Agrofirma Witkowo

Opinie o Agrofirma Witkowo

Luidzi

Dobry pracodawca to nie znaczy, że nie jest wymagający. Będąc solidnym pracownikiem nie ma powodu do narzekania.

Janek

Witkowo chyba nie chce zarabiać w sklepach. Rząd wprowadza zarządzenie trzy osoby na jedną kasę a (usunięte przez administratora)Witkowskich sklepów inny jedna osoba na kasę. Sami sobie u siebie kupujcie.

Księżniczka
@Janek

(usunięte przez administratora)odległość między klientami minimum 2 metry a sklep ma 4 m więc ilu może być kupujących?

Księżniczka z PGRU????

Księżniczka z PGRU całkiem fajnie brzmi i powiem ci że to żaden wstyd że pracuję w Agrofirmie Witkowo mamy fajną załogę świetną rejonową i bardzo ładne zarobki???? teraz pracujemy w trudnych warunkach dla naszych klientów, nasze dzieci codzień proszą tylko wróć mamo zdrowa.Jakby tacy jak ty czesciej sie myli i przestrzegali zasad to nie byloby problemu.

Spółdzielca

Promocja na kurczaka. Dopiero podnosiliście hieny cene żeby zarobić przy okazji wirusa. Co nie idzie. Wreszcie sobie teraz w .......

Witam. Piszę do Was abyście się zastanowili czy warto siedzieć w spółdzielczej agrofirmie witkowo to że tam się pracuje nie wlicza się do stażu w innej pracy jak się jest domownikiem. Zastanówcie się dwa razy jak będziecie chcieć zmieniać pracę na inną 20 lat pracy w witkowie i w nowej pracy 20 dni urlopu taka moja rada!!!

????????????

Nienawidzę Witkowa ale bzdury piszesz. Pracowałem w Witkowie kiedyś i bez problemu wlicza mi się staż w obecnej firmie

Xxxxxx@

Nie wiem czy oburzenie dotyczyło mojego wpisu i tego,że napisałam że zarabiam 4 tyś prawie.otoz dodałam rowniez że ilość przepracowanych godz wynosiła min 210 godz.i praca była każdego jednego dnia.wyjatki stanowiły niedzielę i świata kiedy to pracuje się 4godz.i byłam na stanowisku fizycznym.jesli ktoś chce zarabiać 4 tyś za ciężka fizyczna prace i mieć w ciągu roku 12 dni wolnych.jak się poszczesci18 oczywiście mowa tu o urlopie to proszę.a potem za ciężka codzienna prace usłyszy,Że nic nie robi albo robi byle jak to rowniez zapraszam.na deser może usłyszeć (usunięte przez administratora)zapraszam również.to tylko niektóre wyzwiska pod adresem pracowników.i proszę powiedzieć czy za tak ciężkie praca jakie trzeba wykonywać i przy zerowym.szacunku od przelozonego4000 to tak wiele??

@Xxxxxx@

4000zł to mało za tyle godzin i to nie podlega dyskusji. Skandaliczne zachowanie kierownictwa. Jedyny problem to twój wpis jest nie spójny o nie wiarygodny bo pierwszy wpis to mowa o handlu. Kwota 1000zł świadczy o pracy na przetwórni a teraz że wstępnych 6 dni pracy doszły niedzielę po 4 godziny a to świadczy o kurnikach więc proszę się zdecydować gdzie się pracuje lub pracowało. Tylko ta sytuacja wykłada nie do końca wiarygodnie

Xxxxxx@

Byłam pracownikiem firmy blisko 13 lat.praca ciężka przy produkcji trzody chlewnej.praca od poniedziałku do niedzieli.soboty(6 godz)niedziela ok 4godz pracy.pozostale.dni 8 godz.ale można się przyzwyczaić.ba.nawet polubić taki tryb choć wymaga to przystosowania.wszystko zależy od tego jak bardzo lubimy swoją pracę.wynagrodzenie na rękę ok 4000.i to odpowiada ludziom.mi również odpowiadało.ale to co mi nie odpowiada to to,że nie ma poszanowania pracownika.jesli idziesz na skargę do kierownika opisując mobbing ze strony bezpośredniego przełożonego nie uzyskasz pomocy.w ciągu 3 ost lat byłam trzykrotnie.cytowalam slowa(wulgaryzmy)przełożonego i nic.dzis jestem na etapie zmiany pracy,która naprawdę bardzo lubiłam.biore też leki przepisane od psychiatry bo ostatnie 3 lata nadszarpnelo mi psychikę.nie polecam pracy w firmie.doputy dopóki stołki są obsadzone przez ludzi,którzy za ciężka pracę nie mówią dziękuję a jedynie "do niczego się nie nadajesz"

????????????

Do kogo Ty piszesz. Całe życie gów.. robił a jak chwilę pracował to o 15ej rzucał widłami i zostawiał traktor na środku skrzyżowania bo fajrant. Później 60 lat w dobrobycie na ludzkiej krzywdzie i mimo że to wszystko wspólne zgodnie że statutem traktował jak swoje. Sztucznie utrzymywany przy zdrowiu za pieniądze spółdzielców a teraz biega po podwórku i myśli że ta z kosą to nie dogoni. Niestety czeka nas to wszystkich. Łopatą w zupę i do dołu. Tyle że się pojawił za cudzą krzywdę ot cała sprawiedliwość.

Hej, czy w firmie Agrofirma Witkowo płacą za nadgodziny?

@@

Zapomnij o płatnych nadgodzinach. Nie ma czegoś takiego. A płaca zależny od zakłady. Na przetwórni za 250 godzin nie zarobisz więcej niż 2800zl w tym są 3 soboty podwójne więc sobie przelicz tą jałmużnę.

Renata

Jestem byla pracownica Agrofirmy czytam te wpisy nie neguje wszystkiego ale mam dosc czytania jakie to sprzedawczynie zle pracowałam do niedawna w jednym ze sklepów tej firmy i zastanawiam sie czym kieruja sie klienci piszac opinie o sprzedawcach. Bo odnosze wrazenie ze co niektórzy ludzie chca w ten sposób rozładować swoje frustracje lub własną antypatie do sprzedawczyni ktorej nie lubią.Pisanie ze ktoras oszukuje a gdzie jakieś potwierdzenia puste gadanie i tylko irytowanie nas jako ludzi.Pracujac na takim stoisku pisze właśnie o stoiskach mięsnych trzeba sie naprawde narobic nadzwigac i do tego zadbac o dobre samopoczucie klienta bo inaczej taki frustrat albo zadzwoni z jakas skarga albo zrobi wpis.Ludzie sprzedawcy to nie roboty tylko tacy sami ludzie jak wy czesto sa zmęczone po a jednak uśmiechają sie doradzaja robia co moga by jeden z drugim odszedl od stoiska zadowolony.A czy wy chodz raz na czas nie mozecie tego docenic i zrozumiec, ta pania stojaca z drugiej strony lady ona tez lubi gdy jesteście mili od razu inaczej sie pracuje.To. naprawde nieboli a odrazu robi sie milej.Pozdrawiam wszystkie pani i zycze wiele cierpliwosci.

@Renata

Czytam tutaj różne opinie i te złe i te dobre pracowałam w tej firmie przez kilka lat i jak wszędzie raz jest lepiej raz gorzej jeśli chodzi o pracę i atmosferę to niejest źle ja osobiście niemam zastrzeżeń do firmy owszem dużo godzin pracy ale też uczciwie płacą jeśli dbasz o towar i umiesz rozsądnie sprowadzać towar to niema prawa nic być stare lub popsute ale to zależy od tego jak człowiek się zorganizuje oczywiście są wymagania naciski jak wszędzie każda firma chce sprzedać swój produkt i im więcej tym lepiej ale to od nas i klientów zależy ile go sprzedamy jeśli klient bedzie zadowolony zawsze chętnie wróci i ponownie kupi jeśli firma doceni i uczciwie płaci to my też chętnie pracujemy i robimy co możemy żeby było dobrze korzyść jest obopolna.A takie nagonki są niesmaczne gdzieś ktoś coś powie ktoś inny dopowie i w ten sposób rodzi się plotka na temat firmy dajcie już spokój

beri
@Renata

Renata:)jestem jedną z tych pań co stoją po drugiej stronie lady....i wszystko co napisałaś jest szczerą prawdą...

Paulina

@Buuuhahahah ...., możesz rozwinąć myśl przewodnią wpisu? Domyślam się, że są przesłanki, które skłaniają Cię do takiej opinii ale inni użytkownicy niewiele są w stanie z niej wywnioskować. Jak długo współpracowałeś z Witkowo? Napisz o warunkach pracy tam.

Tymoteusz

Dobra firma ale do tego potrzeba dobrych pracowników, niestety trudno takich znaleźć.

@Tymoteusz

Skąd ty się urwałeś człowieku że tak słodziak. Dobrzy pracownicy według Ciebie to jacy? Tacy którzy robią dwa miesiące w jeden za jałmużnę. Potulnie dla dobra wybrańców przy korycie którzy rzecz wspólna traktują jak tylko swoją własność. Firma która łamie prawa pracy. Bądź obiektywny a nie podlizuj się. Masz dobrze przy korycie to nie pisz głupot

spółdzielca

Czy może ktoś się podzielić informacjami jak to jest w Agrofirmie?. Niby jedna firma - wiadomo kilkanaście zakładów wchodzących w całość bo taka specyfika zakładu i to jest jakby zrozumiałe, ale jak przyjdzie co do czego to w każdym zakładzie robią jak chcą z wynagradzaniami, premiami, odprawami itp. A raczej, aby było sprawiedliwie powinno chyba być jednakowo - skoro jest to jedna firma - jeden zarząd. Chodzi tu na przykład o podwyżki, gdzie różnie to z tym było. W jednym zakładzie dają, a w drugim nie i tak samo z wysokościami tych podwyżek. Tak samo jeśli chodzi o obecne nagrody za brak zwolnienia lekarskiego. Super - chwalebne i motywujące pracownika do pracy. Nic bardziej mylnego. To znowu dzielenie ludzi, zakłady na lepszych i gorszych. Nie rozumiem dlaczego w biurze, rolnym i na innych zakładach taka nagroda jest płacona za brak zwolnienia przez miesiąc w kwocie ok. 300zł, a na Przetwórni za okres 3 miesięcy. Niby kwota zbieżna, ale nadal chore i niesprawiedliwe. Przecież jeśli komuś z tych pierwszych zakładów zdarzy się choroba krótsza niż miesięczna to straci tylko 300zł, a na przetwórni w takim samym przypadku straci 900zl. i dwa miesiące pracuje bez nagrody. Przecież to patologiczne myślenie kierownictwa. Wiadomym jest, że jeśli pracując na przetwórni w przypadku choroby nawet jak by ktoś był pracoholikiem lubiącym pracę a jeśli choroba na to pozwala to pociągnie zwolnienie do 3 miesięcy, bo musiał by być idiotą wracając do pracy skoro nie mam już nagrody. W innym przypadku większość starych pracowników może się spiąć w sobie i wrócić bo była by to motywacja, a tak to zostaje pokazać wskazujący palec i niech robią sobie sami, a chory woli się leczyć. Podobnie z nagrodami/odprawami przed odejściem na emeryturę. Jak to jest że w biurze, na rolnym dostaje się ok. 14000zł, a znowu na przetwórni z łaską do 2000zł. I teraz Ci pierwsi mają podane te kwoty do dochodów i w ten sposób odchodzą na wysokich emeryturach, a ci drudzy znowu są gorszego sortu i mimo że przez lata pracowali tak samo ciężko potraktowani są jak ścierwo. Przecież to patologia myśleniowa o sprawiedliwości nie ma co mówić.

Szulgen
@spółdzielca

Tak już jest bo trzeba na czymś zarobić żeby najpierw komuś utrzymywać dom robiąc wszelkie opłaty itd. A teraz odkupują/odkupił ten dom za 2,5 miliona żeby dać jeszcze osobie zarobić. Spokojnie tą osobą będzie tam mieszkać do śmierci. Znowu równo i równiejsi.

Mieszkanka Witkowa

Od niedawna mamy nowego sołtysa dobry człowiek który szukał funduszy by zorganizować zabawę dla dzieci i znalazł dzięki różnym firmą które wspierają takie akcje i dziękuje im za to,również udał się do prezesa Agrofirmy Witkowo i nie dostał ani złotówki ponieważ u pana prezesa nie chcą ludzie pracować w firmie.Jakim to trzeba być złym człowiekiem by chociaż kilka groszy rzucić tym naszym dzieciom wstyd wstyd wstyd i hańba panie prezesie !!!!! Mało na pana ludzie robili na wasze nieruchomości pochowane po kontach na wszelkie domy koniki i inne zachcianki wstyd wstyd wstyd !!!

@Mieszkanka Witkowa

Ale co to ma wspólnego z opiniowanie agrofirma???

@#@@#
@Mieszkanka Witkowa

Nie wiem skąd te informacje proszę spytać sołtysa dobrego człowieka ile dostał od Agrofirmy na organizację dnia dziecka w Witkowie

@Mieszkanka Witkowa

Dobry czlowiek narzeka na Agrofirme a dla tatusia zalatwil dzialke w Witkowie mimo że tatuś mieszka w Stargardzie. Mało tego przytulił kosiarkę sołecka i obkasza dzialeczkę tatusis. Może by tak powiesił kartę na tablicy jaki wioska ma sprzęt i jak mieszkańcy mogą z niego korzystać a nowe tylko sołtys. DOBRY CZŁOWIEK...Hihi..

@Mieszkanka Witkowa

Chyba dobry człowiek bo pod kioskiem się chwalą że nawet maszt załatwi tyle że odrobić trzeba u niego na podwórku a to jest już ciekawe....

michaell

witam serdecznie czy ktoś tu jest ? mam pytanie czy ktoś dostał jakąkolwiek pożyczkę pracując w witkowskim bo wiem że z nimi nie ma umowy o pracę tylko jakieś członostwo proszę o odpowiedz

@michaell

O co ty pytasz i czego chcesz. Od kiedy zakłady dają pożyczki. To nie bank. Jest coś takiego jak kasa zapomogowa ale to jest oddzielny twór. Jak się zapiszesz do kasy będziesz doprowadziła składki to dostaniesz pożyczkę zależną od wkładu i stażu. Oczywiście później masz dalej składki i raty. Proste

????????????

To zmień pracę pastuchu Witkowa jak masz problem z kredytem albo weź krowy w dzierżawę to dostaniesz krowie 500+

@michaell

Z tego co wiem to niektórzy pracując w Witkowie dostają pod hipotekę bez problemu

@????????????

Poziom tej wypowiedzi odzwierciedla poziom intelektu jej autora.

@michaell

Przeczytaj swoją wypowiedź i pytanie i dopiero pisz o czyimś poziomie

@michaell

Witam serdecznie czy ktoś tu jest - To zapukaj do drzwi......

Ul. Spółdzielców

Na zabawę dla dzieci przeznaczone były pieniążki sołectwa. Nie dołożyli się w Agrofirmie to nie - każdy to sobie oceni. A może dobry człowiek będzie uczciwy wobec siebie i mieszkańców Witkowa i z wioskowej tablicy ogłoszeń zdejmie prywatne reklamowanie firmy swojego tatusia. Nie stać na reklamę? Paskudne podejście do tematu. Oceniacie prezesa a tu co sam robi -ups...

Bożena Stanowiska

Witam wszystkich serdecznie jestem tu pierwszy raz i chciałam się podzielić wiedzą jakże opinią ponieważ mój siostrzeniec pracował na fermie niosek przy sortowaniu jaj i nie raz wracał i opowiadał "ciociu ręce opadają" :(. Ogólnie zła atmosfera w pracy którą wnoszą panie które tam zarządzają oraz nie kompetencja źle zarządzanie ludźmi a co najgorsze manipulują datami produkcji jaj to co tu ktoś wcześniej napisał, mówię matko co oni tam wyprawiają aż się przeraziłam jak można tak robić.

Spółdzielca

Proszę wziąć pod uwagę fakt, że produkcja miesięczna wynosi na poziomie 4 mln. sztuk. Więc chyba zapas nie jest zbyt duży.

spółdzielca

Chętnym zatrudnieniu proponuję nie nastawiać się na odpoczynek na urlopie ponieważ w tej firmie do urlopu wlicza się również sobota gdzie jest to ustawowo dzień wolny więc nie może wliczać się do urlopu. Firma zaprzecza sama sobie bo jednocześnie za trzy soboty w miesiącu płaci podwójną stawkę. Sami zaprzeczają sobie. gdzie sens i logika.

Sklep 21

Kobieto takich bzdur nie wypisuj. Osoba o takim imieniu u nas nie pracowała. Na Naszym sklepie takie rzeczy nie miały, nie mają i nie będą miały miejsca. Nie mamy się czego wstydzić przed Klientami, ponieważ w sprzedaży jest towar tylko i wyłącznie świeży. Mamy wielu stałych Klientów, którzy z chęcią do Nas wracają. Pozdrawiamy, Miłego dnia i Wesołych Świąt.

Stały Klient
@Sklep 21

Przepraszam bardzo czy chodzi tu o sklep na ul. Wyszyńskiego w Stargardzie ? Czytam i nie mogę zgodzić się z taką krytyką na temat tego sklepu ! Jestem klientem tego sklepu od ponad 20 lat i nigdy nie trafiłem na złą obsługę w tym sklepie nigdy nie kupiłem nic starego ! Sklep przy ul. Wyszyńskiego jest jednym sklepem i jedynym w Stargardzie w którym można być fachowo obsłużonym i wszystko kupić ! Moi sąsiedzi również nic złego nigdy nie powiedzieli na temat towaru że stary lub po terminie . Wchodząc do sklepu jest bardzo miło czysto a przede wszystkim czuć samą świeżość wyrobów Witkowskich . Ceny są czytelne towar opisany po prostu nic dodać nic ująć !!!! Nie rozumiem tej krytyki ! tym bardziej pisze Pani że...... pracowała w tym sklepie czyli sama pani sprzedawała te wędliny ze zlewu te stare jajka nie dbała Pani o czystość w tym sklepie i świadczy to również o Pani pracy Pani Karolino !!! Nie mogę tego zrozumieć o co tu chodzi !!!! przez tyle lat i nic nie zauważyłem a może mam jakieś względy hm..... ? Pozdrawiam całą załogę tego sklepu i trzymam kciuki ! Moje miłe Pnie nie dajcie się jesteście super Panie ze sklepu Witkowskiego !!!! Wasz stały klient .

Lech

Z tego co wiem o firmie, to sprzedają mięso i wędliny tylko swojej produkcji wedle zasady od pola do stołu. Jestem ich klientem od 20 lat i jak dotąd nie zawiodłem.

Jurek

Lubię atmosferę w Agrofirma Witkowo za: Ogólnie nie jest źle, mogliby płacić więcej, ale co jakiś czas robią podwyżki i da się jakoś znośnie żyć. Pozdrawiam

Waldek
@Jurek

Przestań człowieku podpuszczać ludzi Siedzicie w bierze i kombinujecie jak by więcej dowiedzieć się z netu no sami jesteście cieniutcy aby samemu do czegoś dojść

Jerzy
@Waldek

Czyżby następny skrzywdzony przez los ?

Bogdan

Masz inne zdanie na temat pracy w firmie Agrofirma Witkowo? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do tego, abyś podzielił się z nami swoją opinią związaną z pracą w tej firmie. Chciałbym wiedzieć, jak oceniasz wynagrodzenie oraz atmosferę, która tam panuje. Można liczyć na wzajemną pomoc? Zachęcam do podzielenia się swoimi wrażeniami w tym wątku.

@Jurek

Ale nakłamaleś w tym poście. Jaka fajna atmosfera, jaki podwyżki co jakiś czas. Chyba kpisz. 2200zł miesięcznie za 250 godzin. Człowieku przelicz to a potem pisz (usunięte przez administratora).

@????????????

Co za portal. Usuwają prawdziwe wypowiedzi w których nie bylo nic obraźliwego a jedynie fakty.

Joanna

Niestety jako konsument muszę przyznać ze mięso z witkowa w sklepach często jest nieświeże.

Baśka
@Joanna

Ja też jestem klientką Agrofirmy i mięso kupuję tylko u nich i nie trafiłam na nieświeże mięso.

Marzena Długodzioba
@Joanna

Jedz mięso z marketów (belgijskie z ASF, niemieckie z środkami owadobójczymi, duńskie z antybiotykami) to będziesz świecił jak latarnia uliczna z własnym zasilaniem.

@Marzena Długodzioba

Ok. masz racje co do mięsa w hipermarketach, ale co to ma wspólnego z tym że w niektórych sklepach Witkowskich sprzedają śmierdzące mięso. Jedno nie wyklucza drugiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrofirma Witkowo - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Agrofirma Witkowo?

Zobacz opinie na temat firmy Agrofirma Witkowo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrofirma Witkowo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agrofirma Witkowo?

Kandydaci do pracy w Agrofirma Witkowo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agrofirma Witkowo