Hal Sp. z o.o.

Baniocha

Opinie o Hal Sp. z o.o.

Nick 2010-10-25 21:23:26
[usunięte przez moderatora] zatrudnianie na umowy zlecenia, akord. [usunięte przez moderatora] idioci. Firma po skraj rodzinna w negatywnym tego słowa znaczeniu, brak kultury. Bardzo fatalna atmosfera. Zimno w zimie i to bardzo w lecie po skraj gorąco. Odradzam
xxx 2010-10-28 19:42:46
Bardzo miła atmosfera,
0SZEFOWIE BARDZO SYMPATYCZNI I PRZYJAŹNIE NASTAWIENI. Temperatura odpowiednia:)
robson 2016-01-04 13:38:40
Firma daje możliwość rozwoju, dba o pracownika, zapewnia godne wynagrodzenie i bardzo dobre warunki pracy. Firma jest firmą rodzinną, ale nie można powiedzieć złego słowa o szefostwie. Nie ma nepotyzmu ani faworyzowania nikogo, każdy ma taką samą szansę rozwoju. Pracuję tu od kilku lat i jestem w pełni zadowolony pod każdym aspektem.
xxx 2016-02-14 19:41:05
Godne wynagrodzenie ??? to chyba jakieś kpiny !!!! Przez ok 15 lat nie było ŻADNYCH PODWYŻEK !!!!!!!!!!!! Poza jedną, kiedy to musieli podnieść pensję minimalną. Firma rozwija się ale niestety pracownicy zupełnie nic z tego nie mają!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo kiepska atmosfera pracy ! Nie wspomnę już o toalecie w socjalnym - jedni jedzą drudzy spędzają czas w toalecie !!! nie szanują ludzi !!! Moim zdaniem nie ma tam żadnych perspektyw i żadnych szans na rozwój ! a finansowy to już z całą pewności nieeeee !!!!
szeregowa 2016-08-23 09:44:35
Ludzie to jest jakaś masakra po prostu praca bardzo ciężka fizycznie żeby zarobić minimalną krajową trzeba pracować ponad siły głównie starsi ludzi którzy nie mają szans znalezienia pracy w innym miejscu a młodzi zaraz uciekają nie ma szans rozwoju płacą mizernie warunki bardzo szkodliwe a mimo to nie ma żadnego dodatku za szkodliwość pracy w lato upał po 35 st ze pot po tyłku leci szkoda gadać naprawę trzeba się niezłe napierdzielic żeby cokolwiek zarobić ! Nie polecam pracy w tej firmie ! Byłam tam tydzień i o tydzień za długo !
mloda 2016-09-04 20:59:51
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie
aaaa 2016-11-05 20:13:22
koszmar
Zostaw swoją opinię o Hal Sp. z o.o. - Baniocha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hal Sp. z o.o.