P.P.H.U Kawiks

Opinie o P.P.H.U Kawiks

Dziewczyny przestańcie pisać jedna na drugą co wam to da zajmijcie się swoimi sprawami i brudamy masakra

mimina

Wyroby są w porządku, ale przestanę tam kupować, bo zadarzają się w tych bsklepach oszustwa na wadze. Pani ekspedientka waży wędlinę, jest 12 dkg, a nabija na kasę 15dkg. Rzadko kiedy klient zwraca na to uwagę. Ostatnio w Łodzi w sklepie Piotrkowska 317 ( hala Górniak ) box 129, zapłaciłam 9,40 zł zamiast 5,70 zł. To były dwie małe pozycje, a naliczona waga prawie podwójna. Uważajcie, szczególnie przy większych zakupach ludzie nie patrzą i takie 5 zł, to nic. Tak można wyprowadzać za darmo towar, okradając klientów.

Klientka
@mimina

To samo jest w sklepie w łodzi przy ulicy lutomierskiej 115 już dwa razy miałam doliczone wagi do zakupów ,na samej łopatce bez kości miałam doliczone 0,30dkg nie wspomnę o wędlinie po 0,10dkg na każdej pozycji,więc wzięłam paragon i poszłam zakupy sprawdzić obok do cukierni i okazało się niestety że panie ekspedientki oszukują na wadze jak zwróciłam uwagę to dostałam odpowiedź że się pomyliły ale to już nie jest pierwszy raz tylko drugi z kolei szkoda że wcześniej robiąc tam zakupy nie brałam paragonu,ale do trzech razy sztuka jeszcze raz taka sytuacja i zgłosze to tam gdzie trzeba.Poza tym ceny też są jakby umowne każda z pań ekspedientek sprzedaje towar w innej cenie za paczkę pierogów ostatnio zapłaciłam 13zł a w innym sklepie kawiksu 6,90zł to jest żenujące a poza tym śmierdzi w sklepie papierosami że aż odrzuca jak się tam wchodzi.Czy ktoś prowadzi jakiś nadzór nad tym sklepem?

katarzyna
@Klientka

witam ja rowniez w tym sklepie przy ul.lutomierskiej bardzo czesto robie zakupy i musze powiedziec ze nigdy nie spotkalam sie z taka sytuacja ktora jest opisywana. z tego co nawet kojarze panie ostatnia sprzedawaly pierogi po 5 zl bo mialy promocje w sklepie czuc owszem zapach ale pieczonego miesa w sumie przyjemny zapach.robie tam zakupy przynajmniej 3 razy w tyg i wszystko jest jak najbardziej poprawne wlacznie z obsluga tego sklepu ktora jest milo i sympatycznie nastawiona do klienta. a co do pani od nadzoru to z nam ta pania osobiscie gdyz owa pani sama pare ladnych lat temu pracowala w tym sklepie i z tego co wiem jest tam czestym gosciem wiec bez obaw ekspedienki maja tam czesty nadzor..znam ten sklep prawie od poczatku jego powstania i mimo uplywu lat i powstania duzej konkurencji w okolicy nadal robie i robic bede tam zakupy.......pozdrawiam

Kasia-klientka
@Klientka

Niestety w kawiksie (Łódż) na ul.Lutomierskiej 115, Panie sprzedające nadal (usunięte przez administratora) na wadze wędlin i mięsa. Bardzo dużo moich znajomych z osiedla, którzy byli klientami tego sklepu, zrezygnowali i wolą zapłacić drożej w sklepie obok, ale przynajmniej waga produktów się zgadza...

Klijent

Robiłem zakupy w sklepie na rydzowe w lodzi stara wędlina i bardzo głośna obsługa nie polecam tego sklepu i więcej tam nie zrobię zakupów

Madzia

@Ja a sama praca poza produktami, które sprzedawałaś to jak?

Firma P.P.H.U Kawiks w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Aleksandra

Witam,od niedawna często robię zakupy w Kawiksie w Piotrkowie super że żeście się tu otworzyli fajny mały sklepik ! Znam was z Pabianic ,kiedyś tam mieszkałam. Co do świeżości towaru to Pabianice się chowają, ale Pani sprzedawczyni szczupła wysoka do kitu nie dosyć że obsługuje z łaski to jeszcze dyskutuje i do tego jest arogancka. Pani nie powinna na tym stanowisku pracować!!!

Ten sklep to jakaś pomyłka w mieście którym pracowałam. Mrozili mięsa wieprzowe tak jak kurczaki. Po rozmrożeniu po tygodniu zostawało sprzedawane. To jakiś koszmar

Zbigniew Zibi Osiewała

Proszę o wyróżnienie Pracownic KAWIKS Łokietka Sieradz 695-149-150 za miłą, uprzejmą, profesjonalną obsługę, zwłaszcza w tym trudnym i zwariowanym okresie tzw. plandemii, czyli mniemanej pandemii (polityczno-medialno-psychologicznej hucpy).

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w P.P.H.U Kawiks?

A pisząc kierownictwo kogo masz konkretnie na myśli kierowników sklepów czy dyrektorki doprecyzuj swoje pytanie

Klijent

W końcu dyrekcja dopatrrzyla się pracy Pani A (usunięte przez administratora) i dostrzegła że tą kobietą nic dobrego nie robiła dla firmy pozytywnego a co dopiero dla pracowników w końcu przyszedł na nią czas

Malgorzata

Mnie też tak zwolniono a dlaczego? Bo nowymi paniami można rządzić i pomiatać .Przyjęte są nowe nie mające pojęcia o pracy w handlu

@Malgorzata

A nie zwolniono Cię czasem za "częstą zachorowalność "? Nie pomyslałas ze łażąc na zwolnienie nie robisz problemów firmie tylko dziewczyną z którymi pracujesz? Ktos przez ciebie musiał pracować całe dnie. Bardzo dobrze ze takich ludzi się zwalnia. Koniec nygustwa i ciągłych wymówek od pracy. Koniec wyzysku tych ktorym na pracy zależy i chorzy nie chorzy sa zawsze na stanowisku! Alka odeszła i zabrała ze sobą za mało tych wszystkich nygusów. Niestety

.Malgorzata
@..

Odpiwiem Ci kochana troszcząca się o firmę 2 lata pracowałam bez zwolnienia a zwolniono mnie na 4 miesiące przed emeryturą bo umowa mi się skończyła i była epidemia utargi zmalały a i za 4 miesiące firma powinna mi wypłacić odprawę przedemerytalną a to już za dużo bym wzięła pieniędzy nie wygodna bo szanowałam swoją i innych prace i prisiłam ogodne traktowanie i nie pisz mi że jestem nygusem co chodzi na zwolnienia bo życzę firmie takich jak ja pracowników jesteś posła że dokładnie nie znasz problemu a tak traktujesz ludzi jak Panie Dyrektorki

@..

Czytam ten komentarz i śmiem sądzić ,że takie samo (usunięte przez administratora) to pisało co w niektórych sklepach (usunięte przez administratora) stoi za ladą.Co to znaczy ,,łażąć ,nygustwa,ciagłych wymówek.Panie Karolu niech pan wprowadzi trochę dyscypliny do sklepów,dyscypliny która będzie polegać na tym ze ma się szacunek do normalnych dziewczyn które tam pracują.Bo do takiego (usunięte przez administratora) jak co niektóre panie sobą reprezentują pisząc to powinno się zwalniać bo to pana firma minusuje przy tym.

Klient

Dla mnie sklep na Polnej w Sieradzu to jeden wielki syf.Sprzedaje się tam wiele rzeczy przeterminowanych ,śmierdzące pasztety ,bigos z odpadkami.Widziałam jak odpakowuje się te kasze czy pierogi czy te kotleciki z pojemników i wkłada to innych pojemników i panie rozmawiały między sobą o tym ,ze są przeterminowane.Mało tego myją tam kiełbasy pod zlewem i kładą na desce do krojenia mięsa.Masakra jakaś.Ogólnie w sklepie jak się wejdzie to rano śmierdzi.Brudno przed sklepem.Nie polecam tego sklepu

Klient

Witam. Ostatnie zakupy w sklepie Kawiks przy ulicy Rydla w Łodzi bardzo mnie rozczarowały. Jakość w ladzie kiepska, musiałem długo zastanawiać się która wędlina mi nie zaszkodzi... Miarka się przebrała kiedy rachunek za moje zakupy wzbudził moje podejrzenia...postanowiłem sprawdzić z paragonem wagę produktów w zaprzyjaźnionym sklepie. Ogromne rozczarowanie. Na każdym produkcie waga zawyżona. O co w tym chodzi ? (usunięte przez administratora)

Moze pracownik

Poprosze opinie na temat kawiks częstochowa

Moze pracownik

Dajcie opinie o kawiks częstochowa

Asia

Przypadkiem robiłam zakupy w państwa sklepie w leśnicy na ul średzkie I Pani sprzedała mi nie swieze mięso mielone omijać ten sklep jak takie świństwo sprzedają sprawę zgłoszę do sanepidu

Małgorzata

Też tak zostałam zwolniona a dlaczego? Bo nowymi można rządzić i pomiatać .Przyjęte Panie z " ulicy " nie mają pojęcia o handlu a stary pracownik za dużo gada i wymaga.

Małgorzata

Tak właśnie zostałam zwolniona a beznadziejne sprzedawczyni z ulicy tak zwanej łapanki nowe zostają przyjęte a dlaczego ? Bo można nimi żądzić i pomiatac

Sprzedawca

W firmie najwięcej zamętu robią p.dyrektorki nieszanują pracowników niebędzie ten to inny niezwracają uwaqi na fachowość pracownika p.Ala bez mrugnięcia okiem zwalnia pracowników a następnie szuka innych nielicząc się z tym że potem jeden pracownik pracuje cały dzień o przepraszam qodzinę krócej liczy się tylko

Zainteresowana

Czytam opinie i odechciewa mi się aplikować na stanowisko sprzedawcy, drogie Panie A jak jest z inwentaryzacja, jesteście obciążone za braki towaru ,płacicie tzw.manka.?

Pracownica

Mam pytanie do właścicieli tej firmy ile można zgłaszać dyrektorce pani V.W że na sklepie jedna z pracownic jest pijana a to już nie pierwszy zresztą raz czy niektórzy posiadają specjalne względy.Przecież tak się nie da pracować a jeszcze z pijanym to już wogóle nie dosyć że się człowiek narobi na tym rynku jak wół to jeszcze musi się użerac z pijana koleżanką.Czy w końcu ktoś coś z tym zrobi,może szefostwo zareaguje w końcu bo jak widać dyrekcja ma to w poważaniu.Przecież klienci też to widzą,wstyd.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Kawiks - Widawa

• Jak się pracuje w P.P.H.U Kawiks?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Kawiks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Kawiks?

P.P.H.U Kawiks