POSTAL STEEL GROUP POLSKA

Opinie o POSTAL STEEL GROUP POLSKA

Forek

Gwarantują dobre warunki i pewną, dobrze płatną pracę.

@Forek

Jesteś niepoważny dobre warunki pracy w pyle i kurzu. No chyba że lubisz wdychać opiłki stali i wąchać oliwe przemysłową!

Mako

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma.

@Mako

Uczciwa firma toto napewno nie jest. Uczciwa firma docenia pracowników a nie płaci śrubki. W obecnych czasach to są to śmieszne pieniądze.

Wiking

Chyba cie pogieło. Nikomu nie polecam po co ma wpaść w (usunięte przez administratora) Załoga magazynu jest ok. Ale kierownictwo z trąbą na czele to szkoda gadać.

Magdalena

Od co najmniej trzech lat nie wypowiadacie się na forum Postal. Zastanawia mnie, z czego to może wynikać. Bo nie widziałam nigdzie komunikatu, żeby firma przestała funkcjonować i chyba dalej zatrudniają pracowników – poprawcie mnie, jeśli się mylę. Możecie mi przybliżyć obecną sytuację tej firmy?

Były
@Magdalena

Magdalena, nieuważnie czytasz. Ostatnie wpisy są z kwietnia br.

@Magdalena

Zatrudniają ale nikt tam w tym (usunięte przez administratora) nie chce robić.

Przedstawiciel Handlowy

Dwa etapy .Obydwa bardzo rzeczowe.Sporo pytań ale też sporo informacji na temat firmy ,stanowiska i zasad pracy.Niestety moja sytuacja rodzinna uniemożliwia obsługę klientów w wymaganych godzinach i na wyznaczonym terenie.

Pytania o doświadczenie zawodowe i swój pomysł na rozwój podległego rynku.Rozmowa konkretną i merytoryczną.

Roki

Pracowałem i wg mnie warto tam popracować. Dobre miejsce i na start i dla bardziej doświadczonych osób.

Wiking

Ta firma tonie kapitanie i nie ma już odwrotu. Lewizny robią tam wszyscy ty rôwnież!

były
@Wiking

Nie wiem co zrobiła Ci firma, ale Te wpisy nie świadczą o Tobie dobrze. Może lepiej znajdź inną pracę.

@były

Ta firma nic mi nie dała tylko zabiera.

Firma krzak

Takiego gówna jak ta firma to ze świeczką trzeba szukać. (usunięte przez administratora) jakich mało. Zapraszam wszystkich którzy lubią pracować(usunięte przez administratora). I być (usunięte przez administratora) na każdym kroku!!!!

Dawaj
@Firma krzak

Współczuję właścicielowi jeśli trafia na takich pracowników jak ty. Pewnie zanim zaproponowali ci pracę to czarowałes jaki to jesteś kompetentny wspaniały a już w realnej pracy okazało się , że obowiązki cię przerastają ? Niektórzy myślą, ze za minimum od siebie dostaną sushi a jakby się przypatrzeć ich zaangażowaniu to niektórzy nawet na miskę ryżu nie zapracują

Ciekawe co zrobią z tym kierownikiem jak go ktoś sprzeda. Ja bym go wywalił z hukiem.

niezależny

zgłoś to przełożonym i będziesz mógł go wywalić z hukiem.

Yomi

Tajemnica Poliszynela. Pół magazynu kradnie więc nikt na niego nie doniesie. Najważniejsze ze na inwenturze się wszystko zgadza. Więc Mario nie będzie robił afery bo nie ma o co :)

były
@Yomi

Czyli @pracownik również?

Były

Zdecydowanie NIE. Poswieccie więcej czasu na poszukanie innej firmy

To nie są pomówienia tylko fakty.

niezależny

Jeśli to są fakty jak twierdzisz, a Ty jesteś pracownikiem to co jest powodem, że tego nie zgłaszasz faktu kradzieży przełożonym tego kierownika?

Czy kierownik nadal wynosi towar? Czy ktoś to w końcu zgłosi?

gość

Należy unikać takich oskarżeń jeśli nie ma pewnych dowodów. Sugeruję unikać pomówień

Dawid

Jak firma radzi sobie z wirusem?

Kierownik kradnie?! Niezła firma.

Wiking

Jest tam wieczny bałagan.

przy_okazji
@Wiking

pracowałeś tam czy tylko słyszałeś? Fakt jest taki, że firma rzeczywiście kiepska. Szczególnie Dyrektor handlowy - zupełny brak kompetencji.

XS

Przeprowadziłem rekrutację on-line z dwoma panami. Po rozmowie i przedstawionej ofercie już nawet nie chciałem żeby oddzwaniali. ŻENADA !!!

przy_okazji
@XS

to znaczy, że niekompetentni czy też z deficytem intelektualnym?

(usunięte przez administratora).

Wiking

Na prace w postalu szkoda czasu. Na magazynie jest fajna ekipa ale tylko tam pozostałe działy to porażka szczególnie dział zakupów, ci ludzie nie mają pojęcia co tam robią. Zarząd firmy to jeden wielki dramat patrzą tylko na swoje stołki reszta się nie liczy. Pensja jest nie adekwatna do wymagań praca jest ciężka w brudzie i zimnie. Zimą jest około 10 stopni na magazynie. Kierownicy to szlachta. Ludzie odchodza bo nie ma tam przyszłości ,nawet starzy pracownicy mówią że atmosfera jest coraz gorsza. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , uciekajcie stamtąd.

Marketing

Co za emocje! Polecam hepaslimin, dobrą książkę, urlop w Grecji, na Lazurowym Wybrzeżu i dla równowagi Syrię, Irak. Prawdopodobnie ma Pan zaburzenia równowagi biegunowej , na skutek pracoholizmu, andropauzy lub doświadczasz przemocy domowej. Zalecam Panu odprężenie, zmianę klimatu. Dla odważnych PH skok na bungee, masaż tajski i Harnasia. HR Postal.

Obserwator
@Marketing

Z tego tekstu jasno wynika, jakie kompetencje ma dział HR w tej firmie.

były_na _ spokojnie
@Marketing

Rzeczywiście twórca tego tekstu musiał mieć jakieś zaćmienie. Przykro to czytać

Magdalena
@były_na _ spokojnie

Może starajmy się pisać bardziej merytorycznie. Jesteś pracownikiem Postal Steel Group? Jeśli tak, to powiedz, czy poleciłbyś firmę. Jakie są plusy pracy tam?

były_na_spokojnie
@Magdalena

Były co można wywnioskować z nick'a. Nie polecam.

Tom

Szkoda czasu na tą firme

Firma idealna do aplikacji dla osób mających małe oczekiwania, niedowartościowanych i gustujących w nędznych warunkach pracy. Myśle, że praca na tz kasie w sklepach które mijamy na każdym kroku byłaby lepsza jak jakiekolwiek stanowisko w tej firmie Rada dla osób które czytają gowork i myślą sobie eee tam opinie tyko Polaków malkontentów Wiecie co- śmiało- idźcie, spróbujcie i uciekajcie po kilku tygodniach zmarnowanego czasu :) (a w tym czasie mogliście trafić na fajnego pracodawcę ;) )

Zostaw merytoryczną opinię o POSTAL STEEL GROUP POLSKA - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy POSTAL STEEL GROUP POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 21 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Kandydaci do pracy w POSTAL STEEL GROUP POLSKA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POSTAL STEEL GROUP POLSKA