Interglobus Tour

Opinie o Interglobus Tour

truthfully

Chcąc dogonić zachodni standard w relacjach przedsiębiorca - pracownik - klient, zapomniano o dobrym standardzie traktowania załogi, a to ma jak widać odzwierciedlenie w rotacji. Ludzie są najbardziej wartościowym zasobem każdego przedsiębiorstwa ! Nie ważne, czy mamy ich szt. 2 czy 200 ;) bez dobrej, zgranej "ekipy" firma nie stanie się potentatem. A więc Panowie i Panie... reasumując ... założenia pracodawcy dobre, wykonanie słabe.

tpoa

no jeśli chodzi o prace u nich to chyba nie zawsze jest tak kolorowo, zastnawiam się teraz jeszcze jak wygląda u nich praca jako kierowca, bo słyszałem, ze podobno można tutaj naparwde dobrze zarobić i to do 4000 zł.

kierowca

Rekrutacja w tej firmie jest prowadzona cały rok na okrągło. Odpowiedzi nie dostałeś bo pewno ktoś coś przegapił, z reguły odpowiadają. Proponuję zadzwonić, napisać maila, jednym słowem zapytać lub jeśli Ci się nie śpieszy po prostu czekać cierpliwie. Właściwie to nie da się o tej firmie napisać inaczej niż dobrze. (usunięte przez administratora)

Adix

Witam. Przeszedłem wszystkie etapy rekrutacji w internecie globus , dzwoniła do mnie Pani która powiedziała że odezwie się ktoś z dyrekcji transportu, lecz minęły już dwa tygodnie i nikt się nie odezwał. Pytanie moje jest takie czy ktoś z was miał podobnie ? Mam się martwić czy nie?

Kierowca b

Profesjonalny przebieg rozmów (dwóch), obiecywane terminy są dotrzymywane (zostałem poinformowany trzykrotnie, że odpowiedź po danym procesie rekrutacyjnym dostanę do tego i tego dnia - i tak było). Raz musiałem zadzwonić, żeby przyspieszyć jedną rzecz, malutkie problemy z działem kadr i księgowości, ale ogólnie organizacja całego procesu rekrutacyjnego zrobiła na mnie pozytywne wrażenie (oprócz czasu jego trwania)

Raczej standardowe - profil psychologiczny, doświadczenie zawodowe, sprawdzenie zdolności językowych. Miła atmosfera.

mike

pracuje 2 miesiące i jest w porządku

bka

kierowca kat B bedzie z 2500 netto (umowa o prace najnizsza krajowa + dieta)praca na telefon (tak mi sie wydaje bo nie uzyskalem konkretnej odp podczas rozmowy) 24h przed wyjazdem dostajesz info kiedy co i jak i jedziesz... jesli masz D to masz troche powyzej 3tys na sprinterze niby jest jakis grafik, wymagania jezyk chociaz jeden i koniecznie komunikatywny... ogolnie wszystko jest ladnie gadane jak u kazdego prywaciarza a jak wygladaja realia ciezko powiedziec :D jesli ktos chce to moze probowac a noz widelec spodoba sie praca ;)

sebastian

do michał: chyba trochę przesadzasz, ja tam pracuje i jakoś nie ma tak jak piszesz.

poper

najlepiej płacą z firm autokarowych w szczecinie, wiem, bo pracowałem już w różnych, na D nawet ponad 5 tys wyciagniesz

paola

potem pensja jest większa i faktycznie można awansować. jak wszedzie na poczatku trzeba sie pokazac, ile sie jest wartym

kenny

no jak 1700 to dobra pensja to czas się pakować ze Szczecina...

kenny

zarobki w biurze sporo poniżej 2000

ja91

pracuje w biurze i jest fajna atmosfera

karo
@ja91

ok dzieki, a jak z zarobkami?

adam

dlaczego komentarze znikają? znalazłem takie informacje pod innym linkiem. http://www.gowork.pl/opinie_firma,700942,0 jakie zarobki sa na duzych autokarach?

karo

a nie wiecie czasem ile mozna zarobic jako pracownik biura obslugi klienta? bo widzialam ogloszenie i chyba sie zglosze. i jakie warunki pracy tam sa? z gory dzieki za odpowiedz

igor

słyszałem, że na dużych autokarach można u nich sporo zarobic

Paweł P.

Korzystam z ich usług ja i moja rodzina dość często. Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze na czas i uprzejmie. Ze swoje strony mogę polecić. Paweł P.

pepe

jak czytam niektóre hejty, to nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać ;-) firma ok, a u niektórych ciśnienie dziwne

Obecny

Ani lepsza ani gorsza od innych transportowych w Szczecinie. raczej wiecej znam gorszych firm niż oni.

mifek

do adam: rekrutacje są bo firma i autobusów jest coraz więcej, to potrzeba tez nowych kierowców.

adrian

Pracuje nie całe dwa lata i warunki normalne, nie wiem o co chodzi z tymi wpisami. Jak się nie podoba to niech idą gdzie indziej. Samochody ok, mniej użerasz się z klientami niż w mzk, jest spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Interglobus Tour - Szczecin

• Jak się pracuje w Interglobus Tour?

Zobacz opinie na temat firmy Interglobus Tour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interglobus Tour?

Kandydaci do pracy w Interglobus Tour napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interglobus Tour