Fabryka Zapałek Czechowice S.A.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o Fabryka Zapałek Czechowice S.A.

christine z. 2014-06-06 18:31:49
Uwaga, strasznie zwalniają
gruby 2014-06-06 18:33:46
Słyszeliscie jakie zwolnienia sa?? co tamsie dzieje... Piszcie bo chyba nieoplaca sie tam isc a niby dostalem oferte
Dżejn 2014-06-06 18:36:26
Najgożej i tak sie tam robi w dziale bok i handlowym. Tamci ludzie wogóle nie dostają premi. Wiem bo teraz wszyscy uciekają z tamtąd albo ich zwalniają, to opowiadają.
to nie wazne 2014-06-07 15:38:01
ja robie na produkcji, wolnili dziesiatki osob wlasnie, a znajoma robi w biurowcu i odradza też. to jakis pogrom teraz i ja odradzam, nikt nie wie za co go zwalniaja, tylko slupek sie musi tylko zgodzić :((
JASIA 2014-06-11 19:36:06
Zgadzam się. Chcecie stracić zdrowie i ochotę by rano wstawać i ogolnie do życia, to się spieszcie do fabryki konicznie za tego zarządu
Józef Kanwat 2014-06-17 10:19:48
Aż tak jest tam źle? Toskąd te nowe oferty pracy
anonim 2 2014-06-17 16:03:57
raczej to pierwsze teraz Wiem z pewnego źródła
rozsądny 2014-06-18 09:52:18
Jak dostalbym oferte to bym tam poszedl, blisko od domu, co z tego ze na krotko, teraz zadna praca nie jest pewna wiec co sie ludzie spinacie.zwalaniaja, to zwalniają ale popracowali już ci ludzie chyba troche to nie ma co narzekać. Polactwo narzekactwo typowe. Jedźcie zagranice, tam nikt tak nie nażeka tylko tutaj .
nicola 2014-07-10 16:46:16
to wogóle jest umowa o prace czy inna????
Joanna 2014-07-28 17:32:25
milczenie też jest odpowiedzia :-(
a kris, akurat umowa o prace nie zapewnia ze cie nie zwolnia z dnia nadzien.
Maciek 2014-09-05 14:14:26
Haha kris sie zna. Na umowie zleceniu nie masz tego co na umowie o prace, sa to gorsze warunki ktore sie oferuje osobą, z którymi niechce się długo pracowac i ma sie je za nic. Czyli z góry wiesz jak cie traktuje zakład. Zadnego zaplecza, zadnej pewnosci, zadnej emerytury.
A jak chodzi o umowe o prace na czas okreslony to wiadomo, mydlenie oczu ludziom. Niby umowa, a mozna zwolnic jak sie zachce i nie podac przyczyny

a ciekawe jak kris prace znajdziesz w dwa tygodnie bo tyle jest po zwolnieniu jak ktos ma na czas okreslony. haha GRATULUJE OPTYMIZMU
nig 2014-10-15 10:48:51
I co, odpływ ludzi ciagle taki dużyyyy? :((
wrona turbo 2015-01-21 11:45:10
a do tego żeby się u nich zatrudnić trzeba mieć jakieś specjalne kwalifikacje i predyspozycje? słyszałam że podobno to bardzo solidny pracodawca i ogólnie można mu zaufać. przede wszystkim jednak czy jest szansa żeby u nich od razu dostać umowę o pracę na czas nieokreślony? i czy dają multisporty? pozdrawiam
aga 2015-01-30 14:33:17
Witam
Czy przyjmują do pracy?i jakie są zarobki,mam kilka wersji od znajomych jedni mówią ze ok 1600na ręke a innni ze ok 1000
jan 2015-03-28 20:49:58
Tak kiepskich zapałek jak z tej fabryki, jeszcze nie używałam. Te zrobione dla Żabki są "łyse" albo maja tak mało siarki, że nawet nie iskrzą. Nie wiem czy to pracownicy źle opłacani i zwalniani robią sabotaż, czy to oszczędności kosztem klienta. Hasło na pudełku W Żabce się opłaca to kpina z klienta!!!
aga 2015-04-24 10:43:31
ile zarabiają w zapałkowni? taki zwykły pracownik
Xyx 2015-07-06 00:04:29
Zapałkownia to jedno wielkie G.... Okropne warunki, niemówąc juz o Pani kierownik kóra tylko podsiebie znosi jaja i Nic nie robi..ale dyrcia owZinęła sobie wokół palca a on robi co ona karze.Zresztą tam i tak zaniedługo nie będą produkować zapałek bo 100 letnie maszyny się rozlecą...
mala Mi 2015-12-12 23:06:11
Pracowałam w fabryce kilka lat (do 2014). Nie trzeba mieć doświadczenie, wystarczy trochę sprytu i rozsądku w głowie. Niestety to praca na produkcji i nie odpoczniemy tam ;P
Zarobki są dobre- przypominam- praca na 2 zmiany, nie 3.
Co do Siarki- w zapałkach nie ma jej od dobrych 20 lat ;) Ludzie żyjemy w XXI wieku i na dodatek wisi nad Nami bardzo czujna Unia- nie ma obaw ;P
A sam proces został tak skonstruowany, że sama byłam świadkiem może jednego poważniejszego pożaru (tzn. ewakuacja pracowników na czas wietrzenia- może 15 min może mniej). Biorąc pod uwagę ryzyko jakie ciąży nad taką fabryką to na prawdę dobry wynik.
Nie narzekałam, nie narzekam i nie będę narzekać- praca na produkcji jest zdecydowanie znośna tam...
robert 2016-05-11 13:24:29
Nie wiem czy to takie najlepsze @Darie jeszcze ciekawe czy dają więcej na nockach jak tam to ok ale jak nie no to lipa trochę
Zostaw swoją opinię o Fabryka Zapałek Czechowice S.A. - Czechowice-Dziedzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Zapałek Czechowice S.A.