INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Ang

Kolejny turnus zakończony i nadal bez większych problemów a mniejsze rozwiązywane na miejscu. Wypłata jak w umowie plus zwykle bonusy. Godziny sensowne więc ma się troche czasu dla siebie. Ogólnie polecam.

@Ang

Bardzo dziękujemy za opinię. Zachęcamy do zapisów na kolejne turnusy! :)

Paula

Kolejny wyjazd z firmą invent jak zawsze wspominam pozytywnie. Dojazdy wygodnymi busami, dobre miejsca zakwaterowania oraz przyjaźni kierownicy. Wolne weekendy na odpoczynek i czas dla siebie też są plusem.

@Paula

Dziękujemy, Pani Paulo, za opinię! :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów.

AnnaB

Polecam firmę,po miesiącu współpracy zdecydowałam się na kolejny wyjazd,i pewnie nie ostatni,zróżnicowane projekty zagraniczne,przyjazna atmosfera,warunki zakwaterowania i transportu na wysokim poziomie.Lubię podróżować,a tu mogę łączyć pracę ze zwiedzaniem ciekawych miejsc ????

Tomasz

Polecam pracę w firmie INVENT.Wróciłem z kolejnego czterotygodniowego turnusu..Zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach..Kierownictwo,koordynatorzy pomocni.Praca nieskomplikowana.Polecam firmę INVENT

Bardzo dobry

Bez problemu

Ola

polecam firmę Invent

@Ola

Dziękujemy, Pani Olu. :)

Anna Lesisz

Niedawno wróciłam z pierwszego wyjazdu i napewno wiem, że nie będzie on ostatni. Świetna firma, warunki mieszkaniowe na wysokim poziomie, praca łatwa i przyjemna. Polecam każdemu.

@Anna Lesisz

Dziękujemy, Pani Anno, za pozytywny komentarz. :) Zapraszamy do kolejnych zapisów!

Beats

Firma rzetelna uczciwa , hotele co raz lepsze praca spoko.

@Beats

Dziękujemy! Bardzo się staramy, aby ponosić komfort pracy i wypoczynku naszych pracowników.

Alis

Warunki zgodne z opisem. Jeżeli chcesz pracować to idź w to !!

@Alis

Dziękujemy za opinię. :) Zachęcamy do zapisów na kolejne inwentaryzacje!

Magda W

Polecam pracę w Invencie, fajna opcja jeśli ktoś szuka czegoś czy to sezonowo, czy nawet na dłużej ???? Na plus to, że nie jest wymagane doświadczenie, wszystko tłumaczone jest na miejscu, praca nie jest skomplikowana a koordynatorzy i kierownicy w razie czego zawsze służą pomocą. Zapewniony transport i zakwaterowanie w naprawdę dobrym standardzie, nie trzeba się o nic martwić. Można przy okazji zwiedzić ciekawe miejsca i poznać nowych ludzi.

@Magda W

Dziękujemy, Magdo, za tę opinię. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

JF

Polecam prace w Invencie warunki mieszkaniowe na dobrym poziomie wyplata na czas prócz pracy możliwość zwiedzenia koordynatorzy pomocni i mili mam za soba kilka turnosow w t15 kierowniczka super takze wszystko na plus

Lara
@JF

A co to za warunki mieszkaniowe? To są hotele, hostele czy jakieś apartamenty? I czy firma sama to płaci czy zabiera ileś % z pensji pracownika?

@Lara

Pani Laro, rezerwując obiekty noclegowe mamy na uwadze wygodę i komfort naszych pracowników. Dokładamy wszelkich starań, by apartamenty, mieszkania i domy, w których nocujecie, spełniały ich oczekiwania. Wysoki standard, wygoda i funkcjonalność to nasz priorytet. Dbamy o to, aby obiekty miały dostęp do kuchni lub innego pomieszczenia socjalnego, w którym można przygotować posiłek.

@INVENT Sp. z o.o.

A opłaty? Dużo się płaci za takie zakwaterowanie? Jak z dojazdem na miejsce? Trzeba samemu się dostać czy są jakieś możliwości żeby firma to załatwiła? Tak tu wszyscy chwalą pracę że aż kusi wysyłać aplikacje.

Organizacją dojazdu oraz zakwaterowaniem zajmujemy się my. :)

Bogusia

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z invent. Świetne wsparcie pracownika oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów i wątpliwości. Świetne zakwaterowanie i atmosfera wśród pracownikow. Polecam :)

Laurai

Polecam, fajna praca

Bogusia

Witam byłam już trzy razy na inwentaryzacji teraz jadę kolejny raz, jestem bardzo zadowolona ,praca nie jest ciężka, warunki mieszkaniowe super , wynagrodzenie na czas , koordynatorzy w porządku bardzo pomocni, pozdrawiam wszystkich i zachęcam do wyjazdu i oczywiście do pracy .

@Bogusia

Dziękujemy, Pani Bogusiu! Zapraszamy na kolejne inwentaryzacje.

Martyna

Bardzo serdecznie polecam, praca lekka i przyjemna w super atmosferze. Zakwaterowanie czyste i dobrze wyposażone często w ciekawej relokacji. Super sposób na spędzenie czasu zarabiając.

@Martyna

Dziękujemy za tę opinię, Pani Martyno. Czy zapisała się Pani już na kolejne wyjazdy? ;)

Gabriela C.

Serdecznie polecam zatrudnienie w firmie "Invent". Osobiście przez miesiąc pracowałam na stanowisku "liczący" i po takim okresie czasu mogę stwierdzić, że ponownie wybrałabym pracę w tej firmie. Szczególne chciałabym podkreślić, że "Invent" zapewnia zakwaterowania w dogodnych warunkach oraz dojazd do pracy. Ponadto zapewnione były wyjazdy na zakupy spożywcze co dwa dni. Dodatkowo spodobała mi się atmosfera panująca w teamach (z niektórymi osobami utrzymuję kontakt do dnia dzisiejszego).

@Gabriela C.

Dziękujemy, Pani Gabrielo, za mile słowa. Bardzo cieszymy się, że nasi pracownicy nawiązują znajomości, które utrzymują się także po zakończeniu zlecenia. :)

Dawid

Polecam, praca lekka i przyjemna. Ludzie fajni a zakwaterowanie czyste i dobrze wyposażone.

@Dawid

Dziękujemy, Panie Dawidzie, za miłe słowa. :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Kinga

Polecam invent. Zakwaterowania na dobrym poziomie, praca nie jest ciężka, jeśli ktoś chce połączyć prace ze zwiedzaniem nowych miejsc to polecam.

@Kinga

Dziękujemy, Pani Kingo, za komentarz :)

Jakub

Praca i zespól super, z chęcią do Czech wybrałbym się raz jeszcze. Praca adekwatna do stawki dziennej, z pracy wychodziłem z uśmiechem na twarzy i, nie mogłem doczekać się aż do niej wrócę serdecznie polecam każdemu.

@Jakub

Dziękujemy, Panie Jakubie, za miłe słowa. :) Do zobaczenia na kolejnych inwentaryzacjach!

Natalia

Polecam pracę w Invent. To był mój kolejny wyjazd. Warunki mieszkalne na bardzo wysokim poziomie, pokoje dwuosobowe w domkach z ogródkiem. Był to projekt Rossmann, praca lekka,około 6-7h miłe kierownictwo.Na ostatnią inwetaryzacje dotarłam awionetką, niezapomniana przygoda! Weekendy wolne pozwoliły na zwiedzanie pięknych miejsc. Polecam ????

@Natalia

Dziękujemy, Pani Natalio, za podzielenie się opinią. Zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Rubyoutlaw

Ostatnio wróciłam z kolejnego turnusu z firmą Invent. Byliśmy za granicą w Niemczech. Tym razem pracowaliśmy przy inwentaryzacjach Rossmann-ów. Pracy było więcej, ponieważ pracowaliśmy też w Soboty. Wcale na to nie narzekam, bo wypłata dzięki temu będzie większa. Praca oczywiście na nocki ale czas płyną szybko i tego nie odczułam. Obie kwatery były na wysokim poziomie. Spotkałam też fajnych ludzi z którymi dobrze mi się pracowało. Jedynym minusem była pani kierownik, z którą nie tak łatwo się współpracowało ale chyba w każdej pracy jest jakiś minus. Nie pozwoliłam jednak żeby to zepsuło mi wyjazd. Całe doświadczenie pozytywne. Polecam

@Rubyoutlaw

Bardzo dziękujemy za Twój komentarz! :) Cieszymy się, że mimo wszystko pozytywnie wspominasz tę współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1454, z czego 1205 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.