Agrofirma-Witkowo

Opinie o Agrofirma-Witkowo

Klientka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Kupiłam u was szynkę o nazwie Jak dawniej...???? To chce pouczyć pana kierownika masarni waszej w Witkowie ,że nigdy nie robi się szynki wzdłuż włókien ... Bo nie można tej szynki ugryź ona się ciągnie Niestety szynka nie jest do spożycia Nadaje się tylko do wyrzucenia ????

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Agrofirma-Witkowo? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ktoś

Co się stało z komentarzami z przed 2 tygodni? Czyżby ta osoba która donosi poczuła się urażona? Dla Pana kierownika też chyba słowa prawdy byly niewygodne. Ale prędzej czy później i tak formalnie wyjdzie na jaw kto donosi a większość ludzi i tak wie kto to. Także jeszcze raz taką mała osoba a takie rzeczy robi. Wstyd

Basia Nowy wpis
@Ktoś

@Ktoś . A co tam było napisane? Chciałabym złożyć cv do pracy ale nie wiem jakie warunki tej firmie panują?

Czy w Agrofirma-Witkowo poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy po rozmowie w Agrofirma-Witkowo rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Tralala

To co się tam dzieje szkoda gadać Odpowiedzialność materialną (kiedyś była Nie wiem jak teraz ) praca codzien 1 dzień wolny i to z łaską

Tralala
@Tralala

UBRANIE Do pracy kupujesz wszystko kupujesz ze swojej kieszeni Jedziesz manka jakieś z nie wiadomo skąd ????

Hanna
@Tralala

który ten dzień wolny jest ?? I po ile godzin się pracuje ?

Pracownica
@Tralala

Dalej tak jest za towar nie sprzedany po terminie my płacimy.Zrezygnowalam z pracy

Pracownica

Rezygnuje z pracy i nikomu nie polecam pracy.Banda (usunięte przez administratora) podpisując umowę wszystko pięknie wygląda.Po przepracowanym miesiącu pracy dowiadujesz się że odpowiadasz za straty takie jak stare mięso kiełbasa jaja i masz potracane z wypłaty.Raporty takie są robione co miesiąc.Straty między innymi na osobę to różnie 300zl itd.Dlaczego pracownik ma płacić za nie sprzedany towar śmiechu warte.Oszukuja i nic więcej dowiadujesz się tego w czasie wypłaty.Dlatego nigdy te sklepy nie będą mieć pracowników.A co jeszcze kiełbasy stare mięso to samo i sprzedawane ludzia.Niestety inspekcja i sanepid pracy czeka sklepy Witkowo

Darek

@benek Nie rozumiem dlaczego na forum dla pracowników znalazł się wpis klienta?

benek

sklep -Witkowo w Szczecinie na Witkiewicza , gburowata obsługa , pani nie chciała mi sprzedać tyle ile chciałem wędliny , bo jej zostanie za mało i nie sprzeda reszty.

Jak wygląda ścieżka awansu w Agrofirma-Witkowo?

@@

Jaka ścieżka? Awansu bardzo prosto! Albo jesteś z rodziny herbu SAS czy SRAS albo wżrniasz się w rodzinę a reszta jest od (usunięte przez administratora)nia

Zuzanna
@@@

A ja chciałam porozmawiać o warunkach zatrudnienia w Agrofirmie. Ponieważ w ogłoszeniu jest info, że są dla sprzedawców jakieś dodatki płacowe? Czyli co to jest?

Szczerze

Kadra kierownicza w agrofirmie to banda buraków Osób niewykwalifikowanych,za swoje błędy obwiniają pracowników.Dodatkowo zawsze mają jedną lub dwie osoby po których jeżdżą. A to co (usunięte przez administratora)kierownik suszarni w kolinie doprowadzi do tego że zostaną tam tylko emeryci.jego zdaniem młodzi mają (usunięte przez administratora) za starych i jeszcze mu mało.Dodatkowo jest to osoba dwulicowa sama ziejąca zamęt i negatywne nastawienie wśród kadry pracowniczej

????????????

Panowie z bazy transportu zostawcie tą firmę, gdzie dwóch psychiatrów J i D nie szanuje ludzi i przepisów. Brak szanowania godzin pracy i przerw na odpoczynek. Jak można kierowcę z karą pracy po wyczerpaniu godzin tygodniowych wrzucać na weekend na auto bez czytnika i wykazywać że ma pauzę albo niszczyć tarczki. W razie wypadku kryminał. W końcu skończą się te przekręty a firma zapłacić konkretne kary jak inspekcja weźmie Witkowo na celownik. Zostawcie te przedpotopowe auta które powinny mieć już żółte tabliczki. Zapraszam do Lidla normalne godziny pracy i 6-7,5 tysiąca na rękę

Kama
@????????????

Również słyszałam że jest tam masakra chłopaki wyrabiaja po 220 h nocnych za które nie ma żadnego dodatku i zarabiają po 3200 śmiech .. wszędzie mają jakieś bonusy 1000 zł co 3 miesiące Ale oni zapieprzaja po tyle godzin w nocy i nawet to im się nie należy masakra .

Zuzanna
@Kama

Ktoś powiedział mi o tym wątku, ale nie znalazłam żadnych aktualnych informacji o stanowisku sprzedawczyni w Agrofirma-Witkowo. Dlatego chciałam tutaj o coś zapytać. Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na jakieś szkolenie wdrażające, czy też inną pomoc?

Klient

W sklepie na bezrzeczu chciałam kupić szynkę witkowską za ok. 47 zł za kilogram, ponieważ nie chciałam z końcówki szynki która była z żyłą to poprosiłam z drugiego nowego kawałka, sprzedawczyni odmówiła mi sprzedania produktu. Chciałam złożyć skargę na odmowę sprzedaży towaru więc sprzedawca poinformowała mnie że nie prowadzą książki skarg i wniosków. Nigdy nie polecę tego sklepu swoim znajomym. Jak zauważyłam nie jest to sklep w którym robi się codziennie zakupy. Mięso było z dnia wczorajszego. Golonki indycze odstraszały swoim wyglądem. Poza tym wędliny zawierają nadmiar soli i przypuszczam dodatków chemicznych co mogę stwierdzić tylko po smaku gdyż ani na metce na zakup produktu nie ma składu jak i przy produkcie w ladzie chłodniczej. Taką informację uzyskuję przy zakupie wędlin np. w stokrotce.

Rose

Ja też pracowałam w tym bajzlu i to wszystko prawda co piszecie w komentarzach,,żadnych praw bo przecież nie ma kodeksu pracy,także okradają cię na wszystkim,fikcyjne manka,zero grosza za nadgodziny bo jesteś na prowizji od obrotów,płacisz za badania za ciuchy itd..urlop wychodzi 1 dzień za miesiąc,,poprostu państwo w państwie na które nie ma żadnego prawa,,za żadne pieniądze bym już tam nie wróciła,,złodziejstwo i dziadostwo,,przestrzegam wszystkich,którzy chcą tam pracować,,zastanówcie się w jakie (usunięte przez administratora) chcecie wdepnąć!!!

doswiadczona

zapraszm do pisania szczegolnie osoby,ktore pracuja w sklepach Agrofirmy na terenie Gorzowa.pracowalam i wiem jaki to bajzel.

tomek
@doswiadczona

dokładnie w skwierzynie już jest ogłoszenie przyjmiemy ekspedientki do pracy . A z tą załogą co pracują na bruk . Zajebiście szkoda tylko pani Renaty i Pani Agnieszki bo zapierdalaja jak małe myszki , i co one do zwolnienia szkoda , chociaz nie spóźniają się o dwie godziny do pracy tak jak w tamten poniedziałek o godz. 7 że chciałem kupić porcję rosołową tu zamknięte

Zostaw merytoryczną opinię o Agrofirma-Witkowo - Witkowo

• Jak się pracuje w Agrofirma-Witkowo?

Zobacz opinie na temat firmy Agrofirma-Witkowo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrofirma-Witkowo?

Agrofirma-Witkowo