„AUTO-LAKUS” Stanisław i Robert Winckiewicz Spółka Jawna w Suwałkach

Suwałki

Opinie o „AUTO-LAKUS” Stanisław i Robert Winckiewicz Spółka Jawna w Suwałkach

Pati 2009-06-14 22:56:16
Firma nierzetelna, w roku 2008 odszedł mój chłopak z tej firmy, [usunięte przez moderatora]straszny materialista, stanowisk pracy mało - podział obowiązków duży. Zarobki średnie rynkowe.
Blądyna 2009-11-26 19:16:26
Brak odpowiednich narzędzi pracy...na 3-4 mechaników przypada jeden wózek szufladowy który jest uzupełniony w 70 % .Zimą temperatura na obu halach zbyt niska do wykonywania usług.Mechanicy często muszą biegać miedzy halami po narzędzia których brakuje.Praca w dużym stresie,nie jedna dziupla czy warsztat-nie serwis, pochwaliłby sie leprzą renomą w mieście i stanem narzędzi niż ten "profesjonalny" serwis.Prawda jest taka iż [usunięte przez moderatora] to straszny materjalista i bardzo ciężko sie z nim pracuje,nie polecam ani jako pracodawcy,ani miejsca pracy ...wielu ludzi rezygnuje nawet w pierwszych dniach .Miasto małe...w razie wątpliwości co do wiarygodności tekstu spytajcie ludzi działających w tej branży...powodzenia
Anonim 2014-05-17 21:24:30
(usunięte przez administratora) Bez powodu czepia się do pracowników. (usunięte przez administratora) Zależy mu jedynie na pieniądzach a ludzi traktuje podmiotowo. Nie polecam korzystania z jego usług i wierzenia mu w jego dobroć i uczciwość.
A sobie ktoś 2014-05-19 21:03:18
Tak to prawda co napisała osoba wyżej. Straszny materialista z niego... Niby teraz jakos lepiej zoorganizowal miejsca pracy z tego co mi wiadomo ale atmosfera jak tam panuje miedzy wlascicielem a pracownikami to przechodzi ludzkie pojecie . (usunięte przez administratora)
wojtek 2014-07-18 00:00:07
ludzie co pracują tam ok, mili sympatyczni, pomocni, uczyni jak mają czas, i atmosfera dobra, ale w tedy jak szefa nie ma:) jak Pan S. zacznie swoje mądrości prawić to pozostaje przytakiwać bo przegrasz w dialogu. Człowiek dbający o swój interes a nie pracowników jak prywaciarz duża złotówa z niego. nie wierzyć w obietnice do końca które są mówione.
Archangel 2016-10-24 03:18:35
Narzekaja wszyscy od kia poprzez suzuki az do mitsubishi. Wspolczuje tam pracowac. Non stop nerwówka i cisnienie na sprzedaz.
Zostaw swoją opinię o „AUTO-LAKUS” Stanisław i Robert Winckiewicz Spółka Jawna w Suwałkach - Suwałki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „AUTO-LAKUS” Stanisław i Robert Winckiewicz Spółka Jawna w Suwałkach