Maga Foods Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Maga Foods Sp. z o.o.

Ulka

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Smakosz

Widzę, że ostatnio ktoś z firmy próbuje ratować wizerunek firmy. Ale, nieudolnie. Jakość produktów jest coraz gorsza, bez smaku, a z powodu brudu w firmie, terminy przydatności do spożycia to jakaś farsa. Chcesz tam pracować musisz rozmawiać w innym języku niż po polsku.

Wojtek
@Smakosz

Potwierdzam jakość produktów słaba. Po zjedzeniu tylko czeka toaleta. Bynajmniej u mnie się tak skończyło. Dużo dziwnej oliwy w produkcję. To wszystko smakuje jak zielczałe.

wdewew

Surówka z ryżu, kurczaka i ananasu w Biedronce jak dla mnie rewelacja. Lepsze to niż kebaby u wietnamczyków......... O firmie się nie wypowiem bo nie wiem co tam się dzieję. Ja mam taką zasadę, że kupuję tylko produkty z długim terminem.

Smaker
@wdewew

Gratuluje przyznania się do braku smaku. Trzeba być zdystanowanym do siebie (albo kasować ładną kasę), żeby takie rzeczy wypisywać.

smacznego
@wdewew

czyli z koserwantami

karolina

Rowniez nie podzielam negatywnych opinii, bardzo lubie wyroby tej firmy. Co do swiezosci to moze byc tez kwestia ludzi, ktorzy rozmyslaja sie przy kasie i zamiast odniesc produkt na miejsce upychaja go gdzies miedzy batony a gumy do zucia, a potem sie trafiaja skisniete salatki i zielone wedliny... Ja ogolnie firme polecam

Technik utrzymania ruchu

osoba przeprowadzajaca nie umniala jej prowadzic

obudowa lozysk i ich kwalifikacja oraz podlaczenia silnikow

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
antoś

guzik prawda te buraki są takie jak z ziemi wykopane smak ohydny i w ogóle te większość sałatek jest do ...naprawdę żygać się chce

salomon

ale chyba każdy ma inny smak i to dlatego te opinie mogą być bardzo różne. I całe szczęście że tu unifikacja jeszcze nie doszła. Mnie akurat ich wyroby smakują ale nie zamierzam nikogo przekonywać że jestem wyrocznią

mietek

Witam, ja chciałem powiedzieć że te sałatki Colesław surówka z białej kapusty i inne podobne kupujące w Biedronce są do niczego, naprawdę nie dbacie o tego typu sałatki i tym bardziej o ludzi jedzących. Te sałatki mają taki smak ohydny jak coś zardzewiałego czyli metalu także nie polecam niestety tych sałatek coś się obniżyli w produkcjach tych sałatek czyli pewnie w brudach robią i nie dbają więc tyle by było z mojej strony

JA

Antycypał..a Jan Kowalski z sąsiedniego bloku widział UFO. widzę , że tu HEJTERZY królują. Tu nie ma obiektywnych opinii. Jak ktoś się wypowiada pozytywnie o firmie od razu idą posty ze to płatna reakcja... Żenada.

Antycypał

Skąd ta wiedza? Płatna reakcja czy też może niedołężna próba odpowiedzi samej firmy? Znajoma ostatnio wyciągneła kawałek niebieskiej folii z sałatki powyższej firmy. Jeszcze jakieś pytania?

JA

JA ZUPEŁNIE NIE ROZUMIEN POWYŻSZYCH OPINII. MAGA MA BARDZO SMACZNE SAŁATKI. A TO ŻE KTOŚ TWIERDZI ŻE SĄ NIEŚWIEŻE TO NICH SIĘ ZASTANOWI CZY TO WINA PRODUCENTA CZY MOŻE SKLEPU, BO ŹLE PRZECHOWYWAŁ TOWAR NA MAGAZYNIE NP. BIEDRONKA MA TAK WYŚRUBOWANE WYMOGI WOBEC DOSTAWCÓW ŻE DO NICH TOWAR MUSI TRAFIAĆ PIERWSZEJ KLASY.

Ewelina

Zastanawiam się, dlaczego Biedronka oferuje nam takie niesmaczne i często brudne coś. Cena prawie ta sama jak za Lisnera a jakość produktów firmy MAGA odbiega od normalnych standardów. Ja się już nie dam czymś takim zatruwać i omijam Biedronki.

Ala

Skąd ta wiedza? Płatna reakcja?

Jacek

chciałem zgłosić o waszej surówce colesław z białej kapusty i inne że robicie ją taką niesmaczną że nie chce się jeść i zgadzam się z innymi ludźmi i ich opiniami a tym bardziej kiedyś jak pisał jeden pan że smak jak metal i to cała prawda nadal nie robicie tej sałatki odpowiednio tylko na odpiepsz, proszę się wziąśc za to i poprawić a nie sprzedawac naprawdę dziadostwa

kalka

Drugi raz "skusiłam się" na surówkę z marchwi firmy Maga. I drugi raz pożałowałam swej decyzji. Czy to pech? Nie wiem, ale surówka miała nabrzmiałe opakowanie i po otwarciu okazała się skwaśniała! Nie zauważyłam wybrzuszenia wieczka w sklepie. Zresztą data przydatności z pojemnika mówiła o sześciodniowej rezerwie. Specjalisto kontroli jakości z firmy Maga: do roboty!!! To wstyd proponować ludziom takie wątpliwej jakości smakołyki.

kaja

W dniu wczorajszym zakupiłam surówkę w Biedronce - "smakołyk". Siostra smacznie zajada i ... Nie będę puszczać w sieć zdjęcia tego co znalazła na swoim talerzu. Dla ciekawskich podpowiem,że miło kilka nóżek i nie było małe... Więc "smacznego" zjadaczom tych wspaniałych potraw.

Teodor

Z jakiej racji usuwacie prawdziwą opinie o tej firmie!!! Jeśli tak jest jak mówie więc nie macie prawa usunąć tylko poprawić się w opiniach o towarze czyli wszystkie towary "surówki" zrobić tak jak mają być w smaku a nie dawać ludziom surówki w smakach zardzywiałego metalu, i starać się o dobrą i prawdziwą opinie inaczej dopiero opiszę po innych forumach.

Zostaw merytoryczną opinię o Maga Foods Sp. z o.o. - Dawidy

• Jak się pracuje w Maga Foods Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maga Foods Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maga Foods Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maga Foods Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maga Foods Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maga Foods Sp. z o.o.