Opinie o Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us w Kraków

Pati

W Katowicach praca jest ok. ale tylko gdy się pracuje pod Panią Agnieszką.

Monia
@Anonim

On właśnie tak traktuje ludzi, krzyczy przez telefon i straszy. Czuje się jakby był właścicielem firmy a jest tylko pracownikiem, że takiego osła jeszcze trzymają.

Dominika

@Misiek, jesteś zainteresowany pracą w firmie? Na jakie stanowisko będziesz aplikował? Napisz na forum jeśli zostaniesz przyjęty. Osoby, które wypowiadały się w tym wątku wspominały o przyjęciach osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy o pracę mogą ubiegać się osoby także ze znacznym stopniem niepełnosprawności? Czy mają przywilej siedmiogodzinnego czasu pracy? Z w związku z dofinansowaniem z PEFRON-u ich stanowisk pracy mogą liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, czy pakiet socjalny? Jak się Wam pracuje w tej firmie? Dodawajcie swoje opinie.

Teresa
@Anonim

Myślisz, że to był warunek konieczny żeby dłużej zostać we firmie? Jak długo mama tutaj pracowała? Chciałabym wiedzieć jaki był oficjalny powód zwolnienia, bo tego na pewno na papier nie dali. Czy Twojej mamie wprost powiedzieli o tym orzeczeniu?

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy na Recepcjonistka. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us? Czy oferują tam zarobki w okolicach 5200 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

pracownik bez ambicji

Kierownictwo to sama banda (usunięte przez administratora). Pracownikowi nie dadzą, tylko zamiatają pod siebie jak to w firmie sprzątającej. Żadnych pieniędzy na święta, żadnych paczek. (usunięte przez administratora)

@pracownik bez ambicji

Naprawdę nie ma żadnych dodatków na święta? A czy to zawsze tak było, że ani paczek, ani premii, czy to tylko w tym roku tak firma zadziałała? Do tej pory było inaczej? I wgl jak firma tłumaczy to, że nie ma na święta niczego dla pracowników?

Nick Nowy wpis
@pracownik bez ambicji

Ta firma to jedna wielka banda, chamstwo i arogancja to ich dewiza.

Tylko częściowo? To co w takim razie się nie zgadza w tym komentarzu wyżej? Piszesz, że kiedyś było lepiej, to co konkretnie zmieniło się wraz z nadejściem nowego szefostwa? Wprowadzone zostały inne zasady w firmie? A może chodzi tylko i wyłącznie o ich podejście do podwładnych? Czytałam tu niżej negatywy o kierownictwie, szefostwo w ogóle nie reaguje na to?

We Wrocławiu same Ukrainki kablowanie tak jak K.Bula która donosi administracji ,Mazurowa tak samo ukrywa wybryki pracowniczek kradzieże spożywanie alkoholu w pracy ,jeszcze brakuje makowca i pod cele z naczelnikiem mostkiem kapuczine wypić

@Marcin

To Polaków nie zatrudniają czy nie ma wśród nich chętnych? Co za takie donoszenie można zyskać, bo myślę, że to nie jest tak po prostu dla zasady?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Maria

30.09.2023 07:09

Mariaikona wywiad

Chciałabym się podzielić tym, że pracowałam w tej firmie, ale w oddziale w Katowicach. Była to praca na nocną zmianę - sprzątanie biurowca. Wszystko szło dobrze, dopóki nie zostałam wezwana przez kierownika. Zamiast porozmawiać ze mną spokojnie, jak z drugim człowiekiem, zaczął na mnie krzyczeć, że "jakim prawem nie wykonuję poleceń" oraz "co to ma znaczyć, że ja nie będę wyrzucać śmieci". Krzyczał też, że ma swoich ludzi, którzy o wszystkim mu donoszą. Niech donoszą, ale niech to będzie prawda! Zarzucił mi też, że dzwoniłam do kierowniczki nocnej zmiany, żeby przywiozła mi dokumenty. Owszem, zapytałam ją, czy mogłaby mi je podwieźć, ale była to zwykła koleżeńska prośba. Okazało się, że w dokumentach były kwestionariusze do umowy, o co również kierownik zrobił mi awanturę. Następnie powiedział, że możemy się rozstać, skoro nie chce mi się pracować. Nie dość, że musiałam przyjechać na badania medycyny pracy o godzinie 13:00, choć pracuję na nocne zmiany, to byłam traktowana, jakby pracodawca robił mi przysługę pozwalając pracować dla swojej firmy. Ludzie mają dzieci, obowiązki, inne życie, a po nocnej zmianie odsypiają. Pracodawca powinien zapytać, czy taka godzina mi odpowiada, a nie mówić, że tylko takie terminy są dostępne u danego lekarza. Skoro brakuje elastycznych godzin na badania, to może warto zmienić lekarza medycyny pracy.

Mariaikona wywiad

Sprzątanie nocne biurowca - wycieranie kurzy, odkurzanie etc.

Mariaikona wywiad

Firma z dnia na dzień poinformowała mnie, że nie podpisze ze mną umowy o pracę i zaczęła wykręcać się argumentem o rzekomym remoncie obiektu.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Mariaikona wywiad

23,50 zł za godzinę pracy.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

2 tygodnie.

Mariaikona wywiad

Nieprzyjemne zachowanie kierownika, niepoinformowanie pracownika o tym, że nie otrzyma przedłużenia umowy - o czym sama dowiedziałam się wraz z momentem przyjścia do pracy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Mariaikona wywiad

Trudno mi ocenić atmosferę między pracownikami, ponieważ zastępowałam kogoś i pracowałam tylko 2 tygodnie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Mariaikona wywiad

Kierownik był nieprzyjemny w stosunku do kierowniczki obiektu, a poza tym arogancki, co opisałam wyżej.

Mariaikona wywiad

Zachowanie kierownika, które opisałam na początku.

Mariaikona wywiad

Myślę, że firma powinna zmienić kierownika i kierowniczkę obiektu, ponieważ te osoby nie nadają się do pracy z ludźmi.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Xxx

Nie polecam pracy w tej firmie w Katowicach, kierownik jest chamem oraz prostakiem. NIe potrafi normalnie spokojnie rozmawiać tylko wydziera się na pracowników,nie daje dojść do słowa drugiej osobie , traktuje ich jak byle co, oraz kierowniczki na obiekcie Pani B. Nie potrafi rozmawiać z Pracownikami tylko usługuje swojemu kierownikowi, nie ma swojego zdania "przynieś, wynieś i pozamiataj" dziwię sie jej ze pozwoli sobie na takie taktowanie, chyba brak jej ambicji. Nie Potrafia nawet uprzedzić wcześniej o nie przedłużaniu umowy tylko człowiek jedzie do pracy i nagle dowiaduje sie że nagle nie przedłużaj umówmy i wymyślają preteksty, i robienie z tego całej tajemnicy aby inni pracownicy się nie dowiedzieli. W życiu nie Spotkałam sie z taka firma i nie uprzejmymi kierownikami

Ewka

Jest info, że poszukiwany jest pracownik sprzątający na terenie Krakowa, dokumenty można wysyłać poprzez formularz kontaktowy. Chciałabym najpierw dowiedzieć się jakie pieniądze wchodzą w grę? Ponad 3000zl będzie? Jaka umowa? Atmosfera? Ktoś podpowie?

Pati

W Katowicach praca jest ok. ale tylko gdy się pracuje pod Panią Agnieszką.

@Pati

To prawda jak pracować to tylko pod panią Agnieszką

Jacek

A z innymi kierownikami czemu jest tak źle? Pracowałeś w innym zespole kiedyś i masz porównanie?

Sandra
@Jacek

Zero teorii, zero praktyki, brak organizacji, brak szacunku do pracownika, krótka pamięć - dno.

@Jacek

Moja mama pracowala pod 3 kierownikami. Najpierw w Krakowie następnie w Trzebini i przenieśli ją do Katowic. W Krakowie i Trzebini sobie chwaliła kierowników. Za to w Katowicach p. Ł. Kierownik bardzo źle patrzył i wydzwaniał gdy poszła po raz pierwszy na zwolnienie z powodu covid. W tym momencie miesiąc przed wygaśnięciem umowy Pan kierownik zaproponował mamie pół etatu ze względu na redukcję etatów ale ogłoszenie o tym że poszukują pracownika na cały etat zostało dodane na olx na ten obiekt. Pan kierownik ł. Trzyma kobiety które przychodzą do pracy i nic nie robią tylko moja mama która przychodziła popołudniu to robiła za 2 osoby. I tak jej się odpłacił. Ale sprawa idzie do PIP ...

Monia

Dominika

@Dominika

same ciężkie przypadki chorób psychicznych

@Dominika

Witam Jestem interesowny wakatem lecz nie mam żadnego namiaru na pryncypała.Ma ktoś..

Zbyszek
@Dominika

A ja jestem zadowolony z pracy, nie rozumiem tych opinii, chyba lenie co im się nie chce pracować piszą te bzdury. Pensja jest ok dodatki także. Zespół bardzo fajni ludzie aż się chce przyjść do roboty. Ostatnio były nawet przyjęcia, ale to w kadrach trzeba zapytać.

@Zbyszek

Witajcie w jakim mieście pracujesz?

Bdrsan

Hahahahaha

M
@Zbyszek

Pracuję w tej firmie piąty rok. Dla jasności w Krakowie.Najlepszy Pracodawca jakiego kiedykolwiek miałam a Kierowniczka dusza człowiek.Są takie chwile ( np okres urlopowy ) gdzie brakuje personelu, wtedy pracy jest więcej , ale nie tyle żeby padać - przepraszam- na ryj. Pensja wypłacana na czas, za zastępstwa premia, za nadgodziny też lub jak kto woli wolny dzień. Szkolenia i badania okresowe na koszt firmy, dla osób ze stopniem niepełnosprawności- skrócony czas pracy. Jeśli ktoś chce pracować, a nie przyszedł sobie pobajczyć, to polecam.

Jerzy
@M

@M, Zawsze miło czyta się pozytywne opinie. Czy zechciałabyś się z nami podzielić, co oprócz miłego kierownictwa i terminowego wynagrodzenia sprawia, że poleciłabyś Prof-us jako solidnego pracodawcę? Chętnie dowiem się więcej na ten temat.

Toja
@Dominika

To prawda że Kaśka ma zakaz wstępu na proximo?

Saba
@Dominika

Pracowałam 5 lat w tej firmie bez orzeczenia niepełnosprawności na umowę zlecenie byłam tak zwanym skoczkiem nie pamiętam żeby nie miłam telefonu w piątki gdzie mam iść na dany obiekt i wyplata byla na czas i czasem miałam więcej niż pracownik który był zatrudniony na umowę o pracę ale skończyło się to jak zaszłam w ciążę i poszłam na zasiłek macierzyński to zostałam na lodzie bez pracy więc ta firma nie popiera i nie umożliwia powrotów jak się pracowało i było się na każdy telefon bez urlopu byłam tylko przez te 5 lat raz na l4 mimo że mialam w tedy tylko dwoje dzieci, a teraz mam trójkę i szukam teraz pracy gdzie jest ciężko. Więc jak ktoś nie ma orzeczenia o grupie niepełnosprawności niech się nie zgadza na umowę zlecenie i jako skoczek bo może zostać bez pracy, a szczególnie dziewczyny które zajda w ciążę.

Saba
@Saba

Pracowałam w Katowicach i kierownik zatrudnia też alkoholiczki i brudasy, a pracownice które pracowały kilkanaście lat bez orzeczenia to też zostały bez pracy gdyż firma ta w Katowicach traci obiekty przez kierownika bo byłam świadkiem nie raz jak menadżerowie i inni dyrektorzy nie chcieli z nim rozmawiać tylko od razu do Krakowa są email ze skarga ale cóż kierownik nadal pracuje i zatrudnia alkoholiczki i psychicznie chore osoby, a pozbywa się pracowitych i solidnych pracowników.

@Saba

Wyzywanie współpracowników jest mega słabe. Jeśli ktoś w pracy spożywa alkohol, to oczywiście należy o tym powiadomić przełożonego. A na ile zmian pracuje się w Prof-us?

Maria
@Toja

Oczywiście, że ma zakaz wstępu. Takie przekręty jak ona robiła pod nadzorem tej drugiej to mega sztos a i tak pracują i nic im nie jest.

@Maria

To forum publiczne, więc fajnie by było, gdyby wszystko co piszemy miało jakieś uzasadnienie. Powiedz coś więcej o samej pracy w Prof-us. Czy pracownicy dogadują się ze sobą?

oni
@Bożena

Marysia wie co pisze.

@oni

Bożena jeśli już :) W każdym bądź razie widziałam, że teraz do Prof-us poszukują pracownika do serwisu sprzątającego. Dowiem się, jak tam z tą atmosferą jest?

@Saba

Widzę że nic się nie zmieniło od 2019 roku. Bo moja mama to samo uważała pracując w tej firmie. To że nie miała orzeczenia o niepełnosprawności nie została jej przedłużona umowa.

Teresa

Joanna

Na stronie jest oferta.pracy do serwisu sprzątającego w Krakowie. Czy ktoś może napisać czy warto aplikować? Jak wygląda rekrutacja?

@Joanna

Nie mam stp. niep. Umowa zlecenie,potem o prace przerzucanie na inne budynki, praca za innych pracownikow, złe traktowanie przez przelozonych. Pracownicy bardzo niegrzeczni, bronią swoich stanowisk jednak nie uczciwa pracą ale czepianiem się nowego pracownika i niestety przelozeni biorą w tym udział. Jedna klika. Stworza ci taką atmosfere że sama odejdziesz. Pójście tam to strata czasu. Ja z Czerwonych Makow zostalam przeniesiona na budynek ktory byl w trakcie prac wykonczeniowych Fabryczna 1 Nie trać czasu

@Joanna

Nie warto, nie trać czasu Pracownicy iprzelozeni to jedna klika. Traktowanie z buta. Pracownicy mic nie robia a ty bedziesz robic za nich a i tak bedziesz tą najgorszą.

@12

Na Czerw. Mak budynek B pracownica z serwisu kuchennego 2 i 3 p i pracownica z od klatek wylaczaly mi zmywarki na p 0 i 1, podkladaly brudne talerze i sztućce do szafek. do zmywarki jak skonczyla myć. Naprawde nie warto.

@12

Jak ja zrezygnowalam chociaz wiem ze o umowe o prace jest bardzo trudno a jestem pracowita i nie chodzę na zwolnienia to wierz mi nie warto.

@12

Na rekrutacj Pani sprawdza gdzie pracowalas i jak dlugo. Bardzo miła Pani ale konkretna.

@12

Ale moze dostaniesz inny rejon niz Cz. M.i tam będzie tak jak powiinno. Rownie traktowanie, szacunek. Nie oceniajmy wszystkich tą samą miarką bo to byloby nie uczciwe.Napewno są w tej firmie przelozeni ktorzy pamiętają że nie tylko nowy pracownik bierze pieniadze za prace. Być przelozonym też nie jest latwe i dlatego nie kazdy powinien nim być, nie wystarczy umieć zamiatac czy myć. Pozdrawiam wszystkich urazonych, i tych starajacych się o pracę.

@12

Nie traktujmy pracownikow bez stop. niepelnosprawnosci jak cytrynę z której trzeba wycisnąć wszystkie soki a potem wyrzucić.

@Joanna

Z moich doświadczeń wynika że to - (usunięte przez administratora). Potwierdzam wszystkie negatywne opinie.

@Monika

Pisali wcześniej że dużo zależy od regionu na który się trafi. To prawda? Można podczas rekrutacji sobie wybrać taki region czy to jest przydzielane jakoś odgórnie?

????
@Monika

Teraz (usunięte przez administratora)? maja najwieksze branie w ofettach pracy bo to tani ( pracownik?) ja pracowalam z taka (usunięte przez administratora)? W pracy ledwie chodziła bo to boli kregoslup, nogi A jak wyszla z pracy to tak predko leciala do tramwaju ze az się kurzylo. Zawsze do mnie mowila jak bylo brudno, że jej za kilometry nie płacą. Tacy prace mają i maja tez w (usunięte przez administratora)

@Joanna

Jeżeli będą przyjmować pracowników w kilku miejscach to może i będzie można wybrać rejon.Jeżeli pani dobrze trafi to pani szczęście.Jeżeli nie to sama pani zobaczy jak to wygląda. Jeżeli ma pani grupę to lepiej dla pani..Ci pracownicy są chronieni, chociażby niewiem co, bo mają za nich kasę.Cierpią i robią za nich pracownicy bez grupy - którzy traktowani są jak pomiotła.Przestrzegam.Dużo zależy też od brygadzistów., a ci są różni.Niektórzy nie mają kwalifikacji, predyspozycji do zarządzania zespołem ludzi.Działają na szkodę pracownika, matoły jedne. Ludzie przychodzą i zaraz odchodzą.Pukają się w głowę bo widzą co się dzieje..Właśnie się zwolniłam i mam nadzieję że nie trafię z deszczu pod rynnę.

Jak wchodzisz do budynku i zobaczysz, ze jest brudno tam gdzie sprzata sie raz na m-c np barierki, cokoliki, plytki na scianie, a są pracownicy to odejdz z tej pracy odrazu bo to oznacza ze zostałaś przyjeta do doczyszczenia a nie do sprzatania. To ozn że w pracy są osoby ze stop. niep. i rencistki lub emerytki.To osoby ktore nic nie robią a prace maja. Ty ja masz dopoki nie posprzatasz. Porecze wycieramy codziennie a bylam na budynku ze były brudne. Umowa o prace wcale nie poprawi twojej pozycji w pracy, zawsze mogą dać Cię tam gdzie jest jeszcze bardziej brudno lub brudzic celowo tam gdzie juz posprzatalas.

@12

Myślisz że w taki sposób to się tutaj odbywa? I to jest tak, że jak się posprząta to zwalniają? Dlaczego mówisz że pozbywają się dobrych pracowników?

Sprawdź
@Joanna

To firma ktora ma( pracownikow ?) ze stop. niep. Jak nie masz stop. niep. to idź i sprawdź. Zaznaczam że duzo zalezy od przelozonych. . Nie mogę powiedxiec ze dobrych sie pozbywaja a niedobrych zostawiaja tylko jak ma stop. niep. to ma prace bo ma stop.niep. a nie dlatego , że pracuje. Tani (pracownik)?

@Sprawdź

Ale chyba coś musi robić pomimo tego orzeczenia... Czy ten stopień jest konieczny żeby być pewnym swojej pracy? Piszesz że jak się nie ma to nawet umowa o pracę nie chroni. Możesz to wyjaśnić?

Halina

NIE POLECAM FIRMY PROFUS NA TERENIE WŁOCŁAWKA!! Ponieważ kierowniczka zarabia na swoich pracownikach kupując nowe samochody , remonty robić w Domu . Pracownikowi zamiast dac na święta to daje na swoje konto. Płyny na wydział na zakładzie po jednej butelce A faktury wystawia na więcej . Stawia wymogi pracownikowi I jeszcze mówi że nic nie robi A ona więcej siedzi więcej w domu niż w pracy . Męża zatrudniła na umowę zlecenie I robił z pracownikowi co chce , ona przyjmuję pracownika on zwalnia I sprawdza czy dobrze pracownik sprząta z pretensjami że zawsze jest coś nie tak. (usunięte przez administratora) I nic więcej!!!!!!!!!

Danuta
@Halina

No szef jakby nie patrzeć może robić co chce byleby szanował jednak pracownika. A powiedz o jakich wymogach mówisz? Jakiegoś konkretnego doświadczenia oczekują czy jak?

@Danuta

Dokładają więcej obiektów I metrów niż powinno się należeć

@Danuta

Sprawdzają palcem wszystko A nie ma czym nawet myć bo nie ma płynów

obecny pracownik
@Halina

Halia zacznę od tego, że skoro jestes tak odważny i rzucasz tak poważne oskarżenia to miej odwagę podpisac się chociaz swoim imieniem. to pierwsza sprawa. Druga - chopie, czy ty masz świadomość, że takie oskarżenia które opisujesz to sa sprawy dla prokuratury? Gdybym był na miejscu tej kierowniczki to już dziś siedziałbym na policji i składał zawiadomienie i dowaliłbym ci tak że przez długi czas nie wyszedłbyś z długów. Powinieneś być zadowolony z tego ,że ta kobieta jeszcze tego nie zrobiła. W mojej ocenie jesteś niesamowicie odważny albo nieziemsko (usunięte przez administratora) A tak k-woli wyjaśnień. Jeżeli w oddziale Włocławek pracuje prawie 70 osób i w dużej części to ludzie którzy pracuj tam od początku czyli prawie 10 lat to jak wyjaśnisz to , że ty wyleciałeś po 1,5 roku pracy? Czy nie sadzisz że to nie w firmie jest problem? Odpowiedz sobie na pytanie : dlaczego 80-90% ludzi pracuje tam tak długo a rotacja dotyczy tylko i wyłącznie osób które robią wszystko żeby nic nie robić to może ty zaliczasz się właśnie do tej grupy? w mojej ocenie jeżeli robisz to co należy do twoich obowiązków i wykonujesz to należycie to jeżeli ty nie zdecydujesz o zmianie pracy to będziesz tam pracował do emerytury. Skoro podziękowali Ci za współpracę to z jakiegoś powodu i wylewanie żali a do tego oskarżenia które rzucasz niestety wystawiają na ocenę Twoją inteligencję. Chłopie : pensja na czas, przyzwoity socjal, każda godzina pracy zapłacona, nic pod stołem każda złotówka wykazana, zwrot częściowo za wakacje. Czego ty byś jeszcze chciał??? w zamian za to wystarczyło robić to co do Ciebie należało i nic więcej. Docenisz to dopiero wtedy gdy pójdziesz do następnej pracy . Życzę Ci naprawdę wszystkiego dobrego i doradzam skasowanie tej opinii do póki jest jeszcze na to czas , albo napisanie sprostowania. Doradzam ze zwykłej życzliwości. Poszedłeś chłopie po bandzie . Ja pracuje tu już prawie 6 lat, ale pracuję. Nie sprawiam wrażenia że pracuję. Nie mam w planach zmiany pracy chociażby dlatego że trudno jest znaleźć równie uczciwa firmę jak Prof-us. Myśl co piszesz , żebyś potem tego nie żałował. Powodzenia w nowej pracy.

K
@Halina

HALINA jak możesz spokojne spojrzeć w lustro i tak oceniać kobietę, która tak dużo robi dla swoich pracowników. W każdej chwili służy pomocą i poświęca swój wolny żeby tylko pomóc i załagodzić konflikty, jakie powstają podczas pracy na pewno, jako pracownik tej firmy coś o tym wiesz. Pracuję w tej firmie prawie 6 lat i cały czas mogę liczyć na Panią Kierownik dużo mi pomogła stając po stronie pracownika wyjaśniając nasz zakres prac. Prawdopodobnie wiem, kim jesteś i tak jak w pracy i teraz nie masz odwagi powiedzieć nikomu prosto w oczy prawdy tylko najlepiej obgadywać i oczerniać kogoś bez jego obecności tak jak to osoby twojego pokroju mają, na co dzień. I nawet teraz nie zdobędziesz się na to żeby powiedzieć tego prosto w oczy naszej Pani Kierownik najlepiej widzieć błędy u innych a nie u siebie. Osoby, które z tobą współpracowały zastanawiają się jak nasza Pani Kierownik mogła tak długo wytrzymać twoje podejście do pracy to tylko świadczy o niej, że tak długo wytrzymała do końca twojej umowy. Ktoś, kto ma właściwe podejście do pracy i wykonuje to, co przełożeni wymagają nie obawia się żadnych kontroli, my się bardzo cieszymy, kiedy odwiedza nas nasza Pani Kierownik. A teraz powiem twoim językiem, choć już nie jesteś pracownikiem naszej firmy to nadal pozostał po tobie smród.

Długoletni pracownik
@Halina

Do tz. Haliny chcę ci powiedzieć że Halina wróciła do pracy a ty miej odwagę oczerniając firmę oraz swoją byłą kierowniczkę podpisać się jak masz naprawdę na imię. Tobie było ciągle mało i mało i wszystko ci nie pasowało i jeszcze chcę ci powiedzieć że bez ciebie pracuje nam się lepiej i spokojniej.

Jama
@obecny pracownik

Jaki chopie ? Baranie to Halina a nie on????

@Halina

W Krakowie przy ul Cz.M. możesz nic nie robić pod warunkiem ze masz znajomosci z przelozonymi i stop. niep. Pracownicy smsami inf sie ze przyjechal ktos z przelozonych lub siedza na jadalni przy szybie Przelozony wchodzi pracuja wychodzi po pracy. Ale jak jest brudno to tez. Spoko a zazwyczaj jest

Beata
@12

I nikogo jeszcze to w żaden sposób nie zezłościło i nikt tego nie zgłosił? Nad tymi przełożonymi chyba jest ktoś jeszcze?

@Beata

Teraz takie czasy, nie wazne czy pracuje.Wazne zeby mial stop. niepel.bo to tani pracownik. Ja pracowałam z ludzmi ze stop. niep.ale stali przy maszynach lub dowozili towar do maszyn więc nie dalo sie nie pracowac.. Są prace gdzie pracuja bo muszą np kasjer a gdzie nie muszą bo nie ma nadzoru to siedzą. Nie twierdze że wszedzie tak jest ale na Czer. Mak. tak jest. Jedna pracownica sobie przychodzi i wychodzi o ktorej chce a nowy musi przejac za nią dodatkowo 4 kuchnie. Nikt z przelozonych nie powie że masz taki obowiązek ale jest tak że albo pracujesz za nią albo wylot.Zapraszam na budynek B Zawsze dodatkowe prace dostaje nowy pracownik ci co już tam są nigdy.

@Beata

Stary pracownik ma albo klatki albo kuchnie a nowy pracownik jedno i drugie.Nad przelozonymi jest ktoś jeszcze ale pilnuje się nowego w koncu ktoś musi pracowac zeby siedzieć mógł ktos. Odezwij się to ci zepsuja opinię. Teraz nie liczy się jak pracujesz tylko znajomości lub stop.niep.a najlepiej jedno i drugie . Urodzić się Świętą Krową, lezysz, pachniesz i bierzesz wyplate.

Leszek
@12

Możesz mi napisać na ile prawdziwa jest informacja z tego wątku, że na początku dają umowę zlecenie a później dopiero umowę o pracę?

@Leszek

W Krakowie tak jest. Najpierw dostalam na 3 m- ce umowe zlecenie a nastepnie umowe o prace na okres próbny 3-mce. Pod tym wzgledem to jest w porzadku bo w innych firmach obiecuja po 3-miesiacach a pracujesz na zlecenie nawet pół roku. Z pracy tez bylam zadowolona szczegolnie na serwisie kuchennym tylko jedynie co boli to roznice w traktowaniu pracownikow, brak zasad. W pracy powinny być jasno okreslone zasady. Kazdy powinien znac zakres obiwiazkow a nie jeden bedxie pracowal za drugiego bo to kolezanka przelozonej a ta juz nie, to niech robi wiecej.Pracownik musi znac zakres obowiązków zeby nie bylo po jakims czasie niedomówień ja robie tyle a ty tyle. W dużej mierze atmosfera zalezy od przelozonej ,niestety roznice szybko wyjdą na jaw. W pracy jest przelozona pracownik a nie przelozona kolezanka.Kolezanki to po pracy.

@12

Firma zamieściła w ogłoszeniu umowa o prace ale dostalam zlecenie.

@12

Jak to, zwróciłaś na to uwagę? Ewentualnie może to tylko na jakiś okres próbny, nie? Daj znać coś więcej, co z tą umową tutaj.

@Bożena

Pod tym wzgl jest ok Do firmy prof us nic nie mam. Tak jak napisalam wszystkich pracownikow nalezy traktowac tak samo a na Czerw. Mak. byly. i moze są ogromne różnice. To zalezy czy przelozeni ci sami.

Beata
@12

A jest szansa, że zmieniliby się? Oni mają gdzie tu jeszcze sobie jakoś awansować czy musieliby po prostu z firmy odejść?

Lucia

Czy podzieli sie ktos opinia na temat pracy w firmie Prof-us na terenie Włocławka?

Wanda
@Lucia

Nie polecam same zamęty robią z pracowników i żadnego podziękowania od ich strony robiąc jak wół jestes dla nich smieciem

wydlist

O co chodzi nie wiadomo, ale żali? Morze całe.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us?

Kikuici

W Prof-Us preferowane są umowy o pracę. Umowy zlecenie są dawanie na okresy krótkie. Najkrótsze jak to tylko możliwe. To zależy w dużej mierze od pracownika. Jeśli chce mieć UZ, to ma. Jeśli chce mieć UP, to ma. Wręcz jest nacisk, by osoby na umowach zleceniach jak najszybciej przechodziły na umowy o pracę. I nie sądzę by się to pomimo pandemii drastycznie zmieniło.

moda
@Kikuici

Prof-us jest dobrą firmą. Paczki świąteczne dają wszystkim bez wyjątku.

Halinka
@moda

A czy te paczki świąteczne to są tylko dla osób które mają dzieci czy dla tych co nie maja tez? A jakies wyprawki do szkoly dla dzieci czy cos dostaje sie?

Wanda
@moda

Wcale nie prawda nawet na swiera daja jak chca reszte zabiera kierownictwo do siebie

Natal

Firma daje możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy i też jest źle. Za leżenie w domu nikt nie zapłaci!!

Basieńkaaa
@Natal

Dodatkowych to ja rozumiem ale nie tak jak w Katowicach,że bez Twojej zgody przerzucają Cię z obiektu na obiekt i każą robić zastępstwa.

Dora
@Natal

Jakich pieniędzy?Chyba za pracę się płaci i nie jest to możliwość, tylko norma.

Carin
@Basieńkaaa

A najlepszy to jest ten baran kierownik Łukasz co ściąga ludzi z urlopów na zastępstwa i zadaje głupie pytanie czy mi potrzebny ten urlop-niedorozwuj umysłowy.

Anitka

Wrocław. Praca ciężka, robi się za dwoje. Brygadzistki, ktore się mianują kierowniczkami (bo jest ich dwie na jednej zmianie) nadużywają mobbingu. Latają po całym obiekcie i paluszkami sprawdzają, podstawiając kartki, że sprawdziły i jest brudno, i trzeba się pod tym podpisać. Same mało co robią bo twierdzą, że są od sprawdzania. Krzyczą po pracownicach w obecności mistrzów i innych pracowników obiektu. Poniżają i karzą oszczędzać na środkach chemicznych. Wciska się na siłę zastępstwa. Udają miłe, gdy wpadnie Pan Kierownik z Krakowa, wtedy udają, że wszystko jest ok. Atmosfera jest straszna bo nigdy nie wiadomo o co będzie awantura. Dobrze, że znwlazlam

Anitka
@Anitka

Dobrze, że znalazłam już inną pracę... Nie polecam i odradzam Wrocław. Może gdzie indziej jest inaczej.

Rabarbar

Dziwna to firma miałam umowę ale jej na oczy nie widziałam nawet nie wiem czy wogóle ktoś zadał sobie trud aby wypisać ją. A z powodu pandemii zwlekają z przyjęciem tłumacząc że może coś się zmieni za miesiąc stała śpiewka (usunięte przez administratora)

klopi

A Kraków to śpi i nie widzi co się dzieje w Warszawie?

Cykulinda

Jesze jedno telefon od firmy byc Pan.Pani przed 10 ta tylko sie nie spoznij .po czym wstawiam sie.na 9 30 nie ma kierowniczki jest na obiektach moim.zdanie siedziala na gorze .I tekst idz se pochodz po placu tu nie daleko I przyjdz na 11 ta po czym jstem na dana godzine a ta z gory schodzi jakas tam kierowniczka zadumana .oczywiscie spozniona 15 minut umawia sie przez jakie tam.kobietki nie patrzac wogole na osobe z ktora sie chce umowic I to ona dzwoni I rezygnuje z danego pracownika powinna sie zajac siedzeniem.w domu bo nie daje szansy nikomu bo Ona nie.bedzie ryzykowala a na.nia trza czekac prawie dwie godziny (tam jest plac targowy idz se pochodzic tsk mowis)bo sie za dame uwaza fla mnie to nie dama tylko.zwykla dziopa.robiaca sie na dame.

Cykulinda

Pamietajcie przed rozmowa lepiej sklamac ze sie pracowalo na lewo bez umowy bo jak dacie swiadectwa pracy I prawde pokarzecie to I tak lipa z tego beda przeswietlac szansy nie daja mimo ze czlowiek.sie zmienia(dotyczy osob co chca sie starac w tej firmie a kiedys tam wstecz maja niekorzystne swiadectwo pracy.

Cykulinda

Nie daja szansy nawet ludzia co kiedys mieli zle.swiadectwo pracy. okres nawet do 10 lat wstecz. badania .bhp zrobia po czym telefon po prawie miesiacu starania sie o prace ze rezygnuja z Pani .Pana jak dla mnie to firma jakas kulawa zero szacunku bo mialem byc na dana godzine dzien.po tym jak nie dojechalem (duzo czasu do podjecia pracy afere robia)poczym mowia idz pochodz se 1.5 godziny I przyjdz bo jakies tam kierowniczki nie ma bo wyjechala moim.zdaniem siedziala.na gorze w biurze zanim.podejmiecie.prace w tej firmie to gleboko to przemyscie bo firma to straszne dno studni glebinowej.

Stefan

Przede wszystkim to dobry pracodawca dla ludzi, którzy cha pracować!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us - Kraków

• Jak się pracuje w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us?

Kandydaci do pracy w Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Techniczno – Administracyjna Prof-us