Opinie o HAL Sp. z o.o. w Baniocha

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HAL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w HAL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAL Sp. z o.o. w Baniocha

Czy w HAL Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak możesz wziąć sobie karte Multisport ale takie są już wszędzie a jak pytasz o premię finansowe za wyniki tak są na rozmowie ale realnie jeszcze nikt jej nie widział

Do tych szafek, o których ktoś teraz napisał to kto w zasadzie jeszcze ma dostęp prócz samego pracownika, który z niej korzysta? Od samego początku ludzie są informowani o tym, że ktoś inny może tam zerknąć? Tam trzyma się telefon, tak?

Aaa

Nie do końca rozumiem pytanie z teorią :⁠-⁠) Każdy nowy pracownik dostaje szafkę w której zamyka swoje rzeczy. Jeśli masz na myśli np. kurtę możesz ją zostawić w szatni na ogólnodostępnym wieszaku. Torebkę, plecak w awaryjnej sytuacji można zostawić w pomieszczeniu kierowników zmiany.

Henia Nowy wpis

Witam. potrzebuje poznać zarobki dla Specjalisty ds. planowania produkcji. w ofercie wskazane jest, że minimum 3 lata doświadczenia w planowaniu produkcji to konieczność. Jak wtedy kandydat może być sprawdzany i czy podstawa jest do wynegocjowania?

Telefon portfel lub inne twoje prywatne rzeczy pracodawca zaglądając do twojej szafki powinien cię o tym poinformować i zrobić tą przy tobie tak to wygląda według prawa ale nie w hal

Aaa

Dostęp do swoich szafek mają tylko pracownicy, w biurze odpowiednio zabezpieczone są kluczyki zapasowe na wypadek gdyby ktoś zapomniał i nie miał jak się do szafki dostać. W przypadku gdy ktoś rozstaję się z firmą jest zobowiązany ostatniego dnia pracy do zwrotu kluczy oraz przepustki.

@Aaa

I nic w teorii się tymi rzeczami nie dzieje? Zastanawiam się czy jeśli już to może jakieś pojedyncze przypadki. Innego miejsca na pozostawienie rzeczy prywatnych już nie ma?

Aaa Nowy wpis

Czy odchodzących pracowników pracodawca stara się jakoś zatrzymać? Pokazał się komentarz w którym stwierdzono, że trzeba zdać kluczyki i przepustkę zraz przy odejściu, ale nim to nastąpi czy firma może zaproponować komuś lepsze warunki współpracy? jakie teraz zarobki są oferowane?

B. Nowy wpis

Przed zakończeniem współpracy czy to że strony pracownika czy pracodawcy odbywa się rozmowa. Jeśli jesteś pracownikiem zaangażowanym, pomocnym to zawsze jest pole do rozmowy i negocjacji. Natomiast niestety są też tacy pracownicy, którzy po otrzymaniu wypowiedzenia za wszelką cenę robią na złość, robią się agresywni i tu raczej nie ma pola do dyskusji.

Jarek

Po zakończonej współpracy z helem posiadałem klucze od magazynu w szafce pracowniczej. Po zakończeniu umowy po około dwóch tygodniach przyjechałem opróżnić swoją szafkę której zostały te klucze wyciągnięte bez mojej wiedzy czy jest to zgodne z prawem niestety nie ! Niestety patrząc na naszą współpracę obawiam się że firma notorycznie łamie prawa pracowników i nie tylko . Nie polecam tej firmy

@Pracodawca
@Jarek

Komentarz tej osoby jest nieprawdziwy i szkalujący dobre imię pracodawcy. Do wiadomości p. Jarka- tak, pracodawca ma prawo do kontroli szafki pracownika bez jego zgody i obecności, jeśli zachodzi podstawa przechowywania w niej np. przedmiotów kradzieży lub innych powierzonych pracownikowi o których zapomniał żeby je zwrócić, w tym przypadku wspomniane klucze a sama taka kontrola musi mieć formę komisyjną. Niestety ale opinia pisana przez osobę która zapomina o zwrocie przez 4 tygodnie po wygaśnięciu umowy o pracę, mienia powierzonego przez pracodawcę, który zapomina o wypełnieniu karty pracy przez kilka kolejnych dni, który informuje o urlopie na żądanie ale zapomina wypełnić formularz urlopowy, który zapomina po kilku minutach jak wykonać polecenie pomimo pytania kontrolnego czy wiem jakie ma zadanie do wykonania, który kilkukrotnie dokonał zniszczenia mienia firmowego pracując wózkami, który nie skupiał odpowiedniej uwagi na wykonaniu pracy będąc notorycznie zajętym przeglądaniem prywatnego telefonu w czasie pracy, który przyznał się że od pierwszego dnia pracy wykonywał zdjęcia aby zbierać dowody i haki które wykorzysta do szantażu w celu uzyskania korzyści finansowych, nie ma podstaw do bycia wiarygodną i uczciwą. Na koniec kieruję informację do potencjalnych pracodawców autora komentarza- decyzja należy do was ale sugeruję mocno się zastanowić czy taki pracownik jest dla was odpowiedni i czy jest wam potrzebny?

@@Pracodawca

Zajmowałem się tym magazynem więc klucze miałem na co dzień przy sobie a zakończenie pracy się skończyło z końcem umowy nie dostałem żadnej informacji o oddaniu kluczy lub oczyszczeniu szafki sam wyszedłem z taką inicjatywą lecz jak przyjechałem na miejsce moja szafka została już okradziona i przejrzana bez jakiejkolwiek informacji dla mnie proszę poczytać bo pracodawca jest zobowiązany poinformować o tym pracownika i tam nie było żadnej kradzieży tylko moje prywatne rzeczy plus klucze do magazynu którym się zajmowałem. Żałosna firma żerująca na ludziach

@@Pracodawca

Jeszcze jedno dla przypomnienia na tym drugim magazynie który otwierałem tymi kluczami pracowałem Sam jeździłem wózkami widłowymi a to też chyba niezgodne z BHP bo jakby coś mi się stało nikt by nawet o tym nie wiedział ale firma ta potrafi tylko żerować na pracowniku obiecywać premię złote góry których nikt nigdy nie widział. I to bardzo prosta zasada zacznijcie szanować ludzi i dopiero oczekujcie szacunku do siebie bo nie zasługujecie na niego cwaniaczki

Firma HAL Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Elektryk / Elektromechanik Utrzymania Ruchu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Typowy (usunięte przez administratora) z zastraszaniem pracownika a jak się nie dajesz zostaniesz głównym wrogiem firmy która zrobi wszystko żeby się ciebie jak najszybciej pozbyć .

@Andrzej

O jakim stanowisku teraz piszesz i w czym rzecz? Czy chodzi może o technologa produkcji? jest teraz jeszcze dostępna oferta i myślę nad nią. Przy tym jak tak piszesz można się jeszcze wstępnie zastanowić? o jakich okolicznościach teraz jest mowa?

Jadźka

Co oznacza „słaba” praca w rozumieniu zatrudnienia się tutaj? Taka fraza z ostatniego z komentarzy zwróciła moją uwagę, chodzi o te rozbieżności w premiach ze chyba ktoś dostał a inna osoba nie i to dlatego, że chyba „źle” pracowała. O jakie wyniki tak w ogóle może chodzić?

Czy można liczyć w HAL Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Aplikowaliście do pracy w firmie HAL Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Laborant są korzystne?

Też się chętnie dowiem, również jestem zainteresowany tym stanowiskiem.

Obiecają podstawę plus premie której nigdy nie zobaczysz

To chyba sałabo pracujesz, ja dostaje premię co miesiąc ????????

HAL

Firmie Hal Sp. z o.o. poza wynagrodzeniem podstawowym oferuje jeszcze premie uznaniowe, pakiety medyczne, pakiety sportowe oraz świadczenia urlopowe i świąteczne wypłacane z ZFŚS. Po dłuższym stażu pracy wypłacane są też nagrody jubileuszowe. pozdrawiam

@HAL

Fajnie dostać taką nagrodę jubileuszową (usunięte przez administratora) Tak z ciekawości - ile lat trzeba pracować, aby móc ją otrzymać?

@Piotr

Bardzo fajnie, nagrody jubileuszowe wypłacane są co 5 lat.

Honorata
@HAL

I dużo osób tutaj jest właśnie z takim minimalnym stażem pracy?

@Piotr

5 10 15 20 lat

Justyna

A czy odpowiednio większe te nagrody są a miarę upływu lat? Ta pierwsza to jaka jest?

@Justyna

Pracownikom przysługuje nagroda jubileuszowa w wysokości : - 25% wynagrodzenia zasadniczego - za 5 lat pracy - 50% wynagrodzenia zasadniczego - za 10 lat pracy - 75% wynagrodzenia zasadniczego - za 15 lat pracy i dalej co 5 lat nagroda wzrasta o 25%.

A te premie o których ktoś teraz niedawno wspomniał to są w ogóle deklarowane na umowie? ja to musze się upewnić, ponieważ gdy teraz mam przed sobą ofertę dla technologa to o premiach jakoś niczego szczególnego nie widzę… to one występują czy nie?

Atmosfera paskudna każdy każdemu wrogiem (usunięte przez administratora) żeby dostać premie (usunięte przez administratora) ze strony kierownictwa sprawa nagminna i oczywiście później tekst w stylu nie przypominam sobie żebym coś takiego mówił . Jak nie masz wyjścia jedyny powód żeby tam pracować

Wiecie ilu laborantów obecnie się zatrudnia? W ostatnim wątku ktoś dopytywał o szczegóły lecz bez odzewu... Prócz kasy przydałby się ogólny opis z pracy. Ja widzę, że teraz elektromonter jest potrzebny i mam podobną zagwozdkę, czy to rotacja na UR lub może rozwój? Jak płacą?

Ktoś aplikuje nacmagazynier

Jakie zarobki na magazyniera

Ciekawy

Chyba ogłoszenie szukają magazyniera ktoś aplikuje

PG

Pracowałem w firmie HAL blisko 3 lata na stanowisku Brand Manager. Było to dla mnie bardzo cenne doświadczenie i dobrze spędzone lata. Przez ten czas udało się z sukcesem wprowadzić na rynek 3 nowe linie odświeżaczy powietrza, 3 nowe kostki toaletowe, linię produktów przyjaznych środowisku Green Line, przeprowadzić lifting opakowań na linii odświeżaczy Deo Spray, jak też rebranding marki Ocean. Sporo osiągneliśmy także w zakresie sfery wizerunkowej marki Kolorado. Poczyniliśmy również pierwsze kroki w promocji TV. Relacje w firmie oceniam bardzo pozytywnie, zaś w kwestii warunków pracy i wynagrodzenia wszystko było zgodne z wzajemnymi ustaleniami. Życzę firmie, jej markom, właścicielom i pracownikom dalszych sukcesów i wierzę, że pozostaniemy w kontakcie :) PG

@PG

Witam. Czy mogłabym prosić o kontakt na priv: marta.uszynska@op.pl Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy na stanowisko Marketing Managera i chciałabym poznać więcej szczegółów na temat pracy w tej firmie w dziale marketingu. Dziękuję z góry Marta

NB

Pracowałam w tej firmie 1,5 roku - w biurze na stanowisku Specjalista ds. Marketingu. Zacznę od tego czego pracodawca nie zrealizował w toku pracy, a co zostało ustalone podczas rozmowy rekrutacyjnej. Stanowisko miało mieć inną nazwę - Koordynator. To ważne szczegolnie dla kogoś kto w swoim doświadczeniu zawodowym stanowisko specjalistyczne pełnił na początku kariery zawodowej, a w ostatnich latach pracy pracował jako Kierownik lub Koordynator. Potwierdzam wypowiedź 3latki - firma ta ma bardzo płaską strukturę, utrzymana jest i zarządzana w stylu lat 60 tych. Szafy, biurka, krzesła - szczegolnie w Dziale sprzedaży - dziecięcych rozmiarów (do tego pokoju powinna przyjść PIP) bo pracując z segregatorem trzeba go trzymać na kolanach. Bardzo dziwny rozkład pomieszczeń i brak checi do wyremontowana budynku. Łazienka damska - lata 50 te. Jak pada deszcz to i w jednej z kabin leci Ci na głowę bo jest dziura w suficie. Pensja zawsze przychodziła na czas - kwota 3500 netto plus premia max. 700 zł brutto. Premia oczywiście uznaniowa - i tu proponuję być bardzo czujnym - przyznawano mi premię na poziomie 600-700 zl brutto co miesiąc, a jak na rozmowie rocznej wrociłam do tematu stanowiska usłyszałam, ze pracodawca jest niezadowolony z mojej pracy! By w kolejnych miesiącach znowu otrzymywać wysokie premie. Praca w systemie 8 godzin: 7-15, 8-16, 9-17. Nadgodziny wychodzą same, tyle jest pracy na tym stanowisku, a firma nie jest zainteresowana zatrudnieniem kolejnej osoby do Dz. Marketingu. (usunięte przez administratora) Nadgodziny nie są wliczane do premii, powinny być odebrane, ale firma to blokuje. (usunięte przez administratora) Osobom zainteresowanym uzyskaniem więcej szczegółów - mogę podać swój adres @.

a.r.o.
@NB

Natalio, bardzo mi przykro, że tak negatywnie oceniasz Tomka i zarząd a skoro było Ci w naszej firmie aż tak źle to po co siedziałaś aż 1,5 roku trzeba było się zwolnić po okresie próbnym i podjąć pracę w dużej korporacji na stanowisku KOORDYNATOR w nienormowanym czasie pracy czyli 24h.

Bezstronna
@a.r.o.

Wypowiedź pełną agresji. Czy tak wypowiada się kulturalny pracodawca?

MD
@NB

Poproszę o adres mailowy :-)

Konrad

Hej, czy są przyjęcia do UR?

Na portalu pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu Specjalisty Bhp w firmie Hal na część etatu. Jakie są warunki bhp w firmie Hal? Jakie są płace? Czy polecasz pracę w tej firmie?

Wiktor

Czyli praca jest po 8 godzin tak? Da się dogadać jakoś inaczej?

Zostaw merytoryczną opinię o HAL Sp. z o.o. - Baniocha

• Jak się pracuje w HAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAL Sp. z o.o.?

HAL Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 18 ocen.

HAL Sp. z o.o.