Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

michał

bezproblemowy kontakt, o wiele lepszy niż z pracownikiem banku

anon

wszystkiego najlepszego dla wszystkich współpracowników, oby ten rok był dla nas lepszy! obyśmy mogli wrócić do biura, spotkać się...

Sik

Czy Cm panuje nad firma?

Cześć! Kogoś obecnie poszukujecie do pracy i jeśli tak to gdzie znajdę obecne oferty? Chcę się przenieść z konkurencji. Może odezwą się też osoby, które zrobiły tak jak ja i coś podpowiedzą.

Anka
@Marek

skoro jesteś z konkurencji to wiesz jak jest w Hoist :) a pisanie postów pod publiczkę przez marketing jest słabe.

Słaba odp
@Anka

A skąd wszyscy mają wiedzieć jak jest u nas i na odwrót? Aniu, rozumiem że masz milion znajomych w różnych firmach, ale pomyśl, że nie wszyscy są takimi "szczęściarzami"

@Marek

Dzień dobry, aktualne ogłoszenia o pracę w Hoist Finance można znaleźć pod tym linkiem: https://www.pracuj.pl/praca/hoist%20finance;kw/wroclaw;wp?rd=30 Pozdrawiamy!

pat.
@Marek

hej, ja znalazłem ogłoszenie na pracuj.pl, chyba właśnie głównie tam Hoist się reklamuje

@Anka

Wybacz Aniu, ale źle mnie oceniłaś. Dzięki wielkie, już znalazłem i okazało się, że poszukujecie kogoś na stanowisko, które mnie interesuje. Czekam na odzew. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku!

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Właśnie mi zabrano kawałek emerytury i tak ma byc co miesiac bo wg tej firmy w 1997 r podpisałam jakaś umowę z bankiem! Doliczono tyle kosztów które się nazbieraly przez ponad 20 lat ze licząc mój wiek spłaty się raczej nie mogą spodziewać . Dom można by za to wybudować z basenem i palmami. Kompromitacja ! ?! Raczej trudno to tak nazwać bo ta niby umowę nie z 1997 a z 1999 mam przed oczyma. Lubię trzymac takie papierki. To przestępstwo co ta firma robi. Mam nadzieje ze kotos pojdzie siedziec.tak nie wolno prowadzic dzialalnisci! Wykirzystujac Luke prawne I korzystajac z e-sadu ktory nie wymaga dokumentow tylko zadawala sie oswiadczeniem takiego osxusta To nie hejt!

Bb
@Ewa

Co na to super odpowiedzi z hoista ??

Podpowiem
@Ewa

To tak nie działa. Dostałaś nakaz zapłaty? Wnosiłaś sprzeciw? Jeżeli nie odbierałaś nakazu zapłaty osobiście to najpewniej można wrócić do sprawy i to Hoist będzie Twoim dłużnikiem :)

empatia

apeluję o więcej empatii :) Ewa jak wielu z nas o swoich problemach pewnie dowiedziała się z zajęcia komorniczego i być może jest na początku swojej drogi. E-sąd przyklepał nakaz z automatu (taką już ma niewdzięczną rolę) ale jak znam życie to nakaz został wysłany na nieaktualny adres i teraz wystarczy wnieść sprzeciw uwierzytelniając zmianę adresu. Oczywiście uważnie pilnując terminów.

wujek dobra rada
@Ewa

Ewa, wnosisz sprzeciw i e-sąd umarza postępowanie. Wielkiej filozofii w tym nie ma. W sprzeciwie do e-sądu nie podnosi się zarzutów, wystarczy sam sprzeciw. Koszt to tyle co znaczek na list polecony. Oczywiście musisz zmieścić się w urzędowych terminach bo jeżeli nakaz odebrałaś osobiście to po zawodach. Wszystkim, których zaskoczył Hoist tudzież inny dumny (sic!) windykator szczerze polecam lekturę forum myślnik kredytowe kropka i PL.

@Podpowiem

Kancelaria juz sie tym zajmuje.A ja przygotowuje sobie pismo do prokuratury.. Ich genialny radca prawny, mam nadzieje za osmieszenie powagi sadu tez poniesie konsekwencje przynajmniej na dzis i teraz sankcje nalozone przez Izbe Dyscyplinarna Radcow Prawnych..

Mak

Nakaz zapłaty ponad 9 tys. złotych trafił na adres, pod którym pozwani małżonkowie nigdy nie mieszkali. Mimo to sąd przyjął fikcję doręczenia faktycznie niedokonanego i uznał, że małżeństwo nie zgłosiło sprzeciwu. W sprawę wmieszał się prokurator generalny i złożył w tej sprawie skargę nadzwyczajną.

antywindykator
@Mak

a na co tu prokurator generalny i skarga nadzwyczajna? wystarczy sprzeciw i dowód na brak prawidłowego doręczenia. poza tym nie miałeś co innego do roboty w święta?

balon
@Mak

no a co z osobami, które ten nakaz przyjęły? coś ta historia się nie trzyma kupy

Maniek

Macie już nowego trenera w terenie ?

Kiedy w końcu nowy szef HR?

Wacuś

Z całego serca życzę wesołych świąt, wędzonej choinki, smacznego jajeczka, bogatego mikołaja i wszystkiego dobrego w nowym roku, zwłaszcza wzrostu odzysków z portfeli z Getback i przede wszystkim ukarania winnych tego trafionego zakupu. Szampańskiego sylwestra!

HORROR

jak tam kierownicy terenowi?

Basia

Czy będzie nowy CM?

Była pracownica

Odnosząc się do treści komenatrza firmy hoist dalej twierdzę że niektórzy liderzy nie powinni być liderami bo nie mają właściwego podejścia do podwładnych

@Była pracownica

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za opinię. Przykładamy szczególną uwagę do atmosfery, kultury i jakości pracy w naszej firmie. Wprowadzamy różne rozwiązania, które mają na celu ich poprawę, a przede wszystkim rozmawiamy i chcemy rozmawiać z naszymi Pracownikami. Jeśli pojawiają się zastrzeżenia odnośnie któregoś z Pracowników, zawsze prosimy, aby kontaktować się z bezpośrednimi przełożonymi lub z Działem HR. Zawsze zapoznajemy się ze zgłoszeniem i w zależności od sytuacji podejmujemy odpowiednie kroki, by wyciągnąć wnioski bądź ewentualne konsekwencje. Pozdrawiamy serdecznie, Hoist Polska Sp. z o.o.

Bąk
@Hoist Polska sp. z o.o.

Proszę założyć @ : (usunięte przez administratora) tam chętnie napiszę. A czy @ trafi do właścicieli w Szwecji czy też zostanie to zatuszowane że jest wszystko super? Czy boss tego działu ma czyste sumienie czy też gryzie go jak wsza skórę?

Nie żartuj
@Bąk

Bąk, a czemu właściciele ze Szwecji mieliby się tym zajmować? Przecież oni mają inne zadania i wątpię by interesowało ich to, że ktoś ma problem z koleżanką z zespołu :D

Hjj
@Nie żartuj

Bo się w końcu dowiedzą prawdy o dziale HR.

Max

Od pół roku jestem pracownikiem Hoist i nie zgodzę się z opiniami. Nie ma czegoś takiego jak mobbing (serio ludzie, jak można oskarżać tak po prostu pracodawcę o to?), kierownicy są różni, ale idzie się dogadać z każdym. Są rzeczy, które można dopracować i zmienić, ale ogólnie dobrze mi się tutaj pracuje.

Koleśio
@Max

To nie firmę się oskarża ale konkretne osoby - już kilka osób za to po cichu wyleciało.

Anka
@Max

Max, jeszcze wszystko przed Tobą! awansujesz lub zmienisz lidera to może dostaniesz bonus ;) a tak poważnie to: Art. 94³ § 2 Kodeksu Pracy: Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.

Mona
@Max

twoje dni są pewne już policzone

Maniek

Życzę Wszystkim pracownikom firmy zdrowy świat i nowych dobrych dyrektorów działu CC i DWT. Może gwiazdka Wam ich w końcu ześle . Pozdrawiam wszystkich z antywindykacji gdzie spokojnie już pracuje . Jest tu już Nas coraz więcej .

P
@Maniek

Jeśli jest tam tak dobrze to po co zaglądasz tutaj? Z tego co słyszałem to wcale tak kolorowo w antywindykacji nie jest i jeszcze gorszy stres niż u nas

antywindykator
@Maniek

w jakiej antywindykacji? skończ te brednie. robileś w windykacji i teraz jesteś anty? jedyne do czego możesz mieć kwalifikacje to stać przy bramie i windykatora nie wpuścić :)

Zwiso

Czy w waszej firmie jest Mobbing?

Wujaszek
@Zwiso

Nie ma mobbingu ;) Jeśli tego doświadczyłeś w poprzedniej pracy to współczuję i zachęcam, żeby aplikować do nas

M.F

Witam. Pracowałem w tej firmie półtora roku i wspominam dobrze ten czas chociaż muszę przyznać że w poprzedniej firmie konkurencyjnej dyrektor póki go nie zwolniono stworzył tak zgrany i przyjacielski zespół że tego wyczynu już nikt nie powtórzy . Wszedłem sobie na ten gowork pierwszy raz i jestem zszokowany , tylu negatywnych opinii nie przeczytałem na żadną z firm . Ja mogę powiedzieć tylko jedno że to jest korporacja i liczy się tylko wynik i tabelka i albo się z tym ktoś zgodzi i taki stan rzeczy zaakceptuje albo nie powinien pracować w korpo . Myślicie że kierownicy nie chcieli by mieć zgranego zespołu ? pewnie żeby chcieli . Tylko oni mogą mieć jakieś wytyczne gdzieś z góry i nic nie mogą poradzić. Ja akurat byłem na północy i dobrze wspominam kierownika , rzeczowy pomocny koleżeński . Może ten ze Śląska jest inny ? nie wiem . Jeżeli jest tyranem to jego dni zapewne są prędzej czy później policzone ,obym się mylił bo każdemu trzeba życzyć jak najlepiej w tych trudnych czasach . To jest praca mega ciężka i jeżeli ktoś z góry uważa inaczej to nie powinien być na tej górze . Ja po 15 latach pracy w tej branży po prostu się wypaliłem i chociaż nieprzedłużenie umowy ze mną było trochę kuriozalne i nie z mojej winy wiedziałem że finalnie dobrze na tym wyjdę i się nie myliłem, mam teraz spokojną i bezstresową pracę ,czas dla siebie dla rodziny , po prostu przyszedł czas na zmianę bo korporacja nie była już dla mnie . Dla piszących negatywy mam radę ,pomyślcie trochę zanim coś napiszecie bo ludzie tam pracujący w terenie mają swoje cele życiowe , ambicje , rodziny które muszą utrzymać itd a takie komentarze na pewno też wpływają na ich morale . Mam też prośbę to szefa operacji że zanim podejmie decyzję negatywną niech się trochę zorientuje w sytuacji bo w moim przypadku akurat tak nie było ,wystarczy zadzwonić porozmawiać po prostu być człowiekiem . Na końcu życzę wszystkim negocjatorom jak najlepiej ,samych dużych odzysków jak najmniej CBK ,dobrego dyrektora , super spotkań z jakąś popijawką che che a jak . I oby atmosfera się poprawiła . Trzymajcie się .

@M.F

To po co tu zaglądasz po tylu latach nie ma cie tu to nie wiesz co się dzieje. To nie miejsce na harlekina i wspominanie jak to było x lat temu.

Leszek
@M.F

Szczerze watpię czy ci z terenu mają jakieś ambicje, jeśli zdecydowali się tutaj tkwić. Nie jest to praca mega ciężka, to nie praca tylko naciąganie. Życzenia dużych odzysków nie zdadzą się na nic, jak spojrzysz na sprawy z jakimi się męczymy. Jakby mało było wydzwaniania po ludziach bez zadłużeń, to doszły zakupy od Getback. Za tę decyzję powinien być kryminał na szkodę spółki. Pozdrawiam.

M.F

A skąd wiesz że nic nie wiem , a odszedłem w tym roku więc chyba trochę wiem o tym dziale.

Ryba

Ja to się dziwię Tobie Korona i Góralowi, że macie chęci, by codziennie tu zaglądać i pisać zamiast coś z tym zrobić? O dziwo nie wszyscy w firmie mają taki stosunek jak Wy, ale niestety jaką atmosferę tworzysz taką masz.

Loki
@Leszek

Leszek przecież to samo można powiedzieć o każdej firmie windykującej. Chyba kiedy aplikowałeś to wiedziałeś czym się firma zajmuje i czym się będziesz zajmował?

czyżby tak było?
@Ryba

no Panom się ewidentnie nudzi ale mam teorię że to jedna i ta sama sfrustrowana osoba

GÓRAL
@czyżby tak było?

Bo chociaż tu można powiedzieć co się myśli bo w pracy to juz nie. Zasady w hoist sa tylko dwie przełożony ma zawsze rację a druga jeśli przełożony nie ma racji patrz punkt 1

Korona
@Ryba

Nie wszyscy ale większość więc 3/4 a to dużo. I nie marnujemy tu czasu tylko informujemy jakie jest tu (usunięte przez administratora) A przykład idzie że Śląska.

Korona
@czyżby tak było?

Ja z góralem nic wspólnego nie mam no może to że on tu pracuje (jeszcze) a ja już szczęśliwie nie.

Demiurg
@Korona

Marnujecie i to okrutnie. Chyba pomyliłeś proporcje-3/4 ma inne odczucia niż wy obaj, a może jednak wy jeden? Bo ty i Góral piszecie bliźniaczo i chyba pracujecie w alternatywnej rzeczywistości, bo w firmie w której ja pracuję tak nie wygląda. Weźcie sobie jeszcze do kompletu Antywindykatora który swoje żale wylewa na wszystkich forach każdej firmy windykacyjnej i załóżcie alternatywny (usunięte przez administratora)

@M.F

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za merytoryczną opinie. Doceniamy to, że opisał Pan pozytywne i negatywne wrażenia z pracy w naszej firmie oraz w samej branży. Zależy nam, by nasi Pracownicy byli zadowoleni z wykonywanej pracy i zmotywowani, dlatego przykładamy szczególną wagę do atmosfery w firmie, oraz wprowadzamy różne rozwiązania, które mają na celu utrzymanie jej na wysokim poziomie. Największy nacisk kładziemy na dialog, zwłaszcza z naszą kadrą kierowniczą. Jesteśmy przekonani, że rozmowa i zrozumienie, to najlepsze możliwe rozwiązanie dla obu stron. Jesteśmy otwarci na dialog i jeśli pojawiają się zastrzeżenia odnośnie któregoś z naszych Pracowników, zawsze prosimy, aby kontaktować się z bezpośrednimi przełożonymi lub z Działem HR. Każdorazowo zapoznajemy się ze zgłoszeniem i w zależności od sytuacji podejmujemy odpowiednie kroki, aby wyciągnąć wnioski bądź ewentualne konsekwencje. Osiąganie zadowalających wyników jest, rzecz jasna, istotne w każdej firmie i każdej branży, niezależnie czy jest to korporacja czy małe przedsiębiorstwo. Oczywiście osiąganie zadowalających wyników wiąże się również z korzyściami dla pracowników, dlatego zawsze staramy się w najlepszy możliwy sposób motywować naszych Pracowników premiami czy pakietami sportowymi/medycznymi. Życzymy Panu jak najlepiej i powodzenia na nowej ścieżce kariery.

wars
@Korona

3/4 czyli mówisz o których działach konkretnie? nie odczuwam, by tak było, u nas większość jest zadowolona to coś chyba się nie zgadza

MIKOŁAJ

z okazji świąt, życzę zarządowi dobrych zakupów portfeli typu GETBACK. HA HA HA

@MIKOŁAJ

Doceniamy poczucie humoru, w dzisiejszych czasach uśmiech powinien nam towarzyszyć na każdym kroku! Dlatego mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się wspólnymi siłami zorganizować konkurs, może krasomówczy. ???? Korzystając z okazji również składamy życzenia Wesołych i przede wszystkim ZDROWYCH Świąt Bożego Narodzenia.

Odbyt
@Hoist Polska sp. z o.o.

O tak w konkursach krasomówczych jesteście mistrzami w Polsce

KFC

Jak tam kierownicy w terenie? Dalej tworzą legendy?

MIKOŁAJek

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie

Olek

Czas na zmianę kierowników terenowych

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.