Agrofirma Witkowo

Opinie o Agrofirma Witkowo

Nika

(usunięte przez administratora)Ja pracowałam tam kilkanaście lat i mogę dużo powiedzieć,dlatego przestrzegam wszystkich nie idźcie tą drogą szkoda życia i nerwów!!!

.123

Co nieco od Pań w sklepach słyszałam ze od rana do wieczora robią a i tak wypłata nie jest taka jaka powinna być za taką prace ciężka @Iwona może wesz coś innego czy coś

Iwona

@.123, jesteś osobą, która rozważa zatrudnienie w firmie Agrofirma Witkowo? Może posiadasz jakieś informacje, którymi mógłbyś podzielić się na forum? Słyszałeś coś o pracy w tej firmie? Co wpłynęło na to, że akurat to miejsce pracy zainteresowało Ciebie? Podziel się z nami, jak to wygląda w Twoim przypadku.

.123

Jak się pracuje w afrofirma Witkowo ??

Iwona

@anonymous, masz rację, że nie powinno się pisać o osobie, której nie ma z nami na forum i nie może wypowiedzieć się na temat, który padł w poprzednim komentarzu, jednak tak poważny zarzut powinien być odpowiednio uargumentowany, aby nie był kojarzony z sytuacją, która rzekomo miała miejsce w firmie Agrofirma Witkowo. Widzę również, że posiadasz jakieś informacje na temat pracy w tej firmie, dlatego zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii o tym miejscu pracy.

Iwona

@Nika, mogłabyś swoje zdanie na temat pracy w firmie Agrofirma Witkowo przedstawić w sposób bardziej szczegółowy? Dlaczego uważasz, że produkty produkowane przez ten zakład są słabej jakości? Możesz to w jakiś sposób uzasadnić? Zachęcam do dyskusji na ten temat. @Danuta, czy są to potwierdzone informację na temat zakaźnej choroby pracownika zatrudnionego bezpośrednio w kontakcie z klientami w firmie Agrofirma Witkowo? Napisz coś więcej na ten temat.

Ha ha zarobki w skwierzynie 3000tys.bzdura tylko. Szkoda ze w tej firmie sie pracuje przez trzy miesiace pracujesz za srednia krajowa a pozniej miesieczny utarg jaki wynosi np.30.000 dziela na 2lub 3i pozniej kazda ma jeszcze procent przyznany kierownik ma najwiekszy .takze niech nie sciemniaja ludzi bo bezsensu a w skwierzynie nie ma chyba takich utargow zebybtyle zarobic

Witold

Tak dobrą pracę macie w firmie, że nie ma chętnych do pisania? Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Iwona

@EDYTA co powiesz o pracy w firmie Agrofirma Witkowo? Jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w firmie? Na forum nie można nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin

Iwona

@Długoletni pracownik czy powiesz na jakim stanowisku pracujesz w firmie Agrofirma Witkowo? Jak oceniasz pracę? Co najbardziej Ci się podoba w pracy w tej firmie? Czy coś byś zmienił? Jeśli tak to co byś zmienił? Takie informacje będą ważne dla osób, które myślą o aplikowaniu do firmy.

Zadowolona klientka

Apropos stanowiska w Skwierzynie, bo widzę, że jest tu o nim bardzo głośno. Była wzmianka o tym, że zwalnia się dobrycg pracowników, a zostawia co zostawia. Ale od kiedy zwolniono "dobrego" pracownika aż chce się przychodzić i robić zakupy. Na sklepie jest ład, porządek, Panie są uprzejme, w ladzie wszystko poukładane jak należy. A temu, kto wypisuje takie bzdury na temat tamtych pracownic bez konkretnych dowodów, proponuję wizyte u DOBREGO psychiatry. Wypisywanie takich rzeczy na forum publicznym, wraz z danymi personalnymi podchodzi pod paragraf droga Pani, myślę że zdaje sobie Pani z tego sprawę.

Grzegorz
@Zadowolona klientka

No chyba nie kobieto nie byłaś na innych sklepach agrofirmy to Przejedz się i zobacz a Jak byli starzy pracownicy to było świeże a nie stare. Chcesz to kupuj stare ja nie mam zamiaru i Odrazu może postawi ci diagnozę jaka potrzebujes, a co do twojego straszenie to nikt tego się nie boi to jest forum publiczne więc o co chodzi. Trzeba pisać co się dzieje w sk-n bo ludzie się potruja. Ja kupiłem dwa razy, dzwoniłem do firmy i co to dało odpowiedź była to jest nie możliwe wszystko przyjechało świeże. I jak i jak nie pisać ludzi chcecie otruc. Masakra

Zadowolona klientka
@Grzegorz

Panie kochany, ja nie potrzebuję jeździć po innych sklepach skoro na miejscu mam świeże. Jeszcze nie jestem na tyle zdesperowana. :) Nie będę się rozpisywać na temat byłego pracownika, bo tak się składa, że jestem miejscowa i co nieco wiem na temat tej Pani. :) I nikogo nie straszę, ale gdyby któraś pracownica chciała, złożyłaby zeznania o zniesławienie, a po IP idzie bardzo szybko dojść do tejże osoby. Kolejna sprawa, nie jesteśmy na Ty, nie życzę sobie takich zwrotów w kierunku mojej osoby. Nikt "Panu" nie każe robić tam zakupów, jest masa sklepów mięsnych. Szczerze, ta dyskusja jest bezsensu, takie odbijanie piłeczki nie jest w moim stylu. I zamiast robić nagonkę na sklep proponuję wyjazd nad jezioro z rodziną, czy posiedzieć przed telewizorem i popierdzieć w fotel, cokolwiek.. Pozdrawiam

jazga

czy to prawda że pracownicy firmy znęcają się nad zwierzętami, sprawa z 2016 roku? czy oni nadal pracują w tej firmie? ciekawostka z 2009 roku firma :[cytat]Wylewanie tysięcy litrów szkodliwej dla środowiska gnojowicy i odpadów z ubojni to tylko niektóre praktyki, jakie stosuje jedna z największych spółdzielni rolniczych w Polsce. Dlaczego Agrofirma Witkowo pozwala sobie na łamanie zasad obowiązujących w agrobiznesie? Czy instytucje odpowiedzialne za egzekwowanie przepisów prawa są bezradne?[koniec cytatu] (źródło: tvn)

Iwona

@Izajak często zdarzają się tak długie 12 godzinne dni pracy? Czy jest to praca również w weekend?

Iza
@Iwona

Nie wiem. Była to oferta z pup z której nie skorzystanio z oczywistych powodow. Praca jest po to aby w niej zarabiać a nie płacić kaucję z wyplaty 2000 zł zabezpieczenia dla pracodawcy. Chore

Iza

Oferta z urzędu pracy do sklepu agrofirma : ) Umowa spoldzielcza na czas nieokreślony, z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. Urlop po przepracowanym roku. Zarobki zależne od miesięcznego utargu czyli możesz pracować 12h dziennie a dostać wypłatę 1500 :) i prawdziwy hit - pobierają kaucję z pierwszej wyplaty 2000 zł :D tak, tak, pierwszy miesiąc a nawet może i półtora pracujesz za free za kaucję ( na wszelki wypadek jakby pracownik chciał sie wcześniej zwolnic). Praca dla bogatych

Długoletni pracownik
@Iza

Sprostowanie do błędnych informacji; nikt nie pobiera kaucji w wys. 2000 zł w pierwszym miesiącu. Agrofirma jest spółdzielnią i praca w niej polega na zasadzie członkostwa. Każdy kto chce być jej członkiem musi wnieś wkład w wysokości 2000 zł. Nie jest pobierany przy pierwszej wypłacie ale rozłożony na 24 miesiące. W momencie rezygnacji z pracy wkład jest w całości zwracany.

Iwona

@Zosia jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do pracy poszczególnych pracowników, to zawsze możesz taką informacje przekazać bezpośrednio do firmy. Publiczne forum to nie miejsce na zostawianie opinii na temat indywidualnych pracowników firmy, tym bardziej podając ich dane personalne.

Zosia
@Iwona

Wszyscy znają te stoisko tylko pracują w nim nieodpowiedni ludzie. Kiedyś to było fajnie fajna załoga a teraz stoją i sprzedają stare i Nieswieze wędliny i mięso. A co do dzwonienia to było tyle razy dzwonione i tak nic nie zrobiliście. Ostatnio byłam na innym sklepie i aż chce się Kupować fajne dziewczyny i świeży towar ale to chyba też zależy od kierowników i rejonnowych

Grzegorz
@Zosia

To jest prawda na temat Skwierzyny bardzo nie uprzejme są osoby na ty stoisku. Głowę noszą wyżej jak.... A już nie mówić o kierowniku i zastępcy masakra jedno wielkie nieporozumienie. Porażka zgłosiłem sprawę do sanepidu i skrzydelka zawiozlem do badania. Dzwoniłem do firmy i mi. Powiedziano że Przekaza kierownikowi z resztą to co czytam na temat sklepu to i tak się dziwie ze te osoby jeszcze pracują. Powodzenia następnego klienta straciliscie a ile już odeszło.

Iwona

Pracujesz w Agrofirma Witkowo? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć jej pracownicy?

gosc

Szczerze co to za pracownicy jak oni traktuja zwierzęta masakra teraz powinno ich to samo spotkac jak ich kopali byli jak tak można a gdzie kierownicy byli nie widzieli teraz to sąd powinien sie zając tymi ludzmi i ukarac porządnie.

MM

No ja swoje słyszałem o Agrofirma Witkowo i muszę powiedzieć że nie jest tutaj najgorzej, ogólnie uważam dokładnie tak jak @kacper że wystarczy dać szanse, trochę się zakręcić w temacie i na pewno jakoś to się rozwiąże, jakoś to będzie tak sądzę, pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrofirma Witkowo - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Agrofirma Witkowo?

Zobacz opinie na temat firmy Agrofirma Witkowo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrofirma Witkowo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agrofirma Witkowo?

Kandydaci do pracy w Agrofirma Witkowo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agrofirma Witkowo