Opinie o Persyl w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Persyl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Persyl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persyl w Łódź

Były.

Czytaj ze zrozumieniem.....

Były

Zgadzam się że wszystkimi negatywnymi kometarzami,nie warto tu pracować!!!!@@

Bogdan

Kto z Was w ostatnim czasie podjął pracę w firmie Persyl? Czy praca w Fabryce Zamków Błyskawicznych należy do ciężkich? Na jakie stanowiska warto aplikować w tej firmie, może wiecie czy firma poszukuje aktualnie Szwaczek? Jaka atmosfera panuje w zespole? Wiele pytań pozostało do tej pory bez odpowiedzi, a są to pytania, które na pewno interesują potencjalnych kandydatów!

Bogdan

@Nick, proszę nie atakować innych użytkowników forum GoWork.pl Wiadomo, że każdy pracownik ocenia firmę subiektywnie i może mieć inne priorytety. Czy zgadzasz z jego opinią na temat systemu pracy w tej firmie? Czy to jest system zmianowy, czy firma Persyl płaci swoim pracownikom za nadgodziny? Czy takie w ogóle występują

Firma Persyl poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka
logo firmy Development Lead / Senior Software Engineer
Katowice
Diebold Nixdorf

Na lakiernii nie wiem jak mogą tam pracować!!!!! Przecież wejść tam na chwilę i się robi niedobrze... A co dopiero 8h... Na rozmowach jest gadka, że to praca w akordzie, chociaż nowe osoby się nie godzą(i mają rację)!!!! Niektóre stawki za wykonywana pracę, są bynajmniej smieszne(jakbyś się ze..... ł to i tak nie zarobisz dniówki).... Dużo by pisać.... I to dużo negatywów!!!! Brak pracy i zamówień, pewnie w dużej części przez szefowa... Za zle traktowanie klientów...

Po co siedzisz skoro tak ci źle ? zamiast marudzić rusz d..e, zmień robotę, jest tyle innych ofert. A skoro s..sz w swoje gniazdo to twoje gadanie świadczy tylko źle o tobie , typowy narzekający nieudaczniku

Bogdan

@Kermit, obrażanie innych osób na forum jest niezgodne z regulaminem. Taki wpis może zostać usunięty przez administratora. Czy warunki wynagrodzenia w firmie Persyl zostały Ci przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej? Co masz na myślisz pisząc, że lakiernia nie spełnia wymagań, czy ktoś z innych pracowników może to potwierdzić?

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Pracy nie ma wysyłają na urlopy!!!! Jak jest potrzeba to człowiek zapiernicza prawie w każdą sobotę i nadgodziny, a tak nie potrafią dać postojowego!!! Na pieniądzach śpią, a szkoda im na pracownika!!!! Na Święta bonów oczywiście nie ma, nie wspomnę o zyczeniach????Nie wspomnę o stawkach akordowych, tak śmieszne, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.... Nowi i młodzi ludzie, którzy przychodzą i popracuja próbie, nie zgadzaja się na umowę w akordzie, mają godzinowe!!! A stary pracownik (usunięte przez administratora) ta sama robotę na akord....'' Wczasy pod grusza ""mialy byc.. Ale po co lepiej sobie nowe kolejne autko kupić...

Pracus

Ja osobiście pracowałem tam krótki okres Ale mam raczej dobre wspomnienia. Jedynie Pani z kadr troszkę dziwna jak dla mnie ale tak póz za tym to nic strasznego mnie tam nie spotkało

Gutek

Praca w firmie , która ma opinię bardzo dobrego pracodawcy jak widać nie jest dla wszystkich. Tu potrzebni są dobrzy fachowcy.

Jonasz
@Gutek

A gdzie taką opinię sobie zdobyła fabryka zamków błyskawicznych? Na jakie stanowiska Ci fachowcy?

Młodzież

Witam znalazło by sie miejsce dla czlowieka z branży

poszukujący pracy najlepszej z tych najgorszych

mam iść na rozmowę o pracę warto tam wg iść??? pracują od 7 do 15 w miarę fajne godz. ale jaki chajs ? jaka atmosfera ?? I czy praca ciężka??? od piszcie

Angela
@poszukujący pracy najlepszej z tych najgorszych

Byłam dziś pierwszy dzień i nie mige nic Złego powiedzieć tylko nie wiem jak to jest z akorden bo powiedziano że nie muszę przechodzić na akord jeśli nie będę dawała rady pozyjeny zobaczymy ...póki co mile osoby i nie mam leku że znów muszę jechać ....na razie jest naprawdę ok trzeba spróbować a nie podpierać się negatywami od innych zasada prosta wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ile ludzi tyle charakterów i upodobań....

A

Witam, widziałam ofertę pracy do fabryki Persyl i chciałabym wiedzieć w jakich godzinach tam się pracuje? Czy jest jedna zmiana czy może dwie lub trzy?

Glonojad

Właśnie miałem iść na rozmowę w sprawie pracy do tej firmy, ale po tym co tu przeczytałem - odpuszczam sobie.

lysrep
@Glonojad

Nie poszedłeś na rozmowę bo uwierzyłeś tym co wypisują bzdury, bo ich nie przyjeli, albo zwolnili ( ciekawe dlaczego). Trzeba się samemu przekonać. Ja sprawdziłem i nie żałuję. A najgłupszy wymysł to że każą płacić za każdy popsuty zamek. Produkuje się ich dziennie tysiące, nawet gdyby chcieli, to kto się doliczy kilku sztuk?

Loli

Firma mocno srednia

Nie rozumiem waszych żalów. Szefostwo docenia ciężką pracę. Pracuje tu już parę lat i jak widzę tych wszystkich kretaczy którzy przychodzą i chcą dostawać pieniądze za samo przechodzenie do pracy to rzygać mi się chce. A potem płacz, że wszystko złe bo przecież mu się należało.

M

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii . WJa bardzo miło wspominam pracę tam. Poznałam Samych pozytywnych ludzi.

Nawet jednego dobrego słowa nie napisze o tej firmie... Najlepiej omijać z daleka i przestrzegać innych żeby robili tosamo!

Przyszly pracownik moze

Witam,dzwonili do mnie z oferta na produkcje,powiedzcie na ile zmian sie tam pracuje i pierwsza umowa na jaki czas?Jak to za zepsuty zamek w plecy?Przeciez to sie moze zdarzyc,co mam do roboty dokladac a nie zarabiac?Prosze o szczera opinie i odpowiedz.

stefan

Stary piekne slowa :) ja tam pracowalem pare lat atmosfera gorsza niz na pogrzebie (usunięte przez administratora). to taki miala humor pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Persyl - Łódź

• Jak się pracuje w Persyl?

Zobacz opinie na temat firmy Persyl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persyl?

Persyl
3.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Al.j. Piłsudskiego 143
    92-236 Łódź