INTERHANDLER Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Interhandler Sp. z o.o.

Ludmiła

Interhandler ma dobrą opinię jako pracodawca. Może nie są idealną agencją , ale czy takie są? Ważne żeby poprawiali błędy.

@Ludmiła

Jaka agencja? czy Ty wiesz o jakiej firmie toczy sie ta dysputa ?

Lama

Llama In My Living Room buuum buuum buuuum

Czy może ktoś napisać co słychać w firmie? Interesuje mnie praca tu ale dawno nie pisał nikt a teraz takie dziwne opinie. Czy wydarzyło się coś złego ?

Ludosław

Czy oferta pracy dla "Dealer Manager - Polska Południowa" w Interhandler jest aktualna?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Interhandler Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca handlowy?
Aneta

@Mario widzę, że obecnie szukają nowej recepcjonistki do pracy w okolicach Łomianek, dokładnie w miejscowości Łomna. Możliwe, że Twoje problemy mogą być z tym związane.

@Aneta

Brak recepcjonistki nie ma tu nic do rzeczy. Skoro na forum pojawil sie moderator " Aneta" to prosze niech wyjasni zaistniala sytuacje.

Mario

Co tam się dzieje w tych łomiankach,serwis to żenada w tej chwili nie ma z kim rozmawiać. Na serwis czekam i nie mogę się doczekać od dwóch tygodni na monity zero reakcji.

Ludek

Interhandler potrzebuje doradcę handlowego w woj. mazowieckim. Czy ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć ?

Aneta

@nik terminowość w wypłacaniu pensji to ważna informacja. A jaka jest Twoja opinia na temat firmy jako pracodawcy?

Aneta

@Leon długo pracujesz już w firmie? może podzielisz się tym jakie są plusy pracy w Interhandler?

nik
@Aneta

Jedyny plus to pensja na czas, hehe

Leon

Czytam wpisy i nie mogę zrozumieć tego hejtu jaki wylewa się na firmę w której pracuję i jest mi dobrze.

Ludosław

A ja nie zgadzam się z tymi bzdurami. Pracuję tu i uważam, że to dobra firma , tylko czasami ludzie nie wiedzą co chcą. Mam prosty sposób rozwiązania problemów. Zawsze można zwolnić się i zrobić miejsce dla innych, którzy czekają na etat, po co tak się męczycie?

WALDICK-LU

Drodzy koledzy po fachu , po co się tak spinacie ? I tak wszyscy wiemy jak jest , a lepiej nigdy nie bedzie , nikt nie jest uczciwy w tej firmie . Czy się stoi czy się lerzy 4 tysiace sie nalerzy a to troche malo , wiec serwisantom sie ucina premie , zeby kierowniczek mial wiecej dla siebie . - KIEROWNIK

Leonek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracownika do serwisu? Jeśli ktoś ma jakieś informacje w tym temacie bardzo proszę się podzielić.Interesuje mnie praca w Toruniu, tam mam najbliżej a generalnie to słyszałem dobre opinie i firmie i dlatego chciałbym tu pracować.

Wojtas
@Leonek

Leonek . Co ktoś z IH ci kazał napisać ? He he . Człowieku wszyscy z serwisu spieprz ...ją stad w pierwszej kolejności . No chyba ze w porywach 2 tys na łapę ci pasuje . Nic więcej a roboty w cholerę .

PKW

" zbulwersowany" o kim ty piszesz ?! Jacy " uczciwi"?! Po zeszłorocznej rewolucji w TR zostali jacyś uczciwi ?! Największy leń, kombinator i podpier...cz T judasz został i awansował . Nasciemnial NL i do dzis załatwia swoje interesiki . A jego żołnierzyki biegają i wchodzą mu w tyłek . Od południa az po północ . Żenada .

Max

Firma zmierza po równi pochyłej . Trzeba sie rozejrzeć za czymś innym . Nie polecam tu aplikować bo firma sie kończy . To co tutaj sie dzieje ... Zeby awansować na Dyr trzeba najpierw na boku handlować swoimi ...? Donosiciele , kombinatorzy toruńsko- bydgoscy i teraz warszawscy . Gdzie my zmierzamy ??? Banda kolesi co omotała swoimi bredniami Prezesa . A dyrektorzy udają se pracują wożąc sie paskami . JP weź sie za robotę w końcu ! Bo (usunięte przez administratora) robisz cały czas a teraz jeszcze urlopik ? A wszystko leży . Żenada !

Prawy

Zastanawiam się dlaczego piszecie na forum jakieś straszne rzeczy a nikt nie odważy się zgłosić tam gdzie trzeba?

zbulwersowany

Co tam się dzieje w tym Toruniu. Mieli zostać sami uczciwi i oddani a okazuje się że też kręcą lody aż miło. Jeden z CB wystawia faktury leasingom za pseudo usługi a dwaj inni z CT sprzedają modele i gadżety przez swoje firemki. Wstyd. Chyba trzeba wyczyścić ten bałagan do końca, tylko kto teraz to zrobi skoro „uczciwi” to jednak malwersanci.

Krytyk

Mój staż w tej firmie pozwala na wystawienie jej dobrej oceny a wszystkim niezadowolonym radze zmienić miejsce pracy.

Ziom
@Krytyk

Tomasz - Judasz ?

Nie jestem robotem

Te wszystkie oponie które są zamieszczane , to wyłącznie zamieszczają obecni pracownicy IH, każdy kto odszedł z firmy nie interesuje się problemami IH, ani tą firmą. Naprawdę są lepsze rzeczy do robienia w życiu :).

Maciej

Witam, Podpowiedzcie koledzy, jak tam atmosfera? Dało się odczuć, że trochę lipa. Proponowano mi funkcje managera działu rolnego, jak oceniacie możliwości rozwoju na tym stanowisku w firmie Interhandler?

Zostaw merytoryczną opinię o Interhandler Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Interhandler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interhandler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interhandler Sp. z o.o.?

Interhandler Sp. z o.o.