Export-Import Jacek Gietka

Opinie o Export-Import Jacek Gietka

grzegorz 2015-05-12 19:49:56
ocena dst
Tomek 2016-06-26 12:54:23
Bardzo slabe zarobki, wykorzystwanie pracownika w 100%. nie polecam pracy w tym miejscu.
Anonim 2016-09-22 21:48:56
jak kolega wyzej wykorzystywanie pracownika mysla ze jak ci zaplaca pensje to moga cie traktowac jak smiecia
W 2016-09-22 21:52:29
Nie polecam w Warszawie to samo. Praca tylko na chwile
waszka 2016-09-22 21:59:56
oddział w Warszawie tak samo, zero szacunku w stosunku do pracownika i wielkie wymagania które nijak pokrywają się z bardzo słabymi zarobkami do tego wszechobecny SYF i WYZYSK. STANOWCZO ODRADZAM PRACE W TYM MIEJSCU, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TĄ PSEUDO-HURTOWNIE
Abc 2016-09-22 22:12:49
Wiecej rzadzacych i pracownikow ... zarobki masakra .... brak szacunku do pracownika .... jednym slowem dno ...
Radek 2016-12-03 20:18:02
Warszawska centrala i jej wielki prezes pan jacek to kotwica tej firmy. Zarobki slabe w porownaniu do konkurencji. Duze wymagania. Trudne warunki pracy przez mobbing. Problemy z dostepnoscia czesci dla kilentow, no i jak wczesniej wspomniano traktowanie pracownika jak smiecia.
Damian 2016-12-06 20:24:31
Dlugo zastanawialem sie czy cos tutaj napisac ale niech ludzie wiedza.
Pracowalem 2 lata w Warszawie na magazynie za marna pensje 1400netto-1700 netto praca ciezka nie adekwatna do wyplaty i do tego jeszcze traktuja cie jak smiecia po Tobie zawsze przyjdzie ktos inny takie maja zdanie.
Oszukiwanie kilentow ze mamy towar ktory znajduje sie w drugiej filii w Katowicach tak naprawde byl zamawiany z interteamu. Z urlopami zawsze problem bo pracownikow brakuje... Jak firma kurierska uszkodzi cos w przesylce oczywiscie pokrywasz to z wlasnej kieszeni :)
Odradzam tej pseudo hurtownii tego rodzinego biznesu.
Zostaw swoją opinię o Export-Import Jacek Gietka - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Export-Import Jacek Gietka