INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

marti

Czy ktoś wie dlaczego nie pojawiaja sie nowe terminy wyjazdow za granice? Sprawdzam od dluzszego czasu i nic nie ma.

martip
@marti

Marzec to czas przestoju

TOMEK
@martip

Dokładnie :)

@marti

Opanuj się . Jeżeli masz sporo wolnego czasu , to znajdź sobie inną firmę , która płaci godziwie.

PunkFiction
@Mirek

Do połowy maja nie ma co startować, wszystko obstawione. Ale nie polecam.

Aga

Wiecie skąd są odjazdy z Wrocławia? Nie odpisuje ma na maile

Jola
@Aga

Ul. Ślężna, z parkingu

Natalia

Wie ktoś jak zrezygnować z umowy w invencie?

@Natalia

Zwyczajnie . Zgłoś do nich swoją rezygnację . To przecież umowa cywilno-prawna. Problemem moze być tylko fakt ,ze w tej "firmie" nie czytaja maili. Sam doświadczyłem tego. No a praca recepcjonistek to żenada na maksa. Chcesz sobie dorobic poszukaj innej firmy.

Piotrek

Krystian jest w porządku kierownikiem. Poza tym zna niemiecki i nie pozwala sobie wciskać ciemnoty tłumaczom. Dużo zależy od kierownika i tak jak pisałem wcześniej, szkoda, że niektórzy z nich już dla Inventu nie pracują...

Mirek

Nie polecam w żadnej mierze tej" firmy". Na moją skargę wsyłaną w dniu 4.01.2018 otrzymałem odpowiedź dopiero 16.03 2018 po moich ponagleniach. Maile wysyłane na dres windykacji nie dochodzą - są zwrotki z serwera pocztowego, maile wysyłane a adres reklamacje oraz rezygnacja nie są odczytywane, panienki na recepcji przepytują cie o szczegóły i każą pisać na podane adresy , jest to pisanie na Berdyczów. Na recepcji szczególnym chamstwem popisuje sie niejaka Paulina Osowska. W tej firmie jest norma,ze pracownicy recepcji sie nie przedstawiają , nie chcą łączyć do osób kompetentnych. Jeżeli ktoś chce pracować za 4 EUR zagranicą to jego wybór. Tak dla jasności podpisanie umowy na wyjazd zagraniczny nie jest równoznaczne w wyjazdem. Mnie poinformowano ,ze dopiero umieszczenie na liście i telefon oznaczają wyjazd. Z tego wynika, że podpisana umowa do niczego nie zobowiązuje. Ja teraz wyślę do tej "firmy" wezwanie do zapłaty za zwolnienie lekarskie z powodu przeziębienia którego nabawiłem się na inwentaryzacji w Ostródzie gdzie na mrozie czekaliśmy na jaśnie pana kierowce ponad godzinę . Wysłałem mailem zwolnienie , ale nikt go nie odczytał i za brak udziału w kolejnych inwentaryzacjach chciano mnie obciążyć. Dopiero po telefonicznej interwencji p, Żurawlińska anulowała owa kare. Teraz ja im wyślę wezwanie do zapłaty.Chcesz mieć spokój i zdrowie nie wiąż się z Inventem.

Bardzo dobry

Bez problemu

Panek

INVENT wyspecjalizował się w inwentaryzacjach i ma ciągle prace dla chętnych. Czy ktoś ma rozeznanie gdzie lepiej można zarobić w kraju czy za granicą. Wyjazd daleko jest pewnie droższy? Ale w sumie to Inwent wyrobił sobie dobrą opinię wśród korzystajacych.

d
@Panek

Naprawdę uważasz, że ponad 400 negatywnych opinii to dobra opinia?

Krystyna
@d

To tylko w interncie. Na żywo spotkałam się w większości pozytywnymi opiniami, nie rewelacyjnymi, ale pozytywnymi. Są przecież osoby, które już od dłuższego czasu jeżdżą z nimi na inwentaryzacje.

Lola
@Krystyna

Naprawde tylko w internecie ojjjj cos niesamowitego yhy nie pitol bo na zywo to nawet szkoda gadac. ...

@Panek

Nie żartuj - dobrą opinię. Dobre samopoczucie to maja chyba właściciele firmy. Ja odradzam jakie kolwiek wiązanie sie z nią. Za podobną pracę można otrzymać znacznie większe wynagrodzenie . Do tego koszmarny transport i księżycowe wymagania. Ja dzięki tej firmie zachorowałem bo w Ostródzie trzeba było czakać na kierowcę godzinę na mrozie.

Tom

Witam serdecznie. Ma ktoś może problem z pitem od inventu?. Mi się nie zgadza przychód. Zarobiłem 9 tysięcy, a na picie mam 500. Chodzi mi o pracę na inwentaryzacjach za granicą.

rebo

powiem ci tak donosik poszedł a i w urzedzie skarbowem tez bylem i zobaczymy co bedzie

@Tom

Zuch :). Czemu mamy tracić i nasze kochane Państwo.

@Tom

Przekaz tą informację do właściwego US ew. ZUS. Oni już tam będą wiedzieli co zrobić .

Nowe stawki 29.92 brutto.....a ile to jest na czysto?.....interesuje mnie.

ddd.....
@anonymous

ciezko obliczyc? ludzie zasmiecacie forum takimi pytaniami ... odejmij sobie zus i podatek (skorzystaj z kalkulatorow) i bedziesz wiedzial....

@anonymous

N+(29,92): stawka za każdą przepracowana godzinę powyżej 8-miu godzin przypadającą w porze nocnej od 22.00 do 6.00 zwykła ściema

sausas
@anonymous

Gdy rozpoczniesz pracę np. o 18:00 to o 02:00 upłynie 8 godzin Twojej pracy, a potem zaczyna się stawka N+ :-)

Tryk
@anonymous

obcinaja 30% z brutto, tj: skladki, ubezpieczenie, etc,. czyli zamiast 29.92zl/h mamy 20,95zl/h za kazda godzine przepracowana dodatkowo na N+

Doczepiany Koordynator
@anonymous

Witam, mam mały problem, z wczorajszym dniem dostałem telefon z Inventu z propozycja zostania koordynatorem w trakcie przejazdu na inventaryzacje, obejmuje to obowiazki przede wszystkim sprawdzenia listy obecności, którą miałem dostać na e-mail. Nie dostałem takiej listy, co więcej kiedy próbuje się skontaktować z numerem z którego wczoraj do mnie dzwoniono, słyszę w słuchawce że jest sygnał, ale nikt nie odbiera. nie mam pojęcia co z tym robić, bez listy ani rusz. Czy może ktoś podać w odpowiedzi numery telefonów na które można się dodzwonić w soboty, niedziele?

@Doczepiany Koordynator

Daj sobie spokój. Czy nie ważne jest dla Ciebie zdrowie psychiczne??

Mirek

Omijać tą 'firmę " szerokim łukiem. Nie dosyć ,że mają transport urągający wszelkim zasadom bezpieczeństwa, to nie można dodzwonić sie do kompetentnej osoby , wysyłane maile pozostają bez odpowiedzi , niepodjęcie pracy mimo przesłanego zwolnienia lekarskiego skutkuje wezwaniem do zapłaty kary umownej. Na recepcji panienka twierdzi,ze nie ma obowiązku przedstawiać się z imienia i nazwiska. Recepcja to twarz firmy. No cóż jaka firma taka twarz. Odradzam wiązanie się z nimi. Tym bardziej ,ze wynagrodzenia nie powalają

Tom

Przeswietliłbym konta właścicieli, umowy z pracownikami wszystkie.

bassia
@Tom

witam. czy ktos wie jak rozwiazac z nimi umowe? gdzie wyslac skan rozwiazania umowy?

Lord Skaner

Witam, zbliża się nieuchronnie ostateczny termin składania deklaracji podatkowych za 2017 rok. Opisywane tutaj PITY stanowią wyraz inżynierii podatkowo-ubezpieczeniowej w zakresie obowiązującego prawa. Zapraszam do przeprowadzenia wiwisekcji „kosmicznego pita”. Zaznaczam, że należna dzienna kwota w wysokości 170 zł za wykonanie przedmiotu zlecenia poza granicami Polski zawiera w sobie dwa tytuły prawne, odmiennie rozliczane tj.: 40 zł określone „na poczet wyżywienia” oraz 130 zł za „faktyczne wykonanie przedmiotu umowy”. Jako pierwszą do prześwietlenia proponuję kwotę 40 zł „na poczet wyżywienia” – to poezja interpretacyjna. Pozdrawiam cdn.

Nick01012

Dlaczego nie ma żadnych terminów inwentaryzacji i to w całej Polsce.Czy to tylko u mnie w panelu?Proszę o jakieś info czy macie to samo.

marti

u mnie tez nie ma

Syefan
@Nick01012

Może już się za nich wzięli. Tępić takich oszustów. Nawet wpłacone pieniądze na konto za pracę definiowali jako wpłata nie jako wynagrodzenie. Miliony złotych maja na sumieniu nie zapłaconego podatku i składek pracowników. Na pitach cyrk. Ukrywają dochody.

Nick01012
@Nick01012

Ja bym to zgłosił tylko że zacząłem prace dla nich w styczniu także nie dostałem jeszcze pitu.Jak coś będzie nie tak to zgłoszę to.

NIE TU.

Nie polecam nikomu. Praca po 14/15 godzin Traktowanie przez koordynatorów DRAMAT. Czułem sie jak pies w tej firmie. Wyjazd o godz 15.00 a o 6 rano powrot. 170 "dniówki" A gdzie jakies zycie? Ani czasu na zakupy ani na normalne jedzenie. Hotel na ktorym bylem KOSZMAR. W 1 osobowym pokoju sa 3 osoby. Scisk niesamowity. Kibel z "prysznicem" w odloglosci od siebie 50cm. Co do koordynacji... Ja rozumiem ze moge zrobic cos zle (tymbardziej ze jestem pierwszy raz) ale to nie znaxzy ze trzeba sie piłować i (usunięte przez administratora) "Faceowanie (czyt. Ukladanie towaru przodem do kliwnya) " trwa 3 godziny (gdzie wszystko na pic jest po godzinie) totalna porazka. Umowy smieszne i smieciowe. Wyplata w PLN tez smieszne. W 1 ekipie są grupki Zalozmy na ekipie jest 18 osob 9 to ludzie ktorych traktuja normalnie 9 to ludzie ktorych poniewieraja. Mimo ze wszyscy robia to samo i sa na tej samej pozycji. SMIECH NA SALI. Za te godziny powinny byc o wiele lepsze pieniadze. Wole w polsce zarabiac za 9 zl na godz przez 8 godzin i miec normalne warunki i zycie nizeli tu tyrac jak pies a dostajac pieniadze czuc sie jak by mi ktos w zeby dal. O samej pracy Dostalem info jak wlaczyc wylaczyc skaner i skanowac towar. Innych funkcji mi nie pokazano. Gdy przychodze z zapytaniem " Jak zmienic to i to " otrzymuje odpowiedz "matko ty jakis tepy jestes?" SMIECH NA SALI. Na szczescie trafilo sie pare osob ktore mysla tak samo. Jesli chcesz ZAROBIC MALY PIENIADZ W DLUGI CZAS prosze bardzo. Jednak jesli szukasz lepszych pieniedzy w lepszym czasie i mniejszym zmeczeniu no i NORMALNYM ZYCIU to NIE JEDZ TU I BLOKUJ CI BOZE WSZYSTKIE MYSLI ZWIAZANE Z MYSLA PODJECIA TU PRACY. Jesli cos mi przyjdzie na mysl jeszcze na pewno dodam bo minusow tu JEST OGROM Jedyny plus to to ze zaplacili zq transport (z moich pieniedzy haha) Nie polecam...........

Nick 2145
@NIE TU.

W Polsce przecież w invencie za jakieś 10 h nocki zarobiłem prawie 200zł a ta zagranica to ściema.Dałeś się nabrać na 170zł dniówki? Jak w PL zarabiasz 100zł za noc luzem.Za granice się nie opłaca jezdzić.

Dodek
@NIE TU.

To pani Agnieszka tak powiedziała. poza tym zachowanie niektórych osób uraga godności ludzkiej. Koordynatorzy nie reagują na .....przeciez jak nas widza tak nas piszą

nietu
@Nick 2145

Tak dałem sje nabrac bo myslalem ze odpierdziele swoje 8 godzin i do domu. No juz te 10 bym przetrzymal ale nie 16

m

Z obu stron wygląda to tak samo przekomicznie - i ze strony biura, i ze strony rekruterów. Najgorsza praca w życiu. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.

Witam serdecznie zadowolonych jak i niezadowolonych ze współpracy z INVENTEM. Byłem na kontrakcie na przełomie stycznia i lutego.Nie zgadzam się z niektórymi opiniami ,gdyż są krzywdzące firmę Invent ,jak i kierownictwo i niektórych koordynatorów.Kierownictwo nie ma wpływu na wychowanie dorosłych ludzi,którzy wyjeżdżają do pracy z tą firmą.Jest to element z różnych środowisk,a niejednokrotnie to głęboka patologia,więc wulgaryzmy na porządku dziennym.Oczywiście nie podobało mi się,ale kiedy mogłem to reagowałem.Kierownik Krystian to człowiek odpowiedni na odpowiednim stanowisku.Kulturalny,elokwentny,reagujący na wszystkie sytuacje.Koordynatorzy niektórzy nie mają pojęcia pracy z ludźmi.Dużo nauki przed nimi.Mam nadzieję że finanse będą ok.Myślę że pojadę jeszcze jak zdrowie pozwoli.Pozdrawiam FJ.

Dudek
@anonymous

Zgadza się. Jednak tę patologię trzeba wyeliminować. Np. Karolina M. Krystian jako szef porzo.

Miro
@anonymous

No właśnie - Krystian jest w porzo, bez porównania np. z kierownikami z CZ...

Ojoj
@anonymous

No tak, tu tylko na koordynatorów i kierowników się narzeka, ale nikt nie wie co potrafią ci tzw dorośli ludzie, którzy jeżdżą na inwentaryzacje. Koordynator też człowiek i ma prawo do tego, żeby zjeść, wyspać się, a nie uganiać się z pijana Patoka, narażając się na wyzwiska.

@Ojoj

No cóż.Pion kierowniczy powinien być przygotowany do takich czy innych sytuacji. Radzę więcej pokory dotyczy to i bus majstra.

firma przekręt

He he zagraniczne mówisz? Przecież podpisujesz obowiązkowo, że pracujesz wyłącznie w Polsce :D

Daf

Pani nawet z Urzędu skarbowego macza palce. Nie można się nigdzie dokopać.

Klara

Też idę. Nie będę uczestniczyła w tym procederze. Na picie mam 5%tego co zrobiłam.

Tobi

Ja idę do urzędu skarbowego i radzę zrobić to każdemu.

Kilo

Państwo już się tymi zł i osz zajmie.

Zgredek

Jeżeli chodzi o wyjazdy zagraniczne to powiem tak ... wszystko zależy od tego na jakich ludzi i na jakie kierownictwo trafisz. Ja przeważnie trafiałam na spoko ekipę i ludzi, a czasem było wręcz (usunięte przez administratora) Zdarzało się, że na hotelu był z nami inny team i mieli odmienne zdania, ze względu na panującą atmosferę w innym teamie. Generalnie jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą, to dobry sposób na zarobienie szybkiej kasy! :) Mimo wszystko uważam, że to nie jest praca " na stałe" :P

Zmartwiona

Ksawery, co znaczy zwrot "Setki godzin nagrane" ? Na taśmie szpulowej nagrałeś film jak liczysz towar czy co ? To jakiś slang ? Czytam sobie ten poniższy bełkot i aż mi się śmiać chce :D "czy ktos wyjerzdrza" , "invent to samobujstwo", "jakaś ochydna ruda madzia z ze wsi włocławek jak ten keczup ale keczup jest spoko" - Serio ? To napisały niedouczone 10-latki czy dorośli ludzie ? Byłam z Inventem w Niemczech i moja opinia jest taka: Organizacja wyjazdu jest bardzo zła: prawie do ostatniej chwili nie wiedziałam czy pojadę bo nie odbierali telefonów. A potem jak już wszystko było ustalone to kilka razy dziennie dzwonili do mnie (za każdym razem ktoś inny) i dopytywali się czy chcę jechać bo złożyłam CV :D Totalny chaos. Gdzie kucharek 6... :D Praca sama w sobie łatwa i przyjemna - nie mam bladego pojęcia jakim trzeba być idiotą żeby robić dużo błędów na strefach. Zakwaterowanie to loteria - albo czysty i estetyczny hotel, działające kaloryfery i fajne śniadania... albo jakaś żenująca i nie sprzątana przez obsługę zimna rudera z jednym kiblem na piętrze...brr, w takich warunkach to się tylko zaziębić można, po powrocie musiałam tydzień odchorowywać. Najgorszym elementem tej układanki są ludzie - połowa to pospolite imbecyle i zapijaczona patologia, która się do niczego nie nadaje. Część pojechała tam chyba tylko po to, żeby chlać wódę i odwalać żenadę po pijaku. A jak gębę otworzą to aż wstyd i hańba przebywać w takim towarzystwie. Głośne wulgarne prostaki. Chcesz się wyspać po nocce... a pijaczki rozkręcają imprezę jakby pierwszy raz w życiu na kolonie pojechali. Bardzo dobrze, że osoby złapane na kradzieżach (co za żenada !) i nadmiernym chlaniu są wyrzucane. Zamiast narzekać na koordynatorów i kierowników zadajcie sobie jedno proste pytanie: ile znacie sensownych i dobrze zorganizowanych osób, które chciałyby pracować z takimi ludźmi i w takich warunkach ? Kasa - na razie problemów z pensją nie miałam, czekam na wypłatę za luty, zobaczymy. Ogólnie polecam (pod warunkiem że przygotujecie się na niedogodności, dobrze dobierzecie ludzi do pokoju i będziecie się trzymać z daleka od zapijaczonych idiotów).

Dudek
@Zmartwiona

Zgadzam się!

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1617.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1437, z czego 1188 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.