Opinie o Fabryka Zapałek Czechowice S.A. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Fabryka Zapałek Czechowice S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Zapałek Czechowice S.A. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Zapałek Czechowice S.A. w Czechowice-Dziedzice

mala Mi

Pracowałam w fabryce kilka lat (do 2014). Nie trzeba mieć doświadczenie, wystarczy trochę sprytu i rozsądku w głowie. Niestety to praca na produkcji i nie odpoczniemy tam ;P Zarobki są dobre- przypominam- praca na 2 zmiany, nie 3. Co do Siarki- w zapałkach nie ma jej od dobrych 20 lat ;) Ludzie żyjemy w XXI wieku i na dodatek wisi nad Nami bardzo czujna Unia- nie ma obaw ;P A sam proces został tak skonstruowany, że sama byłam świadkiem może jednego poważniejszego pożaru (tzn. ewakuacja pracowników na czas wietrzenia- może 15 min może mniej). Biorąc pod uwagę ryzyko jakie ciąży nad taką fabryką to na prawdę dobry wynik. Nie narzekałam, nie narzekam i nie będę narzekać- praca na produkcji jest zdecydowanie znośna tam...

aga

ile zarabiają w zapałkowni? taki zwykły pracownik

jan

Tak kiepskich zapałek jak z tej fabryki, jeszcze nie używałam. Te zrobione dla Żabki są "łyse" albo maja tak mało siarki, że nawet nie iskrzą. Nie wiem czy to pracownicy źle opłacani i zwalniani robią sabotaż, czy to oszczędności kosztem klienta. Hasło na pudełku W Żabce się opłaca to kpina z klienta!!!

aga

Witam Czy przyjmują do pracy?i jakie są zarobki,mam kilka wersji od znajomych jedni mówią ze ok 1600na ręke a innni ze ok 1000

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Zapałek Czechowice S.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
wrona turbo

a do tego żeby się u nich zatrudnić trzeba mieć jakieś specjalne kwalifikacje i predyspozycje? słyszałam że podobno to bardzo solidny pracodawca i ogólnie można mu zaufać. przede wszystkim jednak czy jest szansa żeby u nich od razu dostać umowę o pracę na czas nieokreślony? i czy dają multisporty? pozdrawiam

nig

I co, odpływ ludzi ciagle taki dużyyyy? :((

Maciek

Haha kris sie zna. Na umowie zleceniu nie masz tego co na umowie o prace, sa to gorsze warunki ktore sie oferuje osobą, z którymi niechce się długo pracowac i ma sie je za nic. Czyli z góry wiesz jak cie traktuje zakład. Zadnego zaplecza, zadnej pewnosci, zadnej emerytury. A jak chodzi o umowe o prace na czas okreslony to wiadomo, mydlenie oczu ludziom. Niby umowa, a mozna zwolnic jak sie zachce i nie podac przyczyny a ciekawe jak kris prace znajdziesz w dwa tygodnie bo tyle jest po zwolnieniu jak ktos ma na czas okreslony. haha GRATULUJE OPTYMIZMU

Joanna

milczenie też jest odpowiedzia :-( a kris, akurat umowa o prace nie zapewnia ze cie nie zwolnia z dnia nadzien.

nicola

to wogóle jest umowa o prace czy inna????

rozsądny

Jak dostalbym oferte to bym tam poszedl, blisko od domu, co z tego ze na krotko, teraz zadna praca nie jest pewna wiec co sie ludzie spinacie.zwalaniaja, to zwalniają ale popracowali już ci ludzie chyba troche to nie ma co narzekać. Polactwo narzekactwo typowe. Jedźcie zagranice, tam nikt tak nie nażeka tylko tutaj .

anonim 2

raczej to pierwsze teraz Wiem z pewnego źródła

Józef Kanwat

Aż tak jest tam źle? Toskąd te nowe oferty pracy

JASIA

Zgadzam się. Chcecie stracić zdrowie i ochotę by rano wstawać i ogolnie do życia, to się spieszcie do fabryki konicznie za tego zarządu

to nie wazne

ja robie na produkcji, wolnili dziesiatki osob wlasnie, a znajoma robi w biurowcu i odradza też. to jakis pogrom teraz i ja odradzam, nikt nie wie za co go zwalniaja, tylko slupek sie musi tylko zgodzić :((

Dżejn

Najgożej i tak sie tam robi w dziale bok i handlowym. Tamci ludzie wogóle nie dostają premi. Wiem bo teraz wszyscy uciekają z tamtąd albo ich zwalniają, to opowiadają.

gruby

Słyszeliscie jakie zwolnienia sa?? co tamsie dzieje... Piszcie bo chyba nieoplaca sie tam isc a niby dostalem oferte

christine z.

Uwaga, strasznie zwalniają

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Zapałek Czechowice S.A. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w Fabryka Zapałek Czechowice S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Zapałek Czechowice S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Zapałek Czechowice S.A.?

Fabryka Zapałek Czechowice S.A.
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • łukasiewicza 5
    43-502 Czechowice-Dziedzice
  • NIP: 6520004705 KRS: 0000276919

Fabryka Zapałek Czechowice S.A.