Opinie o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Żabka Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żabka Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żabka Polska w Tychy Plac Świętej Anny 6a

A ta kadrowa to tam jeszcze pracuje?

ona 10

witam czy dla kobiet to ciężka praca i w jakich godzinach się pracuje chodzi o CL

@ona 10

praca na wózku nie jest czyms cięzkim, wykonujesz ta sama pracę co facet.

praca 3 zmianowa. Od 6-14, 14-22, 22-6

malutki
@ona 10

Nie ma pracy dla kobiet na magazynie chyba że w biurze są pozatrudniane kobiety które nic nie robią bo są leniwe i faceci muszą robić to co im nie pasuje lub mówią że nie przeżuci skrzynek bo są za ciężkie:) PS: a co do kolegów wypisujących niżej to boją sie i nikt sie nie odezwie oficjalnie to po co te apele:)

Magik
@;-)

Tak powinnaś wykonać ale u nas są księżniczki co tego nie zrobią. A do tego dużo już pracowników nic nie robi bo czemu Ja mam zarabiać mniej i nie dostać premii a ktoś robi to samo a podstawy ma więcej i za sprzedawanie kolegów dostanie premie. Były aneksy do umów i jeden ma 2600,inny ma 2500 a jeszcze inny pracuje za 2000. Wszyscy wykonują te same obowiązki to co to za sprawiedliwość?

kolo_olo

Widzę że forum ożyło,to dobrze.Puentując powyższe wypowiedzi,w każdej jest odrobina prawdy.Co do wysokości wynagrodzeń,premii czy w ostatnim czasie nieszczęsnych bonów na Święta to jest celowe działanie spółki.Najczęściej ma to na celu skłócenie załogi,a korporacji właśnie na tym bardzo zależy,tak by w przyszłym roku powiedzieć "Teraz zrobimy sprawiedliwie i nie dostanie nikt" i w taki sposób robi się następna oszczędność.Na zachodzie taka sytuacja nie miała by prawa bytu,tam ludzie są solidarni,w takiej sytuacji zatrzymano by cały zakład i zaraz by było jak należy.A u nas..jełop jeden z drugim Ci powie że jemu zleży na robocie bo innej sobie nie znajdzie,co gorsza kierownik obieca mu parę złoty więcej premii i będzie tyrał jak osioł,błędne koło się kręci.

******************
@kolo_olo

Powiem wam tylko tyle na to co przeczytałem:) Nikt nic nie zrobi wszyscy sie boją i tyle ilu pracowników było co walczyło o to aby coś poprawić woleli sie zwolnić jak dalej sie użerać co do kierowników to zwykłe hu.. któży mają plecy lub dobrze liżą dupy innym którym sie to podoba. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH ZMIAN nie tylko dla "C" bo wszędzie są konfidenci i lizusi :)

pyton

Jeśli chodzi o mnie to jak ktoś z dyrekcji będzie chciał nam złożyć życzenia z okazji świąt to się po prostu ośmieszy i to tyle w tym temacie.Pozdro dla wszystkich fizoli z żabki...

czytaj regulamin
@pyton

bony może i są do Żabki ale na cały asortyment a nie tylko na produkty własne. W jednej sprawie masz rację, żeby było sprawiedliwie powinni dostać wszyscy albo nikt. Po drugie aneksy do umów też nie dostali wszyscy i nikt z tego tytuły nie robił takich problemów. Jakby nie było zawsze będzie źle.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży eksportowej
CARBOAUTOMATYKA SA
NAIWNY ROBOL

KOMPROMITACJA zaby wykiwala wlasnych pracowników przed świętami niedajac zadnych bonow ani dodatkowej gotowki na święta a wiemy wszyscy pracownicy ze największym upokrzeniem jest to ze pare osob dostalo bony do Żabki na ich wlasne produkty typu pasja smaku itd.. w wysokosci 25zl albo ciut wiecej to jest cios w policzek wymierzony w nas pracowników TERAZ WSZYSCY WIEMY ILE TAK NAPRAWDE znaczymy sla naszej firmy! Jestescie zlodziejami i oszustami!. TO SA ŚWIĘTA KAZDY POWINIEN DOSTAC JAKAS GOTOWKE DO Wykorzystania gdzie chce!!

xxxx

witam opłaca sie robota na skladaniu towaru na zabce chodzi o alkohol i papierosy

ktos

taaa te panie co wuzkami jezdza to takie piękne jak tył mojego kota...

@ktos

ale zapierdzielaja wiecej niz nie jeden wozkowy

żabka
@;-)

Może najpierw posprawdzaj ortografię jak się piszę WÓZEK bo na szkołę już za późno a potem pisz takie pierdoły Ty masz tam pracować a nie oglądać się za kobietami !!!!

Prawda
@żabka

Powiem tyle że na CLSL jest lipa i tak bedzie skoro ludzie podają o MOBBING kierowników a oni dalej pracują to co to może znaczyć?? Jakim prawem kierownik zmiany "B" krzyczy przez cały magazyn "Co TY HU.. jeba... robisz zapier...dal" i dużo innych jeszcze ładniejszych tekstów sypiących sie przy wszystkich nie dość że kierownicy szczególnie ze zmiany "B" I "A" gnębią swoich ludzi to jeszcze nikt na to nie reaguje kierownik ze zmiany "A" myśli że jest lepszy od dyrektorów i powiedział że sam kiedyś nim zostanie i wykopie ich ze stołków. Jak mu sie uda to dopiero bedzie Auschwitz. Aby było lepiej i aby dobrze sie pracowało Poznań powinien zwolnić wszystkich kierowników i ich kolegów których sobie pozatrudniali.

ona:)

jak ktos ma podejscie do pracy typu miej wyje.... a bedzie ci dane to puzniej sie żali na kiepska premie szczególnie dotyczy to wuzkowych kierownik powinnien ich do roboty gonic bo za duzo czasu maja na pierdoły

Wlodek

Witam bylem w zabce na szkolenuy w tamty tyg. po 3 dniach zaczolem sam pracowac a po dwoch dniach sie dowiedzialem ze mam za duzo towaru i mi odjeli -223zl za jeden dzien prosze nie idzcie tam szukajcie innej pracy uciekajcie od zabki.

ktos taki

Jesli wam cos nie pasuje w waszej pracy zamiast tu narzekać i obgadywac nikt Na siłę cie nikt nie trzyma . Jak sie nie podoba to droga wolna mozesz sie zwolnić na twoje miejsce jest 100 innych

badass
@ktos taki

Macie 100 innych a nasze stanowisko ale jaki przemiał jest w ludziach? Ilu sie zwalnia i przychodzą nowi i tępi ludzie lub którzy nie umilą jezdzić. Dobrych ludzi wypuszczacie i pozwalacie i odejść a zatrudniacie lewusów któży przychodzą ale też tylko na chwilke do puki nie znajdą lepszej pracy ŻABKA jest przechowalnią ludzi na czas który nie znajdą czegoś lepszego. Był Artur który umiał jeździć miał łeb na karku i był inteligentniejszy od nie jednego kierownika to znalazł lepszą prace a wy nie chcieliście go zatrzymać

Tomek Gi***a
@badass

Zastanawia mnie tylko który pajac umieszcza takie wpisy i nakierowuje je na moją osobę...Wszyscy bardzo dobrze wiedzą że kolegowałem się z Arturem i ktoś to sobie wykorzystuje aby odciągnąć podejrzenia jak najdalej od siebie.Jak dla mnie jest to szeroko pojęte (usunięte przez administratora) !Jeżeli ma ktoś coś do powiedzenia,chce zaprotestować w jakiejś sprawie.Niech wytęży mózgowie,weźmie w ręce słownik języka polskiego i niech pisze.Byle własnymi słowami,bez podtekstów i sugestii.

badass
@Tomek Gi***a

Tomku po co to piszesz wszyscy Ci co mają wiedzieć kto to pisze to wiedzą i wiemy że to nie Ty. Artur nie tylko z Toba rozmawiał i z Tobą pracował:) Chłodnia magazyn gł. ZWR wszyscy z nim gadają i pracowali więc prosze Cie zanim napiszesz że to jakieś ku.. to wstrzymaj sie i świat nie kręci sie tylko wokół twojej osoby.

Ktoś kto?

Witam powiem wam coś o pracy w Żabce kto idzie tam pracować musi już wiedzieć że bedzie zapinkalał dostanie gołą wypłate co mówią że są premie ale premi dostaniesz 30 zł gdzie mieli dawać 500zł ludzie charują aby dostać kase bo o to chodzi każdy jej potrzebuje ale co z tego jak zawsze zostanie potrącona zawsze znajdą wymówki:) nie ma takiego miesiąca aby było tak jak mówią na początku przejścia teraz były aneksy wykonujesz tą samą robote co twój kolega i on zarobi więcej a ty nie tyle polityka w żabce jest lipna a kierownicy dadzą Ci popalić i nie bójmy sie powiedzieć tego głośno w Żabce w Tychach jest totalny mobbing masz słabą psyche nie idz bo sie wykończysz zdrowotnie. Ps: Co do wypowiedzi KTO2 ale on ma 2600 bedąc na L-4 a Ty nie:)

aden

§ 1. W razie gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego. § 2. Jeżeli powstrzymanie się od wykonywania pracy nie usuwa zagrożenia, o którym mowa w § 1, pracownik ma prawo oddalić się z miejsca zagrożenia, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego. § 3. Za czas powstrzymania się od wykonywania pracy lub oddalenia się z miejsca zagrożenia w przypadkach, o których mowa w § 1 i 2, pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia. § 4. Pracownik ma prawo, po uprzednim zawiadomieniu przełożonego, powstrzymać się od wykonywania pracy wymagającej szczególnej sprawności psychofizycznej w przypadku, gdy jego stan psychofizyczny nie zapewnia bezpiecznego wykonywania pracy i stwarza zagrożenie dla innych osób. § 5. Przepisy § 1, 2 i 4 nie dotyczą pracownika, którego obowiązkiem pracowniczym jest ratowanie życia ludzkiego lub mienia. § 6. Minister pracy i polityki socjalnej w porozumieniu z ministrem zdrowia i opieki społecznej określi, w drodze rozporządzenia, rodzaje prac wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej. Art. 211. Przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy jest podstawowym obowiązkiem pracownika. W szczególności pracownik jest obowiązany: 1) znać przepisy i zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, brać udział w szkoleniu i instruktażu z tego zakresu oraz poddawać się wymaganym egzaminom sprawdzającym, 2) wykonywać pracę w sposób zgodny z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosować się do wydawanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych, 3) dbać o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy, 4) stosować środki ochrony zbiorowej, a także używać przydzielonych środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego, zgodnie z ich przeznaczeniem, 5) poddawać się wstępnym, okresowym i kontrolnym oraz innym zaleconym badaniom lekarskim i stosować się do wskazań lekarskich, 6) niezwłocznie zawiadomić przełożonego o zauważonym w zakładzie pracy wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego oraz ostrzec współpracowników, a także inne osoby znajdujące się w rejonie zagrożenia, o grożącym im niebezpieczeństwie, 7) współdziałać z pracodawcą i przełożonymi w wypełnianiu obowiązków dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Art. 212. Osoba kierująca pracownikami jest obowiązana: 1) organizować stanowiska pracy zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, 2) dbać o sprawność środków ochrony indywidualnej oraz ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem, 3) organizować, przygotowywać i prowadzić prace, uwzględniając zabezpieczenie pracowników przed wypadkami przy pracy, chorobami zawodowymi i innymi chorobami związanymi z warunkami środowiska pracy, 4) dbać o bezpieczny i higieniczny stan pomieszczeń pracy i wyposażenia technicznego, a także o sprawność środków ochrony zbiorowej i ich stosowanie zgodnie z przeznaczeniem, 5) egzekwować przestrzeganie przez pracowników przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, 6) zapewniać wykonanie zaleceń lekarza sprawującego opiekę zdrowotną nad pracownikami.

lolo badzolo wloski marcepan

tu chodzi o CLSL a nie o sklepy , praca ciezka ale mozna zarobic , mozna isc na wozek albo na mixera co kto woli ale jak to w kazdej pracy ... wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma :)

ja722

witam czy dla kobiet to ciężka praca ? mam od paru tygodi dylemat czy tam isc , dlatego proszę o opinie jak to wygląda , od której do której sie pracuje ?

ktos2

Fochu wiadomo że to Ty (usunięte przez administratora) jakbyś nie siedział non stop na L4 to może i byś dostał awans, a tak będziesz jebał na wózku Ty ślepy grzbiecie!! Jak Ci coś nie pasuje to zmiana A przyjmie Cię z otwartymi rękami

ktos

Otoz Praca w tej firmie to jest jakas kpina.Bardzo niska motywacja Do pracy . Ciągłe rotacje pracownikow pozostawiają wiele do zyczenia! Procz tego starzy pracowinicy ktorych juz zostalo jak na lekarstwo sa dyskryminowani przez kierowników Zwlaszcza przez pana (usunięte przez administratora) Ktory ma jakas chora wizje !Ciagle uwalanie premii za pracę, chocby niewiem ile czlowiek by sie staral ile robil to itak ma to szeroko w (usunięte przez administratora)Bo ma swoich faworytów i faworytki. Jest to Zenujace. A zeby dostac awans to trzeba miec Brata na wyzszym stanowisku.Bo uczciwa praca nic sie nie osiagnie.

kolo_olo

Jeżeli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy w żabce musi poznać kilka szczegółów.To że żabka kantuje na każdym możliwym kroku firmy zewnętrzne to akurat wiedzą wszyscy.Lecz w ostatnich miesiącach łapki żabki zaczęły sięgać do kieszeni jej pracowników.I tak oto w zeszłym miesiącu w wynagrodzeniu zasadniczym brakowało średnio 70zł,to w tym miesiącu żabka poszła z postępem i brak w wynagrodzeniu zasadniczym wyniósł średnio ok 100zł.Biorąc pod uwagę powyższe,motywacja do pracy ze strony pracodawcy na najniższym poziomie,wręcz przynosząca odwrotny skutek co dało się zauważyć już wczoraj.

pracowni30

ma ktos kontakt do tej firmy ? jak sie dostac na magazyniera? prosze o jakies namiry

tyskie
@pracowni30

na zabke przyjmuja przez agencje randstad i micros

bajtekspokoziom

ma ktos moze konakt z do tej firmy lub wie ktos moze przez jaka agencje pracy tam sie dostac do pracy lub jak wogole dostac sie do pracy na tym magazynie pliska o kontakt bajtekziobajtekziom@interia.pl

wilk022

prosze o namiary na jakiegos pracodawcy(usunięte przez administratora) z gory dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska - Tychy

• Jak się pracuje w Żabka Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska