Opinie o Clayens NP Polska w Piaseczno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Clayens NP Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Clayens NP Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clayens NP Polska w Piaseczno

Filip

A co to tu taka cisza nastała? Czyżby firma upadała.

Nemo
@Filip

Dużo pracowników odeszło takich co naprawde długo pracowali w tej firmie.Kierownictwo nic nie robi w tym kierunku i ludzie będą odchodzic jest coraz gorzej

Agata

@Elmondo jesteś pracownikiem firmy DELTAPLAST POLAND? Czemu w firmie jest wesoło? Macie w firmie dużo obowiązków? Czy jest ich nadmiar?

Elmondo

Oooo Ale w firmie jest wesoło Ooo Człowiek pracy ma po czoło Ooo W lecie grzejesz się w około Ooo

Agata

@pracownik skoro pewna grupka ludzi szkodzi firmie DELTAPLAST POLAND to wasza świadoma tego grupa powinna pójść i powiadomić o tym kierownictwo. Jeżeli będziecie w grupie to istnieje szansa, że wreszcie zauważą i uwierzą co się dzieje w firmie. Będziecie próbować przeprowadzić taką rozmowę?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Clayens NP Polska? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Kolo

Zamiast pracować to obgadujecie się wzajemnie a później larum bo małe zarobki w firmie. Za co ma firma płacić , za gadanie?. Ludzie jak nie ma wyników to nie ma kasy to proste jak drut. Ustawianiem ludzi w pracy zajmą się właściwe osoby a nie mąciciele!!

@Kolo

no niestety się mylisz, to właśnie mąciciele mają w tej firmie zaje... dużo do powiedzenia, a co gorsza kierownictwo daje Im wiarę zamiast sprawdzić jak jest faktycznie. POZDROWIONKA

Agata

@KAJA to nie macie przewidzianych przerw w pracy? Wszyscy narzekacie na płacę w firmie, ale czy ktoś z Was był u szefa w tej sprawie? Rozmawialiście o podwyżkach czy premii?

Kolo

Sami sobie stwarzamy w pracy małe piekiełka. Zamiast pomagać szczególnie nowym pracownikom, którzy muszą się wiele nauczyć to jeszcze sobie dokuczamy!! Dlaczego tyle złości jest w ludziach? Przecież miła atmosfera to zupełnie inne chęci do pracy i lepsza kasa!

JaToJa
@Kolo

Zgadzam się w 100% i chyba tu mowa o dziale produkcji cały czas

KAJA

MASAKRA JAKAŚ JEDNA OSOBA 10 MASZYN CO TO (usunięte przez administratora) CO WY Z TYMI LUDZMI ROBICIE ŻE NAWET DO TOALETY WYJSC NIEMOŻNA A CO MÓWIC O PRZERWIE.NIC DZIWNEGO ŻE KAŻDY ODCHODZI.

LEO

Nowymi pracownikami powinna szkoląca się zajmować i szkolić a nie operatorzy którzy sami mają pełno roboty.Jaka jest rola szkolącej w tej firmie bo jak narazie widać to chodzenie po hali i plątanie się bez sensu ?

JaToJa
@LEO

Nie rozumiem sensu wypowiedzi tutaj, od tego jest kierownik czy asystentka żeby zrobić z tym co trzeba. Widać teraz od czego jest to forum, chyba tylko żeby przelewać tu swoje żale. Przecież nikt Ci nie każe pomagać nowej osobie,no ale niektórzy są nadgorliwi i zamiast zająć się swoją robotą obserwują nowych.

LEO
@JaToJa

Wylewanie żali a stwierdzenie faktu jest dużą różnicą. Szkolące tak szkolą że nowi nic nie umią a wiadomo dlaczego jak wszystko robią za nich to nic dziwnego zamiast wytłumaczyć.Jedyna szkoląca co dobrze wytłumaczy to Pani Zosia.

Nowa
@LEO

Umią?? A co to znaczy? ???? Chyba czas do szkoły podstawowej się cofnąć????

Leo
@Nowa

Do szkoły to się cofnąć powinna osoba która tylko mądrzyć się umie nic poza tym

Nela

Prawda jest taka że pracownicy odchodzą ponieważ znajdują pracę za większą kasę. Atmosferę tworzą ludzie a nie pracodawca jeśli natrafisz na porządne osoby to nie ma czego się obawiać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Adamo
@Nela

zgadzam się z Nelą, kokosów nie zarobisz i dlatego pracownicy odchodzą. W Piasecznie jest, w czym wybierać, więc nie wiem, czemu niektórzy są zdziwieni, że ludzie odchodzą, odchodzą tam gdzie lepiej płacą. Jaka jest atmosfera? moim zdanie nie jest źle można się zawsze dogadać, kierownictwo ok, ludzie ze zmiany ok, 8godzin i do domu. Firma zatrudnia 300 osób a negatywnych opinii nie ma dużo, większość opinii piszą osoby, które już nie pracują i nie mają bieżącej wiedzy. Dziwne, że jeszcze pępowiny nie odcięli. Każdy ma swój rozum, więc proponuję osobom, które zastanawiają się nad pracą w Delcie, przyjść i poczuć na własnej skórze jak tu jest, jaka panuje atmosfera itp. Moim zdaniem fabryka jak każda inna.

ED
@Adamo

Ta jest w czym wybierać chyba w supermarketach lub aptekach! Kto nowy przyjdzie to odchodzi bo chodzą podwalają i zamiast pomagac szkolić to zniechęcają.

Kolonista

Myślę, że niektóre firmy jeszcze nie zdają sobie sprawy z problemu jaki jest na rynku pracy. Jestem pewna, że niedługo żeby pozyskać fachowca trzeba będzie znacznie podnieść wynagrodzenie. Agencje wysyłające ludzi za granicę do pracy dostana taki sygnał niedługo.

Agata

Aktualnie na forum pojawiają się bardzo różne opinie o DELTAPLAST POLAND. To ja nie wiem i pewnie wiele innych osób, które zagląda na forum jak wygląda aktualna sytuacja w firmie. Jak jest z tą atmosferą? Jest rodzinna czy nie? Jest mobbing czy nie? Czy ktoś mógłby to uzgodnić i sprecyzować, bo to ważne da potencjalnych pracowników firmy.

moniś

Aż wierzyć się niechce ...

Fan
@moniś

Napewno piszecie o Deltaplast? Przecież tu taka miła niemal rodzinna atmosfera. Mobbing nigdy w zyciu?

iza
@Fan

Rodzinna nie bądz śmieszny jeden drugiemu tyłek obrabia i to sie dzieje między ludzmi co po 20 lat pracują razem! Chodza do przełożonych podlizują się i wymyślają bzdury na pracowników.

Agata

@xxx mobbing to bardzo poważne oskarżenie, ponieważ to przestępstwo. Przypominam, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy własnie to odczułeś w firmie DELTAPLAST POLAND? Na jakim stanowisku odczułeś takie zachowania? Chciałbyś opisać jakąś sytuację? Zainteresuje to zapewne osoby szukające ofert pracy w firmie.

xxx
@Agata

Wiem co to jest mobbing!Jeśli nie zrobią porządku z tym to jeszcze więcej osób odejdzie! Dlaczego nie pomieszają szkolących z mistrzami na poszczególnych zmianach.Nabijanie sie z pracowników na jednej zmianie jest na porządku dziennych nie wspomne o innych sytuacjach!

Nela
@xxx

Wszyscy w Deltaplast Poland wiedzą że pracownicy odchodzą bo znajdują pracę za lepszą kasę, taka jest prawda! Nie słyszałam żeby ktoś mówił ze odchodzi bo jest mobing, odchodzi bo daja mu wiecej za ta sama prace.

xxx

Jedna ze szkolących to wogóle nie powinna pracowac na stanowisku ''szkoląca'' że nikt z tym nic nie zrobi wogóle .Masakra jakaś i dziwią się że ludzie odchodzą.Zwykły mobbing a zakład na to pozwala .

FAN

Dla pracodawcy liczy się tylko kasa aby, sobie wziąć jak najwięcej a pracownicy niech robią ( od tego są )

emil
@FAN

Dokładnie,zapierdzielaj i dobrego słowa nie usłyszysz

Agata

@ED a wiesz jaki jest powód ich odejścia? Wszyscy mają taki sam czy każdy może mieć swój indywidualny? Chodzi o atmosferę, warunki pracy? Tak jak pisze @Pracownik może warto spróbować to polepszyć? Może napiszcie swoje rady dla pracodawcy i doradźcie mu co może zmienić. Jest zawsze jakaś możliwość, że to zobaczy.

l
@Agata

Jak by miał zmienic to już dawno by to zrobił po negatywnych opiniach,ale widać że nic z tym nie robi.

Fan
@l

Co by nie zmieniać i tak malkontentów paru się znajdzie. Nie pracują od lat ale komentarze wypisują - to się nazywa przywiązanie do firmy.

...
@Fan

ZMIAN NIE MA ŻADNYCH W TRAKTOWANIU PRACOWNIKÓW. A PISZĄ PRAWDE BO WIADOMO KTO SIE OPIERDZIELA I CHOWA ZA MASZYNĘ A KTO PRACUJE UCZCIWIE ...

Pracując spędzamy w pracy dużo życia to może warto poprawić to co jest złe? Jesteście bohaterami na forum? Może trzeba przekazać to co wiecie dyrekcji i zrobią porządek tam gdzie go nie ma? Takie obmawianie się na forum tylko psuje atmosferę w firmie.

ED

najgorsze jest to że ludzie odchodzą jeden po drugim i jest coraz mniej pracowników :-(

ania

Coraz gorzej jedna zmiana na drugą najeżdża rywalizacja skargi kto lepszy a kto gorszy.Powinni porządek porobic na każdej ze zmian bo jest jeden wielki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Clayens NP Polska - Piaseczno

• Jak się pracuje w Clayens NP Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Clayens NP Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clayens NP Polska?

Clayens NP Polska
2.5/5 Na podstawie 111 ocen.
  • Armii Krajowej 8
    05-500 Piaseczno