Opinie o ARA PNEUMATIK w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ARA PNEUMATIK. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARA PNEUMATIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARA PNEUMATIK w Wrocław

Czy można liczyć w ARA PNEUMATIK na prywatną opiekę medyczną?

Czy w ARA PNEUMATIK poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Franco

A jak w firmie Gowork? Jakie macie benefity? xD

Ksawery

Tak, jest system premii.

Janusz
@Ksawery

Napisałbyś jak działa ten system? To znaczy czy premie są za zrobione targety i ile można wyciągnąć? Jak to wygląda procentowo w stosunku do pensji?

xxx Nowy wpis
@Janusz

Koło 10 procent.

xyz Nowy wpis
@xxx

Niewiele do 10%

Janusz Nowy wpis

Nadal premie to tylko 10% od wypłaty? Inflacja tak poskoczyła to przydałoby się więcej. Mógłbym w ogóle w jakiś inny sposób dorobić? Np. przez nadgodziny?

właśnie tak

chwalimy arę chwalimy a podstaw brak wnioski dają opinie z całego okresu forum a one nie są sprzyjające widzę co się dzieje i teraz nie ma sanatorium jak to piszą pracownicy administracji

Refugees
@właśnie tak

W firmie ara nie ma działu administracji, piszę pan uparcie o jakiejś innej firmie.

Firma ARA PNEUMATIK w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Inżynier działu techniki próżniowej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dobrze rozeznany

Witam, Nie do końca rozumiem hejt na firmę Ara Pneumatik. Żeby każda firma tak funkcjonowała, traktowała pracowników i płaciła to byłoby pięknie. Naprawdę jest to dobre miejsce do pracy tylko TRZEBA CHCIEĆ i wykazać trochę chęci.

Renata
@Dobrze rozeznany

Jak w takim razie wyglądają zarobki w Ara Pneumatik? Mógłbyś przybliżyć ile można zarabiać na starcie a jak to wygląda np. po roku współpracy z firmą? Czy wynagrodzenie wzrasta wraz ze zwiększaniem się stażu pracy?

Pracujący

Polecam pracę w centrali firmy w Wrocławiu. Radzę szerokim łukiem omijać oddział w Katowicach ze względu na kierownika oddziału.

Izabela
@Pracujący

Jest to wątek na temat oddziału firmy ARA PNEUMATIK we Wrocławiu, a nie w Katowicach. Także spokojnie. Słyszałam, że szukają tam teraz kogoś, kto obejmie stanowisko Inżyniera Sprzedaży. Może się orientujesz, jaki jest właściwie zakres obowiązków takiego pracownika?

stały gość

obiektywnie , pisanie opini o niczym aby przesunąć negatywne opinie na dalszy plan to nie jest rozwiazanie , czy się zmienia na dobre? Jestem na bieżąco i uważam że dalej jest nijak , a teraz przy kryzysie w firmie góra czuje się pewniej i to widac w postepowaniu .

Tu bylem

Umieralnia Dobre miejsce na bezstrsowe i nie męczące spedzenie czasu. Rozwój zawodowy - zapomnij Zdobyte doświadczenie zawodowe - bez znaczenia, jako kolejny pkt w cv

też tu byłem
@Tu bylem

Albo jesteś trollem szukającym zabawy w internecie, albo chcesz komuś po prostu zaszkodzić. Byłem dwa tygodnie temu na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Dowiedziałem się wszystkiego czego chciałem o stanowisku, następnych etapach rekrutacji, warunkach itd. Nie zdecydowałem się tylko dlatego, że dostałem inną ofertę, bliżej miejsca zamieszkania (to też ważny czynnik) z podobnej branży. Moim zdaniem trzeba samemu sprawdzić miejsce pracy, a nie bazować na wirtualnych opiniach. pozdrawiam

Tu bylem
@też tu byłem

Moja opinia jest neutralna Miejsce sprawdzone, trochę tam przepracowalem. Ale Ty wiesz wiesz więcej, przecież byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej

ewpdb
@Tu bylem

taaaaa 'umieralnia' taka bardzo neutralna XD

Tako
@ewpdb

Niektòrzy sobie cenią taki rodzaj pracy, więc dla nich ma nawet charakter pozytywny. Ale to kwestia wyboru, nikt tam nie ma kontraktu dożywotniego z firma

Janusz
@Tako

Jeśli już wspominasz o kontraktach to chętnie dowiem się jaki rodzaj umów jest proponowany nowym pracownikom? Także elastyczny grafik pracy były sporym atutem, więc liczę, że dodasz te informacje.

niezrozumiałe

zamiast popracować nad atmosferą w środku firmy to sztucznie wybielamy na foróm jaka dobra atmosfera

Joachim

Ważne, że dobra atmosfera, w miarę dobre zarobki, polecam.

Martyna

Czy firma oferuje multisporta dla pracowników ?

@Martyna

A czy dla Pani to warunek niezbędny do podjęcia pracy?

Jacek

Na stronie Ara Pneumatik widziałem że szukają Inżyniera ds. wsparcia Działu Handlowego https://www.arapneumatik.pl/o-firmie/praca Pracował ktoś w tej firmie? Jakie warunki zatrudnienia oferują?

Poinformowany
@Jacek

Bez wiedzy i doświadczenia w branży nie ma co przychodzić do tego działu

placek
@Jacek

warto spróbować:)

Aneta
@Poinformowany

Poinformowany, to znaczy, że nie ma szans na zatrudnienie czy, że będzie bardzo ciężko? Może pracodawca oferuje jakieś szkolenia dla nowych pracowników?

Kordian

Firma z opinią dobrego pracodawcy, wystarczy dobrze pracować a zadowolenie gwarantowane.

Inrzynier
@Kordian

Dokładnie, malkontentom mówimy nie

Natalia

@Bardzo dobrze poinformowany Rozumiem w takim razie, że jesteś pracownikiem firmy Ara Penumatik. Zatem czy mogę Cię prosić o to, abyś napisał swoją opinię na temat pracy tutaj? Co możesz o niej powiedzieć? Co Twoim zdaniem jest godne pochwały w pracy tutaj, a co mogłoby ulec zmianom? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

@Natalia

Pracownicy firmy Gowork proszeni są o nie zabieranie udziału w dyskusji.

Bardzo dobrze poinformowany
@Natalia

Praca w firmie ARA to przyjemność, ludzie tworzą zgrany zespół, a właściciele nie przeszkadzają codziennych obowiązkach. Polecam, szczególnie dla ludzi mających chęci do pracy a nie szukających ciepłej posady.

tt
@Bardzo dobrze poinformowany

to że, właściciele nie przeszkadzają to prawda Ale nie jest prawdą, że jest firma dla osób mających chęci pracy i rozowju. To idealne miejsce dla ludzi udających, że ciężko pracują. To miejsce zupełnie wyłącza myślenie. Idealne miejsce na ciepłą posadę.

Dobra praca za rozsądne pieniądze.

Edward
@Nowy

Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Wspomniałeś o warunkach finansowych zatem wnioskuję, że jest to dla Ciebie istotny aspekt zatrudnienia. Czy poza podstawowym wynagrodzeniem, pracownicy mogą także otrzymywać premię? Jeśli tak, jakie warunki należy spełnić, by takową premię otrzymać?

Absolwent
@Nowy

Jakie to są dobre pieniądze?

Agnieszka
@Absolwent

Czekamy na odpowiedź użytkownika @Nowy. Miejmy nadzieje, że podzieli się on z nami swoją opinią na ten temat. Co dla Ciebie oznacza atrakcyjne wynagrodzenie? Jak to realnie wygląda w firmie ARA PNEUMATIK?

Stach

Nie ma niestety żadnego socjalu

Gong

Apeł do właścicieli preciez wiadomo kogo potraktowano żle i nie było reakcji ze strony państwawydano na nie sądy , na dodatek zmuszano osoby do porozumienia stron to i tak nie zabezpiecza państwa przed oddaniem sprawy do sądu .Proszę przeprosić osoby pokrzywdzone i zadośucynić im .Przecież nie poszli do sądu a powini a przy okazji wszyszcy w firmie są osobami wierzącymi w postępowaniu tego nie widać .

Owner
@Gong

Panie Gong, do jakiego sądu ja się pytam? Za co? Polska to wolny kraj i nikt nie nakaże zatrudniać nierobów i cwaniaków. Jeżeli pracownik nie spełnia oczekiwań to się mu dziękuję za pracę. To jest demokracja, wolny rynek a nie Korea północna.

Troll

Konkurencja? Firma Ara nie ma konkurencji, jest liderem rynku.

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakąś rekrutację? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

Natalia

@Administrator Drogi Użytkowniku, nie wiem, co chcesz osiągnąć podszywając się pod Administratora, jednak chciałabym Cię prosić, abyś zaprzestał. Tworzysz niepotrzebny chaos w wątku dotyczącym pracy w firmie Ara Pneumatik. Zamiast tego zachęcam Cię do napisania o tym, jak Twoja współpraca z tą firmą wyglądała. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o ARA PNEUMATIK - Wrocław

• Jak się pracuje w ARA PNEUMATIK?

Zobacz opinie na temat firmy ARA PNEUMATIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARA PNEUMATIK?

ARA PNEUMATIK
2.8/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Wyścigowa 38
    53-012 Wrocław