MZA

Opinie o MZA

Ryś

Belka on woli kobiety a Ty młodych chłopaczków bo z kobietami Ci nie wychodzi. Zazdrościsz mu ,że jest szczupły i miły dla ludzi w przeciwieństwie do Ciebie łysy grubasku. Ile w tym miesiącu wziąłeś za grafiki i jaką działkę odpaliłeś GD?

Zniesmaczony

I co dalej ufacie w zwiazki? Oni biorą kasę od was a pozniej co pan przewodniczący... pożycza sobie.... bahahaha .... część oddal a gdzie reszta.... brawo płacić dalej a pan benio sie smieje z was.. kolejny niby dobry kochający a robi (usunięte przez administratora)

Ryś
@Zniesmaczony

Mikrusek pożycza pieniążki a na R-4 Michałek siedzi na zwolnieniu bo sezon na pranie tapicerek samochodowych się rozpoczął jest ciepło więc biznes trzeba kręcić dalej. Benio zdefraudował pieniążki i wielki szum się zrobił w MZa a Michałek dorabia się na oddelegowaniach i na zwolnieniu lekarskim pracuje i cisza. A dlaczego? dlatego że Michałek chodzi i się chwali Jak to dobrze że jest panem dyrektorem.

Baaa

O tym że gowork filtruje treści tutaj wstawiane to już wiemy. Nikt nie bierze tego co tutaj jest napisane na poważnie. Wiadomo tylko że działają na rzecz spółki a i tak wszyscy wiedzą jak jest, a nawet jak nie wiedzą to po przyjęciu się do spółki szybko się dowiadują i się zwalniają. Jak to mawiają: prawda sama się obroni.

JBB

Wyrzuciłem dziś z wozu dwóch pedalarzy, bo były wózki. I wysiedli. Jakaś matka mówi: mnie rower nie przeszkadza. A ja na to: ale prokuratorowi będzie przeszkadzał. Jakby rower uderzył dziecko to zaraz adwokat by jej doradził pozew cywilny wobec kierowcy. Nie pozwalajcie jeździć (usunięte przez administratora) z wózkami, bo będę pisał skargi jak zobaczę.

Kierowca

Żeby się zatrudnić w MZA trzeba się zgłosić na ulWloscianska do działu rekrutacji wypełnić kwestionariusz i można być odrazu przyjętym jeśli się ma min 2 lata praktyki w zawodzie. Po przyjęciu podpisujesz umowr, robisz badania, wybierasz zajezdnie, stawiasx się do pracy, jezdzisx 5 dni z patronem i po zaliczeniu jeździsz sam według swojego grafiku. To jest cała polityka pracy.

Na ul. Woronicza sprawdzają czy masz pojęcie o jeździe, przegubem jedziesz po placu i robisx łuk przodem i tyłem.

Groover

Nie wiem czy wiecie, ale nasz internetowy gwiazdor "młodziak za sterem Solarisa" napisał donos na kierowcę linii 120 gdy ten odjechał z przystanku 3 minuty przed czasem

Kolo
@Groover

I słusznie zrobił. Jesteście dla pasażerów a praca w KM to służba. Ktoś mógł nie zdążyć na pociąg. Ja też piszę jak nie włączają klimy albo łamią przepisy.

Aaaa

Pan Piotr B..... najlepszy dyspozytor Na zakładzie , w firmie ,w Polsce a może i na świecie . Takie są fakty i nic nie zmieni te wasze oszczerstwa .

RomanczyRomek

Nie, dla przychodzenia z wolnego i zamian dnia w grafiku. Zero nadgodzin z rezerwy. Dopóki nie zrównają stawki nie ma mowy żebym się na cokolwiek zgodził poza grafikiem. Niech dzwonią do tych co są na najwyższych stawkach. Pozdro

Bbbbb

Witam Chyba bardzo cisną dyspozytorów o plan bo na R3 co chwila ktoś inny siedzi na okienku i najlepsi dyspo co można z nimi pogadać załatwić sprawy się zwalniają

R3 kiero
@Bbbbb

Na R3 kierowców jest w (usunięte przez administratora), a i na okienku stała obsada. Skończ bredzić. I przestań 520 z prawego jechać prosto na rondzie Mościckiego. Będę filmy na policję wysyłać.

R-3 mały ale byk
@R3 kiero

Możesz sobie pornosa wysłać. Większość tak jeździ i ch.ci.do tego drogi kolego. Jak nie chcesz mieć przerwy tylko dyskusję z frachtem lub CR to sobie siedź i czekaj. Ponadto ciulku tam nie masz nakazu i możesz włączyć się na pas środkowy gdyż tam jest linia przerywana która nie ogranicza ci wjazdu z prawego na pas środkowy. Tak to jest gdy numerek masz taki jak na pigalu czyli powyżej 6000 i kabelkowanie modne w formie gróźb i donosów-sygalizator jego raz

R-3 kiero
@R-3 mały ale byk

To przeczytaj pismo na R3 że będą wyciągane kąsekwencje i że masz strzałkę i nie możesz jechać tam na wprost. I przestań nam szkodzić. Zgłaszasz opóźnienie na CR i po sprawie. Urzędnicy w zajezdni napisali pismo i są czyści, a ty szkodzisz nam kierowcom jeżdżącym przepisowo

JBB

Znowu usunęli, że przez całą zmianę wdychamy pyły pm 2,5 z klocków hamulcowych, jak też cząstki azotu, sadzy, tlenek węgla, benzopiren i metale ciężkie. A wieczorami jeżdżą te zamiatarki które ten (usunięte przez administratora) rozrzucają. No i grzyby z klimatyzacji.

trzym puche

Świeża opinia. Jak ktoś się tu przyjmuje do pracy (już z wyrobioną kat. D+przewóz osób). Uważam, że w komunikacji miejskiej, samochodowej, MZA jest najlepszym pracodawcą.. - nie będziecie traktowani ulgowo, że dopiero się przyjęliście (wszystkie linie mają być obcykane). Ja dostałem na start dwa razy po 11 godzin linie, na których nawet nie jeździłem z patronem, na autobusach, których nie wiedziałem nawet jak obsłużyć. - dojazdy na drugi koniec miasta, na drugą zmianę, trwające godzinę lub lepiej (zależy jak zmiana się ułoży) - początkujący kierowca na pewno będzie się przejmował rozkładem jazdy i opóźnieniami. Opóźnienie to jest norma w tej pracy. Na niektórych liniach nawet godzina nie robi wrażenia. Dbajcie o swoje przerwy. Należą się wam. - zawsze trzeba być asertywnym. Nie wpuszczać chłopa z rowerem jak nie ma miejsca.

Prezes

Czytam komentarze z dużą ulga iż zrobiłem kategorie c+e a moje wypowiedzenie już zostalo złożone. Nie wiem jakim szokiem będzie ,gdy u nowego pracodawcy będę mógł słuchać radia a i do toalety nie będę bral stopera. Przerwa pół godziny ? Tu się nauczyłem jeść podczas stania na światłach więc cala przerwa będzie na sen.godziny od 7 do 15.codzienny parking na bazie. Mza to powolny samobój .Szkoda mi was

Wydziergany
@Prezes

W Stolicy wszędzie tak jest. U Ajentów także.(usunięte przez administratora)ze stoperem,jedzenie kanapek podczas postoju na światłach-wypisz,wymaluj jak na 159 czy 220.

R-3 Kiero

A co powiecie na przepuszczanie pieniędzy?? A tak na prawdę chodzi o defraudację związkowych składek ... tak tak dobrze czytacie !!!! Związkowych Waszych składek. Jak to możliwe ?? A mianowicie Pan Przewodniczący jednego ze Związków Zawodowych w MZA robił swoje prywatne zakupy za Wasze pieniądze składkowe na rzecz Związku. Niech chłop zdrowieje bo kupę kasy ma do zwrotu..Ciekawe rzeczy w tych Związkach się dzieją...jak nie podpierdalacze, to złodzieje i opierdalacze... Totalna porażka Szanowni Państwo. Pozdrawiam

Ciekawski
@R-3 Kiero

Jedni degradują inni dorabiają się na oddelegowaniach. Zastanawiam się czy zarząd czyta te wpisy. Czemu nie sprawdzą dlaczego dyspozytorzy nagrywają odprawy i udostępniają nagrania innym ,dlaczego nie zrobią z tym porządku. Dlaczego dyspozytor wynosi informacje dotyczące spółki i nikt z tym nic nie robi? Dlaczego przewodniczący związku pracuje w trakcie oddelegowań w swojej prywatnej firmie i nasyła kontrolę? Dlaczego związkowcy robią co chcą i nie można nic im zrobić? Dlaczego dyspozytor który działa na szkodę spółki nadal tu pracuje? Bo co bo pan przewodniczący przyjaźni się z panem dyrektorem (sam o tym głośno mówi)to dyspozytor może wyśmiewać się z miłośników i ludzi którzy lubią pracę, dlaczego pan przewodniczący jest tak serdecznie goszczony przez dyrekcję? Czy komuś jest na rękę ,że tak się dzieje ?

kaemeł

By zdobyć to musisz pojeździć na solówce kilka lat, mieć szefa który będzie cię szanował, Tak musisz się czuć jak Kierowcy KMŁ którzy mieli porządnego Prezesa który szanował, nie karał i nie stawiał do pionu byłym normalny zatem ludzie pracowali latami.. Kierowca jeżeli ma możliwość awansu chociażby podwyżki bezwarunkowe to łączy swoją karierę z Pracodawcą. I tu jak widać po przykładzie KMŁ w Łomiankach pokazało że dobry Kierowca to ten który jest weteranem. Przy rotacji jak u nas to można zapomnieć o zwycięstwach

Jacek

Płacicie składki dzięki temu pan przewodniczący może być na oddelegowaniu i w trakcie oddelegowania prowadzić swoją firmę a spółka mu pensyjkę wypłaca. Czyżby jakiś kolega ze związku który go broni? Bo dla mnie to jest oszustwo i wyłudzenie. I zastanawia mnie tylko jedno dlaczego dyrekcja to toleruje wiedząc co on wyprawia. Może po prostu jest to komuś na rękę? Bo dla mnie to nic innego jak kombinator i aferzysta który działa na szkodę spółki.

Męczyslaw Koniobij

Mnie wciąż szokuje ilu w tej robocie jest licencjatów i magistrów. Uczyli się chyba dla siebie i rozwoju osobistego, marnują czas i kasę na jakieś dziwne akademie, po których nie mieli roboty i mza im życie uratowały.

Aaaa

Ciągle brakuje mi pieniędzy do następnego miesiąca, muszę brać chwilówki, zwolnię się jak tak dalej będzie. Nie pozdrawiam. To nawet nie jest śmieszne by zarabiać takie grosze za tak ciężką i odpowiedzialną pracę.

Jacek

Dlaczego dwóch dyspozytorów Belka i Koń nagrywają odprawy a potem nagrania przekazują panu Nowackyemu? Dlaczego Belka udostępnia innym karty informacyjne z CR i dlaczego bierze linie za inne zajezdnie kiedy u nas plan ledwo wychodzi ?

Gitarzysta
@Jacek

Łysy to konfident. Donosił na Kleszczowej donosił na Ostrobramskiej i tu też donosi komu trzeba tym dorabia do alimentów.

Romek

Zgadzam się z tobą kolego. Jak napisałem o tym że swoim regulaminem wynagradzania spółka traktuje swoich pracowników jak traktuje to od razu zmienione zostało na anonim. I tak nie będę przychodził z wolnego i zamieniał dni na życzenie planistów dopóki firma mza nie będzie równo traktowała swoich pracowników. Niech dzwonią do tych co są na najwyższych stawkach. A na tą stronę szkoda czasu żeby zaglądać bo usuwane są wpisy.

Romek

Albo dajcie jedną stawkę dla wszystkich i wtedy możemy rozmawiać. A tak to szukajcie (usunięte przez administratora)

JBB

Warszawiacy, którzy codziennie podróżują komunikacją miejską mają dość! Twierdzą, że komunikacją nie da się normalnie podróżować. Coraz więcej bezdomnych wsiada do autobusów i tramwajów i wnosi ze sobą robactwo. - Widziałam na własne oczy, jak skaczą po nim rożne robale. Przecież w takich warunkach nie da się normalnie podróżować- mówi oburzona pan Ewa. Problem insektów, pluskiew, czy wszy, pojawia się w komunikacji miejskiej co roku. Zazwyczaj przypada to w zimie. - Pluskwy do komunikacji miejskiej przynoszą ludzie.

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) rok. Byłem na akademii i zarabiałem około 4000 tysiące złotych. Zmiany po 10 godzin i brak zycia prywatnego. Ganianie za autobusem na zmianach B. A jak spróbowałem zmiany A pobudka o 2;40 w nocy. Brak snu , rozregulowanie i wieczny stres aby gonić tak aby się chociaz odlać na przerwie.

Co to znaczy byłem na akademi?

Waldek

Masz rację. W żadnej innej pracy nikt mi tak nie naubliżał każdego dnia bezpodstawnie jak tu :)

Zostaw merytoryczną opinię o MZA - Warszawa

• Jak się pracuje w MZA?

Zobacz opinie na temat firmy MZA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1885.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1724, z czego 297 to opinie pozytywne, 363 to opinie negatywne, a 1064 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MZA?

Kandydaci do pracy w MZA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MZA