Opinie o SCA PR Polska Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SCA PR Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SCA PR Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCA PR Polska Sp. z o.o. w Mysłowice

Op Nowy wpis

Dlaczego ochrona sprawdza plecak po wyjściu z szatni ytrzeba wszystko wyciągać jak wcześniej sprawdza po wyjściu z magazynu to nie logiczna przesada panie dowódco z jokera i pani żono dowódcy tak się chcecie wykazać że traktujecie pracownika jak złodzieja jokery

Kierowca Nowy wpis

Porażka, po co te godziny awizacji jak i tak stoi się pod rampa dwie godziny zanim łaskawie otworzą ? Trzy samochody na krzyż przy rozładunku a czeka się masakrycznie długo.

Tomek Nowy wpis

Często tam jestem i mogę powiedzieć jedno nigdzie indziej się z takim chamstwem nie spotkałem panie w biurze chyba pracują za kare nie szanują kierowców chamsko się odżywają

Weronika Nowy wpis
@Tomek

A możesz konkretniej napisać? W jaki sposób chamsko się odzywają? Co usłyszałeś?

Rex

Jak wygląda sytuacja w firmie jeśli chodzi o magazyn? Czy jest magazyn wysokiego składowania, jak wygląda tam praca itd... Czy może się ktoś wypowiedzieć w tej sprawie?

Kacha
@Rex

w Swadzimiu wysokie skladowanie.

Łucja
@Kacha

Z kilku pytań odpowiedziałeś na jedno.. a co z resztą? Mnie też interesuje to jak się tu pracuje. Szczególnie byłabym wdzięczna za informację ile mniej więcej się na tym magazynie zarabia i czy jest w miarę ludzka atmosfera, czy może jednak jest nerwowo.

Aplikowałeś do firmy SCA PR Polska Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego - od zaraz
Konko S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Piotrek

Ja nie narzekam, przeciwnie jest mi dobrze tylko staram się dobrze pracować!

Mazal
@Piotrek

Widać właśnie jak się staracie

Roman
@Mazal

To znaczy, co dokładnie widać? Przepraszam ale jak dla mnie wpis Twój nie jest zbyt bardzo zrozumiały, dlatego proszę Cię o to, abyś napisał, co dokładnie miałeś na myśli dodając swój wpis. Możesz mieć wiedzę na temat tego pracodawcy ale musisz pamiętać, że nie każdy ją ma. Wyjaśnisz o co dokładnie chodziło w Twoim komentarzu, który tu dodałeś? Będę Ci wdzięczny.

gienia

Czy są tu jakieś ekstra wypłaty np na święta czy prezenty/bony na urodziny?

Aga
@gienia

Są bony na święta, na ekstra pieniądze nie licz. Nadgodziny się zdarzają

Staszek

Podpowiedzcie czy mimo trudnej sytuacji z koronawirusem są szanse na ewentualna pracę?

Morti

czy moglibyście od tej Kałużnej nie brać ogórków małosolnych? Jak sama nazwa mówi ogórki małosolne powinny być MAŁOsolne. (usunięte przez administratora)

Tytus

Niezbyt dobrze piszecie o firmie. Idealnych firm nie ma może przesadzacie z tym narzekaniem?

Aska

zgadzam sie z powyższymi opiniami traktują przewozników i kierowców gorzej niz kiedyś traktowało się niewolników ,myśmy mieli ustalony rozładunek do 11.30 kierowca był o 10.45 i powiedzieli ze nas nie rozładuja dali pieczatkę ze to niby nasza wina i wyrzucili z firmy nie mówiąc kiedy w ogóle rozładują.NIGDY WIECEJ ZAKUPOW W iNTERMARCHE ani transporótw do SCA Mysłowice

rabarbar
@Aska

Sądzę, że kwestia ustalenia godzin awizacji pomiędzy działem zakupów a producentem/dostawcą. Może spedycja złe godziny podała?

Agata

Jakie zmiany zauważyliście w firmie SCA PR Polska od czasu ostatniego wpisu na forum? Czy sądzicie, że firma jest dobrym pracodawcą? Na jakie zarobki można liczyć? Czy istnieje szansa na awans?

Banda nieodpowiedzialnych ludzi, kierowca jest tu traktowany jak powietrze. Akwizycji swoje a rozładunek swoje. Spóźnij się 15 min to nie przyjmą towaru a przyjedz punktualnie to stoisz i czekasz 3h za rozładunkiem

borg

C (usunięte przez administratora) stwo i lenistwo. Kiedykolwiek byś nie podjechał(a) z dostawą to[usunięte przez moderatora] są wiecznie zmęczone, nigdy nic nie wiedzą i są zajęte tylko sobą. [usunięte przez moderatora]łypie spode łba jak bazyliszek (i tak też wygląda) a [usunięte przez moderatora] łażą jak plażowicze i nigdy ich nie ma. Porażka, ekipa do wymiany!

Zostaw merytoryczną opinię o SCA PR Polska Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w SCA PR Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SCA PR Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCA PR Polska Sp. z o.o.?

SCA PR Polska Sp. z o.o.