Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Wera

Kiedy będzie nowy CM?

ZOsia

chcę spłacić dług i nie mogę się dodzwonić 3 dzień do tego przybytku Czy ktoś tam pracuje?

Demiurg

Hej Pani ''defakto'' [????], przedawniony to nie znaczy że go nie masz, nie masz wtedy gdy oddasz to, co pożyczysz. Może najpierw przeczytaj coś na temat przedawnienia...

Janusz

Czy to prawda że mają rozwiązywać u was teren i łączyć go z CC?

cc
@Janusz

pracuję tutaj i pierwsze słyszę o czymś takim...

Ogień z...
@Janusz

Czy to prawda że kierownik z covida opuści szeregi?

EZ
@Janusz

nie rozumiem czemu znowu ktoś przekazuje informacje, które mijają się z prawdą... czyżby znowu konkurencji się nudziło?

lukas

z opinii które tu czytam dziwię się że teren jeszcze działa , fatalną macie opinię , może ktoś z góry się zainteresuje co tam się dzieje bo za chwilę praca w terenie będzie wyglądała groteskowo

K
@lukas

Polecam poczytać więcej opinii na stronie, niżeli tych samych osób, które zresztą się nie kryją i podpisują się tymi samymi nickami... Nie wszystkim jest tutaj źle. :)

Bbio
@K

Mi jest dobrze na L4.

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie biorąc pod uwagę zachowanie niższego szczebla tzw kierownictwa nie polecam

OPEL

Dlaczego firma nie wyraża zgody na użytkowanie auta do celów służbowych, we wszystkich firmach jest to podstawowy standard. CM jeździ - i rozumiem że jemu wolno a Nam nie? Jesteśmy gorszy sort ludzi? Nie wstyd tak poniżać pracowników?

Korona

Zawsze tak było i będzie. Proponuję zatrudnić się w firmie gdzie udostępniają auta służbowe do celów prywatnych.

ON

A dyrektor terenówki to gdzie niby jeździ tym autem służbowym? Do domu?

@OPEL

W jakim służbowym celu chcesz jeździć jak siedzisz na słuchawkach?

palermo
@OPEL

w których firmach jest to podstawowy standard, bo chyba nie mówisz o konkurencji? z jednej przeszedłem tutaj i tam nie było to standardem tylko działało na takiej samej zasadzie jak tu.

Hhh

Kruk

Jjj
@Michał

Po maseczki

samsel

weź się za robotę to może wygryziesz jakiegoś kierownika i też będziesz tak jeździł, bo wątpię by pisanie na goworku dzień w dzień coś miało dać... gościu, cała 1 strona to prawie tylko twoje wpisy, na resztę nawet nie chce mi się zaglądać.

palermo
@Hhh

o no coś tak czułem, że konkurencja próbuje coś tutaj podziałać :) sprawy idą słabo?

@palermo

W większości Kruk, Intruz jak u nich była terenowka nawet na początku mojej kariery w hoist pisalo się prośbę i udostępniali pojazdy za odpłatnością. To tak forma gratyfikacji dodatkowej dlaczego sa rowni i równiejsi CM, dyrektorzy czy kierownicy uzytkowuja pojazdy do celów prywatnych. Drugi aspekt to taki że pracownicy w biurach mieli joge, kawę i owoce a w terenie chlopaki nic niedostawali słońce czy deszcz lub mróz pracują.

Kamila
@palermo

Jak idą sprawy zakupione od Getback? Jak idą sprawy z nieaktualnymi adresami?

jj
@Kamila

Daj zdrowie, aby tylko się tabele zgadzały.

Maja

Cześć, jestem po rozmowie i mam odczucia bardzo pozytywne... Samą rozmowę oceniam bardzo pozytywnie, rekruter widząc, że się stresuję zażartował. :) Po jakim czasie dostaliście odpowiedź?

cc
@Maja

hej, a na jakie stanowisko aplikowałaś i kiedy? ja odpowiedź otrzymałem w przeciągu tygodnia.

agg
@Maja

odpowiedź otrzymałam w tym samym tygodniu w którym była rozmowa ;) trzymam kciuki, że się uda! pozdrawiam

jj

JA PO ROKU

zoff
@Maja

a na jakie stanowisko rekrutujesz? :)

Kamila
@zoff

Ona aplikuje, nie rekrutuje. Naucz się polskiego najpierw.

Nnn

Czy ludzie na CC maja dobrego menadżera ?

EVE
@Nnn

Bezproblemowo idzie się dogadać, nie słyszałam by ktoś w zespole narzekał;)

COVID

Czy terenowi są zdrowi pracując w terenie? Czy firma zapewnia wam badania ?

@COVID

A w których firmach to jest standard?

dobre
@COVID

na ja również się z tym nie spotkałem, by jakaś firma zapewniała badania, panie w żabce czy w biedronce są badane co tydzień?? skąd ten pomysł absurdalny?

śmieszne
@dobre

w sklepach były badania, ale to na początku pandemii. teraz nigdzie raczej tego nie ma i nie wiem czemu miałoby być to u nas. może pomysłodawca wyjaśni.

LOLO

Bezpośrednie kontakty telefoniczne i terenowe, które są przyczyną negatywnego nastawienia do windykacji, będą przynosić coraz mniejszą skuteczność.

obserwatorka

pracuję tu stosunkowo od niedawna - dokładnie 3 miesiące - i nie zauważyłam tych rzeczy o których piszą naczelni hejterzy. nie ma kółka wzajemnej adoracji, pracownicy są dla siebie ok, wiadomo że bez przesadnego słodzenia, bo jest to dalej korpo. zastanawiam się czy te negatywne komentarze to nie są działania konkurencji.

GURU

może szukacie terenowego na Oświęcim?

## juzio

System szkoleń UB i SB jest prowadzony do dzisiaj. Wasze szefostwo samo się wyszkoliło!!!! - myślicie??????

GLUT
@## juzio

Szkoleń tutaj brak. Wszyscy szukają już nowej pracy .

Poprzedni
@## juzio

Operacyjny ich szkolił z Tz układu .

juzio stop
@## juzio

(usunięte przez administratora) firmie gdzie pracują 20-40 latkowie? :D (usunięte przez administratora)

@## juzio

Kolego jaki system szkolen? Ja miałem 3 dni szkolenia jak mnie przyjmowali i to polegało bardziej na sprawdzeniu czy wszystko działa niż na przekazie wiedzy merytorycznej.

@juzio stop

UB i SB dobre Ci 20-40 latkowie nie wiedzą co to jest no chyba ze juz w przedszkolu donosili kto zrobił kupe w majtki lub nie um raczek.

rowerzysta
@GÓRAL

a w jakim ty dziale pracujesz i kiedy sie zatrudniales? ja stosunkowo niedawno bo 3 miesiace temu i mialem 2 tyg wprowadzajace

Lalek

Jak się sprawdza Country?

@Lalek

Super zastał bałagan i zaczął porządki 1/3 zwolnił, zmienil koncepcje działania i czeka a klakierzy z dolu podsuwaja mu tabelki z Excela z wspaniałymi wynikami.

GÓRAL

Czekam aż mnie zwolnia i czekam na powod zwnienia co wymysla np. Zly kolor sznurówek lub inną głupotę wówczas pójdę do sądu po kasę aby ich zabolało.

gary
@GÓRAL

to chyba takim złym pracownikiem nie jesteś skoro nie mają podstaw, jednak pewną normę musisz wyrabiać.

Paulina

Czy w związku z rozporządzeniem rządu teraz będziemy musieli siedzieć w boksach w maskach? Czy pracodawca zapewni odpowiednią ilość masek? Czy maski będziemy zabierać do domu czy może zostawiali przed wyjściem do ogólnej puli?

@Paulina

Maseczki zapewne po jednej za dzień i do zwrotu by było na kolejny dzień wkoncu kryzys lub ewentualnie każdy po przylbicy i do roboty.

Hooj
@Paulina

Kupią maski najtańsze , miesiąc po wszystkim .

Hm
@Hooj

Wydaje mi się, że firma kupi jednorazówki i codziennie będziemy mieć nowe. Przecież wiadomo, że może być kontrola. :)

Monia

Widać ze operacyjny nie panuje nad działaniami departamentów.

@Monia

On nawet nad własnymi włosami niepanuje bo mu wszystkie ze wstydu uciekły.

antywindykator
@GÓRAL

a tam to w ogóle ktokolwiek nad czymkolwiek panuje?

halina

Terenowi kopiujcie sobie wszystkie @ od przełożonych =przydadzą się Wam później w sądzie. Pamiętajcie ze macie zadaniowy czas pracy i sami sobie układacie grafik. Jak kierownik chce abyście robili wyniki niech sam pracuje po 12 h.

GÓRAL

Przeżyłem w tej firmie kilku kierowników, kilku dyrektorów i nie powiem ilu CM ale ta ekipa i kółka wzajemnej adoracji to jest HIT nad HITY.

Kris
@GÓRAL

Popieram i zgadzam się z Tobą zero stabilności lub kontynuacji nowi ludzie nowe pomysły a Ty człowieku na dole cierp i znoś nowe pomysły bo ten nad Tobą chce się wykazać szczególnie najsłynniejszy kierownik w tej firmie, który jest jak uciążliwy wrzody na 4 literach.

antywindykator

nowe obligacje? a kto to kupi?

bbhh

Ja tez juz nie przejmuje się wynikiem, mam nowe oferty. Czekam na potop.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.