POSFORM

Nowy Sącz

Opinie o POSFORM

kaczuszka 2014-06-06 07:14:09
Ja tam lubię pracować w Posform :) Na nocnej zmianie fajni faceci pracują :)
klasarobotnicza 2014-06-06 07:24:46
śmietnik, właściwe miejsce dla odpowiedniego człowieka;)
raczka 2014-06-06 07:30:56
śmietnik to jest w posform, bo w surpapie to jest sortownia i sam tam popracuj to zobaczysz jak jest fajnie i jaka jest różnica, niema kamer i wyzysku człowieka jak u was
ciotka śmieszka 2014-06-06 23:01:59
nie, nierobią problemów, biorą wszystkich, nawet kobitki z ulicy, a są też tam fajne chłopaki i nawet lubią młode, chętne, fajne, nawet po pracy odworzą przy "dobrych układach" oczywiście..... Serio :) Gorzej tylko z kasą bo ja czekam na kase z kwietnia!!!!
mały 2014-06-15 22:53:01
Jak wszyscy, NIE POLECAM, brak kasy, wyzysk naiwnych ludzi, obiecują cuda a wynagrodzenia wypłacają w zaliczkach, aktualnie 100zł za kwiecień, a kasę za czerwiec pewnie w grudniu. Strach chodzić bo nie ma nawet za co dojechać a nie chodzić jest jeszcze gorzej, bo pewnie tym bardziej lub w ogóle nie wypłacą!! POSFORM to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
kaczuszka 2014-06-16 23:27:27
Tam wszyscy na czarno pracują!!! Niema żadnych umów!!! Potwierdzam co mały pisze, wypłaty w jakiś śmiesznych zaliczkach! Ja i tak mam lepiej bo kwiecień mi wypłacili. Za maj pewnie w sierpniu :)
klasarobotnicza 2014-06-19 12:26:13
Dawno mnie nie było i proszę rozpisaliście się że aż miło. Pozdrowienia dla małego i młodej mamusi jad którym plujecie nawet mnie zaskoczył. Młodzieży kochana przecież jest Surpap, Fakro, Wiśniowski, Newag, Norlis i inni sadzę że przywitają was z waszymi umiejętnościami z otwartymi ramionami:) Ale poważnie; Załamany z tym mniejszym a lepszym zespołem to genialny pomysł. Naprawdę od lat firma się z tym problemem boryka, dlatego jeśli oczywiście masz taką chęć zaproponuj coś. Może na początek anonimowo jakaś lista osób które mogły by stworzyć ten nowy trzon. Mówię poważnie pracuje tu dość długo i wiem że te osoby powinny być przygotowane na elastyczną współpracę. Wszyscy wiemy jak jest kasę dostajemy ale z obsuwami, dlatego taki zespół musi wziąć na to poprawkę. Skoro są to ludzie już działający to będzie można ten problem przeboleć. Załamany może nie jest tak źle i da się coś razem zrobić.
klasarobotnicza 2014-06-19 14:22:23
Droga biedronko, wszystko się zgadza ale spokojnie zacznijmy po kolei;
ad 1. Tak czekam i wpienia mnie to tak samo jak innych, ale mam możliwość poczekać. Ci którzy nie mają, a wiem że są tacy muszą z firmy odejść bez żalu do firmy bo tu sytuacja jest w tej kwestii niestabilna. Ale nigdy nie zgodzę się że nie wypłacalna, wypłaca ale z przesunięciami.
ad 2. Co do kart, w biurze była na nie skrzynka do skrzynki był klucz, miała go księgowa, wówczas problemów nie było. Kartę wrzuciłeś kasa była nie wrzuciłeś kasy brak. Niestety ktoś skrzynkę zdemontował załoga nie protestowała, a teraz wszyscy narzekają. Wystarczy powrócić do starego sprawdzonego systemu.
ad 3. Czy firma leci na minusie czy plusie to się nie dowiemy bo to sprawa właściciela a braki dostaw to i owszem nieregularne ale z tego co wiem sytuacja się poprawia
ad 4. Temat zatrudnienia indywidualnie należy o to zadbać ja tez czekałem i miałem nerwa na to ale nie żałuję
ad 5. Narzędzia to temat rzeka. Są nowe to giną sa stare to wszyscy wnerwieni bo muszą pracować szajsem. Kiedyś każdy pracownik miał swoją skrzyneczkę z podstawowym wyposażeniem ( nożyk, rękawiczki, metrówka etc)może warto to wprowadzić z tym że będzie trzeba się z tego rozliczać
ad 6. Stawka zdecydowanie za niska. Przypominam że o stawce rozmawiamy z przełożonym i on wnioskuje o zmianę. Uwaga; nikt tego za was nie załatwi!
Mam nadzieję ze coś wyjaśniłem i pomogłem.
babeczka 2014-06-23 07:48:53
Tak tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka... Nie wierzcie w te brednie klasyrobotniczej. Często zdaża się że nie płacą tak jak mi, powiedzieli że karta pracy zginęła i niema szans na jej odnalezienie. Rozmowa z przełożonym o podwyżce zawsze kończy się odmową tak samo o legalnym zatrudnieniu. Bo poco mają cię zatrudnić przecież znajdą nowych głupków za 7 zł i na czarno, a wtedy gdzie się poskarżycie gdy wypłaty nie dadzą? Mam nadzieję że ktoś ten proceder zgłosi do skarbówki.
mającydość 2014-06-26 22:32:39
Popierasz klasarobotnicza? Pracujesz tam? Wiesz coś o tej firmie? Nie? To nie pisz głupot! Powiedz że go popierasz tym co na wypłaty z kwietnia czekają! Klasarobotnicza to nikt inny tylko Piotruś który myśli że bez niego firma nie istnieje,ale pamiętaj Piotrek niema ludzi niezastąpionych! I bez ciebie firma będzie istnieć tak jak istnieje bez wielu dobrych pracowników którzy mieli dość czekania na swoje marne wynagrodzenie po pół roku. Jeśli takie czekanie jest szczytem twoich marzeń to gratuluje! Ja mam wyższe aspiracje! I jeśli prawdą jest że macie pracowników i nikogo nie szukacie to niby po co "firma" do mnie wydzwania żebymprzyszedł pracować? Odpowiedz przynajmniej raz prawdziwie, i nie myśl że firma to TY! Bo ona bez Ciebie też będzie istnieć, i naciągać następnych głupków którzy się dadzą.
były pracownik 2014-06-29 10:08:59
Praca na produkcji bez perspektyw, duża rotacja ludzi i od wielu lat jak widzę ten sam problem z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Atmosfera nawet ok, ale nie brakowało takich co za plecami biegli "uprzejmie donieść". Zostają tam dłużej dwie kategorie pracowników - ci, którzy mają dobre układy i ci, którzy nie mają innego wyjścia, zdesperowani, więc pracują za marną stawkę, czekając na lepsze czasy. @klasarobotnicza - przeczytaj te swoje wypowiedzi i zastanów sie jak jesteś zmanipulowany. Nie tacy jak Ty wylatywali z hukiem z dnia na dzień. Ja doszedłem do wniosku że nic mnie w tej pracy lepszego nie czeka, doszkoliłem się i mam fajną pracę z terminową wypłata na konto (tak jak powinno być wszędzie, a nie kasa w kopercie). Pozdro dla wszystkich którzy chcą uczciwie zarabiać normalne pieniądze.
były 2014-06-29 14:41:43
W końcu ktoś napisał racjonalnie, popieram przedmówców "@mający dość , @były pracownik , @jasiek , @załamany , @rączka, @mały".
Też pracowałem tam miesiąc temu i do dziś czekam na wynagrodzenie z kwietnia.
Totalna porażka tam pracować, elita rządzi niczym posłowie w sejmie.
Śmiertelnicy robią na ich ściemnianie, siedzenie w kantorkach, obchody i pytania "jak Ci idzie? ... super rób szybciej" i ich kawki w czasie godzin pracy.
Odważyłem się napisać by w końcu @klasarobotnicza przestał się błaźnić i zachwalać swoje kłamstwa, nikogo tym nie zachęcasz, wręcz wszyscy z czasem zrozumieją, że błędem było tam pracować tak długo.
A teraz usiądź, przeczytaj wszystkie wypowiedzi i zastanów się czy nie lepiej poszukać normalną prace, nim za dużo nawychwalasz, wylecisz z hukiem, bo zapewne są lepsi od Ciebie i nawet nie wejdziesz na forum by POWIEDZIEĆ PRAWDĘ bo cie każdy zjedzie.....
nieDLAposform 2014-06-30 11:12:28
Młoda mamusia ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Gdzie on napisał że po pracy na kursy chodził? Dla Ciebie praca tam jest szczytem mażeń. Ale to co dla Ciebie jest sufitem dla innych jest podłogą. Co do siedzenia w kantorku owszem może tam siedzieć kierownik, ale w posform wystarczy być brygadzistą i możesz robić co chcesz. No i wszyscy znajomi brygadzisty mogą ww godzinach pracy robić sobie kawe i chodzić co 20 minut na fajeczke do łazienki. A jeśli nie jest on twoim znajomym dostaniesz opierdziel gdy zejdziesz na przerwe 30 sekund wcześniej. Widzisz dla innych istnieje inny świat prócz posformu. Coś mi się zdaje że to klasarobotnicza zmienił nick na młodamamusia lub pod tym nickiem ukrywa się partnerka klasyrobotniczej pani I... Tak czy siak żal mi was że macie takie klapki na oczach i innego świata nie znacie prócz posformu.
zorg 2014-07-03 16:45:46
Zaczepiłem się w tej firmie na parę dni. Praca lekka, atmosfera na produkcji nie mogę powiedzieć bo elegancka. Wiele opinii o tym, że firma dużo uczy moim zdaniem na wyrost bo stukanie młotkiem w platik i metal, obklejanie taśmą plastiku, przewiercanie plastiku wkrętarką, klejenie pistoletem "TOPEX", pakowanie do pudeł kartonowych, czyszczenie plastiku z mikrozabrudzeń - bez komentarza zostawie. "Miła" pani księgowa błądzi w ściemach na temat wynagrodzenia i wymyśla coraz to nowsze niewiarygodne rzeczy na ten temat. Ogólnie firma NIEWYPŁACALNA. Dziękuje PA
maly 2014-07-05 08:31:55
Brawo kolego! Taka jest prawda o tej firmie. Młoda mama ma problem z językiem polskim i to daje przykład jakie nieuki pracują w posform. Nadal niewiem kto im tak te mózgi pierze że są w stanie głowe oddać za firme. Dzisiaj 5 lipiec a o kasie za maj mowy nie ma!
rekordzista 2014-07-06 10:06:23
święta racja, ja pracując tam biłem normy stwarzając nowe normy ilościowe i jakościowe, byłem najlepszy, i mam zapłatę, posform jest jednak zwycięzcą w zwlekaniu z wypłacaniem wypłat..... Norma to 2 tygodnie jak zapewniali, jednak są w stanie przeciągnąć do 2 MIESIĘCY.....
SZACUN (usunięte przez administratora)!!! A sprawę nagłośnie w jakichś mediach może ktoś wam pomoże zrozumieć i skończycie się śmiać z parobków którzy chcą TYLKO SWOICH PIENIĘDZY
www 2014-07-08 07:39:48
Firma kanał!!! Dwa miesiące pracy zero kasy!!! Praca i ludzie ok. Zrezygnowałem bo nie ma widoków żeby zapłacili!!! Z księgową się nie dogada, drze ryja jak głupia!!! Jeśli chcecie pracować za darmo to polecam.
Rekin 2014-07-08 09:55:46
Witam, jeżeli komuś nie zostały wypłacone pieniądze, albo jest/była zwłoka z zapłatą, proszę napisać na reakcjaposm@gmail.com
www 2014-07-08 20:07:41
Jest masa takich ludzi którzy pracowali i zapłaty nie mają. Po co mamy pisać na tego waszego maila??? To nie wiecie komu kase wisicie??? Przecież były karty wypełniane i lista podpisywana... Znów zaginęły karty???
Rekin 2014-07-09 16:17:26
Nie jestem pracownikiem Posmform/Bosontec, ta firma zalega nam z płatnością. Dlatego sprawa trafiła do odpowiednich organów i osób, a jeżeli ktoś jeszcze chce odzyskać pieniądze, to może do nas po prostu się zgłosić. Szczególenie jeżeli wykonywał podświetlane tace "Tyskie".
xyz 2014-07-09 22:44:27
ja akurat robiłem inne rzeczy ale też czekam na zaległe pieniążki z maja
zorg 2014-07-11 19:00:12
cały czas są zapewnienia z ich strony, że będzie przelew pojutrze i tak w kółko od miesiąca. Kłamią w żywe oczy, także tez trzeba być wobec nich, tak jak oni wobec pracowników nie w porządku, na dniach wszystko wyjdzie :)
kaczuszka 2014-07-15 18:25:27
Dalej brak pieniędzy za maj, czy ktoś w ogóle dostał jakiekolwiek??? Mam już dość czekania!!!
henio 2014-07-15 20:45:02
Nadal zero kasy...
shrek 2014-07-17 11:02:12
Ja też nadal bez kasy.
@kacper właśnie obmyślamy strajk, jest narazie dużo wyłamów, ale połowa jest w stanie się zorganizować! Pokażemy im jak się każdy zainteresuje wkońcu tą psełdo firmą
ja 2014-07-22 08:33:53
Czy ktoś dostał już kase za maj???
shrek 2014-07-26 00:21:57
Ta firma to same kręty, nie wypłacają pieniędzy a baby z biura to potrafią jeszcze najechać na "pracownika" że się domaga o swoje zarobione pieniądze których firma PO PROSTU NIE MA!! Zwlekają mnie tak już od maja, a telefony do nich milczą!
jasiek 2014-07-26 22:22:13
dziwie się @załamany, że pozdrawia te pipy z biura, przeciesz to same ściemniary, kombinują i kłamią by nie wypłacić kasy..... Parodia, 75% stawiam, że ta firma padnie i czytając komentarze ani %klasarobotnicza ani "piotruś" nie będzie w stanie tego uratować....... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... lipa.................... POSFORM ZALICZA UPADEK.................................... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........................... HWWD :)
ryba 2014-07-29 13:16:40
ma ktoś nr do posformu bo ten ( usunięte przez administratora )nieaktywny.
xyz 2014-07-29 13:26:45
Ta babina w biurze na węgierskiej jest niepoważna
dzwonie do niej o ponad 3 tygodni. Przychodze tam mówie jej dlaczego nr jest ciągle nieaktywny a ona wyciąga swój telefonik z torebki i macha mi nim że przecież działa !! PARODIA. Nadaje się cała ta firma :/
oho 2014-07-29 13:34:00
Pasuje sie zgadac jakos i ekipa tam zawitac nawet na dniowce wejsc i wysmiac tych co dalej robia powiedziec im ile my czekamy na hajs bo to juz mija 3mc
banda zlodziei
ja 2014-07-29 18:00:48
Dokładnie! Trzeba się jakoś spotkać i zrobić wlot na firme!!! Ja jestem chętny i mam kontakt z osobami które również czekają na kase!
yoo 2014-08-02 09:23:13
Ja się bardzo chętnie przyłączam! czy szef czasem nie mieszka w Przysietnicy?
ja 2014-08-02 19:20:17
No to mobilizujmy sie i ustalmy jakies spotkanie i ruszamy na posform
Gosia 2014-08-05 11:29:00
Proszę o kontakt( usunięte przez administratora ) Gosia
byłem w posformie 2014-08-07 14:58:10
Ludzie, to nie jest taka pierwsza akcja tej firmy, około trzech lat temu było podobnie. Sprawa do sądu, bo inaczej pieniędzy nie zobaczycie. I każdemu mówcie co to za firma, żeby nowych naiwnych nie znajdowali. Jak można komuś za uczciwa pracę tyle czasu nie płacić i zwodzić kolejnymi obietnicami.
Gustek 2014-08-07 19:20:39
Buta nie zjemy , wypłaty za maj i czerwiec tez nie widać,a za maj dostałem 200 zl i powiedzieli ze na przeżycie ( 3 miesiące)... Dzwonie do biura a i tak w (usunięte przez administratora) lecą. Dobrze ze zrezygnowałem bo i tak (usunięte przez administratora) z tego mam :) a kasy im nie podaruje . Pozdro dla pracowników .
ja 2014-08-07 21:42:25
Myślicie żeby zgłosić sprawe do państwowej inspekcji pracy? Nie narobie sobie tym większych kłopotów że na czarno tam pracowałem?
ja2 2014-08-08 17:28:04
Witam. Moja propozycja jest zeby zebrac sie wieksza grupa i isc do tej inspekcji pracy. Bo osobno mozecie nic nie zdzialac bo moga sie wybronic. ;-)
ja 2014-08-08 21:03:18
Jestem za. Ludzie zmobilizujmy się bo nasze pieniądze przepadną. Z moich informacji wynika że w tym momęcie nikt tam nie pracuje z tej ekipy która robiła tacki tyskie. Pracuje tam teraz max 5 osób i kończą prace o różnych godzinach żeby przed wyjściem nie spotkać ludzi którzy po kase przychodzą.
julian 2014-08-17 22:10:41
Powiem tak. Wiekszosc z Was ma racje. Firma Posform, BosonTec i innymi spółkami rządzą Ci sami klamcy. Bardzo duzo obiecują i zwodza pracowników, bez względu na staż pracy. Pieniadze wypłacają, ale z ogromnym poślizgiem w pierwszeństwo do ich otrzymania mają Ci, którzy akurat sa w pracy. Wiekszosc problemów wynika z terminów wyssanych z palca, braku materiału na czas i idiotycznych procedur, których przede wszystkim nie przestrzegają szefowie. Najgorszy jest prezes Firmy Posform ktory zajmuje sie finansami. Nie odbiera telefonów i ukrywa sie przed wszystkimi. Niestety firma Posform łapie sie kazdego zlecenia jak tonacy brzytwy. Jednak bez pieniędzy, narzędzi i z ludźmi z lapanki na produkcji przeaznie tylko na tym traci. Szkoda bo praca ciekawa i stosunkowo lekka. Aha. Bylbym zapomnial. Najlepszy jest socjal. Papier toaletowy trzeba sobie z domu przynieść.. pozdrawiam wszystkich biedaków którzy tam pracują.
ja 2014-08-25 12:14:44
Podobno zaczeli płacić. Ale mi nadal nie...
posform 2014-11-19 23:09:57
Zobaczcie sobie jak wygląda sytuacja posformu: http://www.posform.info/ :(
ja 2014-12-11 20:59:53
Haha ładne jaja!!! Na szczęście mi wypłacili.
nie-pracownik 2014-12-31 10:47:09
@huśtaweczka bez bredni, proszę. Chyba ktoś musi na ziemię sprowadzić to zamieszanie...
ortografia 2015-03-27 08:26:57
jak się pisze swojich zamiast swoich to można sobie darować wysyłanie dokumentów......
wyśmiewacz wyśmiewających 2015-03-27 08:30:13
wow no tak, zadłużenie na 4000 faktycznie firma pada-brawa dla geniusza wstawiającego link.....
ja23XXXxXx 2016-01-20 13:58:20
witam...Szukam któregos kierowcy który jezdził po elementy głownie nawojowa..Kierowca jezdził z firmy Posform...Bardzo prosze o kontakt..pod emailem..krystian.dobosz@poczta.onet.pl..
dobra rada 2016-07-12 22:30:53
Brak perspektyw i wypłat. Ogromne zaległości u wszystkich pracowników aktualnych i byłych.
Radzę omijać.
smak 2016-07-12 23:08:56
Pewnie, że produkty mają dobre, ale wydaje mi się, że nie ma teraz żadnej oferty pracy.
Zostaw swoją opinię o POSFORM - Nowy Sącz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POSFORM