Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Ron

Pracowałem prawie rok w tej firmie zwolniłem się bo szkoda moich nerwów za te marne grosze które nawet na waciki nie wystarczą. Jak komuś się moja opinia przed podjęciem pracy w BAT przyda to może sobie poczytać. Praca jak praca na pewno to co Pani opisywała z rekrutacji a to co przez te 12 miesięcy przeżyłem sam na własnej skórze to już inna bajka. Pracę zaczynałem od 6.30 z tym że dojazd do c-docku zajmowała mi 20 minut jakieś 15km z czego trzeba było odliczyć 200-250 zł na paliwo, później liczenie dokumenty itp nie wspominając już o spotkaniach co drugi dzień z ASM o 6.30. To trzeba sobie tak wstawanie zaplanować że wypada się zebrać tak o 5.30. Aha no i jak się system nie wysypał a sypał się dość często a mój rekord wyjazdu z bazy kiedy panowie z IT naprawili to chyba była 12 .Ja miałem trasę z góry już narzuconą przez moich opiekunów że trafiłem na same dziury czyli sklepy typu 2 na 2. Największa moja miejscowość to około 5000 mieszkańców dojazd w jedną stronę 45 minut bez korków i niespodzianek. Liczba dzienna klientów od 10 do 23 z tym że odwiedzanie klientów nie kupujących wielka paranoja. Jeżeli robiłem z wszystkimi procedurami liczeniem stanów zbieranie kasy wyklejaniem pall malla, dystrybucją itp 10 klientów powrót na bazę to godzina około 12.30-14 w zależności co miałem do roboty. Przy 23 klientach to już inna para kaloszy w zależności jak daleko miałem trasę to powrót na bazę między 17 a nawet 20.00 z tym że w zimie której nie było mogło by to się troszeczkę jeszcze bardziej przeciągnąć.:)Co do samej pracy ja taką lubię czyli kontakt z klientem dlatego wytrzymałem tam rok . Ludzi w moim mieście praktycznie były dwie grupy czyli typu podp... AS, kolesie ASM itp, a reszta super. To co większość ludzi tu pisała to się zgadza np. "firma trafi do sądu za mobbing łamanie prawa pracy i pracownika oraz inne tematy w poszczególnych XD Kasa ginie bo banda z górnych stołków okrada firmę skarbówkę i wkręca w to nas!! Pilnujcie się ktoś musi się tym dowiedzieć" Ci co piszą że jest (usunięte przez administratora) to ASM, RM, AS itp którzy mają dobre punkty i biorą premię . Ja niestety na 10 miesięcy pracy wziąłem z 3 razy jakieś ochłapy w postaci od 5 do 15 procent z podstawy 2000 zł. Zadnych dodatkowych nadgodzin nie miałem a wyrobiłem ponad chyba 400cały czas czy zrobisz czy nie podnoszenie planów dodatkowo wprowadzanie pall mall lucky itp za co coś Ci się jedno nie będzie zgadzać w plecy i już po premii. Liczba dystrybucji się nie zgadza po premii . Ilość klientów w bazie coś nie tak po premii. Itp. Praca cały czas pod presją notoryczne kontrole najpierw były wspólne jazdy z Asami a później się zaczęło ASm wspólne jazdy , za dwa dni on jedzie sam i też kontrola. Następnie pokój zwierzeń i omawianie wspólnej jazdy i jazdy jego samego jakaś paranoja . Raz w miesiącu przyjeżdżał też RM i wspólna jazda na vanie nawet wchodzimy na pakę w trójkę do kierowniczki w trójkę za ladę w trójkę następna paranoja baby na punktach miały niezły ubaw. Problem z super V3 notoryczny tak można na kasie utopić że aż miło . Jakiś głupi błąd i Pani z finansów na drugi dzień telefony do Ciebie i maile do ASM z podejrzeniami a on do Ciebie z pretensjami i jazda . Niech ludziom dadzą zarobić uczciwie to nie będą sobie pożyczać:). Jedni mogą zarobić 100 000 drudzy 2000. A tak naprawdę to my na nich harujemy od świtu do nocy. Firma stara się narzucić swoim klientom procedury notoryczne blokowanie. Jeszce nie spotkałem się z firmą spożywczą że po zapłaceniu przez klienta długu nie jest automatycznie odblokowywany. Po prostu zapłacił dostaję Ludzie w jakich czasach Wy żyjecie tak naprawdę to za chwilę może się okazać że mało kto będzie fajki sprzedawał bo już są bardzo drogie. Trochę szacunku dla swoich pracowników i swoich klientów zacznijcie ich szanować bo może się okazać że z prezesem na czele będziecie (usunięte przez administratora) po punktach. 45 minut schodzi pod sklepem żeby zrobić synchronizację i odblokować klienta. Za ten czas można by już następny spokojnie się zająć w szczególności że nikt za nadgodziny nam nie płaci. Podsumowując cały ten program dobrze pomyślany ale nie z tymi ludźmi i z tymi procedurami i z taki systemem no i nie tyle stanowisk za takie pieniądze powinno być minimum płacone razy 5.No koledzy ASM którzy awansowali z TMR, AS hurtowego itp w ogóle nie macie pojęcia podejścia do drugiego człowieka . Nie mówiąc już że jesteście wielce obsrani nie dbacie o swoich ludzi tylko o swoje tyłki. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych i życzę dużo szczęścia i spełnienia swoich marzeń . Przepraszam za stylistykę ale nawet nie chcę mi się już pisać o tej firmie .

Granicznik

Banda... to jakaś kpina Ta firma trafi do sądu za mobbing łamanie prawa pracy i pracownika oraz inne tematy w poszczególnych XD Kasa ginie bo banda z górnych stołków okrada firmę skarbówkę i wkręca w to nas!! Pilnujcie się ktoś musi się tym dowiedzieć!!!

Spokojnie

Będzie nowa fajka i dlatego zebranie. Fajka będzie mega tania :-) dlatego zebrani

hujtownik

Tak zamiast cienkiego viceGnoja będzie cienki pall mall. Cienko widze wolumen pall mallla....

rys

U nas była ankieta i zebrania tez sa o 6 -)

Przedstawiciel Handlowy

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Księciunio

Czy w Waszych XD też są bezsensowne spotkania o 6 rano? I nie mówię tu o spotkaniach cyklowych, tylko o notorycznych bezsensownych spotkaniach które trwają po 40-50 min, minimum raz na tydzień, czasami dwa razy w tygodniu. I druga sprawa, czy w waszych XD również wypełnialiście ankiety "Your Voice" o 6 rano?

Liszka

I dobrze zrobił za taką kasę jak płacą niech sami jeżdżą i sprzedają :)

młody

Pierwszy raz słysze ze maja wypłacac za nadgodziny. Skąd to info?

on

cała kase za nadgodziny wzioł ten gość z opola

Cuk

Panowie mam pytanie,a wiadomo co z pieniędzmi za nadgodziny?? słyszę już trzeci miesiąc że mają być wypłacone:)_ może znowu wypłacą nam po 500 zł na święta i to bedzie 2 w 1 :) premia świąteczna oraz kasa za nadgodziny.

BAT

Bo ktoś pisał o 200 tysiączkach kupę kasy jak nie mają z czego ściągnąć to co do (usunięte przez administratora))

BAT

Kolego uwierz mi w większości nie jest przesadzona . A tak z czystej ciekawości bo piszecie że ktoś tam kasę sobie pożyczył i co tyle będzie odpracowywał to chyba przy takich zarobkach do końca życia na Bata jest skazany.

Nn
@BAT

Jakie odpracować ?? Ty trzymał byś złodzieja ? Odpracować to on sobie może ale na budowie(usunięte przez administratora)

Maroni43

Witam. Wszedłem na to forum z czystej ciekawości ponieważ jak zaczynali ten projekt z rok temu chyba juz miałem przechodzić juz wszystko przyklepane kasa, badania terminy szkoleń i już miałem zaczynać ale w ostatniej chwili zrezygnowałem ze trzy dni przed startem i czytając te wszystkie opinie oraz zbierając troche opinii z rynku to chyba najlepsza decyzja jaką podjąłem, Pracuje nadal tam gdzie pracowałem tez PH firma nie za duża ale jest normalnie. Wiem że wiele z tych opinii jest napewno przesadzonych ale jakaś część prawdy być musi w tym .

Ph

Jeszcze nie znałem firmy gdzie Ph pracują 8 h. Fakt, że 12 h to przesada ale 10 to standard - wiem co mówie ponieważ pracowałem w kilku firmach. Teraz pracuje w BAT i pracuje pomiedzy 8-10 h. Muszę tak pracować ponieważ to zbliża mnie do osiągania wyników czyli bonusa. A pracuje tutaj właśnie dla siana . Pozdrawiam

oooo
@Ph

najważniejsze to "dobre i profesjonalne pranie mózgu"

on

napiszmy do zbyszka stonogi z pierydole fiskusa i złodzieji z wiejskiej on lubi sie w takie sprawy bawić

Bat-one

BAT to firma dla której człowiek się nie liczy, wykorzystają do ostatniej kropli potu a później wezwą policję że kradniesz. Wszędzie to samo ostatnio blok zachodni jest na tapecie Szczecin ZG Legnica ... ludzie mają dość pracy bez wypłacanych nadgodzin w ciągłym stresie i z ASMami którzy mają tyle z managerów co powiedzieli im na szkleniu z panią HR. Sprawa musi być nagłośniona 500 ludzi wyzyskiwanych a nikt nic nie mówi

On

Z Dg i z Opola był jeszcze magik co 200 tys sobie użyczyl

on

przeciez to typ z dg zgarnoł utarg i sie rozpłynoł

DG_rules
@on

Widze, że w DG dobrze się bawicie... Co się dzieje?! Ludzie utargi kradną!?....Przecież zaraz wszystkim nam się to odbije...!!!! Człowiek chce spokojnie pracować (no może czas pracy jest nie do końca OK), zarabiać, spełniać sie i budować kariere w BAT a tu takie sztosy! Kurcze, gdzie są ich przełożeni, mamy GPS i kasy nie upilnowali!?

BAT

Gość chyba z DHL z DG piszę bo oni więcej od nas zarabiają:);)

Rys

No jak jest tak super to zobaczymy co pokaze ankieta tam sie wszyscy wypowiedzieli!

chris z d-wy

Ale jaja!!! W Dąbrowskim BAC -ie to chyba sanatorium.Też tam zapieprzam ale takiego miodu jak piszesz to nie widać,nie ciśnij wazeliny.Kpina jakaś!

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco