Interglobus Tour

Opinie o Interglobus Tour

adam

jestem kierowca w dąbiu po tym co tu przeczytałem jestem w szoku , ale to dlatego codziennie na olx.pl sa oferty z praca u nich bo albo pan ich zwalnia albo sami odchodza?

gabi
@adam

ooo komentarz tej pani juz skasowany no prosze

real

Dużo wpisów jest usuwanych także nie ma co zasięgać tutaj informacji

mariusz

Ale ja szukam opinii kierowców pracowników

mariusz

Ale ja szukam opinii kierowców pracowników

Kierowca b

Profesjonalny przebieg rozmów (dwóch), obiecywane terminy są dotrzymywane (zostałem poinformowany trzykrotnie, że odpowiedź po danym procesie rekrutacyjnym dostanę do tego i tego dnia - i tak było). Raz musiałem zadzwonić, żeby przyspieszyć jedną rzecz, malutkie problemy z działem kadr i księgowości, ale ogólnie organizacja całego procesu rekrutacyjnego zrobiła na mnie pozytywne wrażenie (oprócz czasu jego trwania)

Raczej standardowe - profil psychologiczny, doświadczenie zawodowe, sprawdzenie zdolności językowych. Miła atmosfera.

Mariusz

witam jestem kierowca autobusu miejskiego w Policach mysle by zmienic firme na intrglobus ale w internecie nie ma nic opini o tej firmie ktora jest juz tyle lat na rynku gdzie sa komentarze??????

I jak ktoś pracuje od niedawna jak tam jest godne polecenia? bo widzę, że wznowili rekutacje czyżby chętnych nie było???

arni

Jak dostal ktos prace po rekrutacji co byla teraz w marcu?

mietek

Duży bus to kategoria D bo więcej niż 9 osób. Na B do 9 osób 2k netto zarobisz , na dużym busie jak to "Mieciu" nazwałeś 3k będziesz miał.

Mieciu

No właśnie jakieś konkrtety finansowe? I czy obcinają premie jeśli takowe są. Czy jest różnica w zarobkach na mini i na dużych busach? Zna ktoś odpowiedzi na te pytania?

ziggi

firma ok, dobre warunki finansowe i samochody. mozna się zahaczyć na stale.

Mustafson

Dla mnie jest ok pracuję juz w tej firmie ok 5 lat, dużo opinii jest negatywnych chociaż nie wiem dlaczego w każdej firmie są zasady ktorych trzeba przestrzegać chyba w każdej tak jest. Pieniądze zawsze na czas bez problemów.

ja1985

Mogę polecić, firma zatrudnia ok. 100 kierowców, wielu pracuje od lat i sobie chwalą.

cola

Aktualnie trwa nabór kierowców do tej firmy. Wchodzić w interes, czy szkoda czasu?

Driver
@cola

Szkoda czasu

ja1985

ja pracuję już kilka lat i sobie chwalę. stablina firma o dobrej pozycji. grunt to robić swoje i wywiązywać się ze swoich obowiązków - jak wszedzie. a do tego pracują tam w wiekszosci młodzi, zaangazowani ludzie. dobra atmosfera.

Driver
@ja1985

Właściciel kazał Ci tak napisać?

Mustafson

Jakoś nie zauważyłem żeby dysporzytorzy byli chamscy a znam wszystkich także nie wiem w czym widzisz problem, odnośnie kierowców są to normalni ludzie którzy też odczuwają zmęczenie stres itp ale nie pisz w taki sposób ze wszyscy są tacy w jaki sposób ich spostrzegasz bo zapewniam ze jest inaczej. Nie każdy może być kierowcą zawodowym jest bardzo duża różnica miedzy jazda dla przyjemności a jazda zarobkowa, musisz mieć odporność na stres zmęczenie i tryb zmianowy tyle w temacie. Szerokości przyszli driverzy

pawel

To polski nawet tu szuka klientów? Może garsc faktów, bo korzystałem z kliku firm na tej trasie również np. z Berlineksu. pomine może fakt ze obecnie częściej jezdze pociagiem … : ) wifi w boskim busie na terenie polski nie działa zbyt stabilnie a na terenie niemiec wcale. Miejsca duzo w czerwonych autobusach ? - siedzen napakowane tyle ze odstepy miedzy nimi, to może wygoda dla chinskich nastolatkow a nie średniego wzrostu europejczyka. Może rózni dyspozytorzy w szczecińskich firmach przewozowych pracuja ale przynajmniej nie trzeba placic 3 czy 4 zł za minute rozmowy z dyspozytorem przewoznika, z którym jedziemy i do którego dostep należy się nam tym samym jak psu micha.

mimi konewka
@pawel

duuzo miejsca tam jest bo jezdza puste ;-)

puki

Siemanko Pozdrawia, wszystkich chlopakow co wiedza co jest 5 :D

Witam. Proszę mila o kontakt na maila pawel57@interia.pl w sprawie tej co opisujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Interglobus Tour - Szczecin

• Jak się pracuje w Interglobus Tour?

Zobacz opinie na temat firmy Interglobus Tour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interglobus Tour?

Kandydaci do pracy w Interglobus Tour napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interglobus Tour