INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Mariusz

Wróciłem z rossmana i zastanawiam sie nad obi . Bezstresowo, siedzisz liczysz, jak dostane urlop zgłaszam się na budowlane. Mam za wielkie lapska na pomadki ;) Ludzie spoko, dobrze wspominam, pozdro dla team 3

DamianP

Fajna, nie wymagająca robota, warunki nawet korzystne. Trochę na początku miałem trudności z językiem, ale z czasem szło się dogadać. Ludzie też okej. Myślę że warto było spróbować.

Szpaku

Praca raczej dorywcza - ale za to dobra opcja dorobienia. Warunki korzystne, kasa na czas, wszystko w najlepszym porządku. polecam

ElwiGrzybowska

Wyjechaliśmy z firmą do pracy na wakacje ja i mój chłopak, nie było żadnych trudności. Nawet przyjemna praca przy liczeniu towaru. Mimo wszystko choćby podstawowa znajomość języka jest bardzo potrzebna bo ułatwia samą pracę i kontakt z ludźmi. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić. Mam nadzieję że na przyszłe wakacje również uda nam się wyjechać i dorobić do studiów :)

Bardzo dobry

Bez problemu

KULTowy

Pracuję z inventem od kilku miesięcy i moge smiało powiedzieć że to firma godna polecenia. Pieniądze na konto szybko trafiają, nigdy nie musiałem się upominać o wpłate... sama praca nie bardzo cięzka.

AntekSiwy

Wypłata na czas zgodnie z umową, dobry kontakt z pracodawcą od samego początku. Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam!

jaro

Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: super ze mozna sie zapisac przez strone i uniknac tego calego zachodu z drukowaniem miliarda papierow do uzupelnienia. Zajelo mi to może z 10 minut a po tygodniu dostalem info ze wyjezdzam do berlina. Wie ktos czy będą inwentaryzacje w dreznie pod koniec roku? moze uda mi sie zalapac na jarmark bozonarodzeniowy i w wolnym czasie pozwiedzac

Teotiii

Jak wygląda sprawa z wypłatą? Pracowałem w poprzednim tygodniu i do tej pory nie dostałem, a na głównej stronie pisze, że wypłaty co tydzień. Pozdrawiam

@Teotiii

Dzień dobry. Wynagrodzenie wypłacane jest w systemie tygodniowym, na konto bankowe najpóźniej do piątku następującego po tygodniu, w którym uczestniczył Pan w inwentaryzacji. Np, uczestnicząc w inwentaryzacji 10.10.2018, wynagrodzenie zostanie wypłacone najpóźniej w piątek 19.10.2018.

Xy
@Teotiii

Cały czas taka praktyka obowiązuje zawsze w piątek wypłata jest na koncie

Xy

Ok firma nie ma co się przyczepic Moje sugestie dla INVENT Sp. z o.o.: Tak dalej Lubię atmosferę w INVENT Sp. z o.o. za: Luz podejścia do świeżych osób na interweryzacjach nikt nie krzyczy Uderzajcie do inwentu bo warto

byłam i jestem zadowolona. Niedługo jadę kolejny raz. polecam

Student

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii, praca fizyczna wiąże się z tym, że trzeba pracować i nie zawsze jest lekko, ale za to jest kasa (usunięte przez administratora) i to cieszy. Byłem w przerwie wakacyjnej i jestem zadowolony, w przyszłym roku na bank też pojadę

tomek

narzekajacych duzo ale pare tysiaczków to by chcieli :) Bicie ze skanera idzie szybko, hotele dają, wożą cie do pracy. Moze nie luksusy ale nie trzeba się martwić o spanie. Wyjazdy na trrzy cztery tyg. spoko opcja by dorobic przed świetami. Ja byłem na kaufach i obikach, a widze że teraz znowu maja obi :)

yimsha

Hej ludziska. Kto wyjeżdża 4.10 z Katowic do Niemiec na remanent w Obi. 8 rano ? Nie chcę być sam ;)

Wkurzony

Dno totalne kontakt z nimi to jakaś porażka. Obiecują darmowe zakwaterowanie A pobierają 200 zł za zakwaterowanie. Praca na inwenturach zagranicznych to porażka . Jeden dzień nie wyrobisz normy i od razu wyjazd do domu Koordynatorzy to banda idiotów są nie mili i chamscy

Wojtek
@Wkurzony

Co ty gadasz za głupoty??? Jeździłem tyle razy na turnusy i nigdy nie wzięli ode mnie ani złotówki za noclegi. Pierwsze słyszę.

@Wojtek

Pobierane jest to z Twojego prawdziwego wynagrodzenia

@Gość

Tak

Dominika

Ze swojej strony mogę polecić inwentaryzacje w Polsce. Spoko opcją sa też wyjazdowe inwentaryzacje byłam pare razy w tamtym roku i czekam na zapisy na Warszawe i Piaseczno bo mam najblizej :)

Pracownik Invent
@Dominika

Pani Dominiko, cieszymy się, że jest Pani zadowolona . Zapraszamy do zapisów, najbliższa inwentaryzacja dla pracowników z Warszawy już 27.09.2018!

galanonim

Czesc! Juz raz bylem na wyjezdzie i gdyby nie osoby wspolpracujace, byloby calkiem. Kierownik to pi.da, bo gdy ktos z zespolu drze na ciebie jape, to on sie smieje;)) zenada, praca po 12h, nerwowa atmosfera. Ale zdecydowalem sie jechac, bo potrzebuje pieniedzy. Szybki hajsik. A co powiecie o teamie 4 i 13? Czesc moich znajomych jedzje tam, ja z dziewczyna do 4. Co o pani kierownik? I o wyplate chcialem zapytac. Kiedy dostaniemy za turnus 22.07-11.08? Pozdro

ryza179@op.pl
@galanonim

Hej a gdzie jedzie team 4 ???? Mam 13 mogę się chętnie wymienić z kimś jeśli było by to gdzieś bliżej Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Karlsruhe itp.

ryza179@op.pl
@ryza179@op.pl

Byłoby xD

Ll99

Dokladnie, zgadzam sie z panem. Wielkie dramy o nic. Albo chcą szybko miec policzone, albo bezblednie...

adam
@galanonim

Od teamu 13 trzymaj sie jak najdalej

krys92

Wiecie może czy potrzebna jest książeczka sanepidowska? Ile się placi>? Inwentura jest 25 i nie wiem czy się wyrobie do tego czasu bo w dzień pracuje…

Firma jak firma. jestem z Katowic i akurat ich ogloszenie znalazlam. Byłam na inwetaryzjaci iiiii było ok. Dzwonilam żeby zapisac się na wyjazd ale jednak nie mogę w tym terminie ”

Byłam 4 lata tłumaczką w Invencie. Inwentaryzacje w Niemczech, Słowenii, Czechach, Albanii, Austrii... nie narzekałam, prawie zawsze potrafiłam załatwić sobie pokój jednoosobowy. Dziewczyny z biura bardzo mi w tym pomagały. Jak czytam te narzekania to myślę, że pisza to osoby, które myślały, że jadą pisać ksziążki albo tłumaczyć dokumenty. No przecież wiadomo, że tłumacz, w sytuacji, kiedy nikt inny nie potrafi się porozumieć z pracodawcą albo z hotelem, musi trzymać fason i to on jest osobą kontaktową. Jeżeli jest osobą kontaktową - potrafi doskonale porozumieć się z zagraniczniakami. Jeżeli jest osobą z prestensjami do wszystkiego - sorry, nie da rady. Co do wynagrodzenia.. pewnie, że są lepsze, ale tutaj teą nie jest źle...

KRZYSZTOF PLOZANSKI KIEROWCA

JEZELI KTOS JEST DOBRY DLA LUDZI TO ILUDZIE SA SPOKO

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1616.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1438, z czego 1189 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.