Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

PH BAT

Cowy wygadujecie!! Zle ze zarobicie uczciwa praca ponad 2 tys 3 tys? aktualnie tam pracuje i jestem zadowolony! Ci co pisza negatywne opinie to nieroby ktorzy nie nadaja sie na prace jako PH. ASMowie super w Dąbrowie G. Zawsze pomoga a gdy jest jakas niejasnosc wyjasnia sie wszystko. Do tego na wczasy stac kazdego i kazdy pracuje bez "L4" jak to inni pisza by tylko brac i urlopy wszystko jest. Szkolenia poranne sa dla pracownikow by im pomoc w sprzedazy szkolenia sa wszystko. Jazda w terenie z ASM nie jest po to by udupic tylko pomoc w sprzedazy. Jest cykl na Pall Mall masz go osiagnac i tyle. Jak i w innych firmach,. Trzeba pracowac i zapracowac na premie itp. nie czytajcie tych nierobow opinii bo podpadli ASM i dlatego sie zwolnili. Sam sprawdz jak wyglada praca w tej firmie i potem sam oceniaj. Nie sprawdzisz sie szukaj pracy na budowlance jako pomocnik lub sprzataczka w biurze!! Ludzie zacznijcie opracowac i podejmowac sie pracy a nie czytac opinii na internecie ludzi zwolnionych i negatywnie sie nastawiac na prace!! Pozdrawiam!

PH BAT 2
@PH BAT

KOLEGO ile masz lat 21 ? góra-pewnie jeszcze nie masz rodziny,dzieci,żyjesz u rodziców i może zarobki ok 2,200 przy 10 godz CIEbie zadowalają,ale nie wszystkich.nie napalaj się tak,w DG JEST FAJNIE TO FAJNIE,ale w większości x doc nie-i wiem co pisze.Jest bardzo duze nie zadowolenie wsród ph,i nie pisz,że tak uważają tylko nieroby.Powodzenie

blablabla
@PH BAT

zmień lekarza ten Cię okłamuje przyjacielu

Liszka

Rozumiem 8 no 9 godzin ale 12 - 14 godzin lekka przesada, najbardziej zabiera czas to sprawdzanie zapasu a teraz co tygodniowe u mnie przy 20 klientów dziennie nie do wyrobienia się w 8 godzin z dojazdem do pierwszego klienta w jedną stronę około 45 minut . Za taką pracę na paru stanowiskach spokojnie powinno być ale z 10 000 i to na łapkę:). Powiem tak jedna wielka ściema przy rekrutacji Pani rekrutującej. Jeden wielki wyzysk za marne grosze które nawet nie starczają na waciki. Jedna wielka walka szczurów dla Bata z wyzyskiem. Pracujemy na ludzi co biorą za to niezłą kasę. Co chwilę jakieś wspólne jazdy itp ciśnienie jak nie na volumen to na super pall malla, skuteczność, wprowadzenia. Tysiące składników na marne 60% tej marnej pensyjki nie do wyrobienia. Dobrze że się z stamtąd już zwolniłem . Pracuję teraz po 8 godzin za 2500 na łapkę od 2 miesięcy nie miałem żadnego swojego przełożonego na punkcie i dwa telefony jak mi leci. Szkoda zdrowia nerwów rodziny. Ja już po tylu godzince jazdy nie mogłem normalnie funkcjonować w piątek ciągłe bóle nóg kręgosłupa i chodziłem jak naćpany. Pozdrawiam

BAT

Ja mam 1900 za 13-14 godzin czasami i nawet dziękuje nie powiem a premii nie widziałem od 4 miesięcy

netoperek
@BAT

To jakieś 6,90 zł za godzine..a ile na dojazdy wydajesz do cross docku? ..."Jest już znana wysokość przeciętnego wynagrodzenia osiąganego w sektorze przedsiębiorstw w lipcu bieżącego roku. Według Głównego Urzędu Statystycznego wyniosła ona 3964,91 złotego czyli o prawie 22 złote więcej niż w poprzednim miesiącu..." Serdecznie współpuczuje. Odpowiedzialność za wózek z towarem, targety, merchandising, i co tam jeszcze mamy + tyle czasu w pracy... – Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano, za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę. – No, ubierasz się pan. – W płaszcz, jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? – A... fakt. – Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest pekaes. – I zdanżasz pan? – Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i się nie zatrzymuje. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, wiesz pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie wysiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do Stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak... w 119. przesiadka, w 13. przesiadka, w 345., i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać. A na zajutrz tylko 30 wizyt, kolejne 14 h w pracy...jest super bo na koncie 10 jack pot... 1900...

sssss
@netoperek

bravo jasno klarownie z duzym dowcipem faktyczny stan rzeczy w Bat....

Asy

U nas w firmie same As-y! Nie boją cie firmy hehe:)

trudne sprawy
@Asy

hweheheheh a co nie ma kto pracować?,as-ów z pół polski pościągali-tacy to dopiero mają prz..ne nic tylko spiepac z tej firmy

rozmowy w toku...
@trudne sprawy

naszych AS'ów nigdize nie wysłali, gdzie zatem takie koszary, że aż z połowy Polski wzywali? Czyżby jakiś cross dock się "zawinął"?

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.
detalista

co to u was w firmie się dzieje że handlowcy kradną utarg i uciekają za granicę (informacja uzyskana od nowego handlowca który obecnie jest moim dostawcą) jest aż tak źle bo mój syn miał składać cv przez mojego dostawce

bogen
@detalista

czy ta ładna dziewczyna Weronika z DOC Kraków jeszcze pracuje, bo przestała się u mnie pojawiać, a kolega na zastępstwo nie chce nic powiedzieć. Też zwiała?

tato...dlaczego?
@detalista

Co z Ciebie za ojciec, że syna do BAT wysyłasz? Czym Ci zawinił? A wątek ciekawy, rozwiniesz?

kros
@detalista

To gdzie tak się dzieje? Ale tak to jest. Jak ktoś nie daje premi to trzeba o siebie zadbac samemu. ale teraz serio- za tyle godzin pracy to kasa się jakas należy. Nawet parę groszy motywacją człowieka. Nie ma nic to się kombinuje. Szkoda ze w ten sposób. Jestem za żeby robić max 10 godzin i mieć premie. Przesada jest 10-12 godzin bez premi i kontrole do tego. Za ile?2.5-3 tyś za miesięczne godziny?(10-12 albo dłuzej). Żenada. Wole zarobić 2.5tys po 8 godz i dorobić na boku jak trzeba. Przynajmniej rodzina uśmiechnięta ze wspólnego czasu. Za tyle godzin pracy miesięcznie to powinno was LUDZIE stać na wakacje za granica w 3-4 osoby. Zapewne jest inaczej. Szkoda słów. Pozdrawiam zapracowanych i wspolczuje rodzinom PAŃ które pracują do nocy.

pall mall

Grupa śmierci - wszyscy myślą, że są najważniejsi. Dotrą do celu po trupach. tyle w temacie.L4 w tej "firmie" to najlepsze rozwiązanie.

weteran

jak to jest z wypowiedzeniem , jaki czas mnie obowiązuje , czy ma ktoślink do pisma o wypłate kaski za nadgodziny .

ręce opadają....
@weteran

....ręce opadają...Twoje pytanie kwalifikuje się na rozwiązańie umowy bez wypowiedzenia z zachowaniem odszkodowania dla firmy...

obserwator
@weteran

Idz na L4 worku barani i ciągnij ile się da :)

No dobra, to co robi ASM ? Bo czytam i widzę że to jacyś terroryści chyba są. A co powinni robić w takim razie? Czy jako VS macie jakieś szkolenia, czy coś takiego? Mam jeszcze takie dziwne uczucie że są tu dwie grupy, ci co potrafią sprzedawać ale są nie doceniani i szukaja innej roboty oraz ci którzy nie potrafią sprzedawać i obwiniają wszystkich dookoła. Sorki ale to takie moje subiektywne zdanie.

Liszek

Kolego nikt tu Ci więcej nie powie bo niektórzy podskoczyli i już nie pracują. Idż sprawdź tego nie da się opisać to trzeba przeżyć. Jak podpadniesz ASM to masz przechlapane notoryczne kontrole z wszystkim. Ja już nie pracuję sam odeszłam po 10 miesiącach do innej firmy i wiem co to oznacza wolność. Powiem tak jak by nie było tych wszystkich od AS co nie ketórychi wyżej w cross docku praca spoko robisz swoje . Ale jak oni są pokoje zwierzeń przedszkole ze spotkaniami porannymi to jakaś abstrakcja. Szkółka niedzielna. Pozdrawiam wytrwałych

BAT

Kołchoz nie powiem jak co;)Jedna wielka permanentna inwigilacja;)Każdy każdemu wilkiem a tak nawiasem do TAKI JEDEN chyba jesteś ASM albo Ci na mózg padło od tej korporacji

Czytam te wszystkie opinie i wychodzi że ten cały BAT to jakiś kołchoz. Ale moje pytanie brzmi czy normalnie pracujący PH jest w stanie pracować czy nie. Jak w każdej pracy znajdują się leserzy i pracusie. Pytanie do tych co do pracy podchodzą poważnie. Szczególnie interesuje mnie wypowiedź ktoś tam o sytuację w Lublinie. czy faktycznie jest tak ciężko, no bo to przecież ściana wschodnia i wiadomo że są fajki ze wschodu. Proszę o rzeczowe komentarze a nie wylewanie żółci.

camel
@Zainteresowany

Odnosnie Twojego pierwszego zdania- to prawda

taki jeden

Ludzie, jak Wam ten bałagan nie pasuje to po co tu jesteście??? wiecie dlaczego? bo płacą przyzwoicie, 12-14 godzin pracujecie załatwiając swoje sprawy w godzinach pracy lub odsypiacie na punktach, a mc donalds rano jest fajny... A czemu nie zwalniacie się? bo nie stać Was na nic więcej a tu nie jest aż tak źle... Panowie i Panie... trochę jaj i do roboty albo zmieńcie pracę zamiast użalać się nad sobą

pierdziel
@taki jeden

Przez takich jak Ty w tej firmie jest źle. Jesteś "PAJAC"i stąd ten głupi tekst.AUTA mają GPS i ciągły nadzór monitoringu. ASM od razu wyłapie tych co spróbują kombinawać.A Ty poczytaj Prawo Pracy,że jest zapisana przerwa na śniadanie.I ten tekst "M.C. Donalds rano jest fajny..." daruj sobie. Większość nas je śniadanie w drodze. Ja po 9 m-cach odszedłem z BAT i teraz na podobnym stanowisku mam lepsze pieniądze oraz przepisowy czas pracy.

hmmmmmmmmm???

Śledzę od początku to forum i tak się zastanawiam co by tu jeszcze napisać dla tych co planują pracę w B A T, i wiecie co...??? Wszystko zostało już napisane..... Pozdrowienia dla pracujących P.S. Ze wszystkim się tu zgadzam

olo

Specjalista ds. Personalnych Miejsce pracy: Warszawa poszukujecie??? oferta wisi

grypa

W szczecinie nibawem beda 4 wolne miejsca

zdzichu
@grypa

Myślisz, że nie przedłużą umów najmłodszym nabytkom XD Szczecin po sezonie urlopowym? Czy też szykuję się odejście kilku nierobów?

tASIorek
@zdzichu

Mysle ze to 2 bo nowe osoby zatrudnione w Szczecinie aby wyczyscic urlopy świetnie sobie radza.

tralala

Syf jak nic nadgodzin brak kasa beznadzieja jakas zlodziejstwo itp.

tralala

Syf jak nic nadgodzin brak kasa beznadzieja jakas zlodziejstwo itp.

nowy

W DG też jest ciekawie

ktoś tam

z tego co słyszałem, bardzo ciekawa sytuacja, jest w crossie w Lublinie... zwolnienia,l4,urlopy,ciągła rotacja pracowników... brawo!

nowy 2

Dbać o dobro firmy zawsze trzeba.mozna to robić po 9-10godz.max. Nie BADZ egoista. W domu konieczna jest osoba która zamyka cala rodzinę(matka,ojciec). Chyba ze naradzaja sie nowe zwiazki? Praca jest wazna i trzeba o nią dbać. Ale są pewne granice których nie należy przekraczać bo z czasem ktoś ucierpi.

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco