P.P.H.U Kawiks

Opinie o P.P.H.U Kawiks

Paulina

No z cenami mięsa kawiks to poszalal filet za prawie 25 zł oj trzeba poprosić o kontrolę w państwa sklepach bo to już griuba przesada!!!

Ludzie zadbajcie o nas o swoich pracowników my też mamy dzieci rodziny boimy się o swoje zdrowie wy przeliczacie wszystko na złotówki ale jak nas zabraknie nie będziecie sami stać za lada

Sylwia

Jak sama o siebie nie zadbasz to nie licz na to że ta firma to zrobi oni teraz myślą jak tu jeszcze ceny by podnieść żeby zarobić na ludzkim nieszczęściu.

To fakt nikt się nami nie interesuje ????

Agata

To chyba jedyna firma w której pracownik z długoletnim stażem maja mniejszą pensje ,niż pracownik nowo przyjęty to pracy bez kwalifikacji. Może trzeba sie zwolnić i zatrudnić od nowa. Ale drugi raz nie ma co popełniać takiego błędu.

Czesław
@Agata

Osoby z długoletnim stażem pracy na rzecz firmy P.P.H.U Kawiks mogą z powodzeniem aplikować o podwyżki wynagrodzenia? Skoro nowo przyjęte osoby otrzymują na początek wyższe stawki, to zastanawia mnie, czemu tak się dzieje.

Firma P.P.H.U Kawiks w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Pracownicy

Panie (usunięte przez administratora) czy zamierza Pan poczynic jakies kroki, zważywszy na sytuację panującą w całym kraju , alby choć trochę ochronić nas pracowników na pierwszej lini ognia?? Może warto by pomyśleć o nas ? Jak zarazimy się my to kto wam będzie pracował? Może skrócenie czasu pracy chociażby?

Pracownicy

Czy w tej firmie nie ma naprawdę kogoś normalnego na miejsce dyrektora zamiast pani V......y W......j przecież ta osoba jest nie do wytrzymania to jest jakiś koszmar.

Oxna
@Pracownicy

Jak ci tak źle pod Panią(usunięte przez administratora) do zapraszamy pod pania (usunięte przez administratora)zobaczysz co znaczy praca pod presją.

Również pracownik.
@Pracownicy

No koszmar ale niestety dalej trwa.

Antoni
@Również pracownik.

Obecny dyrektor sprawujący władzę w firmie P.P.H.U Kawiks jest bardzo wymagający w stosunku do swoich pracowników? Może będziecie tak uprzejmi i napiszecie, jak wyglądają warunki wynagrodzenia oferowane przez pracodawcę? Chciałbym uzyskać informację na ten temat.

menago
@Antoni

Siemka, pojawiło się ogłoszenie, że szukają kogoś na stanowisko menagera ds. rozwoju handlu. Możecie podpowiedzieć, czy warto aplikować? Jak wygląda atmosfera pracy na tym szczeblu zarządzania?

@Antoni

Panie Antoni praca jak najbardziej na tak.Dyrektor to bardzo sprawiedliwy czlowiek.Co do warunków pracy to proponuję spotkać się osobiście i ustalić je z Dyrektorem.

Xyz
@Pracownicy

(usunięte przez administratora) Myśli, że wszystkie rozumu pozjadała.

@Pracownicy

Mam nadzieję że Pani W....O też niedługo wyleci to co ona wyprawia z pracownikami to przesada

Były Pracownik Średzkiej

W końcu ktoś prawdę o tej KOBYLE napisał. Musiałam się szybko ewakuować ,bo to co wyprawia ta Justyna nie mieści się w głowie. Robi co chce (tylko na zapleczu )a pozostały personel pracuje na target. W soboty pije i zostaje sama w sklepie. Co robi ?z kim???? i co wynosi to już niech właściciele sprawdzają. Kto pije z nią to jest pod ochroną. Brała z kasy pieniądze i nikt nie widział żeby oddawała. Bardzo blisko miałam do pracy na Średzką ale z tak mściwą,podłą i fałszywą osobą nikt nie będzie pracować. Sama tylko mogła rozliczać kasę a nam kazała dopłacać bo brakuje.Nie wspomnę o inwentaryzacji.... Dziewczyny nie bójcie się odezwać te które już nie pracujecie,nic wam nie zrobi !!!!!! Często sprawdzam opinie z myślą ,że któraś z Pań się odważy odezwać. Powodzenia. Średzką odradzam.

Aga
@Oxna

One wszystkie się nadają do krematorium trupy układać po swojemu

Agata

Witam, a czy Wasze uwagi zostały zgłoszone gdziekolwiek indziej poza tym forum? Powiedzcie, czy pracujecie na umowach o pracę? I na co nastawiać się na ewentualnej rekrutacji w Kawiks?

@Były Pracownik Średzkiej

Jeśli tylko masz coś na nią co mogło by ujrzeć światło dziennie daj znać z miła chęcią wie z Tobą spotkam i nie zostawię tak tego najwyższy czas żeby ktoś coś z tym zrobił

Rksana

Jak zabierała pieniądze? o co chodzi?

K

Poproszę numer do Pana Dyrektora??

Misia

Ja miałam to samo .... ciągle coś brakowało A to kasy A to towaru. A ona na zapleczu . Zakupy robi nie płaci A później odciaga nam wredna fałszywa alkoholik z kasy bierze pieniądze na swoje fajeczki i alkohol śnie polecam tam pracować jest tak perwidnie zdradziecka. Że to mało powiedziane z tb rozmawia A 5 minut później obraduje Cię na zapleczu z inną . Nie można iść zapalić do toalety czy nawet zjeść bo jej spojrzenie od razu doradca

Xyz
@Agata

Jedyne na co możesz się nastawić to na głodową pensje i robotę za troje haha.

Mariola-klientka

Witam.W dniu dzisiejszym robiłam u państwa zakupy na rynku bałuckim dolna ceglana i co otrzymałam,obślizgla i śmierdząca wędlina,mało tego między plasterkami jakieś skrawki wędlin i wystające sznurki z plasterków.Pani która mnie obsługiwala zachowanie skandaliczne(usunięte przez administratora)Nie zrobie u państwa więcej zakupów.

Klient.
@Mariola-klientka

Ma pani rację jestem stała klientka w kawiksie na rynku baluckim dolna ceglana. Te panie które tam pracują nie nadają się do tego zawodu wedliba stara obslizgla a między plasrerkami znalazłam ostatnio jakieś kawałki i to z klipsem z wędliny. Na sklepie śmierdzi papierosami tak że odrzuca klienta. A lada z wedlinami nie zachęca do kupienia czego kolwiek. Personel popristu tragedia i gdzie są te panie co wcześniej pracowały bo te to zachowują się jakby za karę tam były. Jestem bardzo ciekawa czy ktoś wogule ma kontrolę nad tym sklepem i czy właściciel wie co się tam dzieje.

K@@

Witam jak czytam te wszystkie bzdety pań z Wrocławia to flaki mi się przewracają.Pracuję w firmie 7 lat raz jest lepiej raz gorzej i wstyd mi za Was dziewczyny.Wrocław jest określany "największą plotkarą Kawiksu"".Nie podoba wam się praca poszukajcie innej i przestańcie wywlekać brudy na forum bo same sobie robicie krzywdę.A p.Ola bardzo w porządku kobieta mam nadzieję że te rewelacje które tu można poczytać nie zniechęcą jej do pracy z Nami.

@K@@

Jak nie jesteś w temacie to nie zabieraj głosu. Nam też flaki się przywracają od takiej pracy i za taaaaaakie wynagrodzenie. Jak nie kombinujesz to masz tylko wypłatę,inni mają więcej. W czym ta Ola jest tak dobra ??Kto wypuści dobrego pracownika z delikatesów centrum? Za ladę zapraszamy a nie tylko dyrygować postać,zapalić wbić aplikację że się było. Nie tylko my mamy długi i komorników.? Wszystkie rozumy pozjadała.Kto z nią to ma wszystko inni są gnębieni.Prawda boli. My też damy Pani resztki dla psa i nie tylko niech nas Pani też polubi.

Yyyyy

A co ? Skończyło Ci się lenistwo i układy? Mamy to samo wynagrodzenie a ty teraz za taaaaakie pieniądze nie będziesz pracować bo ktoś od ciebie wymaga? Ja też chcę więcej zarabiać a nie takie pieniądze i powiem to jak Pan B. Będzie. A tobie się konbinowanie skończyło i sprawdzają jak pracujesz to już Ci się nie podoba ? Mi to nie przeszkadza bo nie mam nic na sumieniu i P.dyrektor pomaga bardzo i za ladą u nas też jest . Bardzo dobrze że się zmieniło i szefowie to zobaczyli i dobrze napisała ta @k@@@ "plotkary" i flaki się przywracają. I niech Pani dyrektor zajmie się znalezieniem Ciebie bo tylko flaki się przywracają przez was .

K@@

Jestem jak najbardziej w temacie.Dobrze napisała Yyyy jak trzeba się wziąć za normalną pracę "uczciwą"to już jest problem.Wszystkie pracujemy za te same pieniądze nie podoba się zmień pracę w trybie natychmiastowym i przestań pluć jadem!!!!

@K@@

Kobieto pogubiłaś się.Jesteś na L4 to odpoczywaj bo w twoim przypadku to bardzo wskazane.Wszyscy wiemy że to ty podszywasz się pod inne osoby i dokonujesz tych haniebnych wpisów. Czy wiesz jaki mamy spokój kiedy ciebie nie ma.Możemy w spokoju pracować żyć i oddychać pełną piersią.Tak fałszywej i podłej osoby nigdy w naszym zespole we Wrocławiu nie było.Ty wiesz co masz na sumieniu i my też wiemy.Odkąd się pojawiłaś Internet huczy .Stwórz dzieciom prawdziwy i ciepły dom ,którego nie mają. Korzystanie z pomocy psychiatry nie jest ujmą.Ten specjalista powinien naprawdę pomóc tobie a my tylko skorzystamy.Pamiętaj to czytają wszyscy pracownicy nie tylko Dolny Śląsk i mają ubaw a my rozkładamy ręce z rozpaczy. Pomożemy ci podjąć decyzję o odejściu naszymi materiałami .Pamiętaj. Dużo zdrowia .Hejka;))

klient

hej plotkary, zajmijcie się pracą , wyroby coraz gorsze a drogie w ch=j

klient

Witam, macie problem z cienką kaszanką jest nie do zjedzenia , twarde kawałki czegość co nie wiem co to jest , bo na pewno nie wątróbka ,po prostu nie smaczna i droga , ja już nie kupię , dzieci też

Dozorca ANIOŁ

Fantastyczna nowina czekam na finał, olkę też niech ściągnie i wtedy będzie po kłopocie.:)))))))

PRACOWNIK

No właśnie.Dlaczego nikt nie chcę z nami w tej sprawie rozmawiać.Jesteśmy zbywane. Pracujemy za tzw. "miskę ryżu".Traktuje pracę jak swój drugi dom.Spędzam tu większość swojego czasu.Daję z siebie ile tylko mogę.A od firmy w zamian nie mam nic.Żadnego poszanowania.Jest mi naprawdę bardzo przykro,że tak mnie traktujecie.????????????

Moni

(usunięte przez administratora) pracująca w sklepie czarne włosy , okulary kobieta niezrównoważona , kompleks swojej osoby ogromny aż przerażający niestety ale za piekna nie jest co odbija się na pracownikach. Nie potrafi sobie ze sobą poradzić a bezradnośc ta wynagradza sobie terroryzowaniem innych. (usunięte przez administratora)Kiedyś w końcu jakaś firma będzie musiała się tłumaczyć z mobingu który praktykuje wśród pracowników a z mojego punktu widzenia jest to dla niej ogromna satysfakcja.

Kat
@Moni

Uważam ze ta kobieta ma jakiś problem ze sobą. Jest nie miła , nie przyjemna dla pracowników.

Moni

Na szczęście już z nią nie pracuje.... Nie jest mi szkoda dziewczyn które z nią pracują tylko i wyłącznie dlatego ze jest ich większość i wspólnie mogłyby jej pokazac gdzie jest jej miejsce.....

Niezadowolony klient

Skierniewice robilem zakupy w piątek beszczelne i aroganckie zachowanie blondynki, która mnie obsługiwała było nie pierwszy raz ta Pani nie powinna pracować z ludzmi. Ja u niej zakupów już nie zrobię ona zniechęca ludzi do siebie. Straszne zachwanie a kobieta w podeszłym wieku.

Moni

Sredzka - czarne włosy , okulary kobieta niezrownowazona. Kompleks swojej osoby ogromny ,aż przerażający niestety - za ładna nie jest.... co odbija się na pracownikach. Nie potrafi sobie ze sobą poradzić a z tej bezradności terroryzuje innych co sprawia jej ogromna satysfakcję. Pani Justyna została dyscyplinarnie zwolniona z poprzedniej firmy ( również sklep miesny) nadużywała alkoholu, wynosiła towar , gnębiła pracowników i wiele innych rzeczy. Kiedyś jakaś firma będzie musiała tłumaczyć się z mobingu który ta osoba praktykuje w każdym miejscu pracy którym się znajduje.

To prawda pani dyrektor sklepami się nie interesuje tylko wpadnie kawkę wypije weźmie ścinki dla swojego psa i plotki rozsiewa falszywe .Bardzo lubi obczerniaç pracowników tylko wlasciwym osobom tego nie mówi. Dlaczego pan dyrektor nie pojeździć sam po sklepach tylko z Panią 0lą jak przy niej możemy coś powiedzieć jak to fałszywea i msciwa osoba. Może dyrekcja coś z tym zrobi bo pracownicy odejdå z pracy bo tak dalej siė nie da pracowac

Dziewczyny zajmijcie się pracą a nie oczernianiem ludzi na forum! Macie coś do kogoś ... to porozmawiajcie najpierw z tą osobą co Was boli a jak się nie da to zawsze można zadzwonić lub napisać maila do Dyrektora albo Wlascicieli Firmy!

PR.

Dlaczego p.dyrektor z Wrocławia nie odbiera od nas telefonów.Tylko napisz SMS. .Kontaku z nami ZERO. Co ta pani robi całymi dniami bo za ladą nie obsługuje.Czy właściciele weryfikują takie osoby? Przeprowadziłyśmy małe śledztwo i państwu na górze też proponujemy to zrobić.Może ceny na kasach poprawia, ale kierowniczka na Średzkiej przed swoim L4 wszystko poprawiła żeby być czystym jak ,,ŁZA,,Niestety 12 lutego wraca i znowu się zacznie. To nie praca a prawdziwe piekło . Wracają do nas alkoholiczki i złodziejki które wcześniej były zwolnione. Pomóżcie nam.!!!!!

Znajomy
@PR.

Myślę że firma nie weryfikuje dyrektor to persona nie do ruszenia to dyrektorki jadą na patoki i mają kontakt z szefostwem nie my wtedy mówią co chcą co im wygodnie szkoda tylko że pani Ewelina młoda osoba nie weryfikuje tego a powinna to jej firma a my jej pracownicy niech przyjedzie na sklepy porozmawia wyjdzie do ludzi a nie słucha komuny z czasów pan dyrektorek..za gierka

Nie uważam że wszyscy Dyrektorzy są źli i niesprawiedliwi. Dyrektor K.Lewandowska to najlepszy Dyrektor na świecie !

LILA

MYSLĘ ZE TĄ OPINIE TO NAPISAŁA SAMA O SOBIE BO NIE ZNAMY OSOBY KTÓRA BY TO POTWIERDZIŁA LUB KTOS KTO JEJ MOCNO W D.. SIEDZI

Wojciech

Nigdy nie myślałem że mnie to spotka .Z przyjemnością przyjeżdżałem z Małopolskiej na Średzką do państwa na zakupy. W sklepie śmierdzi nie tylko zepsutym mięsem ,papierosami --wędlina jest niezjadliwa.Personel arogancki . Nie będę płacić za przeterminowane pierogi.!! Myślę,że PIH rozstrzygnie spór . Każdy ma w domach wagę .Ile to będzie trwać.

Klientka od zawsze:)
@Wojciech

Drogi Wojciechu Skoro przyjeżdżałem do tego sklepu już nie pierwszy raz to w życiu nie uwierzę , że nagle w sklepie śmierdzi i wszystko jest ,,blee,, totalna bzdura. Robię tam zakupy od dłuższego czasu i odkąd wróciła Pani Justyna wszystko jest jak należy, towar i jakość dopilnowana . A skoro kupiłeś pierogi po terminie to pewnie tylko i wyłącznie że nie zdążyły dziewczyny zdjąć, ludzka rzecz biorąc pod uwagę obroty, z drugiej zaś strony gdzie twoja bystrość umysłu przy zakupach!!!!!!!!!!

Klientka
@Wojciech

W końcu ktoś podziela moje zdanie smród nie samowity nie dość że śmierdzi mięsem papierosami to jeszcze ten alkohol po pracy. Może niech ktoś w końcu się weźmie za ten sklep i personel ???? ile można pani w okularach prawdopodobnie pani Justyna ma taki tupet że podrywa mojego faceta ale nie ma o czym mówić bo nie każdy facet myśli dolna głowa???? szkoda sklepu ale tak jest tak każdy na wszystko pozwala może najwyższy czas żeby ktoś to skontrolował z góry i żeby nikt nikogo nie informował o tym bo nie raz dziewczyny mówili co z tego że będzie kontrola jak ona o wszystkim wie żałosne dajcie żyć dziewczyną które pracują tam i niech ktoś w końcu to skontroluje szef nie widzi co się dzieje...? Panie Chachulski czas sprawdzić a nie tylko kasę liczyć.

Klientka

A słowo przepraszam niech Pan się czasem nie przeliczy to nie ten personel na takie słowa. Niestety

Kawiks

Panie Wojciechu Prosze o przyjecie przeprosin ze strony Kawiksu. Każdy Klient jest dla nas ważny a przed wszystkim zwracamy szczególną uwagę na zadowolenie z zakupow w naszych sklepach. Czystość, miła obsluga a przede wszystkim świeżość i jakość produktów jest dla nas priorytetem. Zwrócimy szczególną uwagę na Pana sugestie i ze swojej strony zrobimy wszystko aby Pan i nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszej sieci.

Zadowolona klientka

Witam.Chciałam pochwalić obsługę na Kilińskiego 296 w Łodzi .Panie przesympatyczne,zawsze doradzą.I co mnie się bardzo tam podoba,to to,że zawsze jest tam wszystko świeżutkie.Widać,że panie dbają o wizerunek firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Kawiks - Widawa

• Jak się pracuje w P.P.H.U Kawiks?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Kawiks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Kawiks?

P.P.H.U Kawiks