Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

nowy 2

Szkoda tylko ze zamiast z rodzina to praca żyją.po tyle godzin. Żenada. Rozpad gwarantowany. 2 prace zaliczyłem z ludźmi co tak pracowali. I co? Zawsze to samo. Rozpad czasowy. Po 11godz.minimum to można robić jak się jest wolnym ptaszkiem a nie jak ktoś ma rodzinę. Wspolczuje i przemyslcie to ludziska.lepiej zarobić troszkę mniej ale być szczesliwym-rodzinnie.

bronek

A ja mimo wszystko zastanawiam się czy pracuję w tej samej firmie, która jest tu opisywana? Pewnie 90% osób się tu wypowiadających nie przepracowało w BAT nawet jednego dnia... Kto i gdzie pracuje po 12 godzin za marne grosze? W zdecydowanej większości XD-ów o 15-stej ostatnie osoby rozliczają dokumenty i pieniądze, a ponad połowa PH dostaje premie powyżej 30%. Pozdrawiam nieudaczników którym nie wyszło w BAT, szanowną konkurencję nie szczędzącą słów krytyki oraz pracowników wszelkiej maści hurtowni którym obroty spadły o co najmniej kilkanaście procent, a chodzą słuchy, że będzie jeszcze lepiej.

weteran
@bronek

co ty piszesz za głupoty , na moim xdocku o pietnastej jest maksimum 30% ludzi

pierdziel
@bronek

Zapraszam na moje byłe włości ,czyli okolice Wrocławia. Zaręczam,że przejdzie Ci ten optymizm i nie skończysz pracy w 8 godzin. Jeśli to zrobisz to zaraz na drugi dzień Twój ASM pojedzie na kontrolę i udowodni ,że nie dopełniłeś obowiązków i wlepi naganę. Wówczas na premię masz z głowy na 2 miesiące.

edward
@pierdziel

ASM są w tak czarnej pupie, że czasu na nic nie maja- może i lepiej, bo się w porządną prace nie wpierniczają

Poniedzialek

Spokojnie w Poniedziałek pobijemy rekord przepracowanych godzin . Rano 3 godzinki zebrania i audiencja szefa

Pako

Tak niektore kobiety w BAT-ie maja wieksze jaja niż wiekszosc PH

nowy
@Pako

Te co za biurkiem czy te na wanach? Hehe. Pewnie za biurkiem. :)

Przedstawiciel Handlowy

logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
nowy

Słyszałem ze nawet kobiety robią u Was do późnych godzin w DG

Fajfus

Dajecie sobie spokój szkoda zdrowia za marne grosze i pracę po 12 godzin od 5 rano

shifos

Wali się ten cały program BAT---90% opinii które tu czytam są negatywne dalej sobie będę pracował w hurtowni papierosów a Wy skończycie marnie na bezrobociu Ha ha

BAT

Wręcz jest kolego rewelacja pod każdym względem:)

BAT

Jak chcesz się nabawić nerwicy to próbuj

Jack_1866

Witam serdecznie. Przeprowadziłem się do stolicy ze Szczecina i obecnie szukam pracy. W moim mieście byłem PH i miałem dość dobre warunki do pracy, jak na tamtejsze zarobki. Dwa dni temu dostalem tel z BAT na stanowisko Van. Propozycja z ich str. to 3-3,5tys brutto 8h pracy dziennie od 6rano syst premiowy uzalezniony od wyników. Przeczytałem "coś" na temat tej firmy na tym portalu, aczkolwiek mam jedno pytanie: Czy obecna sytułacja jest faktycznie aż tak zła? I czy np idzie wytrzymać jakieś 0,5roku na tym stanowisku? Pozdrawiam.

diedio
@Jack_1866

8 godzin??? to zal;eży jaką będziesz miał trasówkę . reszta spoko, nie jest tak źle jak mówią ( póki co sama zwolniła sie tylko jedna osoba )

pierdziel
@Jack_1866

Wytrzymałem w Bat 9 m-cy pracując po 10-14 godzin za 2400. Sam zrezygnowałem i teraz w nowej firmie mam pracę na 8-9 godzin za 3800 plus płatne nadgodziny. Zastanów się czy Ci się to opłaca.

Alessandr

wyplaty za nadgodziny wstrzymane, firma udaje ze nie ma nadgodzin haha :)

milk
@Alessandr

jak wynagrodzenie za nadgodziny wstrzymane? pracuje od października i tylko raz wypłacili po 300 zł,,to płacą co miesiąc za nadgodziny???? komu,gdzie??

okupant

Słyszalem że nowy ASM będzie zatrudniony w DG -> wspolczuje!

marko

Sluchajcie, a jak jest u konkurencji? Np w Philipie? Zastanawiam sie nad wyslaniem do nicb cv. Moze bedzie lepiej?

do prawda

wrzuc na jakis darmowy serwer a nie 25 zyla za pobranie

widział

a ja mam takie pytanie czy zna ktoś przypadek ze wypłacili komuś nadgodziny.

artur

Panie i Panowie ja tez uważam że samo marudzenie nie wystarczy, praca jak praca jednym się podoba innym nie, to już kwestia indywidualna, natomiast jeżeli chodzi o nadgodziny i mobbing to z tym już powinniśmy powalczyć. Wydaje się że przy tym wszystkim co się dzieje w tej firmie sprawa jest prosta i z góry wygrana. A co powiecie na sprawę grupowa w sądzie? koszty przy takiej sytuacji się rozbijają a siła przekonania o wiele większa. Mogli byśmy odzyskać pieniądze za nadgodziny i nagłośnić sposób traktowania własnych pracowników. Utworzyłem specjalnego maila w tym kierunku do zbierania kontaktów: batpozew@gmail.com , piszcie, postaram się to skoordynować , pamiętajcie że tylko my mamy wpływ na to jaka będzie przyszłość Pozdrawiam

Ona

Biadolicie, ale nic z tym nie robicie... A wystarczy isc i zglosic cala sytuacje do inspektora pracy, w kazdym miescie sa oddzialy. Jest rowniez darmowy prawnik specjalizujacy sie w prawie pracy, ktorego mozna sie poradzic. Innmym rozwiazaniem jest poswiecenie czasu na szukanie normalniej pracy zamiest marnowanie czasu na wylewanie tutaj zali. Sama umowa o prace w BAT jest tak dziwnie napisana, ze watpliwosci co do tej pracy powinny sie Wam nasunac juz w trakcie jej czytania. Wiec przestancie marudzic, wezcie sie za robote albo zmiencie na inna. Pozdrawiam

Xdocis

...ale pewno na niego czekaja z niecierpliwoscia ;-)

Ryś

HA HA DOBRE BRAK SŁOW!!!

jkuii

w dg nie wszyscy polecieli jeden sie rozchorował i nie dali rady go zwolnić

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco