Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Artur

Pracowałem w Hoiście, przeprowadzilem się i musiałem zmienić prace, bo za daleko dojeżdżać, ale powiem Wam że z chęcią bym tam wrócił. Atmosfera, wypłata i sama praca bardzo mi odpowiadały. Nie rozumiem skąd tyle hejtu na tym portalu dlatego chciałem napisać, że to rzetelne i solidne przedsiębiorstwo. Bez wahania polecam pracodawcę i życzę wszystkim pracownikom pomyślności w tym roku

@Artur

Ojej jak mi przykro. Taka fajna robota była i ta przeprowadzka się na nieszczęście przytrafiła.

antywindykator
@Marek

po internetach pełno pseudo opinii takich łosi z szemranych firemek, że niby miał robotę marzeń ale przyszli i go wywieźli na przeprowadzkę i teraz tęskni :D

@Artur

Szanowny Panie, dziękujemy! Zawsze miło jest przeczytać i poznać pozytywną opinię. Jednocześnie jesteśmy zawsze otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Informacja zwrotna jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by usprawnić funkcjonowanie naszej firmy. Jeszcze raz dziękujemy!

Lasko

Chce Ci się tu wchodzić codziennie?

obecny pracownik
@Lasko

może dziewczyna ma takie hobby. ciekawe ilu swoich byłych pracodawców męczy ha ha

Nala

Trudno aby 30-40 latkowie którzy są terenowymi -pajacu byli sbekami u ubekami.

Baton

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia. Oskarżanie 40letnich pracowników o bycie SB'kami i UB'kami jest conajmniej śmieszne. Juzio chyba z innej rzeczywistości nadajesz?

Celina

Jechał taki terenowy na sprawę z dobrym adresem, klient na tacy. I gdzie kasa? Co z tego że klient mówi o wygranej sprawie i że długu nie ma? Kogo to interesuje?

beny
@Celina

klient na tacy?? brawo za podejscie psedo (usunięte przez administratora)

Witold
@beny

To raczej był sarkazm, każdy wie że z HOIST się wszyscy śmieją i nawet jak pojadą na prawidłowy adres to zostaną wyśmiani a windykator odchodzi z płaczem.

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Okomo

Terenowi czy dostaliście paczki na święta? Ja w nowej firmie - antywindykacja- dostałem bon na 1 000 zł. To jest dopiero paczka, a nie 50 zł jak rok temu dostałem w hosi, śmiech i żenada.

max
@Okomo

skoro tak ci dobrze w tej antywidykacji to po co z kumplami się reklamujecie i tutaj i na kruku? :D

DWT
@Okomo

Dostałem paczkę, słodycze i bon na zakupy i na dziecko. Nie jest źle w tej kwestii. Gorzej z celami... są bardzo windowane w górę a jakość spraw spada w porównaniu z poprzednimi miesiącami. Zobaczymy co będzie dalej :(

ciekawska
@Okomo

nie do końca chce mi się wierzyć, że tak było, a jeśli tak to fajnie ;) nie rozumiem tylko czemu się reklamujecie tutaj co chwila, to część waszych obowiązków pracowniczych?

Ddd
@DWT

Bon na ile ?

antyanty
@Ddd

a czy to jakaś licytacja kto dostał więcej? serio??

Mona

jest tam też dużo osób z CC.

antywindykator
@Mona

i co robią? chyba nie chcesz mi wmówić, że znają się na aspektach prawnych?

Kosako
@antywindykator

na niczym się nie znają, ale są

beny
@ciekawska

antywindyk i inne bardzo dobrze ze są aby takie hieny jak hoist kruk getback i kazda inna pseudo kancelaria windykacyjna nigdy więcej nie mogły wyciągac kasy z przedawnionych albo nieudowodnionych długów. Zreszta zapraszam nA YT kanał akcjawindykacja lub TJM tam jest duuuzo rozmów z telemarketerami hoista i innych

Wieczna depresja

Czy już jest w końcu nowy szef HR?

Byko

Kiedy trener w terenie.

Ad

Bardzo dobrze wspominam okres zatrudnienia w Hoiście. Super towarzystwo, było parcie na wyniki ale zdrowe. Doceniam firmę za profesjonalne podejście do osób wewnątrz. Ciągłe szkolenia i chęć pomocy w rozwoju pracownika. W biurze jest przyjemnie. Polecam bardzo!

Yhm

A jak tam koordynatorzy ? Dają radę ?

Była pracownica
@Yhm

Koordynatorzy są ok dają radę (usunięte przez administratora)

Marco
@Yhm

Nie wiem jak u reszty, odczucia mogą być różne, ale u nas daje radę i dobrze nam się współpracuje. Życzę, by u wszystkich tak było.

Jerzy

jestem po rozmowie na stanowisko doradcy terenowego, po jakim czasie można się spodziewać odpowiedzi?

Bolo
@Jerzy

No odpowiedź czekasz szybko potem pracujesz 3 miesiące i znowu szukasz pracy

Deo
@Bolo

Nie strasz chłopaka, bo tak to nie wygląda. Ludzie zostają, sam zatrudniałem się w okresie pandemii i pracuję już ponad 3 miesiące.

Monia

Czy w terenie macie lidera?

m
@Monia

są kierownicy terenowi jeśli o to pytasz

Rozpacz

Kiedy nowy kierownik na Śląsku?

Hohi

Kiedy podwyżki w terenie bo ludzie odchodzą ?

Mariusz

Dadzą nowemu sprawy z aktualnymi adresami, czy tak jak nam jakieś starocie do odbicia się od drzwi i pocałowania klamki?

Brrr

Dziękuje za przestrogę !!!

Monia

CM jeszcze trzymają ?

Kotek

Jakie wyniki w terenie pod rządami doświadczonego dyrektora terenu?

Kokoko
@Kotek

To gorący obecnie temat w zarządzie.

Aktualność
Zdrowych i spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2021!
Życzy Hoist Polska
aha

życzenia świąteczne 29 grudnia? a zapomniałem, przecież to Hoist

@aha

Najważniejsze, że życzenia dotarły! Wszystkiego dobrego zatem na Nowy Rok! Składamy już z lekkim wyprzedzeniem ;-)

Korona

Jakie życzenia taka i atmosfera w pracy jakie powietrze na Śląsku taka praca w terenie.

Basia

Szwedzi wymienią zarząd ?

JOANNA

Podobno jest już rekrutacja na nowego dyrektora HR. Na Linkedin od 4 tygodni jest ogłoszenie na to stanowisko. HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Bartek
@JOANNA

Czas najwyższy.

Rako
@Bartek

W koncu

Moro
@JOANNA

A kiedy będzie w końcu nowy szef od finansów i działu ryzyka ?

Bodoj

Kierowników terenowych jeszcze trzymacie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.