POSTAL STEEL GROUP POLSKA

Opinie o POSTAL STEEL GROUP POLSKA

kino

Jest ok, raczej nie ma co narzekać

Ciekawy

Widzę kolejne oferty pracy do tej firmy dlatego nim wyśle papiery to proszę o kilka info ... Jaki klimat tam panuje ? Jakie podejście jest do pracowników ? Co może mnie zaskoczyć negatywnie a co pozytywnie ?

gość
@Ciekawy

Przemyśl dobrze. Mało prawdopodobne by spotkało Cię coś miłego.

Gamer
@Ciekawy

Pracowałem przez prawie dwa lata w firmie i jakoś nigdy mnie nie nic nie zraziło, zaliczam ten okres do udanych i miłych :)

Viking

Klimat pandemiczny w jakim sensie ?

Sanek

Tak czytam wasze opinie i nie wierze własnym oczom. Ja z wlasnego doswiadczenia wiem ze firma zapewnila mi wszystko co bylo potrzebne. Warunki są dobre.

Maciaszek

Jak na razie współpraca układa się bardzo dobrze

Przedstawiciel Handlowy

Dwa etapy .Obydwa bardzo rzeczowe.Sporo pytań ale też sporo informacji na temat firmy ,stanowiska i zasad pracy.Niestety moja sytuacja rodzinna uniemożliwia obsługę klientów w wymaganych godzinach i na wyznaczonym terenie.

Pytania o doświadczenie zawodowe i swój pomysł na rozwój podległego rynku.Rozmowa konkretną i merytoryczną.

Gremlin

Korzystałem z oferty parę razy jak dotychczas, wszystko w mega dobrej jakości, szybka obsługa oraz dostawa, na pewno polecę znajomym a może kiedyś skorzystam jak bedzie potrzeba

Gildiis

Pracowałem i wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać.

Tom

Ta niby firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Kent

Praca na magazynie nie należała do ciężkich, a zdobyłem cenne doświadczenie i przy okazji dobrze zarobiłem przez ten okres

Daniel

Planuję się zatrudnić. Możecie powiedzieć coś więcej?

Dzbanek
@Daniel

Pracowałem przez pare lat i powiem szczerze, ze nigdy nie mialem na co narzekac, pieniadze zawsze na czas, atmosfera w pracy przyjemna, probuj jesli masz okazje!

Danek

Planuję się zatrudnić, bo też wiem że mają dobre opinie i dają solidną pracę. Może ktoś powie jeszcze coś więcej?

Dennis
@Danek

Jezeli masz okazje sprobowac swoich sil w firmie Postal Steel Group, to powiem szczerze ze nie bedzie to stracony czas, zyskasz cenne doswiadczenie oraz znajomosci!

Malik

Pracuje juz jakis czas w firmie i wszystko na razie mi pasuje, pieniazki w porzadku a i ludzie przyjazni

Atka

Można trafić na dobre oferty, bo u nich większość taka jest. Kozacko wychodzi pod względem kasy i to się ceni.

@Atka

Jak ktoś lubi zasuwać za drobne to jak najbardziej polecam.

Rataj

Polecam

Kris88

Dobra firma z dobrymi warunkami zatrudnienia, atmosfera na poziomie a ludzie w porządku

Niewulis

Firma, która naprawdę świetnie radzi sobie na rynku i oferuje zatrudnienie na najwyższym możliwym poziomie. Współpracuje z nimi od kilku lat i żadnych zastrzeżeń nie mam.

Michaił

Jako pierwsze doświadczenie to nie ma co narzekać, przyjemna atmosfera i w porzadku ludzie, dogadałem sie z kazdym :)

Janczyk

Firma ma dobrą opinię i się w sumie nie dziwię.

bear

jest ok jak dla mnie

Robb

Śmiało mogę polecić tą firmę, bo mimo kilku wpadek z mojej strony nie wywalili mnie na zbity pysk tylko dali szansę. Dziękuję!!!

@Robb

Nie wywalili bo tam nie chce nikt robić i nie mają wyjścia.

Heavy

Nie spotkałem się z niczym złym ze strony tego pracodawcy. Jak na dzień dzisiejszy, wszystko w porządku.

@Heavy

Tam nic nie jest ok. Chyba pomyliłeś firmy!

@Heavy

Puknij się w głowe. Tu ludzie szarpią stal za miske ryżu , to nie jest nic złego!?

Zostaw merytoryczną opinię o POSTAL STEEL GROUP POLSKA - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy POSTAL STEEL GROUP POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 21 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Kandydaci do pracy w POSTAL STEEL GROUP POLSKA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POSTAL STEEL GROUP POLSKA