytora, kierownika sklepu i sprzedawcy. Może kogoś zainteresuje ta rekrutacja.

Wojciech

Bardzo niefortunne porównanie. Nie uważasz? Rozwiń swoją opinię i napisz dlaczego nie polecasz zatrudnienia. Chciałbym usłyszeć argumenty, które poprą Twoje zdanie. Szczegóły są ważne bo pomagają potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o złożeniu CV.

Obserwatorka

Z roli obserwatora dziś 18.30 Legionowo /obok maka/ kierowca widząc kolesia biegnocego do autobusu / nie więcej jak 20 metrow/ olał go i pojechał. Choć /chyba żona/ kobitka tego kolesia stoi i mówi kierowcy by poczekal ile- może z 10 sek max.! Widać kierowca nie miły bo?

Jogi

Od dawna nikt z pracowników bo jest dobrze? Liczyłem, że dowiem się coś więcej.

(nie)Doświadczony

Powie ktoś jakie są warunki pracy jako kierowca kat.D ? I ile płacą na tych liniach W , J ..... No i czy jest szansa bez doświadczenia się dostać?

Barbara

@Eb, a czy próbowałeś już kontaktować się bezpośrednio z firmą? Myślę, że warto na przykład zadzwonić i dopytać o wszelkie szczegóły. Mam jednak nadzieję, że ktoś na forum też Ci odpowie! Daj nam później znać, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować do pracy w Stalko Przybysz i Wspólnicy.

Eb

Barbara

Zgodnie z informacją zawartą na stronie Stalko Przybysz i Wspólnicy, firma w związku z rozwojem poszukuje pracowników: http://www.stalko.net.pl/oferty-pracy.html Czy ktoś już był na rozmowie oraz z jakim wynikiem ona przebiegła? Jakie predyspozycje należy mieć do pracy na konkretnych stanowiskach? Czy firma oferuje szkolenia? Zachęcam do dzielenia się wszelkimi doświadczeniami oraz informacjami, które są przydatne dla kandydatów.

Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j.) poszukuje ludzi na ten moment, mam nadzieję, że jakoś to wszystko załatwimy

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j.?

Stalko Przybysz i Wspólnicy Sp. j.