Agrofirma Witkowo

Opinie o Agrofirma Witkowo

Luidzi

Dobry pracodawca to nie znaczy, że nie jest wymagający. Będąc solidnym pracownikiem nie ma powodu do narzekania.

Księżniczka z PGRU????

Księżniczka z PGRU całkiem fajnie brzmi i powiem ci że to żaden wstyd że pracuję w Agrofirmie Witkowo mamy fajną załogę świetną rejonową i bardzo ładne zarobki???? teraz pracujemy w trudnych warunkach dla naszych klientów, nasze dzieci codzień proszą tylko wróć mamo zdrowa.Jakby tacy jak ty czesciej sie myli i przestrzegali zasad to nie byloby problemu.

Renata

Jestem byla pracownica Agrofirmy czytam te wpisy nie neguje wszystkiego ale mam dosc czytania jakie to sprzedawczynie zle pracowałam do niedawna w jednym ze sklepów tej firmy i zastanawiam sie czym kieruja sie klienci piszac opinie o sprzedawcach. Bo odnosze wrazenie ze co niektórzy ludzie chca w ten sposób rozładować swoje frustracje lub własną antypatie do sprzedawczyni ktorej nie lubią.Pisanie ze ktoras oszukuje a gdzie jakieś potwierdzenia puste gadanie i tylko irytowanie nas jako ludzi.Pracujac na takim stoisku pisze właśnie o stoiskach mięsnych trzeba sie naprawde narobic nadzwigac i do tego zadbac o dobre samopoczucie klienta bo inaczej taki frustrat albo zadzwoni z jakas skarga albo zrobi wpis.Ludzie sprzedawcy to nie roboty tylko tacy sami ludzie jak wy czesto sa zmęczone po a jednak uśmiechają sie doradzaja robia co moga by jeden z drugim odszedl od stoiska zadowolony.A czy wy chodz raz na czas nie mozecie tego docenic i zrozumiec, ta pania stojaca z drugiej strony lady ona tez lubi gdy jesteście mili od razu inaczej sie pracuje.To. naprawde nieboli a odrazu robi sie milej.Pozdrawiam wszystkie pani i zycze wiele cierpliwosci.

beri
@Renata

Renata:)jestem jedną z tych pań co stoją po drugiej stronie lady....i wszystko co napisałaś jest szczerą prawdą...

Wacław

Pracowałem w tej firmie. W sumie, po czasie stwierdzam iż była to dobra nauka życia w sensie pozytywnym. Nauczyłem się po prostu pracować i szanować to co mam. W sumie, zatrudniając się tam trzeba wiedzieć czego się chce, bo bumelki i olewactwa zbytnio tam nie znoszą.

Kiedyś było dodane ogłoszenie od zakładu dla technologa przetwórstwa mięsnego. W treści podkreślono odporność na stres. Z czego mógłby wynikać i czy to w ogóle do dziś aktualne?

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Znalazłem ofertę pracy w Agrofirmie Witkowo na satnowisku Magazynier magazynu mięsa. Opis stanowiska: magazynowanie i Ekspedycja mięsa. Zarobki miesięczne od 7500 zł brutto, a wg opisu od 5000 zł netto. ,,Doświadczenie nie jest wymagane''. Taka atrakcyjna pensja bierze się z samego tego, że się na mroźni robi czy także z tego, że zapierdziel też jest ekstra? Jest tu ktoś kto wcześniej pracował jako pracownik magazynowy w jakiś centrum logistycznym, np. w TEDi i potem pracował albo nadal pracuje jako magazynier magazynu mięsa w Agrofirmie Witkowo? Mniejszy zapierdziel, taki sam czy jeszcze większy?

Baśka Nowy wpis

Nie rozumiem jak można pracować za 17 netto skoro ustawowo jest 24,5 netto tak jak pan wcześniej napisał? nie było jeszcze żadnych aneksów po prostu? jak te kwoty są wykazane na samej umowie? To jest przed zmianą?

Józek Nowy wpis

Nie polecam pracy na przetwórni mięsa i drobiu Agrofirmy Witkowo. Pominąwszy traktowanie pracowników przez kierownika ale z uwagi na zarobki. Mimo iż podniesiono minimum płacowe w Polsce na 27,70zł/h brutto gdzie jest to ok. 24,50zł/H netto to na przetwórni jest to nadal mąż 17zł/h netto i trzeba dodać że jest to kwota wraz z 30% prrmi oczywiscie uznaniowej wiec łatwo sobie wyliczyć te kokosy. Dziwię się że oprócz alkoholików wytrzymują tam jeszcze normalni pracownicy. Przecież to robota za(usunięte przez administratora)

Malwina

Wiecie może czy z wyborów klientów, o których pojawiła się tu wzmianka mogą wynikać jakieś straty w sklepie? Jeśli tak to jak ewentualnie za nie odpowiadacie? Czy coś takiego jest uwzględnione w samej umowie? Myślę także o manko i tym podobnych

ELA

Jestem pracownikiem Witkowa od ponad roku. Nie wiem skąd takie.komenarze. Ja osobiście bardzo polecam te prace. Wiadomo jak w każdym sklepie trzeba się narobić, nikt za siedzenie nie będzie Ci płacił, ludzie też są różni. Przychodzą, marudzą, ale trzeba się uśmiechać i wyciągać pasek żeberek ten z pod spodu bo jakiś taki ładniejszy???? po czym klient jednak twierdzi że ten pierwszy był najlepszy. Wszystko zależy jaką się ma załogę na sklepie i przede wszystkim czy lubi się pracę z ludźmi, nie każdy się do tego nadaje. Jak się uśmiechasz i miło obsługujesz to klienci naprawdę są wdzięczni i sympatyczni. Zarobki też nie są złe, w dzisiejszych czasach trzeba szanować co się ma. Ogólnie ja uważam że firma spoko i godna polecenia.

Czy firma Agrofirma Witkowo w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Maria

Nie ma żadnych płatnych szkoleń

Nadia
@Maria

A te pakiety to w ogóle są konieczne? Macie gorsze normy czy coś? Jeśli już to jakie w razie czego by się przydały i czy możesz odnieść się do wcześniejszego wątku na temat różnic w zarobkach? Ktoś pisał, że mogą wynosić nawet do 9 pln, czy to prawda? Na jakiej zasadzie to działa?

Czy pracodawca Agrofirma Witkowo motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie Wręcz przeciwnie Podwyżki dla wybrańców

Członek

Tak jak już ktoś napisała. Znowu mąż na rolnym dostał ładna podwyżkę i sie ze mnie śmieje. Chociaż im nie żałuję bo praca ciężka. Ale jak podwyzki to powinny byc dla wszystkich a nie jak na przetworni gdzie tekst kierownika ,,i tak dobrze zarabisja,, i daje podwyzki wybranym a reszte lekceważy. Prezes tez tego nie widxi. Dla niektorych potrafi zrobić dodatkowe listy plac czy cos dorzucić a pozostali prscownicy nawet nie znają swoich stawek bo odmawiaja podania ich pracoenikowi. (usunięte przez administratora). Zreszta na rolnym nie jesr lepiej gdzie w farazach trzyma sie lprywsyne motovykle itp. I tak to działa.

@Członek

Bo, to wszystko prawda Słowo w słowo nic dodać nic ująć

@ja

Trzeba donosić kierownikom to i podwyżkę dostaniesz, tutaj tą jest, (usunięte przez administratora) jest wynagradzane.

Długi

Zależy co masz na myśli mówiąc motywacja pracownika w Witkowie. Zależy gdzie chcesz pracować(usunięte przez administratora)

Tak firma zacheca do pracy u siebie. Moja ostatnia stawka za kwiecień to 15,50zł/za godzinę! Super Nie.!!!

Irena

a wcześniejsze jakie wychodziły? jaka w zasadzie była rekordowa i z czego wynika akurat ta kwota w postaci prawie 16 pln? jak ten cały kwiecień mógł wyglądać?

JanOlbracht

A czy ktoś z pracowników, kiedykolwiek wystosował prośbę o regulamin płac, o regulamin wewnętrzny, o statut firmy> Płaczecie na forach internetowych, narzekacie na firmę a czy ktoś z was podniósł głowę i zawalczył o wasze prawa? W agrofirmie nie ma sklepach systemu płac godzinowego a tylko od wartości obrotu. Zanim ktoś coś napisze to lepiej niech pomyśli.

@JanOlbracht

to takie rzeczy nie są przedstawiane juz przy samym chociażby przeszkoleniu? mam na myśli to wdrożeniowe na początku. no bo w przeciwnym razie na jakiej podstawie ktoś ma wiedzieć na jakich zasadach ostatecznie pracuje? duży jest ten regulamin czy to raczej uniwersalne informacje?

Nie zobaczysz odpowiedzi na to pytanie bo komentarze które nie są przychylne firmie są natychmiast usuwane. Zarobki cały czas ok. 15zł/h. (Za to obcokrajowcy 18-24zł/h). Zaklad przemilcza i.mówi że dobre tyle że nie podaje że są to pensje za 250 i więcej godzin miesięcznie a nie jak w normalnych firmach za 168 czy 176 bo musieli by placić nadgodziny.

Joł

To prawda że jest stosowany mobbing Przez rejonowa M.D I nie tylko przez nią Jest osobą dwulicowa,co innego mówi do pracowników sklepu,a za chwilę dzwoni do pożal się Boże Kierownika marketingu I nadaje mu fałszywe informacje itd... Nie wspomnę o nie stosownym ubiorze,nie adekwatny do swojego wieku I do pracy Praca od poniedziałku do soboty Za sobotę nie ma dnia wolnego I jest nie płacone W miesiącu pracuje się przeszło.200godz Wniosek jest taki że w skali roku 3 miesiące pracujemy za DARMO Załogi sa często wymieniane A dlaczego? Bo Panią z kontroli się nie podobają I trzeba ich usunąć I najlepiej napisać notkę na sprzedawcę lub kierownika sklepu Przecież muszą zabłysnąć.Szkoda że jeszcze nikt nie zauważył że Panie z kontroli w czasie pracy jeżdżą sobie na zakupy, Pani rejonowa M.po fryzjerskich i kosmetyczkach A O Kierowniku marketingu było by też dużo pisać Szkoda że jak rozmawia z pracownikami Nie patrzy się prosto w oczy Nie pozdrawiam agrofirmy

Damian
@Joł

Dosyć negatywną opinię przedstawiłeś o tym miejscu pracy. W takiej sytuacji chciałbym sprecyzować kwestię, która najbardziej mnie zaniepokoiła. Chodzi mi tutaj o rzekome stosowanie mobbingu. Czy jesteś pewien, że dochodzi do sytuacji, które można pod to pojęcie sklasyfikować?

Jan Olbracht
@Joł

Oto kolejna opinia sfrustrowanej leniwej kobiety, która została zwolniona za lenistwo i brak chęci do pracy. Mobbing - czy ty wiesz co to w ogóle jest mobbing? Według ciebie to jest wymaganie wykonywania obowiązków. Pewnie myślałaś, że będziesz siedzieć na krzesełku a towar sam się sprzeda? Pracuję (zaznaczam pracuję) tej firmie w sklepie już ponad 20 lat i jakoś nikt mnie nie zwalania, nikt nie ma do mnie uwag, ja nikogo nie oskarżam. Wystarczy pracować zgodnie z obowiązkami. I tak jest na większości sklepów tej firmy. Wiem skąd jesteś, na spotkaniach szerokiego kierownictwa omawiane są takie przypadki. A do kierownika i rejonowej to dużo ci brakuje, i kultury i wyglądu.

@...
@Jan Olbracht

Wiele rzeczy tam omawianie również to jak samemu dobrze zarobić a skróci pracownika. Niech najpierw kierownictwo spojrzy w lustro i oceni swoją pracowitość i uczciwość. I tyle w tej kwestii. Ryba psuje się od góry a tam już dawno zgniła

????
@Jan Olbracht

Ole dostaniesz premia za ten wpis. Czy pozwolą pocałować ci pierścień prezesa herbu SRAS

spółdzielca
@Joł

nie chce się paniusiom pracować, tylko wymagania stawiają, a gdzie tyle zarobicie za swoją pracę? po studiach ludzie zarabiają mniej ):

@Jan Olbracht

Co ty w ogóle gadasz człowieku,takie rzeczy jakie się dzieją w agrofirmie to jest wstyd i paranoja,a praca w sklepie i użeranie się z tym wszystkim to jakiś żart

????????????
@spółdzielca

Wszędzie tyle (usunięte przez administratora) zarobią i nikt im nie będzie wliczał soboty do urlopu jak dzień pracujący.

Natalia
@spółdzielca

Głupot piszesz człowieku. Koleżanka moją pracowała sklepie i jak pokazała swoją wypłatę milinów tam nie widziałam to ja jako sprzątaczka więcej zarabiam

K
@Joł

Pani M.,to Marzena . Lampucera. Pudernica 50 +. Ładująca się na 20 plus. Jeszcze Jej nie zwolnili?

tak to ja
@Joł

To prawda.Przepracowałam w tej firmie ponad 10 lat.Kierownicy rejonowi byli różni,ale pani M.D.przebija ich wszystkich.Wiecznie niezadowolona,choćbyś nie wiem ,jak się starał,to i tak dla niej będzie źle.Wiecznie tylko opieprz,pochwały żadnej.Zero szacunku dla pracownika.I najlepiej,abyś pracował non stop,bo przecież jest nienormowany czas pracy.Nieważne,że dziś robisz 12 h,jutro też tyle zrobisz,bo jak wyjdziesz po 8 h to już jest afera!O dniu wolnym za nadgodziny można zapomnieć,a zapłaty za nie nie zobaczysz.

@Joł

Pani M.D na szczęście już nie pracuje w tej firmie.

@Monika

Nie wiem w zasadzie czy faktycznie "na szczęście" ale czy oprócz tego jakieś jeszcze znaczące zmiany zaszły polepszające warunki zatrudnienia do tego czasu? jakie jeśli już?

Jestem klientem jednego ze sklepów Agrofirmy w Szczecinie. Panie zawsze są uśmiechnięte, potrafią doradzić i co najważniejsze, zawsze świeże mięso i pyszne wędliny. Ważne jest również to, że Agrofirma Witkowo jest w 100 procentach polskim producentem żywności.

Aktualność
Spółdzielcza Agrofirma Witkowo to polska firma z tradycjami, której początki sięgają 1950 roku. Powstała jako jedna z pierwszych spółdzielni rolniczych na ziemiach odzyskanych na Pomorzu Zachodnim. Od niewielkiego zakładu gospodarującego w sposób tradycyjny – do wielkiej, nowoczesnej firmy, należącej do ścisłej czołówki polskich przedsiębiorstw rolnych.
Przez te wszystkie lata dokładamy wszelkich starań, aby produkcję rolniczą zamienić w produkt finalny, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Doświadczony, konsekwentny w działaniu zespół ludzi codziennie kontroluje procesy ich powstawania na różnych płaszczyznach działania zarówno w produkcji roślinnej, wytwórni pasz, własnej hodowli zwierząt, przetwórstwie aż do lady w sklepie.

Dziś w spółdzielni pracuje trzecie, a nierzadko czwarte pokolenie tych, którzy ją na początku tworzyli. Pracowity, dynamiczny zespół ludzi sprawił, że spółdzielnia jest wielokrotnie nagradzana i wyróżniana na najbardziej prestiżowych krajowych i regionalnych wystawach oraz konkursach. W naszych Zakładach Rolnych prowadzimy hodowlę trzody, drobiu, bydła mlecznego i mięsnego oraz kur niosek.
Filozofia marki oraz wysoka jakość oferowanych produktów wiąże się ściśle z ideą firmy - OD POLA DO STOŁU - to hasło, które dosłownie odzwierciedla nasz kierunek działania. Spółdzielnia gospodaruje na ok. 13 tys. ha ziemi. Zebrane plony z pól i łąk przeznacza do produkcji pasz dla zwierząt z własnej hodowli. Z nich zaś wytwarza we własnej przetwórni mięsnej produkty, które poprzez własne zaplecze transportowe trafiają do własnej sieci sklepów i hurtowni, a stamtąd bezpośrednio na stoły naszych klientów w myśl powiedzenia „od ziarnka do garnka”. Dzięki temu Klienci Witkowskich sklepów mają unikalną szansę zakupu mięsa, wędlin, drobiu i jaj bezpośrednio od producenta, który swoim zasięgiem obejmuje cały łańcuch produkcyjny.

Zgodnie z Kodeksem pracy praca w sobotę jest możliwa w dwóch sytuacjach: prowadzenie akcji ratowniczej, ochrona mienia lub środowiska, usunięcie awarii, ze względu na szczególne potrzeby pracodawcy

@.

A pisali o tym już od dłuższego czasu. Skoro tak to ostatecznie miałoby dojść do jakiegoś zgłoszenia w tej kwestii, że to sugerujesz? Jesteś na bieżąco może?

Szczera
@.

Ich nie obowiązuje kodeks pracy , tylko prawo spółdzielcze, dlatego mogą robić co im się podoba! Mają zapiski w swoich regulaminach których pracownicy na oczy nie widzieli.Co najlepsze co chwilę go zmieniają i pracownicy nie wiedzą co jest zmienione nikomu nie dają do podpisu nowego regulaminu. cyrk! Dlatego nie mają i nie będą mieć ludzi chętnych do pracy..dopóki nie zmienia podejścia do pracowników.czasy PRL-u się skończyły.

@.

Zgodnie z Kodeksem pracy praca w soboty i niedziele jest możliwa w transporcie i komunikacji, w systemie pracy zmianowej, w rolnictwie i hodowli, w gastronomii, handlu i usługach. W przypadku równoważnego systemu czasu pracy możliwa jest sytuacja, w której pracownik wykonuje swoje obowiązki także w sobotę i niedzielę.

Szczera
@Agrofirma Witkowo

W Witkowie jest system równoważny ? To gdzie oddanie dnia wolnego za pracę w sobotę ?

@Szczera

A to jakieś częste zjawisko, że takie pytanie zostało tu zadane? I tak pzt., czy pracownicy wprost nie zgłaszają takich spraw? Do kogo z tym iść?

Mogę prosić opinie jak się pracuje na Turzynie jaka załoga admosfera

@Gość

Na Turzynie czyli sklepie 77 panuje bardzo dobra atmosfera. Pani Kasia, kierowniczka tego sklepu, to jeden z lepszych managerów sieci sklepów Agrofirmy. Jest wymagająca ale przekłada się to na bardzo dobre zarobki

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Agrofirma Witkowo odbywa się w siedzibie firmy?

Pracownica

Ja miałam w sklepie.Nie polecam pracy

Zawiedziona

Na stoisku na które składasz podanie, ale podpisac papiery musisz jechać do siedziby firmy czyli do Witkowa

@Zawiedziona

Do dziś tak jest z tymi papierami? Zastanawiam się czy nie mogliby wprowadzić jakieś opcjonalnej alternatywy? podpis zdalny i wysyłka dokumentów jak ktoś nie miałby czasu na jeżdżenie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Agrofirma Witkowo odbywa się również w języku angielskim?

Zawiedziona

Jeśli do pracy na sklep to nie, ale nie wiem jak jest w biurze

@Zawiedziona

A rozmowa na sklep to jak wygląda?

@Irena

W sumie nijak. Rejonowa mówi o korzyściach, warunkach itd. Zero pytań do osoby potencjalnie do zatrudnienia, gdy ja zaczęłam zadawać pytania to było zmieszanie i kręcenie, a później wychodziło na to, że to wszystko i tak nie prawda. Do końca nie wiesz czy jesteś zatrudniona czy nie. Mówią, że tak, a do ostatniego dnia nie dzwonią, ani żadnego kontaktu z ich strony. Spotkałam się tez z sytuacja, że powiedzieli dziewczynie, że jest na 100% przyjęta, a w momencie gdy zgłosiła się w dzień, w który powinna zacząć pracę stwierdzili, że jednak znaleźli kogoś innego, a ona biedna specjalnie zrezygnowała z obecnej pracy i tak została na lodzie, a oni umyli od tego ręce.

@Zawiedziona

Aha? No to ciekawa jestem co u niej po czymś takim, bo skoro teraz o tym piszesz dopiero to chyba nikt tego nie nagłaśniał. Ciekawe też jakby firma się do tego odniosła?

@Irena

W sumie nic im nie mogą zrobić za to bo przecież umowy podpisanej nie mieli, więc nie mieli obowiązku jej zatrudniać, niemniej przykra sytuacja. Tu nikt nic nie nagłaśnia(usunięte przez administratora)

@Zawiedziona

A to w sumie nie miałam pojęcia ale mogłam się domyślić. Czyli jak ten temat jest tu poruszony to nie ma co liczyć, żeby ktoś zabrał głos w tej sprawie?

A kto w tej firmie zna angielski?,kierownicy bez studiów?,

Długi

Tak przez tłumacza Google ????

Maria

A czy trzeba mieć studia, żeby angielski znać? Ciekawe tylko, czy jakichś certyfikatów wymagają językowych. O ile w ogóle ten angielski teraz jest wymagany?

Irena

Od kierownictwa tutaj to jakich studiów byś wymagał tak właściwie? Zastanawiam się po prostu nad tym co czasami ludzie mówią że papier to nie Wszystko, więc czy masz coś jeszcze do dodania do tej opinii, że tak piszesz?

Pytanie 1

Witam, Pracuje u was na sprzedaży w netto, mam pytanie. Ile powinniśmy godzin dziennie/tygodniowo czy miesięcznie przepracować? Pracujemy we 3. Pracuję po 12 godzin dziennie od 6-19 + dodatkowo w sobotę. Mam za to 1 dzień w tygodniu wolny. To chyba za mało odbieram wolnego. Kierownik jest znajomym kierowniczki więc nie ma się kogo zapytać. Pilne

Alicja
@Pytanie 1

Od nikogo nie dowiesz się niczego.W tej firmie pracujesz po 12 godzin tak długo aż sama nie odejdziesz z pracy,bo w końcu padniesz! Kierowniczki to wszystkie znajome kierownika,a nawet gdyby wiedział o tym to i tak by nic nie zrobił ( on nic nie robi)

Pracownica
@Pytanie 1

Ja pracowałam każdą sobotę i w tygodniu nawet po 12godzin (usunięte przez administratora)

@Pytanie 1

1 dzień w tygodniu wolny to i tak dobrze. My miałyśmy na cały miesiąc 2 dni wolnego za pracujące soboty i to w wybranych terminach, a jak nie pasowało to trudno..(usunięte przez administratora)

Zawiedziona

I po mojej interwencji w zarządzie wzięli się za przetwórnie przyszła kontrol wewnętrzna i co z tego skoro (usunięte przez administratora) sprawdzała dokładnie wszystkich oprócz znajomych jak taka jest kontrol to szkoda gadać

Długi

Trzeba zgłaszać każdy problem bo człowieka zgnoją . Wiec nie obrażaj drugiej osoby ze ma pusta głowę bo widzę ze hamstwo przez Ciebie idzie. Tez tu pracuje i dużo rzeczy mi się nie podoba które były ukrywane puki się przy wypłacie człowiek nie dowiedział. Jak Ci dobrze to milcz i nie komentuj. Chyba ze jesteś sam jakimś przydupasem????

Zdziwiona
@Zawiedziona

Tu i tak większość ludzi wie kim jestes. Taką mała osoba a zrobiła takie świństwo.

Mariola

Zgadza się

Klient

Gościu … weź się za robotę, a nie patrzysz co robią ekspedientki ! Może czas zacząć od siebie ! Jak nie podoba się Tobie obsługa sklepu to idź gdzie indziej zrobić sobie zakupy ! Anonimowo można sobie pisać -(usunięte przez administratora) w świecie, król w necie ????

Hania

(usunięte przez administratora) Panie z tego sklepu (ze sklepu nr 7) ! Ludzie ze Stargardu i Szczecina specjalnie przyjeżdzają na zakupy do Sklepu nr 7, a dlaczego ? Dlatego że Panie są bardzo sympatyczne, kulturalne, uśmiechnięte, towar zawsze dobrze wyłożony (I JEST ON WŁAŚNIE WYŁOŻONY) każda wolna przestrzeń jest zapełniona towarem ! Panie ekspedientki są super babki, zawsze eleganckie. Jedynie współczuje Panią chodzenia w tych śmiesznych, sztucznych ubraniach i czapkach, kto to widział, kto to wdzianko wymyślił dla nich ! Ale Panie śmiało w tym chodzą i tylko w tym sklepie są tak ubrane. Chodząc na zakupy do innych sklepów Agrofirmy, mało kto to ma założone już nie wspomnę o tych czapkach ! Także Pan niech przemyśli to co pisze, bo chyba wieczór grubo wszedł i z rana trochę smali ! Polecam napić się wody w tygodniu, a mocniejsze trunki zostawić na weekend ! A Panie ze sklepu nr 7 pozdrawiam, życzę dużo uśmiechu i mieć wylane na (usunięte przez administratora)którzy piszą takie głupoty, bo mają ból(usunięte przez administratora) !

Jan

Ktoś wymyślił że na hurcie przy zakladzie można kupić w cenach hurtowych od kwoty 150zł. Brawo dla polityki handlu w Agrofirmie. Oddać w tak ciężkich czasach klientów na rzecz innych firm gdxie kazda złotówka sie liczy! Brawo. Bo jak ktoś mysli że ludzie pojda na zakupy do sklepu detalicznego to chyba nie ma rozeznania i wiedzy handlowej. Przypominam sa jeszcze skktoy innych firm.

Damianek
@Jan

Nie zgodzę się z tą opinią na żadnym hurcie nie ma możliwości zrobienia zakupów bez faktury. Także proszę nie mylić pojęcia handlu

Jan
@Damianek

Moze chcesz zobaczyc paragony z tego hurtu bez faktur. Chcesz faktyre to masz fakture chcesz paragon nasz rylko paragon bo rak tam kupuje.

@Heniek

Wstydu nie mają na przetwórni. Szukają łudzi do pracy po olx a nie szanują obecnych. Czlowiek pracuję 30 lat to znaczy że ma już swoje lata i zawsze jakieś chorubsko mize sie przyplatać. Pojdziesz na kilka dni na zwolnienie bo mus a nie chęć to ma z głowy premie z 3 miesiecy a na innych podzakadach traci się tylko za miesiąc i wtedy można mówić o sprawiedliwości. Taka osoba zasywa dka was wiele lat wuec dicencie to że ma diswiadczenie i żeby nie uciekła z firmy. (usunięte przez administratora) Kultury kierownikowi tez by sie przydako bo to jak sie odnosi do ludzi jakie ma wypowiedzi nie eskazywalo by na zadna milture czy eogole wyksztalcenie. Czemu zarzad na to wszystko pozwsla.

@Anka
@@Heniek

Nie pytaj o kulture kierownika skoro o wszystkich wyraża się z pogardą a na odprawach rannych zajmuje się plotami o prywatnym wyglądzie i życiu swoicj pracowników. Nie pytaj o nadzór skoro nawet się nie orientuje kogo ma w nadzozena zakladzie skoro jego ludzie juz na odprawie pisza o czym i.o kim mowi kierownik i nim odprawa się dkonczy polowa przetworni wie o czym byla mową. Tak ze mysli ze jest cwany

Znudzony
@@Heniek

Jeżeli komuś nie odpowiada praca może się zwolnić nie ma w tym kraju jeszcze (usunięte przez administratora). Zamiast wylewać swoje zdanie, które nikogo tak na prawdę nie obchodzi to może lepiej się nad tym zastanowic. W kółko tylko to samo źle niedobrze chamstwo i (usunięte przez administratora) skoro tak źle to zwalniam się i tyle. A jak komuś się robić nie chce to w żadnej firmie nie będzie pracować .

@Znudzony

No tak, nikt na siłę nie trzyma to fakt. Ale ciekawa jestem jak odniesiesz się do tego wspomnianego braku szacunku chociażby? Faktycznie występuje i ludzie po prostu powinni na to oko przymykać?

Zofia

To jest niepoważne, że człowiek musi płacić za te straty... Czy to jest jakiś uwzględniane w umowie? Powinno przecież być, przy kwestii związanej z pieniędzmi.

Była pracownica
@Zofia

(usunięte przez administratora)jest napisanie że odpowiadamy za manka.Wszystko jest pisane szyfrem.Maja swoje ubojnie to nie mogą być stratni(usunięte przez administratora)

Wiktoria
@Była pracownica

A dużo tego jedzenia się psuje? Kto tam w ogóle odpowiada za zamówienia, że są takie straty?

Yołł...

(usunięte przez administratora)To firma w której pracują ludzie, którym Agrofirma zaufała, a kto wiedział , że zatrudnią świnie. Ludzie ludzią zgotowali ten los. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrofirma Witkowo - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Agrofirma Witkowo?

Zobacz opinie na temat firmy Agrofirma Witkowo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrofirma Witkowo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agrofirma Witkowo?

Kandydaci do pracy w Agrofirma Witkowo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agrofirma Witkowo