INTERHANDLER Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Interhandler Sp. z o.o.

Zatroskany

"Interhandler jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB oraz miniładowarek InterHandler na rynek polski" To zdaje się nie jest już prawda , są lepsze oferty w innych firmach w Polsce.

WA

A potem maszyny wracaja do interhandler na poprawki

Tom

Witam,szukam servisu mobilnego do JCB Fastrac na terenie woj.Zachodniopomorskiego.Namiary? opinie mile widziane

Witam serdecznie. Jeśli ktoś szuka pracy jako handlowiec to podobno są wolne miejsca w nowej firmie (usunięte przez administratora)Firma Manitech Polska poszukuje handlowów do rozkręcenia interesu. Wiec jeśli są chętni to można składać aplikacje na stronie www.manitech.pl w zakładce kariera. Pozdrawiam. I życzę dobrej zabawy przy rozmowie kwalifikacyjnej, byłem i polecam ubawiłem się do łez. Pozdrawiam.

ciekawy
@Gość

Napiszesz coś więcej ? Jak przebiegała rozmowa ?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Interhandler Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca handlowy?

leo

lili czy jak ci tam na imię . . . Odpuść sobie wreszcie te durne komentarze.

Zatroskany

Moje życie jest pełne wrażeń każdego dnia i ciekawych wyzwań odkąd nie pracuje w IH i teraz po zmianie zarządu który kradł na potęgę zastanawiam się czy nie wrócić. Ale jak to się mówi nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. A wracając do mojego pytania i związanej z nim ciekawości o obecne losy byłych zarządzających z IH to jestem ciekaw jak sobie radzą w obecnej sytuacji. I chyba wszyscy tu obecni zgodzą się że nie ma co ich bronić bo narobili tyle bałaganu w IH i doprowadzili firmę do kiepskiej sytuacji którą teraz nowi zarządzający muszą ratować. Trzymam za nowych rządzących kciuki i życzę powodzenia w biznesie. I tak na koniec mała dygresja do "wiem" może się tak obruszasz bo jesteś jednym z byłych z tej grupy rządzącej?

Prawnik
@Zatroskany

Do zobaczenia w sądzie , pozew z powództwa cywilnego złożony.

Mac
@Prawnik

Widzę "Prawnik", że jesteś początkujący w branży, bo jako doświadczony powinieneś wiedzieć, aby złożyć powód z powództwa cywilnego należy w sądzie wskazać obydwie strony. Proponuję doszkolić się z prawa cywilnego.

IH man

Panowie hejterzy ,złośliwi ,zazdrośni i ci zwolnieni . Nie wypisujcie tutaj kłamliwych bzdur. Nie podszywajcie się pod dziwne nicki. Firma Interhandler ma się obecnie bardzo dobrze . Nadal się rozwija i całkiem dobre ma prognozy . Pracuje się znacznie lepiej i spokojniej po zmianie Zarządu i usunięciu nieuczciwych pracownikow z szeregów naszej organizacji. Nasze partnerstwo JCB w Polsce ma się coraz lepiej . Oszczędźcie sobie złośliwych komentarzy na nasz temat . Tu naprawdę w końcu można skupić się na pracy a nie jak kiedyś tylko stres i zastraszanie przez tych co okradali realnie Firmę i nas wszystkich . Koniec czasów hipokryzji i robienia sobie z naszej firmy i nas prywatnego folwarku... Pozdrawiamy wszystkich chętnych tu do pracy i naszych potencjalnych klientów

niezadowoleni
@IH man

pracownicy tej firmy są niekompetentni i całą wine za swoją nieudolność zwalają na klienta w ocenie firm nie ma osoby odpowiedzialnej , zwala jeden , na drugiego , opowiadanie bajek że załatwie, wprowadzanie w bład klientów , wszystko na gębę żeby nie brać odpowiedzialności takie działanie naraza klietow na strate czasu a co za tym idzie pieniedzy , nasza ocena jest wiarygodna, za każdym razem trzeba brać od nich oficjalnego emaila z centrali bo w terenie są tylko statyści

niezadowoleni
@IH man

@niezadowoleni

"na gebe" to jest dobry krem niwea. Prosze o konkretne sytuacje.

Ludek
@niezadowoleni

Dlaczego jesteś taki krytyczny wobec firmy? Może nie masz wiedzy na temat wewnętrznych spraw?. Może konkurencja płci za takie złe wpisy? Rynek jest trudny i wszystko jest możliwe. Dziwi mnie, że przy tak dużej konkurencji nie współpracujesz i inna firmą?

Litości

"pracownik na osobnosci"...dlatego nie pracuje. Najlepiej winę zrzucić na biednego kierownika! A sposób ubierania.... przesada. Gdyby nawet- to serwis maszyn nie bank czy piekarnia! Jakim trzeba być człowiekiem zeby tak o drugim pisać!

wiem

Ja wiem ale się nie podzielę, bo musisz mieć Zatroskany płytkie i nudne swoje życie, że Cię tak cudze interesuje. Zacznij oglądać seriale tam sie dopiero dzieje..

Zatroskany

Czytam posty i widzę że każdy to ciekawa historia. Ja natomiast zastanawiam się co stało się z całą śmietanką zarządu bo jakoś cicho na ich temat. Doszły mnie ostatnio słuchy że podobno nasz były prezes z IH wraz z najbliższym otoczeniem i swoimi "wiernymi" pracownikami rozkręcają jakiś nowy interes z maszynami. Ma ktoś może jakieś dokładniejsze informacje? Jestem bardzo ciekaw jaką teraz firmę oskubią z kasy. Pozdrawiam i jestem ciekaw Waszych informacji, może ktoś coś wie i się podzieli.

ziom
@Zatroskany

Zatroskany Tomaszu , wszak nagrałeś wszystko oraz włamałeś się na wszystkie możliwe maile to wywal kawę na ławę. Pamiętaj tylko ze Ty też na filmach jesteś.

@ziom

Coś ci nie poszł "ziom" Tomasz??? Nie bardzo kojarzę. A tak odgrzewając stare tematy to podobno IH ostro ciśnie były zarząd. Doszły mnie takie słuchy. Ale może Ty "ziom" powiesz coś więcej bo widzę że też jesteś w temacie. To jak wymienimy sie informacjami :)

zniesmaczony

Od kilku lat jestem klientem oddziału w Lublinie, nie raz się zawiodłem, ale jako jedyny autoryzowany serwis w województwie jestem na nich skazany. Olewanie klientów przez pseudo kierownika, który wygląda jak bezdomny, w porwanej koszulce i wieśniackiej bluzie, a zdarzyło się że miał dziurawe skarpetki bo chodzi w klapkach, i mieszka za oddziałem. To jest reprezentant waszej firmy? PORAŻKA! Kiedyś byłem w Rzeszowie, miły Pan z wąsem pod koszulą i krawatem - tak się reprezentuje firmę. Już nie wspomnę ile razy naciąłem się na zawyżanie ceny na fakturach i tłumaczenie kierownika, że to błąd pracownika. Po czym pracownik na osobności wyznaje, że tak mu kazał kierownik... Nie dziwie się, że w ciągu kilku miesięcy odeszło dwóch uczciwych chłopaków z lady którzy mnie jeszcze trzymali jako klienta (nawet nie zdążyłem się pożegnać, czyżby zostali zwolnieni za uczciwość?). Dobrze, że jest jeszcze konkurencja na Elizówce, którym i tak części dostarcza INTERHANDLER i mają o wiele taniej, bo nie muszą utrzymywać pseudo kierownika BURAKA.

pytacz

czy ta firma już się kończy?

Klient

Co się dzieje z tą firmą??? Kupiłem od nich maszynę , nie ma merytorycznego kontaktu z pracownikami. Nie działa strona internetowa! Nie kupiłem kosiarki za 300 zł tylko specjalsyczny sprzęt! Co ze zgłoszeniami do serwisu ? Co z gwarancją, czy taka u nich funkcjonuje? Proszę życzliwych ludzi o pomoc i podpowiedź. Niepokojące.

@Klient

W każdej książce gwarancyjnej są numery do serwisu IH w Polsce, jeśli kupił Pan maszynę ma Pan również kontakt do przedstawiciela, który ją sprzedawał. Proszę Rysiów, Stasiów i innych o niewypisywanie głupot. Niepokojące jest jedynie to, że nie potraficie żyć swoim życiem.

BogdanK

Rozsądnie mówisz, wypalić gorącym żelazem każdego złodzieja w tej firmie i innych. W mojej niestety jest podobny proces i nie ma to nic wspólnego kto jest właścicielem. Bogdan kuznicki

Maras

O zmianie www nie slyszalem ale w rynku sie mowi ze Inter juz sie konczy a handlowcy panicznie szukaja innych punktow zaczepienia bo sprzedaz bardzo slabo idzie wiec cos w tym pewnie jest i raczej nie liczylbym na zatrudnienie... powodzenia... PS Jak jestes z branzy i z okolic Poznania to graush szuka kogos na handlowca

net man

Chciałem sprawdzić w sieci bieżącą ofertę firmy, od tygodnia nie działa oficjalna strona www. Czy wiecie o zmianie adresu strony www???

pablo8882

Niech prześwietlą IH Lublin co tam sie dzieje przekracza wszystko

ciekawy
@pablo8882

A co się dzieje w Lublinie???

Bolek i Lolek

można aplikować, placą ponoc kokosy od kiedy plynie holenderska kasa, szczęśliwie pracuje caly zastep administratorow finansowych, którzy zaraz znikna jak tylko firma zostanie sprzedana

Merkury

HA HA HA znajome słowa, oj znajome :-) Po dłuższej pracy i kontakcie z autorem słów ma się dosyć tych tanich tekstów i jego osoby bleeee

Czy są jakieś wolne miejsca pracy dla chętnych do pracy ? Na jakie stanowiska firma szuka ludzi ? Może ktoś napisać do kogo można się zwrócić. Bo od pewnego czasu nie widać żadnych ogłoszeń. A kiedyś to byłą nieustająca rekrutacja. Czyżby firma już się tak nie rozwijał ?

Zostaw merytoryczną opinię o Interhandler Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Interhandler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interhandler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interhandler Sp. z o.o.?

Interhandler Sp. z o.o.