Opinie o Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 o rekrutacji.

Branże: Szkoły podstawowe
Szkoły podstawowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 w Wrocław

beata

ostatnio w szkole przeprowadzono ważenie dzieci,uważajcie,moje dziecko ma 162cm wzrostu i 50kg i wg pielęgniarki szkolnej jest za grube.Rozpoczęła się w domu głodówka,jeżeli dziecko się rozchoruje,nie wiem kogo skarżyć szkołę czy pielęgniarkę.Ratunku,dziecko mnie nie chce słuchać.

ODRADZAM STANOWCZO

koszmarna szkola, niekompetentni nauczyciele, falsz i obojetnosc w stosunku do ucznia i rodzica

Czuper

Szkoła ta miała klasę 20 lat temu. Teraz jest karykatura szkoły.Sam uczeszczalem do tej szkoły jako dzieciak .Nauczyła mnie wiele. Nauczyciele byli wspaniali chcieli uczyć i uczyli. Teraz nawet orła nie zobaczycie w klasach tylko krzyże. Oraz wszech obecny język Ukraiński

Czuper

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 na stanowisko Przyjmę do pracy na stanowisko woźnej/sprzątaczki? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
kjn

@bunia wifesz co mysle ze to bedzie raczej cos normalnego beda Cie pytac o rzeczy z branzy wiec lepiej sie troche mimo wszystko przygotowac do tego..

Grzesiek

Szkoła nie jest przyjazna dzieciom ! Nauczyciele krzyczą, stosują nadużyć typu szarpamia za ucho, czy popychania... jak jest problem odsyłają do psychologa zwalajac winę na rodziców i dziecko, bo niska średnia 4,3 obniża im wyniki w klasie .... Psycholod w szoku nie wie w czym problem, przerażony opinia wychowacy, bo z dzieckiem wszystko ok. Zamiast zachęcać dzieci do pracy poniższa je przy całej klasie.... brak mi słów. Kadra sportowa żenada, krzyk, głupie odzywki, naśmiewanie się z uczniów zwracanie im uwagi przy innych dzieciach na poziomie 16 latka. Mam wrażenie, ze brakuje im wykształcenia pedagogicznego. Byłem świadkiem jak jeden z chłopców przegrał mecz z dziewczynką, nauczyciel powinien go pocieszyć podniesc na duchu a oni co? Eee wstyd z baba przegrać i się śmiali na głos przy wszystkich.... biedne dziecko.... niszcza dzieci psychicznie....

Paulina
@Grzesiek

Potwierdzam wszystkie opisane przez Grzegorza uwagi, moje obserwacje są identyczne, wyzywanie dzieci i ośmieszanie ich to utrwalony sposób dydaktyczny. Nauczyciele z przypadku, a osiągnięcia dzieci to zasługa tylko i wyłącznie ich talentów i pracy poza szkołą. Zarówno rodzicom jak i nauczycielom, którzy chcą podjąć tam pracę nie polecam chyba, że odpowiada im taka codzienność.

medlin

Bylam pracownikiem szkoły. Podsumowując: nie polecam szkoły ani jako pracodawcy, ani jako placowki dla dzieci. Zacznę od grona pedagogicznego, na palcach jednej ręki można policzyć nauczycieli z powołania, reszta czeka tylko w blokach, by skończyć pracę. Dziwne układy, z Panią Dyrektor i Wice na czele. Dyrektorka bardzo zapatrzona w czubek własnego nosa, tylko by się lansowała wszem i wobec. Nie uznaje krytyki pod swoim adresem. Zarzadza bardzo miernie placowką, przykład obiadow w szkole i Pani ktora ma ze 100 lat, ktora to nie potrafi włączyć komputera. sekretariat nie lepszy, Pani z mina jakby pracowała tam za karę. Ogolna ocena niedostateczna, nie polecam.

kolo
@medlin

A co ze sportem w tej szkole?

AD
@medlin

Zgadzam się z opinią. Pani Dyrektor umie się świetnie lansować i opowiadać jaka szkoła jest cudowna,co z rzeczywistością nie ma nic wspólnego.Małe dzieci mają koszmarne plany zajęć i nikt się tym nie przejmuje,z tego co zauważylam to zależy od tego,która Pani ma lepsze znajmosci u Pani Dyrektor.Zajęć dodatkowym brak a jak już są to oczywiście nie dla wszystkich dzieci. Jeśli ktoś ma wybór to zdecydowanie NIE POLECAM tej szkoły.

AD

Absolwent

Już kończę tą szkołę i naprawdę ją polecam. Super szkoła , tylko w klasach 4-6 tylko klasy sportowe mają basen, w 1-3 każda klasa ma zajęcia w basenie. Nauczyciele super podejście do każdego ucznia. Gorąco polecam tą szkołę

rozbawiony

chyba porządkowych

Nnnnn

Nie wiem jak to wygląda od strony dyrekcji ale dzieci są zadowolone z chodzenia do tej szkoły, a chyba ich opinia jest najbardziej wiążąca.

Klara

No to pięknie. To nasza rejonowa szkoła i miałam tam posłac dziecko... Jaka w takim razie polecacie podstawowkę z tych okolic? Bylismy na dniach otwartych i rzeczywiscie wszystko wygladło zachecająco... tak jak opisujesz przedmówco...

dorian
@Klara

Proponuję zajrzeć do Podstawówki nr 73 na Glinianej. Wizualnie budynek może nie zachwyca, ale kadra nauczycielska ma dobrą opinię, a przecież to dla naszych dzieci jest najważniejsze

ADA

Nad atmosferą wśród dzieci powinni czuwać nauczyciele, a większa część z nich tego nie robi. Poza małymi wyjątkami, reszta nauczycieli w tej szkole powinna zmienić zawód, bo pracują tam chyba za karę, a swoją frustrację przekładają na dzieci. Szkoła może pochwalić się tylko tym, że w nazwie ma: sportowa. Reszta to miernota

wilczek

Placówka nie przychylna dzieciom, a już w szczególności dzieciom, które mają jakiekolwiek problemy. Brak konstruktywnej współpracy z rodzicami. Odbijanie piłeczki.Najważniejsze, jak to opisał przedmówca, priorytetem jest dobry lans szkoły,a nie dobro dzieci. Zajęcia pozalekcyjne sportowe proponuję poszukać w innych placówkach. Absolutnie nie polecam tej szkoły.

Zostaw merytoryczną opinię o Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 - Wrocław

• Jak się pracuje w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72?

Zobacz opinie na temat firmy Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.

Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72