P.P.H.U Kawiks

Opinie o P.P.H.U Kawiks

Zyczliwa

Nie polecam pracy w kawiksie A w szczególności sklepu na rydzowej rządzi tu taka p Katarzyna i robi co chce nikt nie chce z nią pracować jest nie miła sama nic nie robi siedzi i ciągle gada przez tel A na dziewczyny ciągle krzyczy niech ktoś z właścicieli się zainteresuje bo sama będzie pracować

Ola

W dniu dzisiejszym 11 godz chcialam Zrobic zakupy w sklepie Rydzowa Bardzo niemiła obsluga czasy PR Naburmuszona mina arogancja pozostale Panie chichot Na zapleczu

Inga

Bardzo chciałam polecić sklep na Średzkiej w Leśnicy , towar zawsze ładnie wyeksponowany , w ladach i na sklepie schludnie , obsługa sklepu rewelacja , kiedy bym nie była wszystko super , tylko ceny mogły być niższe .

Klient

Witam ..we Wrocławiu przy ul Chrobrego pani Marzena podaje wędliny bez rękawiczki jednorazowej ....mało tego wychodzi przed sklep palić papierosy wracając dalej podaje i kroi wędliny bez rękawiczki ....

Firma P.P.H.U Kawiks w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Julia

Polecam sklep na Średzkiej , mięsko i wędlinki świeżutkie , a i obsługa bardzo miła . Dziewczynki zawsze uśmiechnięte i zawsze zamienią słówko , polecam .

Marzena
@Julia

To prawda dziewczyny na Średzkiej naprawdę są bardzo miłe dla klientów tych młodych i starszych . Także bardzo polecam ten sklep. Pozdrawiam serdecznie

Pani Ula

Polecam sklep na Średzkiej , towar ładnie ułożony , mięso i wędliny świeżutkie , a i obsługa sklepu rewelacja . Panie chętnie doradzą , porozmawiają i coś miłego powiedzą . Polecam

Misiek

Zgadzam się kawiks we wrocku nie ma racji bytu

@Misiek

Mam nadzieje, ze zmieni się regulamin i osby będą odpowiedzialne za fałszywe składanie opini oraz oczernianie firm nie mając żadnego pokrycia.

Klient

Najgorszy sklep mięsny. Wszystko jest nie świeże

Miły Pan
@Klient

Wpisy na temat sieci sklepów Kawiks są nie prawdziwe robię zakupy w tym sklepie i nie spotkałem się z takimi zarzutami, miła obsługa klienta towar zawsze świeży, osoby pisząc ten hejt to zawiść konkurencji pozdrawiam miłą obsługę w sklepie na ul.Poleskiej

Aaa

Bardzo ciekawe są te ostatnie opinie z jednej daty i godziny. Byłej pracownicy i rzekomych klientów. Podkładanie świni koleżankom z pracy wielka klasa. Może niech była pracownica napisze dlaczego została zwolniona. Pozdrawiamy cię Beatko. Twoje koleżanki z pracy

KLIENT

Jestem klientką stoiska na Bajana odkąd się w grudniu na nowo otworzyli. Jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się kupić czegoś nieświeżego.Bardzo miła obsługa Panie chętnie doradzają i są bardzo miłe. Polecam

Klient

Wczoraj Panie na Ul. Bajana sprzedały mi stare mięso.

@Klient

NA BAJANA NIE SPRZEDAJĄ STAREGO MIĘSA

JESTEM ZADOWOLONA Z OBSŁUGI NA STOISKU NA BAJANA. BARDZO MIŁA OBSŁUGA

Klient.

Od gdudnia na stoisku na Bajana w Kawiksie robię zakupy i do dnia dzisiejszego nie dostałam nic nieświeżego. Mają mega promocje, panie pomocne w doborze wołowiny, na której się nie znam. Polecam

siasia

Ja również pracuje w firmie Kawiks i nie sądzę żeby Pani dyrektor wyżywała sie na pracownikach. Jest bardzo miłą i pomocną osobą.MI się dobrze współpracuje.

Klient

Od grudnia jestem klientem kawiksu na Bajana i do dnia dzisiejszego jestem zadowolona z obsługi, jakości, oraz mega promocji. Zawsze wszystko co kupiłam było świeże. Polecam

Maja

Nie polecam pracy w sieci Kawiks. Obecna pożal się Boże niby Pani Dyrektor Mirosława ma problemy ze sobą i z tego powodu wyżywa się na ekspedientkach. A do tego obgaduje kogo się da ,poniża innych bo ma problemy ze swoją niższością . Nie powinna kierować pracownikami bo się do tego nie nadaje. Panie Karolu proszę zareagować.

Maja

Nie polecam pracy w Kawiksie. Obecna pożal się Boże Pani Dyrektor Mirosława ma problemy ze sobą i z tego powodu wyżywa się na ekspedientkach. A klientom odradzam kupowania mięs oraz wędlin w sieci Kawiks a szczególnie na Banana Wrocław. Sprzedaję się tam tygodniowe śmierdzące mięso które jest wciąż myte oraz sprzedawane są wędliny po miesięcznym terminie.

Asia

Ja bardzo dziękuję za miłą obsługę paniom z rynku Barlickiego dwie blondynki jedna w okularach nie jedna inna koleżanka może się od nich uczyć jak rozmawiać z klientem polecają tak od serca :) przemiłe kobietki;)

magdalena kowalczyk
@Asia

zgadzam się z tą opinią.

Teflon

Kawiks zamknie się tak samo jak Zbyszko

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Kawiks - Widawa

• Jak się pracuje w P.P.H.U Kawiks?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Kawiks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Kawiks?

P.P.H.U Kawiks