Opinie o Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała w Nowy Sącz

raczka

śmietnik to jest w posform, bo w surpapie to jest sortownia i sam tam popracuj to zobaczysz jak jest fajnie i jaka jest różnica, niema kamer i wyzysku człowieka jak u was

kaczuszka

Ja tam lubię pracować w Posform :) Na nocnej zmianie fajni faceci pracują :)

załamany

Wszystko by fajnie wyglądało jeśli faktyczne by się robiło w dobrze zorganizowanej paczce, za lepsze pieniądze. Firma płacąc więcej PLN a mniejszej (przesianej) liczbie osób lepiej by na tym wyszła. Jednak tak nie jest. Elita jak się chwali w opiniach zarabia po 20zł a nawet po 24zł na godzinę, a dla przykładu co dzień jest ktoś nowy za 7zł, inni są w kratkę i po tygodniu urlopu wracają z nudów popracować za 7zł, a Ci co działają pomiędzy elitą a tymi balowiczami wiedzą więcej, zrobią więcej, każdemu podpowiadają i pomagają też za ……………………………………………………………………………… 7zł. SPRAWIEDLIWIE?? Pozdrowienia dla miłych pań z biur

@załamany

Dawno mnie nie było i proszę rozpisaliście się że aż miło. Pozdrowienia dla małego i młodej mamusi jad którym plujecie nawet mnie zaskoczył. Młodzieży kochana przecież jest Surpap, Fakro, Wiśniowski, Newag, Norlis i inni sadzę że przywitają was z waszymi umiejętnościami z otwartymi ramionami:) Ale poważnie; Załamany z tym mniejszym a lepszym zespołem to genialny pomysł. Naprawdę od lat firma się z tym problemem boryka, dlatego jeśli oczywiście masz taką chęć zaproponuj coś. Może na początek anonimowo jakaś lista osób które mogły by stworzyć ten nowy trzon. Mówię poważnie pracuje tu dość długo i wiem że te osoby powinny być przygotowane na elastyczną współpracę. Wszyscy wiemy jak jest kasę dostajemy ale z obsuwami, dlatego taki zespół musi wziąć na to poprawkę. Skoro są to ludzie już działający to będzie można ten problem przeboleć. Załamany może nie jest tak źle i da się coś razem zrobić.

jasiek

Wszyscy co narzekają już wiedzą o tej firmie, kasa marna jeszcze nie na czas i do tego nie na biało?? PORAŻKA!! Nasyłajcie na nich odpowiednie służby, nie dajcie się wykorzystywać, bo Ci co bronią opinii to próbują znaleźć więcej ludzi co by na nich robili, zresztą pracując 12h należy się gorący posiłek!!!!!

Magazynier

Rekrutacja polega na ściąganiu i zwabianiu ludzi z ulicy, czy coś umiesz czy nie, choć do nas!! U nas i tak na czarno a kase kiedyś dostaniesz.

-czy wytrzymasz miesiąc bez naszych pieniędzy -czy odpowiada Ci praca 20h na dobę?? -czy jesteś operatywny i umiesz pracować na 3 maszynach bądź stanowiskach?? -czy interesuje Cie wynagrodzenie co 3 miesiące w systemie ratalno-zaliczkowym??

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
rączka

no racja bo to wiadomo jak w POSFORM jest 3 szefów, 2 prezesów, 2 kierowników i 3 brygadzistów. Każdy gada co innego zrub mi tak nagle nie tak nierób kto Ci tak kazał i tak w kółko a robić trzeba bo kamery więc sie tyra na 3 stanowiskach lub 2 maszynach. Praca wykańcza!!! A teraz se robie w SURPAPIE i zawsze można coś znaleś i kasa jest na bieżąco i firma ubezpiecza i płaci zawsze na czas i niemusze już czekać 3 a nawet 4 miesiace na hajs jak bo BOSTON POSFORM ;/

@rączka

śmietnik, właściwe miejsce dla odpowiedniego człowieka;)

Jak to nie szuka pracowników? Ciekawe kto by te tacki składał? Te pięć osób które tam legalnie pracują? Ciekawe że praktycznie na każdą zmiane przychodzi ktoś, pracuje 12godzin i już go więcej nie ma. Wszyscy pracownicy źli? A może robota do.......... nie podobna. Ciekawe też że wypłat dalej za kwiecień nie ma. Ale co tam, to najlepsza firma pod słońcem jak tu różni twierdzą :-)

chętny królik

eee tam taką mamą to by sie każdy zajoł, w posform tylko naobiecują co do garka czy na patelnie nie włożą a w sumie z ich utrzymania sie pani zatrzyma!! :)

biedronka

Dokładnie popieram "byłypracownik" klasarobotnicza podbija tylko opinie, sam pewnie czeka miesiącami na SWOJE wynagrodzenie, nie zwracając już w ogóle uwagi, iż karty giną nagminnie, bo firma leci na dużym minusie i niema nawet zaco na bieżąco kupować materiału bądź zatrudnić na biało, nie mówiąc już o podstawach typu nożyk (ostatecznie ostrze owinięte szmatą), rękawiczki (z poprzedniej zmiany, o ile sie znajdą) czy narzędzia pracy których nigdy niebyło i niema, bądź strach robić bo pamiętają Gierka!! A mówiąc o starcie to ja miałem 6,50zł i 5miesięcy na[usunięte przez administratora], każdy wymięknie i nikt nie chce tam zapylać charytatywnie jak „kudłaty” po 12h na czarnej produkcji

@biedronka

Droga biedronko, wszystko się zgadza ale spokojnie zacznijmy po kolei; ad 1. Tak czekam i wpienia mnie to tak samo jak innych, ale mam możliwość poczekać. Ci którzy nie mają, a wiem że są tacy muszą z firmy odejść bez żalu do firmy bo tu sytuacja jest w tej kwestii niestabilna. Ale nigdy nie zgodzę się że nie wypłacalna, wypłaca ale z przesunięciami. ad 2. Co do kart, w biurze była na nie skrzynka do skrzynki był klucz, miała go księgowa, wówczas problemów nie było. Kartę wrzuciłeś kasa była nie wrzuciłeś kasy brak. Niestety ktoś skrzynkę zdemontował załoga nie protestowała, a teraz wszyscy narzekają. Wystarczy powrócić do starego sprawdzonego systemu. ad 3. Czy firma leci na minusie czy plusie to się nie dowiemy bo to sprawa właściciela a braki dostaw to i owszem nieregularne ale z tego co wiem sytuacja się poprawia ad 4. Temat zatrudnienia indywidualnie należy o to zadbać ja tez czekałem i miałem nerwa na to ale nie żałuję ad 5. Narzędzia to temat rzeka. Są nowe to giną sa stare to wszyscy wnerwieni bo muszą pracować szajsem. Kiedyś każdy pracownik miał swoją skrzyneczkę z podstawowym wyposażeniem ( nożyk, rękawiczki, metrówka etc)może warto to wprowadzić z tym że będzie trzeba się z tego rozliczać ad 6. Stawka zdecydowanie za niska. Przypominam że o stawce rozmawiamy z przełożonym i on wnioskuje o zmianę. Uwaga; nikt tego za was nie załatwi! Mam nadzieję ze coś wyjaśniłem i pomogłem.

babeczka
@klasarobotnicza

Tak tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka... Nie wierzcie w te brednie klasyrobotniczej. Często zdaża się że nie płacą tak jak mi, powiedzieli że karta pracy zginęła i niema szans na jej odnalezienie. Rozmowa z przełożonym o podwyżce zawsze kończy się odmową tak samo o legalnym zatrudnieniu. Bo poco mają cię zatrudnić przecież znajdą nowych głupków za 7 zł i na czarno, a wtedy gdzie się poskarżycie gdy wypłaty nie dadzą? Mam nadzieję że ktoś ten proceder zgłosi do skarbówki.

mama

Mam nadzieje ze będzie praca jeszcze dla takich jak ja niewykwalifikowanych osób bo nie mam co do garka włożyć. Pozdrawiam tych co tak narzekają pewnie wiedzą co piszą ja nie mam innej pracy i mam nadzieje ze tą utrzymam bo jak nie to gdzie pójdę.

kudłaty

Jeśli lubisz prace charytatywną to polecam Posform :)

klasarobotnicza

Buahahaha i jeszcze kajdankami przykuli do stanowiska pracy a na koniec razili prądem. Co za żałosne skamlanie

bylypracownik
@klasarobotnicza

Haha, ale się ludziska rozpisali. Do klasarobotnicza, nie wiem jaki masz interes broniąc tak tej firmy ale przyznaj otwarcie że prędzej można się cudu doczekać niż wypłaty w terminie w Posform. A i zaginięcia kart pracy są na pożądku dziennym. Dodam że nie jestem ani za tą firmą ani przeciw niej, ale starajcie się ludzie prawde pisać.

ww

A może 1 i 3 maj to nie są święta co??? Nie pieprz głupot! A może to sam pan prezes wypisuje głupoty żeby ludzi do pracy zachęcić...

klasarobotnicza

Tak i znowu młodzież się odezwała. A pracowała młodzież gdzieś indziej a może prowadziła firemkę dała innym chlebka. Jak pracowała to niech wraca skąd przyszła bo tam pewno lepiej było a jak prowadziła firemke to gdzie młodzież ma te pieniążki skoro teraz dorabia w takich beznadziejnych firemkach? Szacuneczek przyjdzie z czasem jak się w du..eczke dostanie od szanownego życia. podobno bezrobocie spadło to może trzeba iść do Fakro. Jestem zadowolonym z firmy pracownikiem pracuje i szanuje tych co dają pracę bo miałem firmę i wiem co i jak. pozdrawiam szefostwo i niech im będzie jak najlepiej bo i mnie będzie dobrze.

@klasarobotnicza

Jak wszyscy na czarno beda robic to co kiedys z tego wyniknie??? Co z emeryturami??? Nie ma to jak praca w Posform po 12 godzin pod okiem kamer żeby przypadkiem minute dłużej na przerwie nie usiąść... I jak jest robota to nawet w największe święta trzeba pracować.

kobitka

Bardzo dziękuję że mogłam dorobić, mam małe dzieci brakuje na chleb mąż nie ma stałej pracy. Dziekuję i pozdrawiam. Mam nadzieje że się moja praca na coś przydała i że będziecie o mnie pamietać w przyszłości.

A na produkcji po 20 osób na zmiane pracujących na czarno za marne grosze(usunięte przez administratora). I na tym firma się dorabia...

Eryk

Na mnie zrobiło wrażenie portfolio posform, bo to same znane marki, jak dove, coca-cola, żubr, tatr, knorr, robi wrazenie.

poprzejściach

Z poprzedniej firmy wywalili mnie po 15latach pracy bo w poniedziałek rano na bramie firmy miałem w wydychanym 0,2 promila. Pożegnali mnie bez sentymentów po 15 latach, byłem załamany. Przyszedłem do firmy i uczciwie powiedziałem jak jest, przyjęli mnie do roboty a ja odzyskałem sens życia. Mam kilka lat na karku więc wiem co to życie i jaką wartość stanowi w nim praca. Złego słowa o firmie nie powiem. Choć już nie pracuje ( wyjechałem do Niemiec) to gorąco pozdrawiam ludzi z firmy i szefów. Szczęśliwego Nowego Roku!

takitam

A mnie jest dobrze a jak będzie źle to se pójde ale teraz jest dobrze lubie tych ludzi robota lekka

fakrowiec

Są lepsze miejsca pracy z pewnością są, ale nie ma łatwiejszej roboty jak tu. Poza tym ciągle coś nowego a nie tylko okna, okna i okna. Monotonia w robocie to najgorsza rzecz na świecie,(usunięte przez administratora)Pozdrawiam klasę robotniczą;). A co do płacenie to płacą terminowo, jak na razie;)

baba

Koleżanka z biura poszła na macierzyńskie, po półtora roku wróciła i dostała posadę na tym samym stanowisku. Jestem kobietą i wiem co mówię jest to wyjątkowa sytuacja, dlatego podtrzymuję opinię że firma jest w porządku. A do kolegi 666 uwaga; jak chce się psa uderzyć to kij się zawsze znajdzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała - Nowy Sącz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała?

Kandydaci do pracy w Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała
2.1/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Pola 6
    33-300 Nowy Sącz