INTERHANDLER Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Interhandler Sp. z o.o.

Z tymi samochodami to było na przykład tak . Jak ktoś był oddanym wyznawcą wiecie kogo kupował go na za ok.15 000 a jak nie był wyznawcą ...to płacił za takie auto 20 000 (oczywiście chodzi o auta tzw. menagmentu czyli kiedyś fordy mondeo) A z autami władców było tak jak piszecie przez kogoś ktoś komuś :) Zresztą na wszystko są faktury. Nazbierało by się tego kilkadziesiąt tysięcy różnicy. Ale to zapewne kropla w morzu innych interesów. A jak tam po zmianach firma z za płotu ... dalej pomaga IH ???

JPII

EP kupowała firmowe samochody dla siebie przez zaprzyjaźnioną firmę dilera forda na A. Roznica taka ,że jednych oskarżamy o malwersacje a drudzy udają fałszywą cnotę.Nie dajmy im się oszukiwać.

czepiacie się spraw nieistotnych, samochody po wykupie z leasingu tak są sprzedawane - kupili je zresztą ostatni użytkownicy: czy to bezpośrednio, czy przez firmy trzecie dla dzieci czy żon. To jest czepianie się garbatego, że ma dzieci proste. Czy Rysio i Stasio nie kupili samochodów ?!? weźmy się wszyscy do pracy i pokażmy, że warto w Nas inwestować. To czy ktoś popełnił jakieś nadużycie osądzą biegli. Byli "rządzący" opluwają innych, ale nie oznacza to, że warto uczestniczyć w tych pyskówkach. ( kto inny posiadałby wiedzę sprawiedliwego ??)

sprawiedliwy 1
@ja

Ha,ha,ha, Tomasz Judasz W udaje sprawiedliwego i testuje swoje otoczenie . RL też testował kim jestem i wiemy jak skończył w IH. Ty tez tak skończysz bo masz przeszłość jak Bolek-Wałęsa i brałeś kase garściami za udzielane „rabaty” a matkę ,ojca, zone i dzieci to sprzedałbyś za marne pochlebstwo. Wiem o tobie więcej niż myślisz i użyję gdy nadejdzie pora.

@sprawiedliwy 1

nie jestem Tomkiem ;) ale celuj

Bolo

No tutaj sprawiedliwy to juz pojechał po bandzie - ja bym się obraził na ich miejscu :) A tak na marginesie to ciekawe z tym samochodem dla synka - może warto by to sprawdzić ? albo niech Pani EP pokaże wszystkim pracowniką FV za jaką kwotę kupiła auto... mysle ze w obecnej sytuacji tak bedzie najuczciwiej, a na pewno czyta jak wszyscy GOWORK - a jak sie okaze ze samochód poszedł za pół ceny to co wtedy ?? wedlug mnie jak z pozostałymi - NA BRUK i czyscimy szeregi IH aby moc zaczac porzadnie pracowac ! Koniec z kumoterstwem !!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Interhandler Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca handlowy?
Sprawiedliwy

Wy tu sobie gadu-gadu a co się dzieje z Tomaszem Judaszem W naszym kandydatem na prezesa firmy ? Myslę,że będzie on bardzo dobrym bo najtańszym prezesem w historii firmy . Za zapłatę wystarczy mu bowiem donoszenie na kolegów i pracowników i włażenie w d...NLom i to bez wazeliny . Przyznacie,że to bardzo oszczędnościowe rozwiązanie dla firmy z punku widzenia kosztowego czyli znajdzie z pewnością wsparcie u pani dyrektor od rozliczania rachunków z mcdonalds i biletów za przejazdy autostradą wielkiej-małej członek zarządu czyli EP .Tomasz Judasz W z Bydgoszczy ,pani EP z Bydgoszczy to pewnie się dogadają i będą jeździć do pracy jednym samochodem bo wiadomo jak EP swój samochód oszczędza aby go później za pół ceny po cichu kupić i nic nie robowi synusiowi dać w prezencie. Jak to mówią ,że najciemniej to pod latarnią i tak to w tych naszych Interhandlerowych finansach pewnie tez jest,że na innych się gada a samemu korzysta i to nie ruszając d...od wygodnego biurka.

Pracownik płci "żeńskiej"

Podłe, zajadła kundle udające samce niby alfa . 2-3 zajadłych karierowiczów niszczy i szkaluje tutaj firmę ,która ich zywi i karmii. To podle co robicie tutaj i mam tego dosyć. Pod przykrywką anonimowości udajecie macho. Dlaczego sami nie zakładacie swoich firm jak jesteście tacy wspaniali albo nie realizujecie swoich kundelskich aspiracji w jakichś markowych firmach typu volvo czy cat jeśli one są lepsze od IH-JCB. Co się stało to się stało ale dlaczego dalej zamiast pracować stale podsycacie antagonizmy i plujecie na firmę która was karmi ? Odejdzcie stąd jak się nie podoba . To swinstwo brać w IH pensję i szkalować jednocześnie IH jako pracodawcę.

klient ih
@Pracownik płci "żeńskiej"

Sprzedajecie (usunięte przez administratora) i ludzi w ciula robicie. Taka prawda. Niestety jestem waszym byłym klientem.

jestem lepszy od was - najlepszy

w "spółdzielni"ponoć ma się pojawić nowa "miotła" - smarować kolana i odbyty , pozostało was jeszcze tu kilku

Witajcie czy ktos ma jakas wiedze o mozliwosciach zatrudnienia w woj kuj-pom Firme kojarze z rynku i pomimo ponizszych wpisow, ktore pewnie nakrecaly sie wzajrmnie to chcialbym sprobowac u nich. Ogloszen nie znalazlem, ale moze warto uderzyc do HR z zapytaniem ??

najlepszy
@Zainteresowany

... powiedz lepiej że Cie nie stać na nowa maszynę...

Misiek

Bardzo dobrze, że Pani kierownik HR już nie pracuje... ;-)

Klient

Szukałem nadmiaru na firmę, bo planowałem zakup nowej maszyny. Przypadkiem wszedłem na to forum i powaliło mnie to co przeczytałem. Firmie z tak złą opinią podziękuję na wstępie. Nie wiem jak przy takiej skali złodziejstwa istniejecie na rynku i cokolwiek jeszcze sprzedajecie. Kolos na glinianych nogach.

kandydat na operatora

Witam . Znalazłem ogłoszenie o pracę na stanowisko operatora maszyn i jestem ciekaw czy warto pod względem finansowym zmienić firmę . Pracuję jako operator maszyn ponad 8 lat w firmie NN i zarabiam tu średnio 3300 zł na rękę ale atmosfera trochę się psuje i szukam czegoś innego . CZY WARTO DOŁĄCZYĆ DO WASZEGO ZESPOŁU I CZY NIE ZAWIODĘ SIĘ NA KASIE ? JAKIE SĄ ZAROBKI U WAS NA RĘKĘ ?

jojo

Wybory tuż, tuż, a my prosty lud nie wiemy na kogo głosować :( Prosimy o maila z centrali z namaszczeniem opcji politycznej, którą mamy wybrać. Co prawda ostatnim razem Nam nie wyszło bo nie wszyscy zastosowali sie do instrukcji, ale teraz bedzie inaczej. Pomożecie?!

doktor

Tak masz 100 % racji ,iż ludzmi w konfliktach i w rywalizacji się bardzo dobrze zarządza . Tylko nie rozumiem strategii tej firemki. Po co komu walki podjazdowe???? Po to zapewne aby sami się wykonczyli. Pracownikom tym na niskich szczeblach życzę powodzenia i wytrwałości

abstrakt

To nie jest śmieszne i absolutnie nie chodzi o dobrą atmosferę między pracownikami!!! OCZYWISTYM JEST, że to taktyka na podwalinach starej rzymskiej zasady DZIEL I RZĄDŹ (łac. divide et impera)!!! To taktyka zwierzchnich ośrodków władzy, które bronią swojej pozycji osłabiając walkami podładnych. Zwaśnioną grupą łatwiej się rządzi! To sposób sprawowania władzy przez MIERNOTY!

Zdzisław

Doradca handlowo techniczny sprzedaje osprzęty (opony, łyżki do maszyn, oleje itp) Doradca handlowy sprzedaje maszyny a dodatkowo osprzęty czyli jak wyżej....przynajmniej tak mi się wydaje bo już 3 handlowców od nich do mnie przyjeżdża.....

Pik
@Zdzisław

Tak właśnie tam jest 3 handlowców podjeżdża z tym samym, czyli konkurują między sobą - to jest chore! Osprzęty i inne sprzedaję doradca handlowy serwisu i to samo doradca handlowy co sprzedaje maszyny. Nie rozumiem polityki, jest ona sprzeczna z samą w sobie.

Viper

Witam, strategia firmy zmienia się w tak szybkim tempie, że handlowcy nie nadążają za myślą twórcy strategii. Raz potrzebni Dorady Techniczno-Handlowi serwisu, osprzętów itp, a po paru miesiącach się ich zwalnia. Później okazuje się, że jednak potrzebni byli... Regulaminy wynagradzania też ewoluują, niekoniecznie w dobrym kierunku dla pracownika, tak kilka razy do roku nowy regulamin, aż same kadry się już gubią w wyliczeniach. Pracowałem tam parę lat, zmiany za szybkie i za drastyczne. Pierwszy raz pracowałem w firmie, w której zmiany: regulaminów wynagradzania, strategii zatrudniania i zwalniania pracowników są codziennością. Przykre lecz prawdziwe.

szukający pracy

OK ludzie. A może ktoś w końcu napisze coś zgodnie z forum. Wszedłem tu, ponieważ IH szuka pracowników i chciałem się czegoś dowiedzieć konkretnego, a nie wynaturzeń sfrustrowanych gimbusopodobnych: Admin IH, Kaloryfer itd.. Konkretnie: jakie warunki na stanowisku np. PH albo kierownika oddziału, co daje firma, jak się pracuje i co o niej myślą klienci... Doczekam się, czy dalej będziecie p..... ?

doktor
@szukający pracy

Szanowny szukający pracy .Zgłoś się, a jak zostaniesz przyjęty to sam się przekonasz.Tak to działa. Proste. Co myslą pracownicy, to już wiesz z powyższych wypowiedzi, a po wytyczne szczegółowe zgłoś się do tych co wymieniłes .Też proste Więc aplikuj najlepiej na Dyrektora ,poniewaz jeden ostatnio poległ.

Filon Posępny

DH udaje że cały czas pracuje i g...wno zarabia. DTH cały czas zapiernicza i też g...wno zarabia. Taka różnica hahahahahah

Były DHTS
@Filon Posępny

W 100% trafne stwierdzenie jeżeli chodzi o DHTS!!!

abstrakt

,, ... RYSZARD - imię męskie pochodzenia germańskiego. Wywodzi się od słowa oznaczajacego ,,tego, który jest potężny i bogaty". Jest człowiekiem ambitnym i dążącym do odegrania poważniejszej roli w życiu. Obce jest mu poczucie sprawiedliwości, kieruje się zazwyczaj własną oceną sytuacji. Ma silną skłonność do zamykania się w sobie i surowego osądzania innych. Jest bardzo subiektywny, rzadko próbuje postawić się na czyimś miejscu. Nie jest urodzonym dyplomatą. Cechuje go zaborczość i wybuchowość, jednak umiejętnie kontrolowana. Osiąganie sukcesu ułatwia mu dobra pamięć i wielka wytrwałość w dochodzeniu do celu. Jest bardzo czuły na porażki, czuje sie nimi urażony i urażona jest też jego duma. Jego brak dyplomacji i przemądrzały ton mogą budzić niechęć u ludzi. Jest bardzo zaborczy i nie wyobraża sobie przyjaźni czy miłości, w której partner nie byłby podporządkowany. Cechuje go silna męskość. Od najmłodszych lat trzeba stwiać mu opór. Potem będzie to trudne ... albo wrecz niemożliwe." Leksykon imion męskich

sick

Lama pokapowala w koncu, ze jest robiona przez lotnika w ch.. i lotnik polecial do cieplych krajow. Niech mu ziemia lekką bedzie, mam nadzieje nigdy juz tego krzywego pana nie spotkac.

ciekawy

A który? Bo tych Mizernych Lotników z Wielkim Lamą na czele było kilku...

Zostaw merytoryczną opinię o Interhandler Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Interhandler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interhandler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interhandler Sp. z o.o.?

Interhandler Sp. z o.o.