Opinie o Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała w Nowy Sącz

Najlepsze są te laurki z 17 maja pisane w odstępie kilku minut. Trzeba było chyba poprawic statystyki:)

worker

Dobra firma szybko weryfikująca słabych pracowników

blacksaabat

bosko

pracowity

Każdemu wg zasług, ja mam 20/h inni 24/h a początkujący 8/h, egalnie i co ty szpionie na to?

Magazynier

Rekrutacja polega na ściąganiu i zwabianiu ludzi z ulicy, czy coś umiesz czy nie, choć do nas!! U nas i tak na czarno a kase kiedyś dostaniesz.

-czy wytrzymasz miesiąc bez naszych pieniędzy -czy odpowiada Ci praca 20h na dobę?? -czy jesteś operatywny i umiesz pracować na 3 maszynach bądź stanowiskach?? -czy interesuje Cie wynagrodzenie co 3 miesiące w systemie ratalno-zaliczkowym??

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

anonim - 2013-07-04 17:13:21 To znaczy podpisujesz kolejny umowy o zlecenie z ta sama stawka, czy jak to się dzieje w posform? Jest jakis socjal?co ty tak drążysz? Idź, złóż cv, może dostaniesz robote... A tak w ogóle to na jakie stanowisko chcesz się dostać? Bo u nas to trzeba coś potrafić robić żeby zarabiać.

may

Wszystko wyjaśni ci księgowa. Przyjdź i zapytaj, co takie to trudne?

mały

Szału nie ma. Faktycznie praca po 16 godzin niekiedy ale pieniądze raczej wypłacają. Ogólnie krótko pracowałem ale firma wydaje się mało profesjonalna... kto chce niech spróbuje. Jak to się mówi jak nie spróbujesz to się nie przekonasz :) Pozdrawiam ludzi pracowitych ;) P.S. A na ogłoszenia nie patrzcie! Piszą, że "takie" stanowisko i obowiązki a w praktyce okazuje się inaczej.

Stawki standard naszego miasta, dla kluczowego personelu dodatkowo prowizje a dla biurowych premie od obrotu. W sprawie konkretów polecam wizytę w księgowości.

czlowiek

Ja uważam że firma i ludzie są zaj...sci. Jak musiałem wyjechać do Norwegii poinformowałem że za 4tyg jadę i muszą kogoś znaleźć na moje miejsce i co usłyszałem; powodzenia chłopie jak wrócisz masz u nas natychmiast robotę... Myślę lipa mówią po to bym ich nie obsmarował, i co wracam po roku, pytam o robotę i co słyszę; świetnie że jesteś zapraszamy jak było w Norwegii na długo wróciłeś? Dostałem z mety robotę pensje z 2 z przodu a czasem z 3ką. No jeżeli to są oszuści i (usunięte przez administratora) to przepraszam...

ciekawy

(usunięte przez administratora)W firmie jestem już kilka lat a ponieważ robiłem w kilku innych wiem że tu praca jest po prostu lekka. Mam pytanie; te pracownik, gdzie wcześniej robiłeś i jak długo? Masz od poprzednich firm jakie referencje? A za co cię wylali? Sam poszłeś bo źli byli mało płacili dużo wymagali. No to zostaje ci tylko wyjazd do Niemiec lub Anglii tam będziesz dużo zarabiał i leżał.

baba

Uważam że ta firma jest miejscem gdzie się wiele nauczyłam ( dostęp do technologii o jakich w naszym pięknym mieście mogą w większości firmy tylko pomarzyć). A tak przy okazji pozdrawiam wszystkie KALEKI życiowe które się tu żalą. Jakoś w rozmowach na przerwach nie mieliście się czym pochwalić. Ciągle narzekaliście na byłych pracodawców licytując się który był gorszy.

facet

Spóźnili się z wypłatą nie raz, ale zawsze płacą. Nie słyszałem żeby komuś nie zapłacili. A w poprzednim miesiącu byli tacy co dostali nawet niewielkie podwyżki. Kto ma problem niech i idzie do księgowej i osobiście sprawę załatwić, drzwi tam są zawsze otwarte.

Pracuję w tej firmie już kilka lat i uważam że jest to dobra firma dla ludzi ambitnych. Niestety działa na niestabilnym rynku reklamy co wymusza zatrudnianie na krótki okres pracowników czasowych, co powoduje że czasem są to ŚMIECI PRACOWNICZE które nigdzie nie znalazły zatrudnienia. Osobiście miałem okazję przyjrzeć się pracy tych "fachowców". Aż dziw bierze że dostali szansę pracy u nas. Ludzie internet wszystko przyjmie, anonimowym skamlaniem nikogo nie przekonacie do swych racji a tym bardziej przyszłych pracodawców do siebie.

Baket

na ogloszenia nowy sacz znalazlem prace grafika 3d na czym polegata praca (jestem dosc poczatkujacy) i czy problemy z placa itp nadal istnieja ile m/w modeli na tydzien tam sie robi

Ty tam pracowałeś w ogóle? Jeśli Twoim marzeniem jest czekanie na wypłaty po 3 miesiące to powodzenia.

pracownik z doświadczeniem

tak to jest jak gówniarstwo idzie do pracy i na dzień dobry chce stanowisko kierownicze, kasę za \"pracę\" tzn za przeplatanie się po firmie a i jeszcze najlepiej zaliczki do przodu. Badźmy realistami taka jest rzeczywistość popracujecie trochę spuścicie z tonu. Pracowałem w kilku firmach i kasy nie dostałem wogóle lub cześciowo. Życie nauczy was pokory-powodzenia. Zakładajcie swoje firmy, dajcie innym superpracę w super warunkach, za super kasę zamiast podcinac tych którzy tworzą miejsca pracy a bo wczesniej czy później zazwyczaj płacą kasę dostaniesz ale wiem że wygodniej na zasiłku siedzieć i z kumplami piwko popijać.

Szefostwo wcale nie jest takie złe. A robota jak robota.

Firma która nie płaci terminowo wynagrodzeń, pracuje się pod kamerami, czytniki dostępu nawet na drzwiach do toalety - po to aby przy wypłacie odliczyć za odejście od stanowiska. Oszczędności na wszystkim, praca po kilkanaście godzin, oczywiście za ta sama stawkę, szefostwo - szkoda mówić. Odradzam każdemu prace w tej firmie.

anim

W firmie bardzo nagina się prawo pracy , jeśli jest na korzyść pracodawcy to jest przestrzegane, w innym wypadku już niekoniecznie. Bardzo niskie zarobki są wypłacane w śmiesznych ratach. W pracy panuje chora atmosfera, podsycana dodatkowo przez szefostwo (napuszczanie jednych pracowników na drugich, zachęcanie do "kablowania"). Wszelkie niepowodzenia w firmie są zwalane na szeregowego pracownika. Szefostwo ceni pracowników będących w dobrych układach z nimi, a nie tych, którzy mają wysokie kwalifikacje i umiejętności. Warunki pracy również są tragiczne. Ogólna ocena jest bardzo zła i nie polecam nikomu tej pracy.

anim

W firmie bardzo nagina się prawo pracy , jeśli jest na korzyść pracodawcy to jest przestrzegane, w innym wypadku już niekoniecznie. (usunięte przez administratora) Wszelkie niepowodzenia w firmie są zwalane na szeregowego pracownika. Szefostwo ceni pracowników będących w dobrych układach z nimi, a nie tych, którzy mają wysokie kwalifikacje i umiejętności. Warunki pracy również są kiepskie. Ogólna ocena jest bardzo zła i nie polecam nikomu tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała - Nowy Sącz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała?

Kandydaci do pracy w Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała
2.1/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Pola 6
    33-300 Nowy Sącz