POSTAL STEEL GROUP POLSKA

Opinie o POSTAL STEEL GROUP POLSKA

Rabbit

Jako pierwsze moje doświadczenie to mogę powiedzieć, że firma zaopiekowała się mną jak należy. Ciągle ucze się czegoś nowego, obowiązków przybywa. Zarobki wiadomo jak na początek nie są zbyt wysokie, ale sama praca daje mi ogromną przyjemność. Liczę na wiele w tej firmie

Pracowałem w firmie przez prawie dwa lata, był to naprawdę dobry okres w moim życiu. Zarobiłem swoje, poznałem wielu wspaniałych i ciekawych ludzi, a przede wszystkim nauczyłem sie wielu nowych rzeczy, które pomogły mi sie rozwinąć.

Wiechu

Firma jest dobrym miejscem żeby sie czegoś nauczyć w życiu, warunki do pracy są bardzo dobre, a do tego dochodzą jeszcze zarobki. Nie spotkałem się z negatywnym odbiorem w miejscu pracy czy od ludzi.

Gandalf

Firma dała mi cenne doświadczenie, przy okazji zarobiłem niezłe pieniądze, poznałem wspaniałych ludzi oraz spędziłem jeden z lepszych okresów w mojej karierze. Każdy kto szuka pewnego zatrudnienia, śmiało niech uderza do tej firmy!

Przedstawiciel Handlowy

Dwa etapy .Obydwa bardzo rzeczowe.Sporo pytań ale też sporo informacji na temat firmy ,stanowiska i zasad pracy.Niestety moja sytuacja rodzinna uniemożliwia obsługę klientów w wymaganych godzinach i na wyznaczonym terenie.

Pytania o doświadczenie zawodowe i swój pomysł na rozwój podległego rynku.Rozmowa konkretną i merytoryczną.

Drozd

Praca w firmie to przyjemność, ludzie głupoty tu jakieś wypisują. Nie spotkałem się jeszcze z negatywną atmosferą, ludzie sie mega sympatyczni. Można też zarobić całkiem dobrze, dla mnie firma jest okej.

Karen

Pracowałam przez pewien okres w firmie i wspominam ten czas bardzo dobrze, mega sympatyczni ludzie, a przede wszystkim wysokie zarobki. Gdyby sie tylko dało tam wrócić...

Jurgen

Zacząłem pracować jakiś czas temu w firmie, na razie zrobiła na mnie duże wrażenie. Wszystko jest na poziomie, jak i zarobki tak i atmosfera, nie zamierzam nic zmieniać.

Raczek

Praca tutaj to czysta przyjemność, niedawno zacząłem co prawda, ale podoba mi się tutaj niesamowicie. Dobre zarobki a przede wszystkim ciekawi ludzie dla których chce się pracować

Sam

Praca jak praca, wspominam ją niesamowicie dobrze, zarobić tez się dało, nie było za bardzo na co narzekać.

Guru

Pracowałem w firmie przez ponad dwa lata, nigdy nie było jakichś niekomfortowych sytuacji, wszystko zawsze bezproblemowo. Pieniądze zawsze na czas, zarobki dobre, a doświadczenie nawet się przydało

były
@Guru

Biuro Zarządu wzięło się za pisanie. Bez żartów!

Wasyl

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie.

Dante

Bogata oferta jeśli chodzi o produkty ze stali nierdzewnej i nie tylko. Skorzystałem raz z polecenia znajomego i powiem szczerze, że obsługa i cały proces dostawy przebiegł bardzo szybko oraz profesjonalnie, Widać, że zależy im na kliencie.

Karma

Pracuje na magazynie od ponad pól roku, jako pierwsze moje doświadczenie, wszystko jak na razie jest super. Zarobki na czas, poznałam miłych ludzi, na razie sie nigdzie nie wybieram.

boko

jest dobrze i raczej nie ma co narzekac

MACIEK
@boko

Dzięki za opinie, będę startował, mam nadzieje ze się uda

Wikking
@MACIEK

Na co startujesz ? Nie ma ofert ...

Garnuch

Pracuje na magazynie od jakiegoś czasu, wszystko jest w porządku, pieniązki dobre, można jakoś żyć, mega mili ludzie oraz szef, doświadczenie sie przyda, dużo sie tu mogę nauczyć.

Wiking
@Garnuch

Chyba nie o tym mańku piszesz !?

Vikingg
@Wiking

Dziwne rzeczy się tu dziejo ostatnio. Więcej opinii niż pracowników ;)

Wienio

Pracę można polecić. Warunki są ok, dobre warunki jeśli chodzi o umowę.

MACIEK
@Wienio

Daj znać jak wygląda kwestia kasy

Rewez

Jakościowo naprawdę super. Polecam!

Pick

Dobra firma do współpracy

yudi

Mi pasuje praca i myślę że warto spróbować swoich sił

Kamyk

Godne polecenia miejsce :) Brak jakichkolwiek zastrzeżeń - profesjonalizm w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o POSTAL STEEL GROUP POLSKA - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy POSTAL STEEL GROUP POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 21 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POSTAL STEEL GROUP POLSKA?

Kandydaci do pracy w POSTAL STEEL GROUP POLSKA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POSTAL STEEL GROUP POLSKA